Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι κι αυτο μια λύση ,ενεργοποιείσαι σε 3 μέρες και ξαναφεύγεις για cu

 

αλλιώς (εαν δε θελεις 2 νουμερα) πας σε κοσμοκαρτα και μετα κάνεις φορητότητα σε f2g (και δε σε νοιάζει πόσο θα αργήσουν, διότι εσύ θα έχεις ήδη φύγει απο το συμβόλαιο και δε θα τρέχουν οι λογαριασμοί).

Link to comment
Share on other sites

αυτό το ''επόμενο μήνα'' δεν είναι 1 πάγιο μπροστά; Οπως λες, ο λογαριασμός βγήκε 27/12 και μεσα σε αυτόν τον λογαριασμό έχει οτιδήποτε παραπάνω μίλησες τις προηγούμενες ημέρες ΣΥΝ πάγιο 27/12 εως 27/1, άρα ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.... Εαν ο φίλος πληρώσει τον λογαριασμό 27/12, θα πληρώσει και το πάγιο μέχρι 27/1, εαν όμως αλλάξει δίκτυο στις π.χ.28/12, τσάμπα θα πλήρωσε το πάγιο 27/12 εως 27/1.... αρα θα πρέπει να του επιστραφεί ;)

 

το ίδιο λέμε, στις 27/12 πληρώνει προκαταβολικά το πάγιο για τις επόμενες 30 μέρες, έτσι είναι η σύμβαση, δεν είναι κόλπο ούτε κάποιο έξτρα πάγιο...

Link to comment
Share on other sites

αυτό το ''επόμενο μήνα'' δεν είναι 1 πάγιο μπροστά; Οπως λες, ο λογαριασμός βγήκε 27/12 και μεσα σε αυτόν τον λογαριασμό έχει οτιδήποτε παραπάνω μίλησες τις προηγούμενες ημέρες ΣΥΝ πάγιο 27/12 εως 27/1, άρα ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.... Εαν ο φίλος πληρώσει τον λογαριασμό 27/12, θα πληρώσει και το πάγιο μέχρι 27/1, εαν όμως αλλάξει δίκτυο στις π.χ.28/12, τσάμπα θα πλήρωσε το πάγιο 27/12 εως 27/1.... αρα θα πρέπει να του επιστραφεί ;)

Το να βγει ο λογαριασμός στις 27/12 και να πας να τον πληρώσεις στις 27/12 προφανώς ανήκει στην σφαίρα τις φαντασίας.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Το να βγει ο λογαριασμός στις 27/12 και να πας να τον πληρώσεις στις 27/12 προφανώς ανήκει στην σφαίρα τις φαντασίας.

 

αντε να ερθει 10 μερες μετά, αντε +2 μερες να πας να τον πληρωσεις (οχι γιαννης, γιαννακης :p ). Το θεμα ειναι να σου έχει γινει η φορητοτητα τοτε και να σου λενε 'μπορει να μην εισαι σε εμας, αλλά πληρωσε ενα πάγιο και μετά (σε 2-3 μηνες) στο επιστρεφουμε.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξέρετε αν το κινητο που έχει προσφορά η wind με 59Ε μπορεί να έχει ιντερνετ και αν μπορείς να το συνδέσεις σε ΤV για να είναι μεγαλύτερη η οθόνη? Επίσης με τα 59Ε μπορείς να αγοράσεις μόνο πακέτα και χάνεις το δώρα της κάθε ανανεώσεις? Η τι χάνεις ? Edited by zant1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξέρετε αν το κινητο που έχει προσφορά η wind με 59Ε μπορεί να έχει ιντερνετ και αν μπορείς να το συνδέσεις σε ΤV για να είναι μεγαλύτερη η οθόνη? Επίσης με τα 59Ε μπορείς να αγοράσεις μόνο πακέτα και χάνεις το δώρα της κάθε ανανεώσεις? Η τι χάνεις ?

