Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα. Γνωριζετε αν ισχυει το κοστος 30€ για μετατροπη συμβολαιου wind σε f2g;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Γνωριζετε αν ισχυει το κοστος 30€ για μετατροπη συμβολαιου wind σε f2g;

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ισχύει

Link to comment
Share on other sites

και ομως μου το ζητησαν στο καταστημα που πηγα. αναμενω επισημη επικοινωνια απο wind

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με 12 ευρώ ανανεωση τι ισχυει.?

2 ή 3 μήνες διάρκεια υπολοίπου?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όσα ευρώ και να βάλεις, η διάρκεια είναι δίμηνη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στους 4 μηνες θα κοπουν οι εισερχομενες,στους 13 μηνες χανεις το νουμερο. Το whatsapp χρειαζεται τον αριθμο για την εγγραφη/πιστοποίηση με sms σε καθε εγκατασταση,απο εκει και περα δουλευει ανεξαρτητα απο την λειτουργικοτητα της sim.
Link to comment
Share on other sites

ενώ έκλεισα τα data στις 23:00

(και άλλαξα και sim για τα data για να μην ξεχαστώ και τα ανοίξω την επομένη) γιατί τελείωνε το επιλεκτικο πακέτο με τα 15γιγα σήμερα μου ήρθε sms ότι χρεώθηκε..

Τελικά βρήκες άκρη? Ρωτάω γιατί έγινε κάτι παρόμοιο και με την Q κάρτα μου χθές. Εληγε η διάρκεια των data, έκλεισα τα δεδομένα στις 23:45 (είχα και 300ΜΒ υπόλοιπο), απενεργοποίησα την περιαγωγη ώστε να μην υπάρχει περίπτωση σύνδεσης, άλλαξα και sim στα δεδομένα για μεγαλύτερη σιγουριά, και μου εφαγαν περίπου 1,20€. Δεν μου εχει έρθει sms, θα τους γράψω αύριο στο ΦΒ να δω τι έχει συμβεί κι ΑΝ μου απαντήσουν (γιατί τελευταία δεν απαντούν) θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους!

 

Έχω εδώ και χρόνια καρτοκινητό wind free 2 go με το bonus "free 2 talk" (300' ομιλίας).

- Αν αλλάξω σε "free 2 surf" θα μπορώ να επιστρέψω στο "free 2 talk", κι αν ναι μετά από πόσο καιρό?

- Στο "free 2 surf" θα υπάρχει το πάγιο 10€/ανανέωση κάθε 4 μήνες όπως στο bonus 300' ή είναι χωρίς χρέωση?

 

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να γυρίσεις στο f2talk αν πας στο f2surf. Το f2surf δεν έχει πάγιο, και σου δίνει ΜΒ με κάθε ανανέωση που κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να γυρίσεις στο f2talk αν πας στο f2surf. Το f2surf δεν έχει πάγιο, και σου δίνει ΜΒ με κάθε ανανέωση που κανεις.

 

Σ' ευχαριστώ paanos για την απάντηση!

 

Μου κάνει εντύπωση αυτό που γράφεις επειδή στο site διαβάζω ότι γίνεται.

Απλά από τις πολλές αλλαγές όρων/υπηρεσιών που γίνονται, ρώτησα εδώ για μια έγκυρη απάντηση σχετικά με το αν ισχύει ακόμα ή όχι.

 

Ποιός μπορεί με σιγουριά να μου πει?

 

http://i64.tinypic.com/2ntfj4o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι μπορείς να γυρίσεις, χωρίς όμως να είμαι βέβαιος. Αυτό γράφει στο site.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ξέρω ότι μπορείς να αλλάξεις όποτε θέλεις από το ένα πρόγραμμα στο άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που είχα free2talk και το είχα κάνει surf ενω η επιλογή είναι διαθέσιμη στο site, δεν κάνει κάτι. Στο app δεν εμφανίζεται καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά εμφανίζονται και στην εφαρμογή οι επιλογές για αλλαγή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα κανονικά εμφανίζεται η επιλογή

 

Στάλθηκε από το Le X526 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι μπορείς να γυρίσεις, χωρίς όμως να είμαι βέβαιος. Αυτό γράφει στο site.

 

Και εγώ ξέρω ότι μπορείς να αλλάξεις όποτε θέλεις από το ένα πρόγραμμα στο άλλο.

 

Εγώ πάντως που είχα free2talk και το είχα κάνει surf ενω η επιλογή είναι διαθέσιμη στο site, δεν κάνει κάτι. Στο app δεν εμφανίζεται καθολου.

 

Κανονικά εμφανίζονται και στην εφαρμογή οι επιλογές για αλλαγή.

 

Και σε εμένα κανονικά εμφανίζεται η επιλογή

 

Στάλθηκε από το Le X526 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Απο κει που κρατουσαν 6€ ανα εξαμηνο για ανανεωση υπηρεσιας, τωρα με ανανεωση 10€ τα κρατανε αυτοματα για ανανεωση 300 δωρεαν λεπτων και 500mb μεχρι τον Αυγουστο...κοροιδια. Θα βαλω τον αλλο μηνα 10€, θα αγορασω πακετο. Τον μεθεπομενο θα ξαναβαλω 10€ θα ξαναμου τα κρατησουν για ανανωση της υπηρεσιας...:mad:
θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

Και 12€ πλέον για να σου δίνει τα 300 προς όλους απο την παλιά προσφορά αντι για 10 που ήταν..
Link to comment
Share on other sites

Απο κει που κρατουσαν 6€ ανα εξαμηνο για ανανεωση υπηρεσιας, τωρα με ανανεωση 10€ τα κρατανε αυτοματα για ανανεωση 300 δωρεαν λεπτων και 500mb μεχρι τον Αυγουστο...κοροιδια. Θα βαλω τον αλλο μηνα 10€, θα αγορασω πακετο. Τον μεθεπομενο θα ξαναβαλω 10€ θα ξαναμου τα κρατησουν για ανανωση της υπηρεσιας...:mad:

Τον Ιούλιο(μεθεπόμενος μήνας) δεν θα κρατήσουν ούτε τον Άυγουστο. Τον Σεπτέμβριο θα κρατήσουν πάλι

Link to comment
Share on other sites

Την συγκεκριμένη προσφορά παιδιά με τα 600 προς όλους κτλ πως μπορούμε να την αποκτήσουμε?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι αυτή η προσφορά με τα 600 προς όλους;

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάποια από τις προσφορές που δίνονται κατά καιρούς.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...