Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με 0€ χρονο ομιλιας να στειλεις sms η να βαλεις καρτα των 5€

δεν χρειαζεται να κανεις εγγραφη

 

και σε μενα ηρθε................. με πολυ ασαφεια

 

Αυτό θα είναι για τα 300 λεπτά με 10 ευρώ :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έγραψε οτι θα παιρνεις ολα αυτα με τα 20 που βάζεις κάθε μηνα . Ιδού:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/price-plans/programma-sumvolaiou/?planID=1244

ακριβώς τα ίδια ειναι απλώς τα "συγχαρητήρια" είναι γιατί εισαι τυχερός (γι'αυτους :D ) που μπορείς να το έχεις με 20 ευρώ. Απλά βλέπουν την ανανέωση που κάνεις κάθε μήνα και σου στέλνουν προσφορά για καρτοσύνδεση.Αυτό ειδικά με την αυτόματη ανανέωση των 10 ευρω βγάζει μάτι οτι ειναι καρτοσύνδεση. Φαντάζομαι από την ενημέρωση υπολοίπου ή απο το site θα διαπιστώσεις οτι δεν έχεις τίποτα από αυτά τώρα.Αν πας στο κατάστημα θα στο πουν καθαρα,το sms μαλλον είναι για να τσιμπήσεις. Όπως και το άλλο του public με τις 5 ώρες που προφανώς αφορά τα 300' προς wind/q με ανανέωση 20 ευρώ.

 

Ωστε ετσι λοιπον. Αδικα χαρηκα :O

Μα καλα, χαθηκε να στειλουν ενα sms που να σου λεει ακριβως τι παιζει, οτι πρεπει να κανεις καρτοσυνδεση γι'αυτο? Ποια "διανοια" το σκεφτηκε αυτο το συστημα προωθησης της καρτοσυνδεσης? :blink: Θα προσπερασω αυτη την ασυναγωνιστη προσφορα παντως :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό θα είναι για τα 300 λεπτά με 10 ευρώ :)

το εχουμε αναλυσει αυτο

Πιο συγκεκριμένα, από την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Wind F2G θα είναι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας αξίας 5€, το οποίο προσφέρει 200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό μήνα ίση τουλάχιστον με 10€.

με λιγα λογια,αμα βαλεις δεκαρα την πατησες

Link to comment
Share on other sites

το εχουμε αναλυσει αυτο

Πιο συγκεκριμένα, από την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Wind F2G θα είναι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας αξίας 5€, το οποίο προσφέρει 200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό μήνα ίση τουλάχιστον με 10€.

με λιγα λογια,αμα βαλεις δεκαρα την πατησες

 

σε εμένα ήρθε το μνμ αλλά έχω το παλιό που έδινε 300 με 10 ευρω. δεν έβαλα σήμερα για να ξέρω, αν κάποιος έβαλε ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Εχει παει κανεις απο public να μου πει αν υπαρχουν ακομα τα f2g με τα 30€ δωρο;.Περιοχες αττικης.

2108181333

σε εμένα ήρθε το μνμ αλλά έχω το παλιό που έδινε 300 με 10 ευρω. δεν έβαλα σήμερα για να ξέρω, αν κάποιος έβαλε ας μας πει.

δεν ισχυει για εμας

συγκεκριμένα, από την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Wind F2G

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κανέναν δεν κοροιδεψε ο φίλος. Απλώς πήρε την προσφορα της wind, η οποία κρατά τα προσχηματα (φοιτητικά δηθεν), για να μαζέψει νέους συνδρομητές.

Αντί να πούμε κι ευχαριστώ για την ενημέρωση τον βρίζουμε κι από πάνω.

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.

 

Ποια ενημερωση ρε φιλε; Μας δουλευεις; Γνωριζεις εσυ αν κρατα τα προσχηματα η wind ; Και τα κρατα για μερικους μονο ; Γιατι βλεπω λιγο πιο πανω οτι αλλοι γραφουν οτι δεν το πηραν το πακετο γιατι πολυ απλα δεν ηταν φοιτητες. Οσο για το αβυσσος , καποιοι αλλοι βυθιζονται χωρις σταματημο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

FB

"καλησπέρα. Για να ενεργοποιήσεις το φοιτητικό πακέτο χρειάζεσαι φοιτητικό πάσο. Μόνο εφ' όσον έχεις μπορείς να το ενεργοποιήσεις. Ευχαριστούμε."

