Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το προγραμμα ανταμοιβης 50 λεπτα & 50 sms με καθε ανανεωση εληξε.νεα προσφορα: με καρτες wind απο 15€ κερδιζεις το τελος καρτοκινητης. καλεσε 1242 & μετα ανανεωση
οσο περναει ο καιρος η wind παει και πιο πισω :whistle:
Link to comment
Share on other sites

οσο περναει ο καιρος η wind παει και πιο πισω :whistle:

 

Μπα, ηταν μια προσφορα που ηδη ειχε παρει παραταση αρκετους μηνες, και εγω βεβαια θα θελα να συνεχιστει..

 

Και το αλλο που γλιτωνεις τον φορο μονο η wind το εχει οποτε δεν νομιζω οτι παει πισω, ισα ισα ειναι ενα καρτοκινητο χωρις αντιπαλο αυτην την στιγμη.

Μονο στο ιντερνετ μας τα χαλαει λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα wind για να ρωτήσω αν το f2g μου είναι επωνυμο καθώς προέρχεται από φορητότητα από συμβόλαιο. Μου είπαν πως όχι, αλλά αν θέλω μπορώ να το δηλώσω άμεσα γιατί έχει ξεκινήσει από μέρους τους η διαδικασία. Μπηκαμε, λοιπόν, μαζί στο σύστημα και δηλώσαμε τα στοίχεια μου -πλήρη και αναλυτικά.

Υπήρχε και ένα σημείο που ρωτούσε αν θελω να συμμετέχω σε ερευνες και να μου στέλνουν ενημερωτικα. Είπα "όχι". Αυτό σημαίνει ότι πλέον δεν θα παιρνω sms με προσφορές της wind;

Και δεν μου έδωσε και αντιγραφο με τους όρους που υπέγραψα...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα wind για να ρωτήσω αν το f2g μου είναι επωνυμο καθώς προέρχεται από φορητότητα από συμβόλαιο. Μου είπαν πως όχι, αλλά αν θέλω μπορώ να το δηλώσω άμεσα γιατί έχει ξεκινήσει από μέρους τους η διαδικασία. Μπηκαμε, λοιπόν, μαζί στο σύστημα και δηλώσαμε τα στοίχεια μου -πλήρη και αναλυτικά.

Υπήρχε και ένα σημείο που ρωτούσε αν θελω να συμμετέχω σε ερευνες και να μου στέλνουν ενημερωτικα. Είπα "όχι". Αυτό σημαίνει ότι πλέον δεν θα παιρνω sms με προσφορές της wind;

Και δεν μου έδωσε και αντιγραφο με τους όρους που υπέγραψα...

 

Φυσικά και θα παίρνεις sms με προσφορές ης wind. Αλλά και συ γιατί δε ζήτησες αντίγραφό?????

Τους εχθρούς μου τους ξέρω..τους φίλους μου φοβάμαι!:pig:
Link to comment
Share on other sites

κακως που δεν ζητησες αντιγραφο. Να περασεις απο το καταστημα που πηγες και να ζητησεις ενα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν δήλωσα κι εγώ, ένα μήνα πριν το καρτοκινητό, δεν πηρα καμμία απόδειξη, που να με κατοχυρωνει πως το έχω δηλώσει.

 

Αλλά και φίλος που πήγε χτες (στο ίδιο κατάστημα) μιά απο τα ίδια.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Υπογράφετε μια αίτηση δήλωσης και χρήσης της σύνδεσής σας καθώς και μια δήλωση ενός νόμου που δε θυμάμαι αριθμό προσκομίζοντας ταυτόχρονα τη ταυτότητά σας. Αποδεικτικά εννοείτε πως παίρνετε και όσοι δε πήρατε να πάτε να τα πάρετε.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την βοηθεια σας γιατι τα εχω χάσει....λοιπον εχω την προσφορα για ολο το 2009(καθε μηνα 1000 λεπτα αν δεν κανω λαθος ) και ειμαι στο f2go 2 (10λεπτα το λεπτο) . συμπερασμα μιλαω με ολα τα f2go και τους υπολοιπους με 10λ/λ . θελω να μιλαω και με μια καρτοσυνδεση wind απεριοριστα γινεται??????χωρις ομως να χασω τα υπολοιπα.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την βοηθεια σας γιατι τα εχω χάσει....λοιπον εχω την προσφορα για ολο το 2009(καθε μηνα 1000 λεπτα αν δεν κανω λαθος ) και ειμαι στο f2go 2 (10λεπτα το λεπτο) . συμπερασμα μιλαω με ολα τα f2go και τους υπολοιπους με 10λ/λ . θελω να μιλαω και με μια καρτοσυνδεση wind απεριοριστα γινεται??????χωρις ομως να χασω τα υπολοιπα.....

