Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί το κουράζεται το θέμα? Στο ένα από τα 2 μηνύματα λέει ξεκάθαρα ότι μπορείς να το ενεργοποιήσεις όποτε θέλεις και δεν λέει μέχρι μέχρι κάποια ημερομηνία και στο άλλο μήνυμα λέει μέχρι 2 ενεργοποιήσεις/30 ημέρες. Πόσο πιο ξεκάθαρα πρέπει να το πουν? Με το να ψάχνεστε συνεχώς με το CS πολύ πιθανόν να πετύχετε κάποιο άσχετο που θα απαντήσει λάθος και θα αρχίσουν όλοι να επικοινωνούν με το CS χωρίς ουσιαστικό λόγο
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε;σε ένα μήνα θα ξεκαθαρίσει το πράγμα.δηλαδή τι το διαφορετικό θα κάνει κάποιος αν μάθει πώς είναι μόνο γι'αυτόν μήνα;

Άντε και ένας εδώ μεσα λέει πως θα είναι για πάντα.

Και;

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασε κανένας άλλος χωρίς να πάρει το SMS..? ( εγώ έχω ακόμα Blender και θα κάνω δοκιμή από εβδομάδα..)

 

Ελπίζω να ισχύει για όλους...

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα 1000 στο 1264 και ενεργοποιήθηκε η προσφορά χωρίς να έχω λάβει το sms . Δοκιμάστε το :D

 

Αρχίζω να πιστεύω οτι τα τελευταία χρόνια κάποιος έχει ταμπουρωθεί σε ένα γραφείο στη WIND και στέλνει συνέχεια προσφορές στους F2G :D

 

Μα τί λες;;;;Μόλις έκανα κ εγώ το ίδιο! Έστειλα 1000 στο 1264 , χωρίς να έχω λάβει πριν το sms από Wind!

Έλαβα αμέσως το ακόλουθο sms : " ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΠΡΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ. ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ F2G".

Τσάμπα χάρηκα!!1:(:(:(:(

Edited by Vasileios
διόρθωση παραπομπής
Link to comment
Share on other sites

Λέω αυτό που έγινε. Λιγες ώρες μετα μου ηρθε και μένα το μήνυμα αλλά είχα ηδη ενεργοποιηση. Μήπως το στέλνουν μόνο σε παλιούς συνδρομητές; κανενας νεος το πήρε;
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα σημερα μου ηρθε το μηνυμα για 200 λεπτα με 3 ευρω.

μου αρκουν μαζι με τα 120 λεπτα της σταθερης αντι να δινω 8 ευρω τον μηνα(που δε τα δινω και εχω να βαλω καρτα απο τον μαρτιο)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος με f2g2 που να έστειλε το μήνυμα να πήρε την προσφορά αλλα να έκανε ανανέωση μετά να δούμε αν του έδωσε τα 300 η του άλλαξε πακέτο απo f2g2 σε κάτι άλλο?
Link to comment
Share on other sites

Ωπα παιδια,κατι μεταφυσικο συμβαινει με την wind!!!

Διαβαζα τωρα για το θεμα με τα 8 ευρω και καπακι ηρθε μηνυμα και σε εμενα....!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωπα παιδια,κατι μεταφυσικο συμβαινει με την wind!!!

Διαβαζα τωρα για το θεμα με τα 8 ευρω και καπακι ηρθε μηνυμα και σε εμενα....!!!

 

χαχχαα! είσαι τυχερός ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πως οι προσφορές στυλ 8 ευρώ/1500 λεπτά στέλνονται από τη Wind σε συνδέσεις με ένα μέγιστο πόσο ανανεώσεων ανά έτος, πχ 70-80 ευρώ. Και αυτό για να ωθήσουν τους αριθμούς αυτούς σε μεγαλύτερη κατανάλωση, χωρίς να σημαίνει ότι αυτό είναι κακό για τον καταναλωτή, το αντίθετο. Εγώ που βάζω 100-110 ευρώ το χρόνο και η γυναίκα μου που βάζει 120-130 δεν έχουμε λάβει ποτέ τέτοια προσφορά. Σου λέει από αυτούς το παίρνουμε το 10αρικο κάθε μήνα!

Νομίζω πως είναι μια λογική εξήγηση και ότι δε στέλνονται τυχαία οι προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πως οι προσφορές στυλ 8 ευρώ/1500 λεπτά στέλνονται από τη Wind σε συνδέσεις με ένα μέγιστο πόσο ανανεώσεων ανά έτος, πχ 70-80 ευρώ. Και αυτό για να ωθήσουν τους αριθμούς αυτούς σε μεγαλύτερη κατανάλωση, χωρίς να σημαίνει ότι αυτό είναι κακό για τον καταναλωτή, το αντίθετο. Εγώ που βάζω 100-110 ευρώ το χρόνο και η γυναίκα μου που βάζει 120-130 δεν έχουμε λάβει ποτέ τέτοια προσφορά. Σου λέει από αυτούς το παίρνουμε το 10αρικο κάθε μήνα!

Νομίζω πως είναι μια λογική εξήγηση και ότι δε στέλνονται τυχαία οι προσφορές.

 

Μπορει να ειναι ετσι,εγω την περναω με 72€ τον χρονο!

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα σημερα μου ηρθε το μηνυμα για 200 λεπτα με 3 ευρω.

μου αρκουν μαζι με τα 120 λεπτα της σταθερης αντι να δινω 8 ευρω τον μηνα(που δε τα δινω και εχω να βαλω καρτα απο τον μαρτιο)

 

μολις μου ηρθε και η προσφορα για τα 8 ευρω.