 

νομίζω πως το bonus κάθε ανανέωσης το χάνεις αφού τα 59€ τα παίρνεις σε 6 ισόποσες δόσεις των 8,77€

δεν ξέρω όμως τι γίνεται με το κινητό των 69€ που δίνουν μέσω των καταστημάτων wind όπου τα 69€ τα παίρνεις σε 6 ισόποσες δόσεις των 10,27€

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξέρετε αν το κινητο που έχει προσφορά η wind με 59Ε μπορεί να έχει ιντερνετ και αν μπορείς να το συνδέσεις σε ΤV για να είναι μεγαλύτερη η οθόνη? Επίσης με τα 59Ε μπορείς να αγοράσεις μόνο πακέτα και χάνεις το δώρα της κάθε ανανεώσεις? Η τι χάνεις ?

 

Έχει Internet αλλά δυστυχώς 2G

Ενώ το άλλο με τα 69 ευρώ έχει 3G

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ηρθε ενα μυνημα για διπλασιασμο απο 20 ευρω εως 9/1 εαν κανω ανανεωση σε καταστημα wind και 300 λεπτα δωρο.

το θεμα ειναι ο διπλασιασμος ειναι κανονικος η με ημερομηνια ληξης?

γνωριζει κανεις?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

Για την 'κυρια' που λες, ή βολεμένη είναι, ή κακοπληρωμένη είναι (το τρίτο δεν το λεω, νομίζω καταλάβαμε όλοι)...

 

αχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

"SUPER ΓΙΟΡΤΙΝΑ ΔΩΡΑ! ΔΙΠΛΑΣΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΟΜΙΛΙΑΣ Κ 300Λ ΠΡΟΣ W/Q Κ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΓΙΑ 2000€ ΣΕ SUPER MARKET, ΜΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ 20€ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΕΩΣ 9/1!"

 

πληροφορίες για το συγκεκριμένο μνμ θα βρείτε και εδώ .

Edited by GTherion
Link to comment
Share on other sites

Τι νέα από το μέτωπο, ενεργοποιήθηκε κανείς σήμερα ?

@manasta κάνα νέο ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ακομη τιποτα, σημερα 14 ημερες.... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad::shock:
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε cosmote και εχετε επαφες cosmote και μιλατε θα ξαναγυρισετε σα βρεγμενες γατες πισω στην cosmote, ετσι*την πατησα κ εγω πριν 1χρονο οταν ειχε την προσφορα με 300' με καθε ανανεωση. Εβαζα δυο δεκαρες κ μες στα μεσα του μηνα εξαφανιζοντουσαν τα λεπτα αερα πατερα, επισης μετα εχει πολλα προβληματικα πραγματα, θα σας τυχη να σας χρεωσουν παλαβα πραγματα, εμενα τα γυρνουσαν μονοι τους παντα πισω βεβαια, μετεπειτα αν κινειστε πολυ δεν υπαρχει σημα, τωρα δε ξερω αν εχει διορθωθει με την βοντα, επισης η εξυπηρετηση τους δεν υπαρχει πουθενα, δε μπορεις να βγαλεις ακρη με τιποτα. Δε κανει για βασικος αριθμος το f2g πρωτα απ ολα εχουν ελαχιστοι για μια καβατζα ειναι σα δευτερος αριθμος, μεχρι εκει.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε cosmote και εχετε επαφες cosmote και μιλατε θα ξαναγυρισετε σα βρεγμενες γατες πισω στην cosmote, ετσι*την πατησα κ εγω πριν 1χρονο οταν ειχε την προσφορα με 300' με καθε ανανεωση. Εβαζα δυο δεκαρες κ μες στα μεσα του μηνα εξαφανιζοντουσαν τα λεπτα αερα πατερα, επισης μετα εχει πολλα προβληματικα πραγματα, θα σας τυχη να σας χρεωσουν παλαβα πραγματα, εμενα τα γυρνουσαν μονοι τους παντα πισω βεβαια, μετεπειτα αν κινειστε πολυ δεν υπαρχει σημα, τωρα δε ξερω αν εχει διορθωθει με την βοντα, επισης η εξυπηρετηση τους δεν υπαρχει πουθενα, δε μπορεις να βγαλεις ακρη με τιποτα. Δε κανει για βασικος αριθμος το f2g πρωτα απ ολα εχουν ελαχιστοι για μια καβατζα ειναι σα δευτερος αριθμος, μεχρι εκει.

