Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάνουν εργασίες αναβάθμισης λέει.πήγα να πληρώσω του σταθερού τον λογαριασμό πριν λίγο.

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για f2g για mb; Δεν με ενδιαφέρουν τηλέφωνα και sms...

5 GB με 15,12 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο αυτό υπάρχουν και τα ανεπίσημα πακέτα του 12000 πχ.Στέλνοντας 61 στο 12000 παίρνεις 2gb με 5€.Αν αυτό δεν έχει όριο ενεργοποίησης (δεν γνωρίζω αν έχει,ας αναφέρει κανείς αν το έχει δοκιμάσει) με 10€ παίρνεις 4gb και αν είσαι βραδινός τύπος αυτή την περίοδο τρέχει και το happy nights όπου με 5€ παίρνεις 10gb απο τις 22.00-0800

Συν τα 150*4=600mb που δίνουν τα log n win του f2g και τα 500mb με κάθε 10αρα κάρτα.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο αυτό υπάρχουν και τα ανεπίσημα πακέτα του 12000 πχ.Στέλνοντας 61 στο 12000 παίρνεις 2gb με 5€.Αν αυτό δεν έχει όριο ενεργοποίησης (δεν γνωρίζω αν έχει,ας αναφέρει κανείς αν το έχει δοκιμάσει) με 10€ παίρνεις 4gb και αν είσαι βραδινός τύπος αυτή την περίοδο τρέχει και το happy nights όπου με 5€ παίρνεις 10gb απο τις 22.00-0800

Συν τα 150*4=600mb που δίνουν τα log n win του f2g και τα 500mb με κάθε 10αρα κάρτα.

 

Αυτο που γραφεις, 2GB με 5€ ισχυει για ολους;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο αυτό υπάρχουν και τα ανεπίσημα πακέτα του 12000 πχ.Στέλνοντας 61 στο 12000 παίρνεις 2gb με 5€.Αν αυτό δεν έχει όριο ενεργοποίησης (δεν γνωρίζω αν έχει,ας αναφέρει κανείς αν το έχει δοκιμάσει) με 10€ παίρνεις 4gb και αν είσαι βραδινός τύπος αυτή την περίοδο τρέχει και το happy nights όπου με 5€ παίρνεις 10gb απο τις 22.00-0800

Συν τα 150*4=600mb που δίνουν τα log n win του f2g και τα 500mb με κάθε 10αρα κάρτα.

 

Επειδή είμαι καινούργιος στην εταιρία μπορείτε να μου πείτε τι στέλνω που για το καθένα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι καινούργιος στην εταιρία μπορείτε να μου πείτε τι στέλνω που για το καθένα;

Ευχαριστώ

 

Σου γραφει τι να στειλεις.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σου γραφει τι να στειλεις.

 

Χίλια συγνώμη , το διάβασα πιο προσεκτικά, εννοούσε ότι αν στείλω δύο φορές 61 στο 1200 θα έχω 4gb με 10€. Για τα νυχτερινά 10 gb;;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που γραφεις, 2GB με 5€ ισχυει για ολους;

Ναι.ανηκει στις κρυφές προσφορές http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι.ανηκει στις κρυφές προσφορές http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έστειλα και μου έδωσε δώρο 500 λεπτά προς Βουλγαρία, κοίτα που πρέπει να βρω Βουλγάρα γκόμενα τώρα χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενεργοποίησα σήμερα από φορητότητα ένα f2g αλλά δεν επιθυμώ να έχω τηλεφωνητή. Θέλω μόνο όταν είναι κλειστό ή κατειλημμένο να μου έρχεται μήνυμα ενημέρωσης όταν με καλέσουν. Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος φίλος πως θα απενεργοποιήσω τον τηλεφωνητή? Επίσης τα 30 ευρώ που έχουν ισχύ ένα μήνα σαν νέος πελάτης, αν κάνω μία ανανέωση μέσα στον μήνα, θα προστεθούν και θα διατηρηθούν? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη κίνηση

 

##002# και το πλήκτρο κλήσεις

 

Δεύτερη κίνηση

SMS

"Κρυφά ναι" στο 1265

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο που λες δεν γίνεται.Τα 30 θα λήξουν στο τέλος των 30 ημερών. Δεν θα ανανεωθούν με την επόμενη ανανέωση (με την οποία όσα μπουν εχουν διάρκεια 3 μήνες). Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενεργοποίησα σήμερα από φορητότητα ένα f2g αλλά δεν επιθυμώ να έχω τηλεφωνητή. Θέλω μόνο όταν είναι κλειστό ή κατειλημμένο να μου έρχεται μήνυμα ενημέρωσης όταν με καλέσουν. Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος φίλος πως θα απενεργοποιήσω τον τηλεφωνητή? Επίσης τα 30 ευρώ που έχουν ισχύ ένα μήνα σαν νέος πελάτης, αν κάνω μία ανανέωση μέσα στον μήνα, θα προστεθούν και θα διατηρηθούν? Ευχαριστώ!