δυο προσφορες σε μια ημερα :lol::cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω πως οι προσφορές στυλ 8 ευρώ/1500 λεπτά στέλνονται από τη Wind σε συνδέσεις με ένα μέγιστο πόσο ανανεώσεων ανά έτος, πχ 70-80 ευρώ. Και αυτό για να ωθήσουν τους αριθμούς αυτούς σε μεγαλύτερη κατανάλωση, χωρίς να σημαίνει ότι αυτό είναι κακό για τον καταναλωτή, το αντίθετο. Εγώ που βάζω 100-110 ευρώ το χρόνο και η γυναίκα μου που βάζει 120-130 δεν έχουμε λάβει ποτέ τέτοια προσφορά. Σου λέει από αυτούς το παίρνουμε το 10αρικο κάθε μήνα!

Νομίζω πως είναι μια λογική εξήγηση και ότι δε στέλνονται τυχαία οι προσφορές.

 

 

Προσωπικά βάζω περίπου €150 το χρόνο, προχθές ήρθε σε μένα και σήμερα στη γυναίκα μου η οποία κάνει πολύ μικρή κατανάλωση. Μάλλον θα το στείλουν σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά βάζω περίπου €150 το χρόνο, προχθές ήρθε σε μένα και σήμερα στη γυναίκα μου η οποία κάνει πολύ μικρή κατανάλωση. Μάλλον θα το στείλουν σε όλους

Μακάρι, είναι σούπερ η προσφορά!

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα σημερα μου ηρθε το μηνυμα για 200 λεπτα με 3 ευρω.

μου αρκουν μαζι με τα 120 λεπτα της σταθερης αντι να δινω 8 ευρω τον μηνα(που δε τα δινω και εχω να βαλω καρτα απο τον μαρτιο)

 

και πως το ενεργοποιούμε το πακέτο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Σε 2 νουμερα μου που δεν ειχε ερθει μηνυμα στο ενα ενεργοππιηθηκαν τα 1500 και στο αλλο ειπε οτι ειναι μονο για οσους εναι στην ειδικη προσφορα
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για την κουβέντα.. στους περισσοτερους που πήγε η προσφορα έχουμε τα εξής χαρακτηριστικά .παλιό f2g2 με τα 300 με ανανέωση 10 ευρώ και τα λεφτά στην κάρτα... βεβαια το παραπάνω δεν είναι απόλυτο..

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Πάντως για την κουβέντα.. στους περισσοτερους που πήγε η προσφορα έχουμε τα εξής χαρακτηριστικά .παλιό f2g2 με τα 300 με ανανέωση 10 ευρώ και τα λεφτά στην κάρτα... βεβαια το παραπάνω δεν είναι απόλυτο..

 

Δε θα το ελεγα. Και σε ενα f2go που εχω πανω σε ταμπλετ, ηρθε η προσφορα και η ανανεωση που κανω ειναι μια το 6μηνο. Αντε λιγη περισσοτερη το καλοκαιρι γιατι θελει η μαναμ ιντερνετ και το εξοχικο. Η τελευταια εγινε πριν 15 μερες.

Link to comment
Share on other sites

500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1GB INTEPNET! ΠΩΣ; MΠEΣ ΣTO http://www.f2g.gr ANANEΩΣE 10€ & ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA!

 

Τι εννοεί ο ποιητής;;;μου ηρθε αυτό το μήνυμα. Εχω την προσφορα με τα 10 ευρω και 300 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1GB INTEPNET! ΠΩΣ; MΠEΣ ΣTO http://www.f2g.gr ANANEΩΣE 10€ & ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO ΠPOΣ OΛA TA ΔIKTYA!

 

Τι εννοεί ο ποιητής;;;μου ηρθε αυτό το μήνυμα. Εχω την προσφορα με τα 10 ευρω και 300 λεπτά.

Τίποτα περισσότερο από ότι ήδη ξέρεις, παραπλανητικό το SMS. 300 + 1GB με την ανανέωση και 200 αν αγοράσεις το πακέτο των 5 ευρώ, χαιρω πολύ χαιρόπουλος δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά βάζω περίπου €150 το χρόνο, προχθές ήρθε σε μένα και σήμερα στη γυναίκα μου η οποία κάνει πολύ μικρή κατανάλωση. Μάλλον θα το στείλουν σε όλους

 

Μου φαίνεται οτι είναι τυχαίες οι προσφορές και τελικά στέλνονται σε πολλούς :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνεις ένα τηλ στο 1260 τώρα!!! να μας πεις και εμάς. για ποσο ακριβώς χρόνο θα είναι διαθέσιμη η προσφορα γιατί εδώ από ότι βλέπω δεν έχουμε κανένας πλήρη εικόνα για το τι ισχύει πραγματικά

 

Καλησπέρα! Μόλις ενημερωθηκά απο την εξύπηρετηση πελατών οτι η προσφορά για αυτούς που την ελάβαν θα ισχύει ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΙΜΑ.

Ελαβά και εγώ αυτό μυνήμα. ΟΠΟΤΕ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εύχομαι να είναι για πάντα...!!!

 

Ναι είναι για πάντα!! Μολίς ρώτησα στην εξυπηρέτηση πελατών. :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα περισσότερο από ότι ήδη ξέρεις, παραπλανητικό το SMS. 300 + 1GB με την ανανέωση και 200 αν αγοράσεις το πακέτο των 5 ευρώ, χαιρω πολύ χαιρόπουλος δηλαδή!

 

Που το είδες το παραπλανητικό ρε φίλε? Μια χαρα ξακάθαρο είναι. Σου δίνουν πολλές εταιρίες με 5€, 500 λεπτά προς ολούς και 1GB, γιατί στην ουσία σε χρεώνει μόνο για το πακέτο ομιλίας ολα τα αλλά σου τα χαρίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...