Ποια ενημερωση ρε φιλε; Μας δουλευεις; Γνωριζεις εσυ αν κρατα τα προσχηματα η wind ; Και τα κρατα για μερικους μονο ; Γιατι βλεπω λιγο πιο πανω οτι αλλοι γραφουν οτι δεν το πηραν το πακετο γιατι πολυ απλα δεν ηταν φοιτητες. Οσο για το αβυσσος , καποιοι αλλοι βυθιζονται χωρις σταματημο.

η φορητοτητα ειναι που με ξενιζει πιο πολυ απο ολα απο f2g σε φοιτητικο f2g

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Ισως δεν αξιζει φιλε να σου απαντησω γιατι απο την καχυποψια σου μιλας χωρις να ξερεις. Απλα το ζηλευεις και το μετατρεπεις σε επιθεση. Ναι δεν υπαρχουν 5 ατομα καθως ειναι 7 που το ξερουν. Εγω απλα να ενημερωσω ηθελα πως εχω οτι ποιο τελειο υπαρχει στην καρτοκινητη. Ειδες πουθενα να ειπα οτι κοροιδεψα την wind? Ουτε βυσμα ειχα, ουτε κοροιδεψα κανενα, ουτε μουφα ειναι. Αμα θελεις πιστεψε το εσυ και ο καθε ενας που απλα ειναι καχυποπτος. Προσωπικα δεν με νοιαζει γιατι οταν γινει η μετατροπη και στους αλλους θα βγουν να το πουν στο φορουμ :p

Τι να ζηλεψω ρε φιλε; αυτο που εχω απο τον δεκεμβριο του 2012 ; και που εσυ το απεκτησες ενα χρονο μετα και με παρανομο τροπο ; Ελεος

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Έλα κανας μοντ να σβήσει τα εκτός θέματος και τα δικά μου επίσης. Σαν γνήσιοι Έλληνες θα σκοτωθούμε για το τπτ.
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε σμς πως κερδιζω μεχρι 5 ωρες ομιλιας αν ανανεωσω σε καταστημα γουιντ ή παμπλικ.

ξερει κανεις τπτ?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Τι να ζηλεψω ρε φιλε; αυτο που εχω απο τον δεκεμβριο του 2012 ; και που εσυ το απεκτησες ενα χρονο μετα και με παρανομο τροπο ; Ελεος

 

Πριν γραψεις κοιτα τι εγραψα και το παιδι που ξερει τον τροπο πως εγινε. Δεν ειναι παρανομος τροπος, ειναι 100% νομιμο. Εχω και εγω φοιτητικο cu οποτε δεν το αποκτησα τωρα... Απλα κουραζαν τα 2 νουμερα που ειχα. Δεν εχω ορεξη να το γυρισω σε προσωπικη διαμαχη οποτε σταματαω να απανταω σχετικα μαυτο το θεμα γιατι εχεις καταντησει κουραστικος. Δεν εκλεψα κανεναν ουτε απατεωνια εκανα.. Απλα δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι η ΕΠΙΣΗΜΗ απαντηση της wind ειναι οτι δεν γινεται. Και δεν με νοιαζει να με πιστεψεις ή οχι, απλα ξεχασε το αμα δεν σε ενδιαφερει και το εχεις απο το δεκεμβριο του 2012.

 

Edit. Εχουμε καταντησει offtopic οποτε αμα θελεις να απαντησεις, απαντησε με πμ μην χαλαμε και το νημα της συζητησης

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε σμς πως κερδιζω μεχρι 5 ωρες ομιλιας αν ανανεωσω σε καταστημα γουιντ ή παμπλικ.

ξερει κανεις τπτ?

 

Στην ιδια σελιδα που ποσταρες και στη προηγουμενη εχει συζητηθει το θεμα. Το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι αυτα τα sms ειναι για καρτοσυνδεση και αυτος ειναι ο "εξυπνος" τροπος να το προμοταρουν.

Link to comment
Share on other sites

Στην ιδια σελιδα που ποσταρες και στη προηγουμενη εχει συζητηθει το θεμα. Το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι αυτα τα sms ειναι για καρτοσυνδεση και αυτος ειναι ο "εξυπνος" τροπος να το προμοταρουν.

