Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Σε ευχαριστώ πολύ! δεν καταλαβαίνω βέβαια άν η ανανέωση μετά την πρώτη φορά γίνεται αυτόματα.. Επίσης όσο αφορά τον χρόνο ομιλίας με την κάθε ανανέωση ισχύει και για το f2g2?

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση στην WIND δεν γίνεται ποτέ αυτόματα σε κανένα πακέτο

Θα πρέπει να θυμάσαι να αγοράζεις καινούριο κάθε 30 ημέρες, Δεν γνωρίζουμε ακόμα αν θα σου έρχετε κάπια ειδοποίηση ( συνήθως δεν έρχεται ) Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας με κάθε ανανέωση ισχύει και για F2G2

Link to comment
Share on other sites

Μπα πλέον τα πακέτα θέλουν στη καλύτερη 35 ευρώ για σου δώσουν 1500 λεπτά και sms και 100 λεπτά προς τ΄αλλα δίκτυα. Σκεψου όμως με το free2go2 με 20€ εχεις απεριοριστα προς wind, ιντερνετ και περίπου 190 λεπτά προς ολους κι αν βαλεις και το διπλασιασμο που δινει μεχρι ιούνιο εχει 380 λεπτά ομιλίας!! Πραγματικά απίστευτα για 20€ στις μέρες μας

 

βαλε και 2 ωρες προς ολους που εχουν οι τυχεροι του f2g(2).. ΥΠ στο 1276 και κοψε φλεβες..!

Link to comment
Share on other sites

βαλε και 2 ωρες προς ολους που εχουν οι τυχεροι του f2g(2).. ΥΠ στο 1276 και κοψε φλεβες..!

 

Είναι επιλεκτική η προσφορά αυτή;

Link to comment
Share on other sites

καλεσε το 1269 το αναφερει στο τελος...

 

παρεπιπτοντως και δω απλως f2g λεει

 

με φ2γκ2 αν κανω ανανεωση αυριο πχ 20ε θα παρω διπλασιο χρονο? ισχυει ακομα? εψαξα το σαιτ της γουιντ αλλα δεν ειδα κατι..χμ

Edited by evo481
Link to comment
Share on other sites

παρεπιπτοντως και δω απλως f2g λεει

 

με φ2γκ2 αν κανω ανανεωση αυριο πχ 20ε θα παρω διπλασιο χρονο? ισχυει ακομα? εψαξα το σαιτ της γουιντ αλλα δεν ειδα κατι..χμ

Άμα σου έχει έρθει μήνυμα διπλασιασμού στην ανανέωση της πρώτης κάρτας κάθε μήνα, τότε φυσικά και θα έχεις διπλάσιο χρόνο αφού αυτή η (επιλεκτική) προσφορά ισχύει μέχρι και τον Ιούνιο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σήμερα 20€ και μου εδωσε για τις επομενες 30 ημερες 1.500+1.500 προς

F2G ,Q,NOMAD,WIND INTERNATIONAL και ΑΒ.

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεαν € που περνεις με ανανεωση μεχρι τον Ιουνιο, μπορουν να χρησιμοποιηθουν σε sms για νουμερα του τυπου 54445?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σήμερα 20€ και μου εδωσε για τις επομενες 30 ημερες 1.500+1.500 προς

F2G ,Q,NOMAD,WIND INTERNATIONAL και ΑΒ.

Τα ιδια και σε μενα. Υποτιθεται οτι θα εδινε και για συμβολαια και 120MB ή εχω καταλαβει λαθος;

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα. Υποτιθεται οτι θα εδινε και για συμβολαια και 120MB ή εχω καταλαβει λαθος;

το πρόβλημα είναι από πότε τα δίνει μιας και ο ούτε στη wind δε ξέρουν παντού γράφει στο site ότι η προηγούμενη προσφορά λήγει για ανανεώσεις έως 11/2 αλλά σε άλλο μέρος λέει ότι η νέα προσφορά ισχύει από 11/2 οπότε σήμερα θεωρητικά γίνεται της μουρλής, για επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών και απαιτήστε να μπειτε στη νέα προσφορά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα. Υποτιθεται οτι θα εδινε και για συμβολαια και 120MB ή εχω καταλαβει λαθος;

