Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως και να χει η ηλεκτρονική ανανέωση βόλευε από μόνη της. Απλά την κατάργησάν κατά τη γνώμη μου, για να παραμείνει ο χαρακτήραs της καρτοκινητης τηλεφωνίας με ότι αρνητικό συνεπάγεται αυτή. Χώρια που πρέπει να πηγαίνουμε στα καταστήματα για να γίνεται πώληση συμβολαίων.

 

Sent from my ZTE Blade

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Καλώ στο 1242 και λέει:

 

μπλα μπλα μπλα, έχετε τόσα λεπτά, έχετε τόσα ΣΜΣ και τέλος λέει έχετε και 50ΜΒ και 742 κιλομπάιτ ( :lol: ) προς όλη τη γουίντ και q. :lol: :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Περίπου περσι το Πάσχα σταμάτησε...

Τέτοια εποχή περίπου!

 

ποιο αργα πρεπει να ηταν...κατα Ιουνιο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια διευκρύνιση. Συγγνώμη αν έχει υποθεί παραπάνω αλλά δεν εχω χρόνο να ψάξω. Ο διπλασιασμός στο f2g2 διπλασιάζει την πρώτη κάρτα κάθε μήνα ή για να γίνει ξανά διπλασιασμός πρέπει να περάσει 1 μήνας απο τον τελευταίο διπλασιασμό ; Δηλαδή αν βάλω κάρτα σήμερα και μου διπλασιαστεί και ξανακάνω ανανέωση στις 4/4 πχ θα ξαναπάρω τον διπλασιασμό της κάρτας ή οχι ;
Link to comment
Share on other sites

Έχετε καρτοκινητό WIND; F2G; WIND Καρτοκινητή;Q card; αποκτήστε 500 δωρεάν MB με μόνο 5€ το μήνα. Στείλτε ‘500’ στο 1210.

 

Το διάβασα πριν λίγο στο twwiter.

 

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε καρτοκινητό WIND; F2G; WIND Καρτοκινητή;Q card; αποκτήστε 500 δωρεάν MB με μόνο 5€ το μήνα. Στείλτε ‘500’ στο 1210.

 

Το διάβασα πριν λίγο στο twwiter.

 

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

τι εννοείς πριν λίγο;; δε το χεις διαβάσει εκατοντάδες φορές στο forum εδώ και 2 μήνες περίπου που έχει ανακοινωθεί μάλιστα κανονικά η προσφορά λήγει 31/3 αν δε παραταθεί

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς πριν λίγο;; δε το χεις διαβάσει εκατοντάδες φορές στο forum εδώ και 2 μήνες περίπου που έχει ανακοινωθεί μάλιστα κανονικά η προσφορά λήγει 31/3 αν δε παραταθεί

 

Ήξερα Ότι η προσφορά ήταν μόνο για free2go.

Εδώ λέει για q και νέα wind καρτοκινητη.

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήξερα Ότι η προσφορά ήταν μόνο για free2go.

Εδώ λέει για q και νέα wind καρτοκινητη.

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

"Ανακοίνωση 2/03/11: Νέα προσφορά για όλα τα καρτοκινητά WIND: 500MB για σερφάρισμα από το κινητό με 5€/μήνα. Ισχύει ως 31/3, περισσότερα στο http://www.wind.com.gr" μια βόλτα στο γειτονικό topic της Q θα στο επιβεβαιώσει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετά χρόνια έχω καρτοκινητή wind. Πάντα πίστευα πως είχε τις καλύτερες προσφορές. Όμως πλέων σκάφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στη Vodafon. Νευρίασα που ενώ η vodafon εξακολουθεί και σου δίνει με 10 ευρώ ανανέωση, 120 λεπτά προς όλους… η wind τα 100 λεπτά τα έκανε με 20 ευρώ ανανέωση:angry:. Αν είναι κύριοι στη wind να βάλω 20 ευρώ, πάω και κάνω συμβόλαιο. :rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά της Vodafone όμως λήγει 31/ 03 .

Θες και 3 εργάσιμες μέρες για την φορητότητα, πέφτει και η αργία στην μέση ... δεν προλαβαίνεις

Link to comment
Share on other sites

ηρθε μηνυμα 850 λεπτα και σμσ για f2g και 150 προς σταθερα αντι 8ε...

