Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειναι προβλημα δικο σου αν η wind αδυνατει να διακοψει τη συνδεση οταν το υπολοιπο στην καρτα παει στο 0.

 

Αυτό γίνεται μόνο στο internet ή μπορεί να γίνει και όταν μιλάω σε εξερχόμενη κλήση ή στέλνω sms?

 

Και αν δεν έχω άλλο κινητό wind ή κοντινό κατάστημα, τι κάνω?

 

Κολλάει το τηλέφωνο και δεν μπορώ να κάνω ανανέωση καθόλου?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γίνεται μόνο στο internet ή μπορεί να γίνει και όταν μιλάω σε εξερχόμενη κλήση ή στέλνω sms?

 

Και αν δεν έχω άλλο κινητό wind ή κοντινό κατάστημα, τι κάνω?

 

Κολλάει το τηλέφωνο και δεν μπορώ να κάνω ανανέωση καθόλου?

 

Mονο στο ιντερνετ.Σου παει μειον ο λογαριασμος.Ανανεωση κανεις κανονικα αλλα σου παιρνει το ποσο που εχεις παει μειον.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι δεν υπαρχει η επιλογη να αλλαξει κανεις σε wind international.... ποσο μαλλον αφου το εχει και ο ανταγωνισμος...

 

Εάν ανήκετε σε κάποιο άλλο οικονομικό πακέτο και θέλετε να ενταχθείτε στο οικονομικό πακέτο WIND Card Ιnternational, τότε καλέστε το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 1260 από το κινητό σας (με χρέωση) ή από σταθερό τηλέφωνο (με χρέωση).

 

γινετε τελικα....με μια κληση....

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1147

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ανήκετε σε κάποιο άλλο οικονομικό πακέτο και θέλετε να ενταχθείτε στο οικονομικό πακέτο WIND Card Ιnternational, τότε καλέστε το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 1260 από το κινητό σας (με χρέωση) ή από σταθερό τηλέφωνο (με χρέωση).

 

γινετε τελικα....με μια κληση....

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1147

 

Την εκανες την αλλαγη η' απλως ειδες οτι γινετα;Γιατι οταν τηλεφωνησα εγω μου ειπαν οτι δεν γινεται και οτι αυτο που γραφει στην ηλεκτρονικη διευθυνση της wind ειναι λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Την εκανες την αλλαγη η' απλως ειδες οτι γινετα;Γιατι οταν τηλεφωνησα εγω μου ειπαν οτι δεν γινεται και οτι αυτο που γραφει στην ηλεκτρονικη διευθυνση της wind ειναι λαθος.

 

οχι...η αληθεια ειναι οτι δεν την εκανα...αλλα θα την κανω το απογευμα απο περιεργεια...και θα ενημερωσω :confused:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ανήκετε σε κάποιο άλλο οικονομικό πακέτο και θέλετε να ενταχθείτε στο οικονομικό πακέτο WIND Card Ιnternational, τότε καλέστε το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών στο 1260 από το κινητό σας (με χρέωση) ή από σταθερό τηλέφωνο (με χρέωση).

 

γινετε τελικα....με μια κληση....

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1147

 

ναι το γραφει το site,αλλα το εχει κανει κανεις;;; γιατι σε προηγουμενο post ελεγε πως απο το 1260 ειπαν πως ειναι διαφορετικες οι καρτες σιμ και δεν γινεται....

 

και στο κατω κατω, γιατι να μην ειναι στο 1342 να γινεται αυτοματα και τσαμπα;;

Link to comment
Share on other sites

ναι το γραφει το site,αλλα το εχει κανει κανεις;;; γιατι σε προηγουμενο post ελεγε πως απο το 1260 ειπαν πως ειναι διαφορετικες οι καρτες σιμ και δεν γινεται....

 

και στο κατω κατω, γιατι να μην ειναι στο 1342 να γινεται αυτοματα και τσαμπα;;

φιλε μου καλε μου φιλε,

2 posts πανω η απαντηση που ζητας... :-/

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ναι το γραφει το site,αλλα το εχει κανει κανεις;;; γιατι σε προηγουμενο post ελεγε πως απο το 1260 ειπαν πως ειναι διαφορετικες οι καρτες σιμ και δεν γινεται....