 

Non Stop 600 μπορείς να μιλάς με λιγότερο από 0,01€/λεπτό, αφού απολαμβάνεις:

 

* 600 ΔΩΡΕΑΝ λεπτά ομιλίας και 600 δωρεάν SMS

* Προς 1 αριθμο WIND

* Με κόστος ενεργοποίησης μόνο 5€/30 ημέρες που αντιστοιχεί σε κάτω από 0,01€ ανά λεπτό

 

Η εγγραφή στην υπηρεσία πραγματοποιείται καλώντας το 1265 και διαλέγοντας την επιλογή 1, όπου μπορείς να καταχωρήσεις τους δύο αριθμούς WIND της επιλογής σου. 'Η Με το Non Stop 600 Προς 2 (Ομιλία) μπορείς να μιλάς με λιγότερο από 0,01€/λεπτό, αφού απολαμβάνεις:

 

* 600 ΔΩΡΕΑΝ λεπτά ομιλίας

* Προς ΔΥΟ αριθμούς WIND

* Με κόστος ενεργοποίησης μόνο 5€/30 ημέρες που αντιστοιχεί σε κάτω από 0,01€ ανά λεπτό

 

Η εγγραφή στην υπηρεσία πραγματοποιείται καλώντας το 1265 και διαλέγοντας την επιλογή «5», όπου μπορείς να καταχωρήσεις τους δύο αριθμούς WIND της επιλογής σου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πακέτα για να μιλάς προς αριθμούς Wind, αλλά δεν σου δίνουν απεριόριστο χρόνο ομιλίας. Τα πακέτα προς αριθμούς Wind είναι τα εξής:

 

Wind Non Stop προς όλους: 30 κλήσεις μέγιστης διάρκειας 2 ωρών η κάθε μία προς όλους τους αριθμούς Wind (καρτοκινητά ή συμβόλαια). Κόστος ενεργοποίησης: 5 ευρώ/ 30 ημέρες

 

Wind Non Stop Nights*: 500 λεπτά ομιλίας προς όλους τους αριθμούς Wind (καρτοκινητά ή συμβόλαια). Κόστος ενεργοποίησης 4 ευρώ/ 30 ημέρες.

 

Wind Non Stop Weekend**: 180 λεπτά ομιλίας προς όλους τους αριθμούς Wind (καρτοκινητά ή συμβόλαια). Κόστος ενεργοποίσης 3 ευρώ/ Σαββατοκύριακο.

 

*: Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας του Non Stop Nights μπορεί να καταναλωθεί από τις 22:00 το βράδυ ως τις 08:00 το πρωί.

**: Ο δωρεάν χρόνος ομιλίας του Non Stop Weekend μπορεί να καταναλωθεί από το Σάββατο στις 00:00 (ξημερώματα Σαββάτου) ως την Κυριακή στις 23:59

 

Edit: Με πρόλαβε (κατά πολύ) ο Sideras..

Link to comment
Share on other sites

ναι παιδια μου ευχαριστω για τις συμβουλες σας...αν ενεργοποιησω αυτο με τους 2 πχ αριθμους θα χασω τα αλλα λεπτα με τα αλλα f2go???
Link to comment
Share on other sites

ναι παιδια μου ευχαριστω για τις συμβουλες σας...αν ενεργοποιησω αυτο με τους 2 πχ αριθμους θα χασω τα αλλα λεπτα με τα αλλα f2go???

 

Εάν έχετε ενεργές περισσότερες από μια επιλογές Non Stop, η σειρά κατανάλωσης των δωρεάν λεπτών ομιλίας είναι ως εξής:

 

1. Non Stop προς Σταθερά

2. Non Stop της Παρέας, Non Stop 600, Non Stop 600 Προς 2 (Oμιλία & SMS) και Non Stop 600 Προς 2 (Oμιλία)

3. Δωρεάν Λεπτά Ομιλίας από τα Οικογενειακά Προγράμματα WIND

4. Non Stop Weekend

5. Non Stop Nights

6. Non Stop Προς Όλους

Link to comment
Share on other sites

22/10/2009

ANANEΩΣTE TΩPA & MEXPI 31/10/09 TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ & KEPΔIΣTE EΞTPA ΔΩPEAN XPONO 50% AΠO THN AΞIA THΣ ΠPΩTHΣ KAPTAΣ ΠOY ΘA ΦOPTΩΣETE.WIND ΠOΛY ΠEPIΣΣOTEPA

 