 

ειναι παλια προσφορα δεν βγηκε τωρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ηρθε μηνυμα 850 λεπτα και σμσ για f2g και 150 προς σταθερα αντι 8ε...

και σε εμενα ήρθε. δεν την είχα ξαναδείς. Συνδυάζει και non stop και χρόνο προς σταθερά. Ίσως κάποιους τους βολεύει.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα ήρθε. δεν την είχα ξαναδείς. Συνδυάζει και non stop και χρόνο προς σταθερά. Ίσως κάποιους τους βολεύει.

πολύ παλιό πακέτο το συγκεκριμένο από τη σειρά non stop της παρέας, το έβαζα πριν βγει η προσφορά του 2009 με τα 3€ θυμάμαι...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

την προσφορά 5ε για 500mb

πόσες φορές σε ένα μήνα μπορείς να την ενεργοποιήσεις σε περίπτωση που τελειώσουν τα 500mb?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετά χρόνια έχω καρτοκινητή wind. Πάντα πίστευα πως είχε τις καλύτερες προσφορές. Όμως πλέων σκάφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στη Vodafon. Νευρίασα που ενώ η vodafon εξακολουθεί και σου δίνει με 10 ευρώ ανανέωση, 120 λεπτά προς όλους… η wind τα 100 λεπτά τα έκανε με 20 ευρώ ανανέωση:angry:. Αν είναι κύριοι στη wind να βάλω 20 ευρώ, πάω και κάνω συμβόλαιο. :rtfm:

 

η vf σου δίνει με ανανεωση 10ευρω η 120 προς όλους η 600 προς vf..ενώ η wind με ανανεωση 20 ευρω και 100 προς όλους κ 1200 προς wind κ διπλασιασμο για 15μερες κ σου χαρίζει κ φόρο αν ανανεώσεις απο κατάστημα.....απλά έκανα τη συγκριση...!!

Link to comment
Share on other sites

η vf σου δίνει με ανανεωση 10ευρω η 120 προς όλους η 600 προς vf..ενώ η wind με ανανεωση 20 ευρω και 100 προς όλους κ 1200 προς wind κ διπλασιασμο για 15μερες κ σου χαρίζει κ φόρο αν ανανεώσεις απο κατάστημα.....απλά έκανα τη συγκριση...!!

 

+ 120 Mb Internet. Απλά το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

η vf σου δίνει με ανανεωση 10ευρω η 120 προς όλους η 600 προς vf..ενώ η wind με ανανεωση 20 ευρω και 100 προς όλους κ 1200 προς wind κ διπλασιασμο για 15μερες κ σου χαρίζει κ φόρο αν ανανεώσεις απο κατάστημα.....απλά έκανα τη συγκριση...!!

 

με το μεγαλο μειονεκτημα οπως ανεφεραν αλλα μελη οτι πρωτα τραβαει απο τα 100 λεπτα και μετα απο τον διπλασιασμο παροτι ληγει πρωτος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειχα 19,++€ καρτα..

γενικα ανοιγω το ιντερνετ μονο για mail,fb κτλ..ΔΕΝ το χω ανοιχτο μονιμως!

ειχα δωρο τα 120mb απο την ανανεωση 20€

ειχα εξαντλησει το bonus (αλλα 20€)

και εκει που ειμαι online,δεν κανει ανανεωση τις σελιδες με τπτ..

δοκιμαζω να δω το υπολοιπο και εχω...

0,.... κατι ψιχουλα...

και στο καπακι μου ρχονται τα παρακατω sms

5.30μμ τα δωρεαν mbytes μολις εληξαν,ανανεωστε με 20€ κ κερδισε 1200' κτλ κτλ

5.32μμ το υπολοιπο σας ειναι χαμηλο,ανανεωστε στα καταστηματα κτλ κτλ..

και την επομενη μερα(σημερα)..

6.02μμ το bonus σου ληγει σημερα το βραδυ μπλα μπλα μπλα

 

και πηγα σημερα στη wind και μου λεγαν οτι τα καινουργια κινητα κατεβαζουν εφαρμογες κ τετοιες χαζομαρες,αλλα τι να τους πεις,αυτοι ξερουν λιγοτερα κ απ τα βασικα ..να χαμε να λεγαμε..

