Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην WIND καρτοκινητή με 8ευρώ σου δίνει 100' και αν βάλεις την κάρτα των 10ευρώ με τον διπλασιασμό στο σύνολο μιλάς πάνω από 120' προς όλους. Δεν ξέρω τι ελάχιστη χρέωση έχει όμως το πακέτο αυτό.

 

3 λεπτα ελαχιστη χρεωση. Προσωπικα το βρισκω κοροιδία

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να μπω στο myf2g στο site της wind. Άλλαξά και τους κωδικούς που μου έστειλαν με mail αλλά πάλι τίποτα.Εχω μόνο εγώ το πρόβλημα ή είναι γενικό;

Κανονικά μπήκα , μόλις τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά μπήκα , μόλις τώρα.

 

Σε ευχαριστώ. Μόλις μπήκα και εγώ τώρα. Θα είχε φάει κανένα κόλλημα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Είναι προβλεπόμενο να μην δείχνει τα τρέχοντα νούμερα στα MB internet στην σελίδα του myf2g? (για κλήσεις, υπόλοιπο ευρώ κλπ θα κοιτάξω μετά)

Πάνω δεξιά γράφει "11/10/2011 17:21:05" που υποθέτω είναι η τελευταία ανανέωση των δεικτών, και αν πατήσω "Έλεγξε το status σου!" δεν αλλάζει κάτι, απλά ξαναφορτώνει η σελίδα! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Aνανεωσα σημερα(πρωτη του μηνα) και δεν μου ηρθε το σχετικο μηνυμα για διπλασιασμο 2ης καρτας.Eληξε η προσφορα;
Link to comment
Share on other sites

Aνανεωσα σημερα(πρωτη του μηνα) και δεν μου ηρθε το σχετικο μηνυμα για διπλασιασμο 2ης καρτας.Eληξε η προσφορα;

 

εχεις φ2γ η καρντ του ολ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

f2g εχω.Aπλα θυμαμαι οτι μου εστελνε μηνυμα οτι θα εχω διπλασιασμο στην 2η και 3η ανανεωση.Tωρα δεν μου εστειλε.
Link to comment
Share on other sites

f2g εχω.Aπλα θυμαμαι οτι μου εστελνε μηνυμα οτι θα εχω διπλασιασμο στην 2η και 3η ανανεωση.Tωρα δεν μου εστειλε.

 

ισχυει στην δευτερη και τριτη ανανεωση.εσυ δεν πηρες διπλασιασμο γιατι ηταν η πρωτη ανανεωση του μηνα οπως ειπες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

O μήνας όταν αναφέρεται από την wind, θεωρείται ημερολογιακός (από 01/10/2011 πχ) ή 30 μέρες από την 1η ανανέωση..?
Link to comment
Share on other sites

O μήνας όταν αναφέρεται από την wind, θεωρείται ημερολογιακός (από 01/10/2011 πχ) ή 30 μέρες από την 1η ανανέωση..?

 

στην περιπτωση του φ2γ2 και του διπλασιασμου της δευτερης και της τριτης καρτας, μιλαμε για ημερολογιακο μηνα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eχουμε καμια πληροφορια για το νεο πακετο που εβγαλε στο f2g με τα 14€;Tα 60' προς ολους τι βημα χρεωσης εχουν;
Link to comment
Share on other sites

Eχουμε καμια πληροφορια για το νεο πακετο που εβγαλε στο f2g με τα 14€;Tα 60' προς ολους τι βημα χρεωσης εχουν;

περίεργο που αυτό το πακέτο δε το διαφημιζουν πουθενά ακομα ουτε καν στο site τους, λογικά ανά τρίλεπτο θα ναι όπως ολα τα non stop υποθετω οπότε δε συμφέρει και ιδιαίτερα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

περίεργο που αυτό το πακέτο δε το διαφημιζουν πουθενά ακομα ουτε καν στο site τους, λογικά ανά τρίλεπτο θα ναι όπως ολα τα non stop υποθετω οπότε δε συμφέρει και ιδιαίτερα

 

Τα 120' παντως προς σταθερα δεν εχουν 3λεπτη χρεωση.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

περίεργο που αυτό το πακέτο δε το διαφημιζουν πουθενά ακομα ουτε καν στο site τους, λογικά ανά τρίλεπτο θα ναι όπως ολα τα non stop υποθετω οπότε δε συμφέρει και ιδιαίτερα

 

Αν είχε το πακέτο και 60sms προς όλους θα ήταν πολύ καλό!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τα 120' παντως προς σταθερα δεν εχουν 3λεπτη χρεωση.