 

Πρώτη κίνηση

 

##002# και το πλήκτρο κλήσεις

 

Δεύτερη κίνηση

SMS

"Κρυφά ναι" στο 1265

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ενεργοποίησα σήμερα από φορητότητα ένα f2g αλλά δεν επιθυμώ να έχω τηλεφωνητή. Θέλω μόνο όταν είναι κλειστό ή κατειλημμένο να μου έρχεται μήνυμα ενημέρωσης όταν με καλέσουν. Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος φίλος πως θα απενεργοποιήσω τον τηλεφωνητή? Επίσης τα 30 ευρώ που έχουν ισχύ ένα μήνα σαν νέος πελάτης, αν κάνω μία ανανέωση μέσα στον μήνα, θα προστεθούν και θα διατηρηθούν? Ευχαριστώ!

Γράψε στο πληκτρολόγιο ##002# και μετά πάτησε το πλήκτρο που κάνεις κλήση

 

Αφού κάνεις τα παραπάνω μετά στείλε μήνυμα

 

Για να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία, στείλε ένα γραπτό μήνυμα χωρίς χρέωση με την εντολή “ΝΑΙ” στο 1265,

 

Για την ενεργοποίηση του μηνύματος απόκρυψης ενημέρωσης για την ύπαρξη της υπηρεσίας, στείλε την εντολή “KΡΥΦΑ NAI” στο 1265,

 

Στην δεύτερη περίπτωση έχεις ειδοποίηση κλήσεων αλλά στο άλλο που θα σε καλέσει δεν του λέει θα ειδοποιήθεις ενώ στην πρώτη το λεει

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ και εγώ για τις πληροφορίες, απενεργοποίησα και εγώ τον τηλεφωνητή.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ναι, ευχαριστουμε, κι εγω το ιδιο, επιτελους!

 

μονο που δεν μου δουλεψαν τα “ΝΑΙ” στο 1265, ουτε το "ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ",

ισως επειδη δεν ειμαι καρτοκινητος, αλλα εταιρικος με συνδεση,

στελνω κατι αλλο σ αυτη την περιπτωση;

 

εκανα παντως την δοκιμη, με πηρα τηλεφωνο και

μου λεει "ο συνδρομητης θα ειδοποιηθει με μηνυμα" κλπ

Link to comment
Share on other sites

με κεφαλαια το εβαλα, αλλα δεν επαιξε

Στείλε ΟΧΙ στο 1265 για να απενεργοποιηθεί

Με την ειδοποίηση του καλουντα

 

Και μετά στείλε ΚΡΥΦΆ ΝΑΙ στο 1265

 

με κεφαλαία πάντα

 

 

Το βασικό μήνυμα της υπηρεσίας ισχύει αυτόματα και δωρεάν για όλους τους συνδρομητές με Συμβόλαιο, εφόσον δεν έχουν ενεργοποιήσει την προώθηση όλων των κλήσεων ή την προώθηση όταν το κινητό είναι κλειστό.Όλοι οι συνδρομητές Συμβολαίων και χρήστες Καρτοκινητής τηλεφωνίας μπορούν να ενεργοποιήσουν ή απενεργοποιήσουν την υπηρεσία χωρίς χρέωση, όποτε επιθυμούν.

 

https://www.wind.gr/gr/wind/upiresies/kiniti/upiresies/upiresies-kliseon/

 

Δεν λέει πουθενά ότι μπορείς τον ένα τρόπο να τον βάλεις και τον άλλο όχι σε συμβολαιο

 

Να κάνεις ότι σου λέω παραπάνω

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

η καρτουλα του network challenge δινει το 1 γιγα για 10 μερες πλεον,συμφωνα με το sms που μου ηρθε σε ενα που ενεργοποιησα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...