 

και στο κατω κατω, γιατι να μην ειναι στο 1342 να γινεται αυτοματα και τσαμπα;;

 

διαφορετικες οι καρτες δεν ειναι σιγουρα....το λεω αυτο γιατι ειχα πακετα wind international που μου εδωσε ενας συναδελφος...(του τα ειχαν δωσει στην ομονοια στο μετρο, τζαμπα)....και τα εκανα f2g5....μεσω 1342......για 1 λεπτο το λεπτο.....;)

 

διορθωση

....πηρα τηλεφωνο....στο wind ιinternational δεν μεταφερεσε...ουτε με φορητοτα...ουτε απο f2g η νεα καρτοκινητη....πρεπει να παρεις ενα νεο πακετο

 

περιεργα πραγματα....

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι "εγκλωβισμένος" στο F2G2, και πλέον δεν μπορώ να βάλω το 1' με 0.01€ μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο non stop για να μιλάω σε κινητά wind-σταθερά; υπάρχει αυτή η δυνατότητα, ξέρει κανείς;

από ότι είδα στο site της wind τα non-stop δίνουν δωρεάν χρόνο μόνο για καρτοκινητά wind που είναι F2G :S

Edited by GTherion
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι "εγκλωβισμένος" στο F2G2, και πλέον δεν μπορώ να βάλω το 1' με 0.01 μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο non stop για να μιλάω σε κινητά wind-σταθερά; υπάρχει αυτή η δυνατότητα, ξέρει κανείς;

από ότι είδα στο site της wind τα non-stop δίνουν δωρεάν χρόνο μόνο για καρτοκινητά wind που είναι F2G :S

Υπάρχουν τα NIGHT (4 ευρώ τον μήνα), WEEKEND (3 ευρώ το σαβατοκύριακο ) , και οι 30 κλήσεις απεριόριστης διάρκειας πρός όλα τα WIND,Q. MOMAD με 5 ευρώ

Επίσης τα nonstop προς 1 ή 2 είναι και για συνδέσεις

για σταθερά υπάρχουν 120 λεπτά με 5 ευρώ ή 150 λεπτά +850 F2G με 7,5 ( της παρέας ) στο δεύτερο πακέτο όμως η χρέωση είναι ανα 3λεπτό

Ενώ στο 120 προς σταθερά χρεώνει ανα δευτερόλεπτο.

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι "εγκλωβισμένος" στο F2G2, και πλέον δεν μπορώ να βάλω το 1' με 0.01€ μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο non stop για να μιλάω σε κινητά wind-σταθερά; υπάρχει αυτή η δυνατότητα, ξέρει κανείς;

από ότι είδα στο site της wind τα non-stop δίνουν δωρεάν χρόνο μόνο για καρτοκινητά wind που είναι F2G :S

 

τα νον στοπ πακετα ισχυουν και για κλησεις και προς την νεα καρτοκινητη.τσεκαρισμενο αυτο 100%:):)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν τα NIGHT (4 ευρώ τον μήνα), WEEKEND (3 ευρώ το σαβατοκύριακο ) , και οι 30 κλήσεις απεριόριστης διάρκειας πρός όλα τα WIND,Q. MOMAD με 5 ευρώ

Επίσης τα nonstop προς 1 ή 2 είναι και για συνδέσεις

για σταθερά υπάρχουν 120 λεπτά με 5 ευρώ ή 150 λεπτά +850 F2G με 7,5 ( της παρέας ) στο δεύτερο πακέτο όμως η χρέωση είναι ανα 3λεπτό

Ενώ στο 120 προς σταθερά χρεώνει ανα δευτερόλεπτο.

