Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο ισχυει αρκετους μηνες. Μασ δουλευουν γιατι με 10 ευρω ειχα 1500 λεπτα κ sms. Τωρα τα 600 ειναοι ουτε τα μισα κ δεν εχει κ sms. Ασ εβαζαν εστω αυτο με τα 20 ευρω που εχει το F2G.

 

 

Έχεις το non stop με 7 ευρώ για 1200'+1200 sms...;)

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες από πριν ενεργοποιημένη την προσφορά που έτρεχε στο 1242 τότε δεν χρειάζεται να καλέσεις γιατί θα μεταφερθείς αυτόματα στην νέα προσφορά.Σε αντίθετη περίπτωση πρέπει να καλέσεις για ενεργοποίηση.

 

εγώ πείρα και ρώτησα στο CC για να μην κάνω καμιά πατάτα μου είπαν ότι δεν μπορώ από την στιγμή που έχω F2g2 να μπω σε αυτήν την πρόσφορα...

τελικά τι ισχύει ?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πείρα και ρώτησα στο CC για να μην κάνω καμιά πατάτα μου είπαν ότι δεν μπορώ από την στιγμή που έχω F2g2 να μπω σε αυτήν την πρόσφορα...

τελικά τι ισχύει ?

 

Αυτοί στην εξυπηρέτηση πελατών είναι πολύ άσχετοι...Και βέβαια ισχύει και για F2G2......

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το non stop με 7 ευρώ για 1200'+1200 sms...;)

 

Καρτοκινητη εχω.

6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

εγώ πείρα και ρώτησα στο CC για να μην κάνω καμιά πατάτα μου είπαν ότι δεν μπορώ από την στιγμή που έχω F2g2 να μπω σε αυτήν την πρόσφορα...

τελικά τι ισχύει ?

 

Φυσικά και μπορείς.Εμένα με καλούσαν με απόκρυψη κανένα μήνα και δεν απαντούσα.Ήξερα ότι είναι από wind/voda/cosmote.Τέλος πάντων απαντάω και μου λέει η τύπισσα για τα πακέτα της νέας καρτοκινητής κλπ.Της λέω hello f2g 2 εδώ!!! Μου είπε καλημέρα και τέλος.Απλά ξέρουν ότι είναι το καλύτερο πακέτο ever και προσπαθούν να σε μπερδέψουν ή να σε αποκλείσουν ώστε τελικά να φύγεις από το f2g 2.Προσοχή.Εγώ ακόμα και να μου πουν ότι δεν μπορώ να βάλω κανένα πακέτο στο f2g 2 τότε θα προτιμήσω να πάρω νέα sim της wind και να βάλω κάποιο πακέτο ομιλίας παρά να χαλάσω το f2g 2.Από μόνος μου δεν το αλλάζω.Από την wind εξαρτάται.

Edited by dankan1980
Link to comment
Share on other sites

ποια διευθυνση να πληκτρολογησω στον οπερα μινι για να μπω στο πορταλ του γουιντ πλας και να ακυρωσω μια συνδρομη που εχω?
Link to comment
Share on other sites

τα δωρεαν λεπτα προς F2G που εχουμε τωρα εμεις που ανανεωσαμε πριν 11/2 ειναι και για βιντεοκλησεις?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τα δωρεαν λεπτα προς F2G που εχουμε τωρα εμεις που ανανεωσαμε πριν 11/2 ειναι και για βιντεοκλησεις?

Και βέβαια είναι και για βιντεοκλήσεις!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

MONO ME TO F2G EXEIΣ 100 ΛEΠTA OMIΛIAΣ ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ME 8E. ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ THN ΠPOΣΦOPA ΣTEIΛE KENO SMS ΣTO 1233

Ισχύει Αυτή η προσφορα;

 

 

Η καταχώρηση έγινε από το iPhone μου, χρησιμοποιώντας την εφαρμογή Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το πρόγραμμα:

"Τώρα το WIND F2G προσφέρει εντελώς δωρεάν και απεριόριστη επικοινωνία προς WIND F2G με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας!"