 

Πόσο αναχρονιστικό είναι αυτό που λες? Πάμε πάλι πίσω στα χρόνια του "μιλάω ΜΟΝΟ στο ΔΙΚΤΥΟ ΜΟΥ?" Ο καιρός αυτός πέρασε ανεπιστρεπτί!!

Πάμε στα κανονικά:ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ 2 δεκάρες? Για να δούμε: Με 20 ευρώ σου έδινε 600 λεπτά(τρίλεπτα) προς ΟΛΟΥΣ και τα 18,5 καθαρά στην κάρτα! Αν δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑΝ Wind παίρνεις 3 πακέτα των 200 σύνολο άλλα 600(τρίλεπτα) με 15 ευρώ! Σου μένουν άλλα 3,5 ευρώ και παίρνεις πακέτο των 2 ευρώ με 100 λεπτά ακόμα! Για τα προς WIND+Q δεν ανησυχείς γιατί με τα bonus που παίρνεις από τις ανανεώσεις(περίπου 350 λεπτά + 350 μηνύματα) υπερκαλύπτουν τις όποιες ανάγκες σου!Σύνολο 1300 λεπτά ή καθαρά (περίπου 30% κάτω για τις κλήσεις κάτω του τριλέπτου) 910 λεπτά!Μην βάλω τα login bonus κάθε εβδομάδα για τα μηνύματά σου!

Ποιος άλλος φίλε μου σου δίνει αυτά που σου λέω (εξαιρουμένων φυσικά των φοιτητών με τα δικά τους πακέτα)?

Δίκτυο. Επειδή έχω και Wind και Cosmote, ΝΑΙ σε 3G η Cote ΕΚΤΟΣ Αθήνας και μεγάλων πόλεων είναι καλύτερη έως πολύ καλύτερη. Σε 2G όμως δεν υπάρχει ΚΑΜΜΙΑ διαφορά παρά μόνο τοπικές(ανάλογα με την τοποθεσία των κεραιών, αν είναι 900 ή 1800, κλπ).

Edited by haforce
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε cosmote και εχετε επαφες cosmote και μιλατε θα ξαναγυρισετε σα βρεγμενες γατες πισω στην cosmote, ετσι*την πατησα κ εγω πριν 1χρονο οταν ειχε την προσφορα με 300' με καθε ανανεωση. Εβαζα δυο δεκαρες κ μες στα μεσα του μηνα εξαφανιζοντουσαν τα λεπτα αερα πατερα, επισης μετα εχει πολλα προβληματικα πραγματα, θα σας τυχη να σας χρεωσουν παλαβα πραγματα, εμενα τα γυρνουσαν μονοι τους παντα πισω βεβαια, μετεπειτα αν κινειστε πολυ δεν υπαρχει σημα, τωρα δε ξερω αν εχει διορθωθει με την βοντα, επισης η εξυπηρετηση τους δεν υπαρχει πουθενα, δε μπορεις να βγαλεις ακρη με τιποτα. Δε κανει για βασικος αριθμος το f2g πρωτα απ ολα εχουν ελαχιστοι για μια καβατζα ειναι σα δευτερος αριθμος, μεχρι εκει.

 

Οι ''οπαδικές'' τοποθετήσεις δεν προσφέρουν τίποτα στην συζήτηση και στο forum.Μιλάς ως πωλητής cosmote ή του γερμανού .Αυτή την ατάκα που λες την έχω ακούσει πολλές φορές στα καταστήματα αυτά.Προσωπικά έχω f2g 10 χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Προσπάθησα να βάλω και ένα what's up αλλά οι συνεχείς αποτυχίες κλήσεων και οι καθυστερημένες παραδόσεις μηνυμάτων σε συνδυασμό με τις υψηλές χρεώσεις με έκανε να παραμείνω στο F2G.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο αναχρονιστικό είναι αυτό που λες? Πάμε πάλι πίσω στα χρόνια του "μιλάω ΜΟΝΟ στο ΔΙΚΤΥΟ ΜΟΥ?" Ο καιρός αυτός πέρασε ανεπιστρεπτί!!