 

Ω ρε μουφες, ελπιζω να μην την πατησει ετσι κανεις. Για εμας τους καρτακηδες, παιζει κανα προνομια απο αναβαθμιση σε καταστηματα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Στην ιδια σελιδα που ποσταρες και στη προηγουμενη εχει συζητηθει το θεμα. Το συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι αυτα τα sms ειναι για καρτοσυνδεση και αυτος ειναι ο "εξυπνος" τροπος να το προμοταρουν.

 

Όχι μου ήρθαν και σε μένα σε f2g και Q. Μη λέμε ότι θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οι 5 ώρες που λένε δωρεαν (300 λεπτα) ισχυουν μόνο σε ανανεωση 20e απο καταστημα wind/public και ειναι μονο προς wind/Q..

 

Μπορει καποιος να μου θυμισει πως διαγραφομαστε απο την υπηρεσια αυτοματης ενεργοποιησης του πακετου 200λ προς ολους με 5ε?? Καπου στελνουμε οχι νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα τ απογευμα σε καταστημα της Αθηνας.Μολις τους ρωτησα για την προσφορα με τα 1000 λεπτα και ΜΒς γουρλωσαν και οι δυο υπαλληλοι τα ματια και με ρωτησαν ''απο που το μαθες'' λες και ειχα παραβιασει κανενα επτασφραγιστο μυστικο.''Δεν εχουμε καμια ενημερωση και δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα απο εδω''μου ειπαν.''Μονο μεσω ιντερνετ.''
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ηρθαν τα νουμερα απο παραγγελια ονλινε και τα ενεργοποιησα σε καταστημα WIND αμεσως μολις τα παρελαβα

οι υπαλληλοι και εδω με κοιτουσαν καπως δε πρεπει να ειχαν ενημερωση τι να πω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα F2G, το αγορασα περυσι με την προσφορα των 300'. Του εβαλα μια φορα καρτα και το εκανα στην ακρη, τωρα θελω να το ξαναχρησιμοποιησω αλλα εχω χασει την καρτα sim, αμα παω να κανω αντικατασταση της καρτας sim και ξαναβαλω καρτα θα συνεχισω να εχω τα 300'? Θελω σιγουρη απαντηση!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα F2G, το αγορασα περυσι με την προσφορα των 300'. Του εβαλα μια φορα καρτα και το εκανα στην ακρη, τωρα θελω να το ξαναχρησιμοποιησω αλλα εχω χασει την καρτα sim, αμα παω να κανω αντικατασταση της καρτας sim και ξαναβαλω καρτα θα συνεχισω να εχω τα 300'? Θελω σιγουρη απαντηση!

 

Αν ο αριθμός δεν έχει λήξει και απλώς ζητήσεις μια νέα σιμ θα έχεις κανονικά τα 300 λεπτά. Κόστος 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν ο αριθμός δεν έχει λήξει και απλώς ζητήσεις μια νέα σιμ θα έχεις κανονικά τα 300 λεπτά. Κόστος 5 ευρώ.

 

Δεν εχει ληξει, μπαινω στο λογαριασμο μεσο f2g.gr, απλα φοβαμαι στην αντικατασταση μη σταρβωσει κατι επιδει δεν ειναι πια εμπορικο προγραμμα, θυμαμαι παλαιοτερα εαν ειχες το περιφημο f2g2 και πηγαινες για αντικατασταση εχανες το f2g2 και πηγαινες στο βασικο πακετο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ληξει, μπαινω στο λογαριασμο μεσο f2g.gr, απλα φοβαμαι στην αντικατασταση μη σταρβωσει κατι επιδει δεν ειναι πια εμπορικο προγραμμα, θυμαμαι παλαιοτερα εαν ειχες το περιφημο f2g2 και πηγαινες για αντικατασταση εχανες το f2g2 και πηγαινες στο βασικο πακετο.

 

Δεν ισχύει αυτό, και με αντικατάσταση πάλι στο F2G2 θα είσαι αν και πλέον δεν έχει καμμία σημασία λόγω των πακέτων προς όλους που συμφέρουν περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι μου ήρθαν και σε μένα σε f2g και Q. Μη λέμε ότι θέλουμε.

 

Και μενα σε f2go ηρθε, απλα η προσφορα που αναφερουν αφορα καρτοσυνδεση τελικα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος φίλος που έχει ενεργοποιήσει τη προσφορά του φοιτητικού f2g σε ήδη υπάρχουσα γραμμή, και μπορεί να μου στείλει το πως, σε PM?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)

 

 

P.S. Εννοείται ότι δεν θα διαρρεύσει!!! :X

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...