23/10/2009

TO ΠPOΓPAMMA ANTAMOIBHΣ 50ΛEΠTA & 50SMS ME KAΘE ANANEΩΣH EΛHΞE. NEA ΠPOΣΦOPA: ME KAPTEΣ WIND AΠO 15E KEPΔIZEIΣ TO TEΛOΣ KAPTOKINHTHΣ.KAΛEΣE 1242 & META ANANEΩΣE

 

δεν μου αρέσουν καθόλου τα μηνυματάκια της wind... :wacko:

Το δεύτερο το καταλαβαίνω να μην σου αρέσει αλλά το πρώτο μάλλον δεν έχεις καταλάβει εσύ ότι σου χαρίζει 50% χρόνου από την επόμενη κάρτα που θα ανανεώσεις! Τρέχα γιατί είναι μέχρι 31/10!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι: έχω μία SIM με την προσφορά 2009 (1000'+100SMS). αν εγγραφώ στο F2G 2 (€0,10/λεπτό), την προσφορά 2009 την κρατάω?
Link to comment
Share on other sites

Ναι την κρατάς κανονικά Σε όποιο πακέτο και αν πας.
Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο το καταλαβαίνω να μην σου αρέσει αλλά το πρώτο μάλλον δεν έχεις καταλάβει εσύ ότι σου χαρίζει 50% χρόνου από την επόμενη κάρτα που θα ανανεώσεις! Τρέχα γιατί είναι μέχρι 31/10!!! ;)

 

ισχυει ακομα και σε αυτους που δεν εχουν λαβει το μηνυμα οπως εγω.

εβαλα 20 και μπηκαν 30 ε. μια χαρα:p:p:p:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι: έχω μία SIM με την προσφορά 2009 (1000'+100SMS). αν εγγραφώ στο F2G 2 (€0,10/λεπτό), την προσφορά 2009 την κρατάω?

 

Στην αρχη της σελιδας ρωτανε το ιδιο περιπου....Στην ιδια σελιδα ειναι η απαντηση...Ειπαμε ειναι βαρετο να ψαχνεις ολο το θεμα αλλα να ειναι στην ιδια σελιδα η απαντηση ειναι τραγικο να υπαρχει η ιδια ερωτηση:X.............:X

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ακομα και σε αυτους που δεν εχουν λαβει το μηνυμα οπως εγω.

εβαλα 20 και μπηκαν 30 ε. μια χαρα:p:p:p:rolleyes:

 

Χρειάζεται κάποιο μήνυμα για να γίνει αυτό ή αμέσως με την ανανέωση μπαίνει ο extra δωρεάν χρόνος!

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ακομα και σε αυτους που δεν εχουν λαβει το μηνυμα οπως εγω.

εβαλα 20 και μπηκαν 30 ε. μια χαρα:p:p:p:rolleyes:

 

αυτο που λες ειναι πολυ καλο. εκανα και εγω ανανεωση αλλα δεν μπηκε εξτρα χρονος. επιλεκτικα γινεται το μπονους με την καθε ανανεωση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλά καμμιά φορά χάνετε το μήνυμα.... οπότε κάνεις ανανέωση και σου έρχεται 50% χωρίς προειδοποίηση .
Link to comment
Share on other sites

Απλά καμμιά φορά χάνετε το μήνυμα.... οπότε κάνεις ανανέωση και σου έρχεται 50% χωρίς προειδοποίηση .

 

σε μενα παντως εχει αρκετο καιρο να ερθει μηνυμα διπλασιασμου. δεν θα επρεπε ανα τακτα χρονικα διαστηματα να ερχονται τετοια μηνυματα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απλά καμμιά φορά χάνετε το μήνυμα.... οπότε κάνεις ανανέωση και σου έρχεται 50% χωρίς προειδοποίηση .

 

Την εννοειτε ρε παιδια? Αυτην την περιοδο ισχυει 50% για ολους τους συνδρομητες F2g?

 

Εγω νομιζω πως ισχυει επιλεκτικα σε οποιον λαμβανε το μυνημα.

 

Και περα απο αυτο, ειχα την εντυπωση πως 50% και διπλασιασμος ειχαν σταματησει καθως εχει πανω απο χρονο να μου ερθει τετοιο μυνημα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ισχυει για ολους απλως αν εχεις καιρο να κανεις ανανεωση χρονου τοτε σου ερχεται...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ισχυει για ολους απλως αν εχεις καιρο να κανεις ανανεωση χρονου τοτε σου ερχεται...

ποσο καιρο???γτ εγω εχω να κανω απο τον μαιο και δεν εχει ερθει ΤΙΠΟΤΑ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...