Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 300' δωρο προς ολους με κάρτα 10€ και ανω δίνονται σε όσους έκαναν εγγραφή μέχρι 25/4.Απο τότε και μετά κανεις νεος συνδρομητης δεν παίρνει τα 300' πλην ελαχίστων εξαιρέσεων και για ειδικές περιπτώσεις.Οσοι έκαναν εγγραφή στο 1300 έως 25/4 συνεχίζουν κανονικά να έχουν τα 300'.Οσοι έχετε κάνει λογαριασμό στο MyF2G μπορείτε να ελέγξετε αν λέει για bonus των 300' στον αριθμό σας.Η αλλιως πάρτε στο 1300 να ακούσετε :)
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 4 φορές ανά 30 ημέρες και η κατανάλωσή του γίνεται ανά 1’’ με ελάχιστη διάρκεια χρέωσης τα 3’. Ενημέρωση υπολοίπου παρέχεται μέσω του 1265, 1269 & μέσα από το http://www.f2g.gr.

 

Το πακέτο μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο 2 φορές/ 30 ημέρες και μόνο μέσα από το http://www.f2g.gr για συνδρομητές οι οποίοι είναι ήδη εγγεγραμμένοι στο bonus 300 δωρεάν λεπτών προς όλα τα δίκτυα σε ανανεώσεις από €10 και στο Bonus δωρεάν MB σε ανανεώσεις από €10

 

Οι εγγραφές στο Bonus ανανέωσης σταμάτησαν στις 25/04 και οι συνδρομητές που είναι ήδη εγγεγραμμένοι διατηρούν τα πλήρη προνόμιά τους καθώς και τη δυνατότητα μεταφοράς από το ένα Bonus στο άλλο (Free2Talk ή Free2Surf) μέσα από το http://www.f2g.gr.

Link to comment
Share on other sites

Ok, τα 300 γίνανε 200 για νέους συνδρομητές ,not bad άντε να δούμε..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Ok, τα 300 γίνανε 200 για νέους συνδρομητές ,not bad άντε να δούμε..

 

Τα 300 δωρεάν γίναν μηδέν δωρεάν

τα 200 είναι πληρωμένα και αυτό είναι bad, πολύ Bad

Link to comment
Share on other sites

Ok, τα 300 γίνανε 200 για νέους συνδρομητές ,not bad άντε να δούμε..

 

Όχι ακριβως...τα 300' τα έπαιρνες και η κάρτα των 10€ έμενε άθικτη.Στα 200' αν βάλεις 10€ κάρτα σου παίρνει τα 5€..ουσιαστικά αγοραζει αυτοματα το πακέτο των 200'.Εκτος αν εννοείς κάτι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 δωρεάν γίναν μηδέν δωρεάν

τα 200 είναι πληρωμένα και αυτό είναι bad, πολύ Bad

 

Ήθελα να το ρωτήσω, καλά που το ξεκαθάρισες, οπότε δεν ισχύει το προηγούμενο καθεστώς για τούς νέους, φορτώνονται αυτόματα τα 200' αλλά το ταληρο το ρουφάει δεν μένει στην κάρτα, ίδωμεν δέσμευση δεν έχουμε ότι μας συμφέρει τελικά

 

@George6633 ,got it thanks!

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.gr/gr/wind/katastimata-wind/fulladio-katastimaton-wind/fulladio-katastimaton-wind-detail/?pdfID=132

 

Με ανανέωση 20€ σε κατάστημα wind έχουμε διπλάσιο χρόνο ομιλίας και 300 λεπτά προς wind. Ξέρει κανείς τι εννοούν με το διπλάσιο χρόνο ομιλίας; Κανονικό υπόλοιπο; Διάρκεια;

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.gr/gr/wind/katastimata-wind/fulladio-katastimaton-wind/fulladio-katastimaton-wind-detail/?pdfID=132

Ξέρει κανείς τι εννοούν με το διπλάσιο χρόνο ομιλίας; Κανονικό υπόλοιπο; Διάρκεια;

δεν μπορεις να αγορασεις πακετα με τον διπλασιασμο

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήθηκε κανείς σήμερα, αν ναι μετά πόσες μέρες ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Προσφορες Χριστουγενιατικες

 

59 ευρω ανανεωση ονλινε και δωρο το ZTE Minosa

69 ευρω ανανεωση στο καταστημα και δωρο το Huawei Ascend y210

99 ευρω πληρωνεις και τα 69 ευρω στην καρτα και δωρο το LG Optimus L1 II στα Carrefour

2πλασιος χρονος ομιλιας στα καταστηματα με ανανεωση 20ευρω

 

Ο χρονος ομιλιας σε ολες τις περιπτωσεις χρησιμοποιειται για ολες τις χρησεις + αγορα πακετων αλλα για σιγουρια ρωτηστε κιολλας. Δεν ξερω για το διπλασιασμο αλλα για να λεει 20+ ευρω πρεπει να ειναι σαν τους παλλιους που σου εμεναν στην καρτα

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να γίνεται η φορητοτητα με τιποτα

Πότε έκανες αίτηση και πήρες την σιμ ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

περα απο την 500 μνματα με 5ε υπαρχει καποια αλλη καλη προσφορα για μνματα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

περα απο την 500 μνματα με 5ε υπαρχει καποια αλλη καλη προσφορα για μνματα?

 

Υπάρχει τέτοια προσφορά με 500 μηνύματα?

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη 100 μνματα ηθελα να πω αλλα εγραψα βλακεια λογω βιασυνης. Αν ηταν 500 τωρα δεν θα το συζηταγαμε καν!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη 100 μνματα ηθελα να πω αλλα εγραψα βλακεια λογω βιασυνης. Αν ηταν 500 τωρα δεν θα το συζηταγαμε καν!