 

απο αυριο ισχυουν αυτα μην μπερδευομαστε!εγω σημερα εβαλα 5 και πηρα 1500+1500 κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον στο 1260 δεν ειχε ιδεα ο τυπος "θα το ελεγξουμε και θα σας ενημερωσουμε". Απο φιλο που δουλευει στα κεντρικα της wind εμαθα οτι η προσφορα ξεκιναει απο το απογευμα!! Κλασσικη πολυαγαπημενη wind :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν δινει μηνυματα ομως φιλε terminal κατι που προσωπικα δεν με συμφερει γιατι η κοπελα μου εχει συμβολαιο wind και γραφουμε πολυ. Οποιος δεν ασχολειται με sms βεβαια τα 600 λεπτα που δινει με ανανεωση ανω των 10€ ειναι μια χαρα.
Link to comment
Share on other sites

αν αυριο ανανεωσεω 10ευρώ και πάρω τα 600, τα 1500 που έχω απ'όταν αναεωσα πρίν 1 εβδοαμαδα θα τα χάσω ή τρεχουν παράληλα?
Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεαν € που περνεις με ανανεωση μεχρι τον Ιουνιο, μπορουν να χρησιμοποιηθουν σε sms για νουμερα του τυπου 54445?

 

Οχι δε μπορουν. Σου αφαιρεί από το υπόλοιπο της κάρτας

Link to comment
Share on other sites

αν αυριο ανανεωσεω 10ευρώ και πάρω τα 600, τα 1500 που έχω απ'όταν αναεωσα πρίν 1 εβδοαμαδα θα τα χάσω ή τρεχουν παράληλα?

αυτή την απορία τήν έχω κι εγω αλλά μαλλον ουτε στη wind δε θα ξερουν να μας πουν...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα. Υποτιθεται οτι θα εδινε και για συμβολαια και 120MB ή εχω καταλαβει λαθος;[

 

Σήμερα 11/2 λήγει η παλιά προσφορά. Από 12/2 με 20 ευρώ έχεις όλα τα της WIND δωρεάν και 120 mb. Με 10 ευρώ 600 προς όλη την wind κλπ χωρίς internet.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία προσφορά αυτή προς όλα τα νούμερα wind/q. Μπράβο...άντε, να ξεκολάνε επιτέλους με τις προσφορές !
Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και σε μενα. Υποτιθεται οτι θα εδινε και για συμβολαια και 120MB ή εχω καταλαβει λαθος;[

 

Σήμερα 11/2 λήγει η παλιά προσφορά. Από 12/2 με 20 ευρώ έχεις όλα τα της WIND δωρεάν και 120 mb. Με 10 ευρώ 600 προς όλη την wind κλπ χωρίς internet.

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε. ανακοινώνει την από 11 Φεβρουαρίου τροποποίηση του υπάρχοντος σχήματος ανταμοιβής των συνδρομητών καρτοκινητής τηλεφωνίας F2G (συμπεριλαμβανομένων των συνδρομητών που έχουν παλιά μη εμπορικά διαθέσιμα πακέτα καρτοκινητής της WIND), το οποίο εφ’ εξής θα προσφέρει σε κάθε ανανέωση:

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μήνα στέλνω YP ή UP στο 1269 για το υπόλοιπο και δεν έρχεται απάντηση.

υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μήνα στέλνω YP ή UP στο 1269 για το υπόλοιπο και δεν έρχεται απάντηση.

υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Στο 1269 στέλνουμε κενό μήνυμα, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σήμερα 20€ και μου εδωσε για τις επομενες 30 ημερες 1.500+1.500 προς

F2G ,Q,NOMAD,WIND INTERNATIONAL και ΑΒ.

 

Τώρα το άλλαξε και αυτό.

1500+1500 μόνο για FG2 μου λέει τωρα το 1242.

Έχουν πλάκα εκεί στη wind .

Edited by Petros the Great
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...