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1023

 

ευχαριστώ, από ότι καταλαβαίνω πακέτο χρόνου ομιλίας προς όλους τους αριθμούς συμβολαίου Wind δεν υπάρχει, μόνο για 1 ή 2 νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Στα παλαιά οικονομικά πακέτα πλεον η δέσμευση τιμής http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=567

 

Πολυ χαιρομαι που εμεις οι F2G2 ανοικουμε στα παλαια πακετα!!! Οσο για εσας τους εγκλωβισμενους στο F2G2 δωστε τις sim σας, εχει κοσμο που παρακαλαει!!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαιρομαι που εμεις οι F2G2 ανοικουμε στα παλαια πακετα!!! Οσο για εσας τους εγκλωβισμενους στο F2G2 δωστε τις sim σας, εχει κοσμο που παρακαλαει!!!!

εγω ευχαριστω το θεο που προλαβα προχθες να παρω πακετο συνδεσης f2g και να το μετατρεψω απευθειας σε f2g2 μεσ' στη μεση του δρομου! :lol:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

εγω ευχαριστω το θεο που προλαβα προχθες να παρω πακετο συνδεσης f2g και να το μετατρεψω απευθειας σε f2g2 μεσ' στη μεση του δρομου! :lol:

 

Πρωτα απο ολα να μαστε καλα αλλα θα περασουν χρονια θα εχουμε αυτο το πακετο και δε θα μας πιστευει κανεις!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω ευχαριστω το θεο που προλαβα προχθες να παρω πακετο συνδεσης f2g και να το μετατρεψω απευθειας σε f2g2 μεσ' στη μεση του δρομου! :lol:

 

Αν έχουμε ένα ήδη ενεργό f2g που ήταν στα πακέτα δέσμευσης τιμής (δηλαδή που πλέον θεωρείται παλιό πακέτο), αλλά δεν ήταν στο νούμερο 2 αντίστοιχο του frog: είναι επιβεβαιωμένο ότι δεν μπορεί να μεταφερθεί πλέον εκεί? π.χ. από f2g5 σε f2g2

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε ένα ήδη ενεργό f2g που ήταν στα πακέτα δέσμευσης τιμής (δηλαδή που πλέον θεωρείται παλιό πακέτο), αλλά δεν ήταν στο νούμερο 2 αντίστοιχο του frog: είναι επιβεβαιωμένο ότι δεν μπορεί να μεταφερθεί πλέον εκεί? π.χ. από f2g5 σε f2g2

δοκιμασε να κανεις αλλαγη στο 1342.

για f2g2 θυμαμαι ηταν η επιλογη 7.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε ένα ήδη ενεργό f2g που ήταν στα πακέτα δέσμευσης τιμής (δηλαδή που πλέον θεωρείται παλιό πακέτο), αλλά δεν ήταν στο νούμερο 2 αντίστοιχο του frog: είναι επιβεβαιωμένο ότι δεν μπορεί να μεταφερθεί πλέον εκεί? π.χ. από f2g5 σε f2g2

 

ναι...μεταφορα δεν γινεται..εισαι εγκλωβισμενος

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ, από ότι καταλαβαίνω πακέτο χρόνου ομιλίας προς όλους τους αριθμούς συμβολαίου Wind δεν υπάρχει, μόνο για 1 ή 2 νούμερα.

 

Υπάρχει το nonstop προς ολους που με 5e δινει 30 δωρεαν κλησεις μεγιστης διαρκειας 2 ωρων η καθε μια προς ολα τα κινητα wind-Q και momad... http://www.wind.com.gr/pages.fds?pageID=1606&langID=1

Edited by sideras1985
Link to comment
Share on other sites

Τα non stop πακετα συνεχιζουν να υπαρχουν? Η εχουν καταργηθει και αυτα?
Link to comment
Share on other sites

Τα non stop πακετα συνεχιζουν να υπαρχουν? Η εχουν καταργηθει και αυτα?

 

Υπαρχουν κανονικοτατα στο F2G.OXI στην νεα καρτοκινητη.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν κανονικοτατα στο F2G.OXI στην νεα καρτοκινητη.

Ναι ενταξει αυτο, απλα λεω αν υπαρχουν πλεον και για το f2g2 μια και πλεον θεωρειται παλιο πακετο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει αυτο, απλα λεω αν υπαρχουν πλεον και για το f2g2 μια και πλεον θεωρειται παλιο πακετο.

 

Ναι κανονικα υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...