ζητησα αναλυτικο λογαριασμο..

εχει ξανασυμβει σε αλλον?

Link to comment
Share on other sites

ειχα 19,++€ καρτα..

γενικα ανοιγω το ιντερνετ μονο για mail,fb κτλ..ΔΕΝ το χω ανοιχτο μονιμως!

ειχα δωρο τα 120mb απο την ανανεωση 20€

ειχα εξαντλησει το bonus (αλλα 20€)

και εκει που ειμαι online,δεν κανει ανανεωση τις σελιδες με τπτ..

δοκιμαζω να δω το υπολοιπο και εχω...

0,.... κατι ψιχουλα...

και στο καπακι μου ρχονται τα παρακατω sms

5.30μμ τα δωρεαν mbytes μολις εληξαν,ανανεωστε με 20€ κ κερδισε 1200' κτλ κτλ

5.32μμ το υπολοιπο σας ειναι χαμηλο,ανανεωστε στα καταστηματα κτλ κτλ..

και την επομενη μερα(σημερα)..

6.02μμ το bonus σου ληγει σημερα το βραδυ μπλα μπλα μπλα

 

και πηγα σημερα στη wind και μου λεγαν οτι τα καινουργια κινητα κατεβαζουν εφαρμογες κ τετοιες χαζομαρες,αλλα τι να τους πεις,αυτοι ξερουν λιγοτερα κ απ τα βασικα ..να χαμε να λεγαμε..

ζητησα αναλυτικο λογαριασμο..

εχει ξανασυμβει σε αλλον?

 

Σε πολλους. Τρεχα γυρευε δηλαδη, τωρα πρεπει να αποδηξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας, βασικα με το ιντερνετ γινεται επανιλημενα αυτο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε Android κινητό έχω πάντα εγκατεστημένο το NetSentry (μετράει το network traffic σε όλα τα interfaces) και το APN On/Off (απ-/ενεργοποιεί το APN για το internet) και μου έχει γίνει συνήθεια να το τσεκάρω κάθε τόσο αν όντως είναι κλειστό επειδή με τα 100ΜΒ που έχει το πρόγραμμά μου το ανοίγω μόνο για τα απολύτως απαραίτητα. Συνδέομαι στο internet σχεδόν αποκλειστικά από WiFi δίκτυα.

Αν δεν έχεις κάποια αντίστοιχα apps σε συμβουλεύω να τα εγκαταστήσεις επειγόντως.

Link to comment
Share on other sites

φιλε το θεμα ειναι οτι εγινε σε περιοδο που περασα αλλη ρομ <=> εχω σβησει τα παντα και μετρανε απο την αρχη ..

δλδ παιζει να ειναι ο αναλυτικος πλασματικος?

γιατι αν το δειτε πρακτικα,δεν γινεται το 1 δευτερολεπτο να εχω ιντερνετ και το επομενο να μην εχω και να μου ερχεται μηνυμα οτι τελειωσαν τα ΔΩΡΕΑΝ ΜΒ ...

Link to comment
Share on other sites

την προσφορά 5ε για 500mb

πόσες φορές σε ένα μήνα μπορείς να την ενεργοποιήσεις σε περίπτωση που τελειώσουν τα 500mb?

 

Μεχρι 2 ανα μηνα

Link to comment
Share on other sites

η vf σου δίνει με ανανεωση 10ευρω η 120 προς όλους η 600 προς vf..ενώ η wind με ανανεωση 20 ευρω και 100 προς όλους κ 1200 προς wind κ διπλασιασμο για 15μερες κ σου χαρίζει κ φόρο αν ανανεώσεις απο κατάστημα.....απλά έκανα τη συγκριση...!!

 

Γιατί δεν έκανες τη σύγκριση με την 20άρα κάρτα της Vodafone. Πάλι υπερτερεί η προσφορά της Wind αλλά είναι πιο σωστή η σύγκριση!(Μεγάλο μειονέκτημα βέβαια το ότι καταναλώνει τα 100 λεπτά πρώτα και όχι το bonus που λήγει νωρίτερα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...