 

Οκ δεν πειράζει :) Κοιτα,αν ενεργοποιήσεις 100 sms ανοίγουν τα πακέτα των 2€ όπου μπορείς να επιλέξεις αλλα 50 sms με 2€.Μετα υπάρχουν και τα 20sms δώρο κάθε βδομάδα αν θες.Δεν νομίζω να υπάρχουν αλλα πακέτα για μηνύματα προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

Τα 20 δωρο περι τινςο προκειται? Η wind εχει εφαρμογη για να βλεπεις τι απο τα μπονους καταναλωνεις για να μην καλεις τετραψηφια? Απο αλλες εταιριες μηπως γνωριζουμε αν υπαρχουν καλυτερες προσφορες?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τα 20 δωρο περι τινςο προκειται? Η wind εχει εφαρμογη για να βλεπεις τι απο τα μπονους καταναλωνεις για να μην καλεις τετραψηφια? Απο αλλες εταιριες μηπως γνωριζουμε αν υπαρχουν καλυτερες προσφορες?

 

Τα 20 μηνύματα ειναι δώρο αν κανεις εγγραφή στο MyF2G!!Δηλαδή κάθε 7 μέρες σου δινει δωρο είτε 20 μηνύματα προς όλους η 20 λεπτά η 30 μηνύματα για Wind η 30 λεπτά η 30mb,οτι θες εσύ διαλέγεις.Εφαρμογή υπάρχει για android κινητά αλλα και για Iphone.Στις αλλες εταιρίες ξέρω οτι δινουν πχ στην Κοσμοτε 100sms με 4€,250 με 10€ και 500 μηνύματα με 19,50€.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες το πρωί σε κατάστημα WIND για να εντάξω το f2g μαζί με σταθερό της WIND και κάτω από το ίδιο όνομα για να παίρνει 120 λεπτά το μήνα, αλλά μου είπε ο υπάλληλος που προσπάθησε, ότι το σύστημα δεν τον άφηνε να προχωρήσει. Το καρτοκινητό μου ενεργοποιήθηκε πριν από μία περίπου εβδομάδα. Ήταν μετατροπή από πάγιο (WIND) σε f2g. Προσπάθησα να επικοινωνήσω με το cc της WIND, είτε από σταθερό είτε και από κινητό αλλά δεν τα κατάφερα. Μήπως πρέπει να περάσει κάποιος χρόνος (π.χ. μήνας/ες) από την ενεργοποίηση του καρτοκινητού για να δικαιούμαι τα 120 λεπτά; Ξέρει κανείς κάτι; Ευχαριστώ.

Σήμερα το πρωί πήγα σε άλλο κατάστημα WIND για να βάλω το καρτοκινητό μου μαζί με το σταθερό και να παίρνει τα 120 λεπτά προς όλους και όλα εντάξει. Ο υπάλληλος ήταν πολύ εξυπηρετικός και καλά ενημερωμένος. Με το που ολοκληρώθηκε η διαδικασία, ήρθε αμέσως μήνυμα για τα 120 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί πήγα σε άλλο κατάστημα WIND για να βάλω το καρτοκινητό μου μαζί με το σταθερό και να παίρνει τα 120 λεπτά προς όλους και όλα εντάξει. Ο υπάλληλος ήταν πολύ εξυπηρετικός και καλά ενημερωμένος. Με το που ολοκληρώθηκε η διαδικασία, ήρθε αμέσως μήνυμα για τα 120 λεπτά.

 

Πολυ ωραία...καλομίλητα!! :) Να ρωτήσω κάτι..Είπαμε πρέπει να είναι στο ίδιο όνομα σταθερό και F2G?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραία...καλομίλητα!! :) Να ρωτήσω κάτι..Είπαμε πρέπει να είναι στο ίδιο όνομα σταθερό και F2G?

Απ' ότι κατάλαβα δεν είναι απαραίτητο. Ο υπάλληλος, που όπως έγραψα ήταν πολύ εξυπηρετικός, όταν είδε στο σύστημα ότι εχω και δεύτερο f2g νούμερο, με ρώτησε εάν είχα και κάποιο άλλο σταθερό δικό μου ή κάποιου γνωστού μου για να μου βάλει και αυτό το νούμερο. Τον ρώτησα ότι δεν πρέπει να είναι κάτω από το ίδιο όνομα και μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι κατάλαβα δεν είναι απαραίτητο. Ο υπάλληλος, που όπως έγραψα ήταν πολύ εξυπηρετικός, όταν είδε στο σύστημα ότι εχω και δεύτερο f2g νούμερο, με ρώτησε εάν είχα και κάποιο άλλο σταθερό δικό μου ή κάποιου γνωστού μου για να μου βάλει και αυτό το νούμερο. Τον ρώτησα ότι δεν πρέπει να είναι κάτω από το ίδιο όνομα και μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο.

 

Θα περάσω μια βολτα αυριο μήπως και καταφέρω κάτι γιατί το σταθερό δεν έιναι στο όνομα μου.Εντάξει δε θα ήταν καθόλου ασχημο να μπαίνουν 120' κάθε 1η του μηνός. ;)

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το διπλασιασμο που ελεγαν καποιο οτι ελαβαν μαιλ εγω σημερα ενεργοποιησα τον δωρεαν ογκο απο το σιτε του myf2g και δεν μου εδωσε διπλασιο ογκο αλλα 30 mb . Οποτε δεν ισχυει .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εδω και 20 μερες

Μεγάλο χάλι ,και δεν βλεπω και βελτιωση οσο περνουν οι μερες ..κι απ'οτι αντιλαμβανομαι δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα

Καλά πως τους προέκυψε αυτό το πρόβλημα ..τόσο καιρό πως δεν είχαν θέμα ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...