 

Εδώ λέει αυτό:

Η προσφορά του F2G λήγει στις 11/02/2011

Και εδώ, αυτό:

10/02/2011

 

Ξέρετε τι ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

MONO ME TO F2G EXEIΣ 100 ΛEΠTA OMIΛIAΣ ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA ME 8E. ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ THN ΠPOΣΦOPA ΣTEIΛE KENO SMS ΣTO 1233

Ισχύει Αυτή η προσφορα;

 

Μου έχει έρθει κι εμένα πριν περίπου δέκα ημέρες αλλά δε του έδωσα σημασία γιατί προσωπικά δε με συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει έρθει κι εμένα πριν περίπου δέκα ημέρες αλλά δε του έδωσα σημασία γιατί προσωπικά δε με συμφέρει.

 

πηγα να το ενεργοποιησω σε ενα φιλο που εχει wind και λεει δεν υπαρχει αυτη η προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

πηγα να το ενεργοποιησω σε ενα φιλο που εχει wind και λεει δεν υπαρχει αυτη η προσφορα.

Ως συνήθως, θα πρόκειται για επιλεκτική προσφορά!

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στην wind καρτοκινητή τα 1500 δωρεάν sms προς wind & q καταργήθηκαν? Ρε τι απατεώνες είναι αυτοί...

 

Φιλες καλομαθαμε αλλα ειναι παραλογο μια εταιρία να δίνει δωρεάν υπηρεσίες που κοστίζουν εκτός αν ειναι φιλανθρωπική. Τετοια εκανε και φέσωσε με 2.5 ΔΙΣ € τους δανιστές της. Αμα ισουν ενας απο αυτούς (τους δανειστές) σιγουρα θα είχες καθε λογο να του αποκαλείς απατεώνες :lol: οχι όμως τώρα.

Αυτό που κανουν ειναι εξορθολογισμός και ας μην μας συμφέρει.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Απλά θέλει για άλλη μια φορά να μας τα πάρει απο όπου μπορεί και γι'αυτό θα χάσει πολλούς πελάτες.

Αυτό θα γίνει γενικά και με τις 3 εταιρίες...γιατί δεν νομίζω και οι κάτοχοι καρτοκινητών της Cosmote (βλέπε what's up) να καθήσουν να πληρώσουν 10 ευρώ για 600 λεπτά και χωρίς sms ! Το ζητούμενο είναι να δούμε ποια τις 3 θα δώσει καλύτερο πακέτο...και μακάρι να ξυπνήσουν και να κάνουν προσφορές για να υπάρχει ανταγωνισμός και όχι ΠΙΣΤΗ αντιγραφή.;)

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδιά, με τίποτα δεν είστε ευχαριστημένοι.. Με 10 ευρώ μιλάς σε όλη την Wind, χωρίς να σου παίρνουν τα χρήματα. Έχεις free2go2, έχεις την φθηνότερη κλήση 10,5 cents/λεπτό και χωρίς minimum χρέωση, με 20 ευρώ έχεις και internet, πια άλλη εταιρία στα δίνει αυτά και ποιό συμβόλαιο? Τα χώνετε στην εταιρία που τα 3 τελευταία χρόνια μας έχει χαρίσει πολύ τσαμπα πράγμα. ΟΚ τώρα είναι λιγότερα ίσως αλλά παλι είμαστε καλύτερα από τους άλλους πάροχους. (το λιγότερα είναι μόνο στο Internet, διότι τώρα θα μιλάμε 600 ή 1200 λεπτά με όλη την Wind, όχι μόνο free2go όπως περυσι).
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδιά, με τίποτα δεν είστε ευχαριστημένοι.. Με 10 ευρώ μιλάς σε όλη την Wind, χωρίς να σου παίρνουν τα χρήματα. Έχεις free2go2, έχεις την φθηνότερη κλήση 10,5 cents/λεπτό και χωρίς minimum χρέωση, με 20 ευρώ έχεις και internet, πια άλλη εταιρία στα δίνει αυτά και ποιό συμβόλαιο? Τα χώνετε στην εταιρία που τα 3 τελευταία χρόνια μας έχει χαρίσει πολύ τσαμπα πράγμα. ΟΚ τώρα είναι λιγότερα ίσως αλλά παλι είμαστε καλύτερα από τους άλλους πάροχους. (το λιγότερα είναι μόνο στο Internet, διότι τώρα θα μιλάμε 600 ή 1200 λεπτά με όλη την Wind, όχι μόνο free2go όπως περυσι).