Πάμε στα κανονικά:ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΝΟΥΝ 2 δεκάρες? Για να δούμε: Με 20 ευρώ σου έδινε 600 λεπτά(τρίλεπτα) προς ΟΛΟΥΣ και τα 18,5 καθαρά στην κάρτα! Αν δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑΝ Wind παίρνεις 3 πακέτα των 200 σύνολο άλλα 600(τρίλεπτα) με 15 ευρώ! Σου μένουν άλλα 3,5 ευρώ και παίρνεις πακέτο των 2 ευρώ με 100 λεπτά ακόμα! Για τα προς WIND+Q δεν ανησυχείς γιατί με τα bonus που παίρνεις από τις ανανεώσεις(περίπου 350 λεπτά + 350 μηνύματα) υπερκαλύπτουν τις όποιες ανάγκες σου!Σύνολο 1300 λεπτά ή καθαρά (περίπου 30% κάτω για τις κλήσεις κάτω του τριλέπτου) 910 λεπτά!Μην βάλω τα login bonus κάθε εβδομάδα για τα μηνύματά σου!

Ποιος άλλος φίλε μου σου δίνει αυτά που σου λέω (εξαιρουμένων φυσικά των φοιτητών με τα δικά τους πακέτα)?

Δίκτυο. Επειδή έχω και Wind και Cosmote, ΝΑΙ σε 3G η Cote ΕΚΤΟΣ Αθήνας και μεγάλων πόλεων είναι καλύτερη έως πολύ καλύτερη. Σε 2G όμως δεν υπάρχει ΚΑΜΜΙΑ διαφορά παρά μόνο τοπικές(ανάλογα με την τοποθεσία των κεραιών, αν είναι 900 ή 1800, κλπ).

 

Για να καταλαβεις τωρα εχω cote απεριοριστα25, με δυο εκπτωσεις πληρωνω 18,20€. Στο πακετο μου εχω 1500' + 1500sms προς cote + 50' + 30sms + 120mb net, υπενθημιση η χρεωση ειναι ανα λεπτο. Λοιπον απο αυτα τρωω περιπου τα 1000' προς cote, περιπου κανενα 800αρι μνματα προς cote, τα μνματα προς ολους συνηθως δε τα αγγιζω, απο τα λεπτα προς ολους τρωω στο πολυ πολυ ενα 40λεπτο, απο νετ οπου ειμαι εχω wifi, χαλαω περιπου 10-15mb. Απλα εχουν ολοι cote οποτε οτι αλλο και να παρεις δε σε βολευει, μετραει το τι ειναι οι επαφες σου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα με 20 ευρω σε καταστημα και μου δωσε εκτος απ τα 17,86 στην καρτα, αλλα 20 ευρω (ολοκληρα χωρις φορο) για ενα μηνα, 300 για wind και 300 προσ ολους (απ το μπονους free2all). Απ το εξτρα 20αρικο ενεργοποιησα κανονικα πακετο, συγκεκριμενα το 1gb. Οποτε ειναι καπως καλυτερος ο διπλασιασμος του ενος μηνα σε σχεση με παλαιοτερα, εγω προσωπικα το βλεπω σα να μου κανε δωρο 4gb για ενα μηνα (η μαλλον για δυο μηνες, αν παρω πακετο μεχρι την τελευταια μερα που κραταν τα εξτρα ευρω)!
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβεις τωρα εχω cote απεριοριστα25, με δυο εκπτωσεις πληρωνω 18,20€. Στο πακετο μου εχω 1500' + 1500sms προς cote + 50' + 30sms + 120mb net, υπενθημιση η χρεωση ειναι ανα λεπτο. Λοιπον απο αυτα τρωω περιπου τα 1000' προς cote, περιπου κανενα 800αρι μνματα προς cote, τα μνματα προς ολους συνηθως δε τα αγγιζω, απο τα λεπτα προς ολους τρωω στο πολυ πολυ ενα 40λεπτο, απο νετ οπου ειμαι εχω wifi, χαλαω περιπου 10-15mb. Απλα εχουν ολοι cote οποτε οτι αλλο και να παρεις δε σε βολευει, μετραει το τι ειναι οι επαφες σου.