το πακετο με τα σταθερα ειναι παλιο πακέτο ολα τα καινουργια non stop εχουν τριλεπτη χρεωση αρα υποθετω οτι αφου θα χουν στα προς wind νουμερα θα εχουν και στα αλλα 60 λεπτά αν και μακάρι να μην ισχύει αλλα γιατι το κραταει κρυφό δε μπορω να καταλαβω

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Eχουμε καμια πληροφορια για το νεο πακετο που εβγαλε στο f2g με τα 14€;Tα 60' προς ολους τι βημα χρεωσης εχουν;

- Για τα δωρεάν λεπτά προς Wind/Q ισχύει ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτών και έπειτα η χρέωση

γίνεται ανά δευτερόλεπτο.

- Για τα δωρεάν λεπτά προς όλα τα εθνικά δίκτυα ισχύει χρέωση ανά λεπτό.

- Τα δωρεάν ΜΒ καταναλώνονται ανά ΚΒ.

 

Από ενημέρωση που έχει πάει στα καταστήματα wind.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ,ΕΠΙΣΚΕΨΟΥ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ SMARTPHONE ΑΠΟ 99€ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ MOBILE INTERNET ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2011

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΑΒΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ

 

 

***ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΣΑ ΜΒ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ....

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ελαβα και εγω. δεν μπαινω καν στο κοπο να τους ρωτησω γιατι σιγουρα θα δινουν 100 μβ το μηνα για 12 μηνες. Αν εδειναν πανω απο 500μβ θα το συζητουσα.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Για ειδοποιηση κλησεων οταν το κινητο ειναι κλειστο η εκτος σηματος πρεπει να κανω κατι??Οσο το χα συμβολαιο λειτουργουσε κανονικα,πλεον που ειναι F2G δεν λειτουργει η υπηρεσια. :worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ειδοποιηση κλησεων οταν το κινητο ειναι κλειστο η εκτος σηματος πρεπει να κανω κατι??Οσο το χα συμβολαιο λειτουργουσε κανονικα,πλεον που ειναι F2G δεν λειτουργει η υπηρεσια. :worry:

 

Όχι δε χρεώνεσαι Την έχω χρόνια την υπηρεσία αυτή. Δε ξέρω όμως πως ενεργοποιείται.

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ ,ΕΠΙΣΚΕΨΟΥ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ SMARTPHONE ΑΠΟ 99€ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΕΑΝ MOBILE INTERNET ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 2011

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΑΒΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ

 

 

***ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΠΟΣΑ ΜΒ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ....

 

απο το http://www.wind.com.gr/f2g (αφού έκανα login): Η προσφορά ισχύει από 08.10.2011 έως 31.12.2011, ενώ τα 300ΜΒ πρέπει να καταναλωθούν σε 90 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης της προσφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε χρεώνεσαι Την έχω χρόνια την υπηρεσία αυτή. Δε ξέρω όμως πως ενεργοποιείται.

 

To ξερω οτι δεν χρεωνομαι αλλα δεν λειτουργει αυτο ειναι το θεμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι δε χρεώνεσαι Την έχω χρόνια την υπηρεσία αυτή. Δε ξέρω όμως πως ενεργοποιείται.

 

"ΝΑΙ" στο 1265

 

(αν θυμάμαι καλά τον αριθμό)

Link to comment
Share on other sites

Thanx!!! :)

 

Ποιο αναλυτικά, αν σε ενδιαφέρει, είναι ως εξής.

 

ΝΑΙ = Ειδοποίηση δική σου και ενημέρωση καλούντος ότι θα ειδοποιηθείς για τη κλήση.

ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ = Ειδοποίηση δική σου και μη ενημέρωση καλούντος ότι θα ειδοποιηθείς για τη κλήση.

 

ΌΧΙ = Για απενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...