τώρα βέβαια άδικο δεν έχεις εμείς οι free2go2 είμαστε οι τυχερότεροι χρήστες κινητης τηλεφωνίας ever... αλλά ασε τα χώνουμε για να προσέχουν μη παίρνουν και πολύ αέρα τα μυαλά τους...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τώρα βέβαια άδικο δεν έχεις εμείς οι free2go2 είμαστε οι τυχερότεροι χρήστες κινητης τηλεφωνίας ever... αλλά ασε τα χώνουμε για να προσέχουν μη παίρνουν και πολύ αέρα τα μυαλά τους...

 

Θα είχε κάποιος την καλοσύνη να μου πει (ή να μου δώσει ένα λίνκ) τι γίνεται ακριβώς με εμάς που έχουμε το F2G2;

 

Κυρίως με ενδιαφέρει το ίντερνετ...

 

Ευχαριστώ!!

άλλο πράκτωρας και άλλο εισπράκτωρας... ΘΟΥΒΟΥ 000
Link to comment
Share on other sites

Θα είχε κάποιος την καλοσύνη να μου πει (ή να μου δώσει ένα λίνκ) τι γίνεται ακριβώς με εμάς που έχουμε το F2G2;

 

Κυρίως με ενδιαφέρει το ίντερνετ...

 

Ευχαριστώ!!

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CF%83%CE%B5%CF%81%CF%86%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C.aspx

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σου φαίνετε περίεργο τώρα ;

Όλες οι εταιρείες ισχυρίζονται ότι προσφέρουν δωρεάν χρόνο ομιλίας με πάγιο

Υπάρχει μάλιστα πρόγραμμα που δίνει δωρεάν 1000 λεπτά ομιλίας με μόνο 100 ευρώ πάγιο

 

Για επιβεβαίωση κοίτα τι λέει η Cosmote στην σελίδα http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T59/section/Postpaid

 

Μόνο με τα συμβόλαια COSMOTE ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ μπορείς να επικοινωνείς δωρεάν και απεριόριστα με όλη την COSMOTE, δηλαδή με τους περισσότερους συνδρομητές κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα.

 

Και επιπλέον, έχεις:

Απεριόριστη ομιλία και με όλα τα σταθερά

Δωρεάν χρόνο ομιλίας και μηνύματα προς τα άλλα κινητά

Δωρεάν σερφάρισμα στο Internet από το κινητό σου

Για σένα που θέλεις πάντα να κερδίζεις!

---------------------

Όπως βλέπεις η Cosmote έχει πρόγραμμα με 150 ευρώ ...... που σου δίνει ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ όλα τα ανωτέρω. Τα 5 ευρώ σε χάλασαν;;;;

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδιά, με τίποτα δεν είστε ευχαριστημένοι.. Με 10 ευρώ μιλάς σε όλη την Wind, χωρίς να σου παίρνουν τα χρήματα. Έχεις free2go2, έχεις την φθηνότερη κλήση 10,5 cents/λεπτό και χωρίς minimum χρέωση, με 20 ευρώ έχεις και internet, πια άλλη εταιρία στα δίνει αυτά και ποιό συμβόλαιο? Τα χώνετε στην εταιρία που τα 3 τελευταία χρόνια μας έχει χαρίσει πολύ τσαμπα πράγμα. ΟΚ τώρα είναι λιγότερα ίσως αλλά παλι είμαστε καλύτερα από τους άλλους πάροχους. (το λιγότερα είναι μόνο στο Internet, διότι τώρα θα μιλάμε 600 ή 1200 λεπτά με όλη την Wind, όχι μόνο free2go όπως περυσι).