 

1. Είσαι σε άσχετο θέμα και κάνεις προπαγάνδα για την Κοτε.

2. Συγκρίνεις το πρόγραμμα συμβολαίου σου με καρτοκινητή.

3. Συγνώμη, αλλά τα 50 λεπτά προς όλους και τα 120 ΜΒ δεν φτάνουν ούτε για μια βδομάδα. Επίσης αν κάποιος φίλος σου αποφασίσει να αλλάξει δίκτυο μάλλον δεν θα ξαναμιλήσετε ποτέ, έτσι ;

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβεις τωρα εχω cote απεριοριστα25, με δυο εκπτωσεις πληρωνω 18,20€. Στο πακετο μου εχω 1500' + 1500sms προς cote + 50' + 30sms + 120mb net, υπενθημιση η χρεωση ειναι ανα λεπτο. Λοιπον απο αυτα τρωω περιπου τα 1000' προς cote, περιπου κανενα 800αρι μνματα προς cote, τα μνματα προς ολους συνηθως δε τα αγγιζω, απο τα λεπτα προς ολους τρωω στο πολυ πολυ ενα 40λεπτο, απο νετ οπου ειμαι εχω wifi, χαλαω περιπου 10-15mb. Απλα εχουν ολοι cote οποτε οτι αλλο και να παρεις δε σε βολευει, μετραει το τι ειναι οι επαφες σου.

 

Φίλε μου αφού είσαι στον μικρόκοσμό σου της Cote και ΟΛΟΙ όσους καλείς είναι της Cote πάω πάσο!!! Αλλά αυτό συμβαίνει μόνο σε πολύ μικρές μειοψηφίες! Και το να προπαγανδιζεις είναι πολύ μικρό.

 

Ps από τα 30.000.000 νούμερα (σταθερά και κινητά ) της Ελλάδας εσύ καλείς μόνο στα τα 7.500.000(Cote)! Αν τύχει και καλέσεις εκτός μετά τα 50 που έχεισ σαν πακέτο σε περιμένει χαράτσι...

Ps2 18,2 με 2 εκπτώσεις και μιλάς 1000 προσ Cote.Με f2g έχεις καθαρή ομιλία προς όλους 1300 και χωρίς τα τρίλεπτα περίπου 910 αν βάλουμε τα χαμένα 2λεπτα σε σχέση με τα συμβόλαια! Και αν ένα μήνα εσύ δεν κάνεις πολλά τηλέφωνα τα χάνεις...στην καρτοκινητη ΟΧΙ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά, δεν είναι δυνατόν όλοι να έλθουν στη wind. Θα καταρρεύσει το σύστημα.

Αφήστε τους εκεί. Κόλλημα που έχετε. Δεν είναι η wind για όλους, αλλά για αυτούς που ξέρουν. :D

Link to comment
Share on other sites

Αν ο φίλος μιλάει 1000' και στέλνει 800μνμ προς Cosmote καλά κάνει και είναι εκεί.Τα προγράμματα συμβολαίου και της καρτοκινητής κάθε εταιρίας είναι πάνω-κάτω τα ίδια και επιλέγουμε εμείς τι μας συμφέρει ανάλογα το περιβάλλον που απευθυνόμαστε και τις ανάγκες μας.Εμένα πχ τα μηνύματα είναι σχεδόν άχρηστα καθώς viber,whatsapp,fb τα έχουν σχεδόν αντικαταστήσει ολοκληρωτικά.Τα ουσιαστικά προβλήματα είναι κυρίως σε κάλυψη δικτύου,εξυπηρέτηση πελατών κ.α. από εκεί και πέρα δεν είναι σωστό να κατακρίνουμε τις επιλογές του καθένα,ούτε οι μεν ούτε οι δε.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά, δεν είναι δυνατόν όλοι να έλθουν στη wind. Θα καταρρεύσει το σύστημα.

Αφήστε τους εκεί. Κόλλημα που έχετε. Δεν είναι η wind για όλους, αλλά για αυτούς που ξέρουν. :D

 

:lol::lol::lol::lol:συμφωνω 100% ειναι μονο για οσους ξερουν.Αφηστε μας να την απολαυσουμε για αυτα που μας προσφερει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

Οι ''οπαδικές'' τοποθετήσεις δεν προσφέρουν τίποτα στην συζήτηση και στο forum.Μιλάς ως πωλητής cosmote ή του γερμανού .Αυτή την ατάκα που λες την έχω ακούσει πολλές φορές στα καταστήματα αυτά.Προσωπικά έχω f2g 10 χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.Προσπάθησα να βάλω και ένα what's up αλλά οι συνεχείς αποτυχίες κλήσεων και οι καθυστερημένες παραδόσεις μηνυμάτων σε συνδυασμό με τις υψηλές χρεώσεις με έκανε να παραμείνω στο F2G.

Εσυ εχεις f2g 10χρονια εμενα δεν ειχε ποτε κανενας γνωστος μου για να βαλω και γω.

1. Είσαι σε άσχετο θέμα και κάνεις προπαγάνδα για την Κοτε.

2. Συγκρίνεις το πρόγραμμα συμβολαίου σου με καρτοκινητή.

3. Συγνώμη, αλλά τα 50 λεπτά προς όλους και τα 120 ΜΒ δεν φτάνουν ούτε για μια βδομάδα. Επίσης αν κάποιος φίλος σου αποφασίσει να αλλάξει δίκτυο μάλλον δεν θα ξαναμιλήσετε ποτέ, έτσι ;

Οταν και οποτε αλλαξει το συζηταμε, προς το παρων ολοι εχουμε cosmote και στην ουσια την βγαζουμε πολυ οικονομικα και με αφθονη ομιλια.

Φίλε μου αφού είσαι στον μικρόκοσμό σου της Cote και ΟΛΟΙ όσους καλείς είναι της Cote πάω πάσο!!! Αλλά αυτό συμβαίνει μόνο σε πολύ μικρές μειοψηφίες! Και το να προπαγανδιζεις είναι πολύ μικρό.

Πως συμβαινει στις μικρες μοιοψηφιες και βγαινει συνεχως πρωτη σε συνδρομητες η cote? Μειοψηφια ειναι το F2G.

Ps από τα 30.000.000 νούμερα (σταθερά και κινητά ) της Ελλάδας εσύ καλείς μόνο στα τα 7.500.000(Cote)! Αν τύχει και καλέσεις εκτός μετά τα 50 που έχεισ σαν πακέτο σε περιμένει χαράτσι...

Ps2 18,2 με 2 εκπτώσεις και μιλάς 1000 προσ Cote.Με f2g έχεις καθαρή ομιλία προς όλους 1300 και χωρίς τα τρίλεπτα περίπου 910 αν βάλουμε τα χαμένα 2λεπτα σε σχέση με τα συμβόλαια! Και αν ένα μήνα εσύ δεν κάνεις πολλά τηλέφωνα τα χάνεις...στην καρτοκινητη ΟΧΙ!

Εσυ καλεις ολα τα νουμερα της Ελλαδας? Εγω παντως καλω μοναχα τους γνωστους μου. Επισης μειοψηφια ειναι το f2g γιατι αν απλα δεν ηταν θα το ειχαν καμποσοι. Πως γινεται να ειναι μειοψηφια η κοτε και να εχει τους περισοτερους συνδρομητες? Εγω δεν εχω κανενα κολλημα με καμια εταιρεια απλα λεω τι επικρατει στους περισοτερους, επισης αν κινεισε πολυ στον Ελλαδικο χωρο ειδικα σε νησι η κοτε υπερτερει στην καλυψη απιστευτα.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...