 

Υπάρχουν συμβόλαια με 20-25€ που έχεις 1500 και 100-160 λεπτά προς άλλα δίκτυα τώρα δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί δεν βλέπω καν αυτές σελίδες μου φέρνουν πονοκέφαλο

Edited by Petros the Great
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν συμβόλαια με 20-25€ που έχεις 1500 και 100-160 λεπτά προς άλλα δίκτυα τώρα δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί δεν βλέπω καν αυτές σελίδες μου φέρνουν πονοκέφαλο ..

 

Μπα πλέον τα πακέτα θέλουν στη καλύτερη 35 ευρώ για σου δώσουν 1500 λεπτά και sms και 100 λεπτά προς τ΄αλλα δίκτυα. Σκεψου όμως με το free2go2 με 20€ εχεις απεριοριστα προς wind, ιντερνετ και περίπου 190 λεπτά προς ολους κι αν βαλεις και το διπλασιασμο που δινει μεχρι ιούνιο εχει 380 λεπτά ομιλίας!! Πραγματικά απίστευτα για 20€ στις μέρες μας

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θυμάμαι όταν έψαχνα wind συμβόλαιο πριν 6-7 μήνες και ήταν κάπου στα 20-25€ αφού η cosmote 120 & my way 20 ήταν άσκοπα λεφτά επιδοτήσεις τον 40 € και λογαριασμοί 300% παραπάνω ήταν πάντα

 

Εχω το F2Go4 τι ατυχία ...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ενας κρετινος μπορει να ισχυριστει οτι κατι που κοστιζει 5 ευρω ειναι δωρεαν!!!

Προσφερω κι εγω σε ολα τα μελη του φορουμ δωρεαν ενα ολοκαινουργιο Golf 1.6 με ενα εφάπαξ παγιο 20000 ευρω μόνο!!!

 

Προφανώς ειναι παραλογο να θελεις (όπως ειχαμε περυσι) με 1€ άπαξ, δωρεάν 1500'/1500σμσ προς ολα τα wind για ενα χρόνο.. Ε ναι ειναι λογικό να ζητάνε και καποιο ποσο να βαλεις μεσα το οποιο μπορεις να χρησιμοποιήσεις οπου αλλου θες (Χωρις να λέω οτι ειναι φτηνά).

 

Το οτι οι κλήσεις ειναι ενδοεταιρικές (wind 2 wind) δεν συνεπάγεται ότι πρέπει να ειναι και δωρεάν δωρεάν (0€ να βαλεις και 0€ να χρεώσει). Τι ειναι η wind (ή η voda, cote)? Φιλανθρωπικό ίδρυμα και οι υπάλληλοί της ιεραπόστολοι?

 

Το οτι εκανε κουλουλάδες πέρυσι δεν δημιουργεί δέσμευση επ αόριστον.. Ποσο κοσμο ηξερα που πιρε καρτες και με 1 € μιλαγε ενα χρόνο. Τι κερδισε η wind από αυτούς? Κερδισε χρέη μονο..

 

Οι φετινές μέχρι το καλοκαιρι (αυτό ειναι ύποπτο:ninja:) προσφορές ειναι λογικότερες, και ας μην μας βολευουν όσο οι περυσινές..

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Στην ελλαδα ο καθενας δηλωνει οτι θελει. Θα δινω κι εγω κατι δωρεαν, με κοστος 5 ευρω.

Δωρεαν λεει στη σελιδα της η wind, αλλα με κοστος 5 ευρω.

Τι ΔΩΡΕΑΝ ειναι ρε ανεγκεφαλοι οταν πρεπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ?

Για ηλιθιους μας περνατε;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...