Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και ολη μερα που το χω ανοιχτο και κατεβαζει mail κτλ?γιατι δεν χρεωνομαι σχεδον τιποτα?

 

ειχα και εγω την ιδια προσφορα και ξερω οτι εληξε στις 31-12-2010

Link to comment
Share on other sites

και ολη μερα που το χω ανοιχτο και κατεβαζει mail κτλ?γιατι δεν χρεωνομαι σχεδον τιποτα?

 

Μπήκες αυτόματα στα 500mb και αυτά δεν είναι λίγα...

Link to comment
Share on other sites

και ολη μερα που το χω ανοιχτο και κατεβαζει mail κτλ?γιατι δεν χρεωνομαι σχεδον τιποτα?

Γιατί έχεις 500MB μέχρι τέλος Γενάρη.Στείλε yp στο 1245 να τσεκάρεις το υπόλοιπο των MB που σου απομένουν μέχρι τέλος του μήνα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχεις 500MB μέχρι τέλος Γενάρη.Στείλε yp στο 1245 να τσεκάρεις το υπόλοιπο των MB που σου απομένουν μέχρι τέλος του μήνα.

 

Απο 1η Φλεβαρη τι γινεται ομως, στο θεμα του internet?

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε σε αναμονη...

 

Αυτή η αναμονή με σκοτώνει... Άντε να ξέρω εάν θα αλλάξω δίκτυο ή όχι.

Edited by nickolasemp
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η αναμονή με σκοτώνει... Άντε να ξέρω εάν θα αλλάξω δίκτυο ή όχι.

 

τι να πω λίγος καιρός έμεινε θα μάθουμε. Μακάρι να μην συνεχιστεί το πρόγραμμα με τα 1500 στο whats up για να αποσυμφόρηστει το δίκτυο λιγάκι. Για να δούμε.....

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η αναμονή με σκοτώνει... Άντε να ξέρω εάν θα αλλάξω δίκτυο ή όχι.

 

10 μέρες που θα πάει δεν θα δώσει άλλη μια παράταση για 1 μήνα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

10 μέρες που θα πάει δεν θα δώσει άλλη μια παράταση για 1 μήνα

βασικά από 1 Μαρτίου θα υπάρχει το πρόβλημα γιατί τώρα όλοι 31/1 το αργότερο θα κανουν ανανέωση οπότε μέχρι 2-3 ΜΑρτίου θα είμαστε κομπλέ, μετά θα υπάρξει το πρόβλημα

 

τι να πω λίγος καιρός έμεινε θα μάθουμε. Μακάρι να μην συνεχιστεί το πρόγραμμα με τα 1500 στο whats up για να αποσυμφόρηστει το δίκτυο λιγάκι. Για να δούμε.....

 

Εσείς στο whats up μη δώσετε, η wind δόξα το θεό τέτοια προβλήματα δεν είχε ποτέ οπότε και 3000 λεπτά να μιλάμε το δίκτυο θα πετάει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι wind και κοσμοτε δε θα κανουν τιποτα. Οποιος θα θελει απεριοριστα απο το καρτοκινητο, θα πρεπει να αγορασει τα πακετα που υπαρχουν ηδη.

 

η vodafone το ληγει 30/06, πολυ εξυπνο γιατι οπως και οι πολιτικοι, το καλοκαιρι γινονται οι δυσαρεστες αλλαγες..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω F2G και είχα προλάβει να το κάνω αντίστοιχο του frog, δηλαδή 10cent/λεπτό και 4 cent το sms. Εδώ και ένα μήνα περίπου μου είχαν στείλει μήνυμα να βάλω κάρτα ώστε να διπλασιαστεί, όπως και έγινε. Από εκείνη την στιγμή όμως που το παρατήρησα (δεν ξέρω αν ήταν σύμτωση), μου χρέωνε κάθε sms 12 cent!!! Η ομιλία είναι ακόμα 10 cent/λεπτό. Ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω F2G και είχα προλάβει να το κάνω αντίστοιχο του frog, δηλαδή 10cent/λεπτό και 4 cent το sms. Εδώ και ένα μήνα περίπου μου είχαν στείλει μήνυμα να βάλω κάρτα ώστε να διπλασιαστεί, όπως και έγινε. Από εκείνη την στιγμή όμως που το παρατήρησα (δεν ξέρω αν ήταν σύμτωση), μου χρέωνε κάθε sms 12 cent!!! Η ομιλία είναι ακόμα 10 cent/λεπτό. Ξέρει κανείς τι παίζει?

 

Εχει περιπου 2 μηνες που η χρεωση του μηνυματος εχει παει 0.12 του ευρω.και η ομιλια 0.11 το λεπτο λογω αυξησης φπα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά το μήνυμα??? Πήρα στο 1342 και στο ηχογραφημένο μήνυμα στην αρχή λέει <<Ελάτε τώρα στο F2G μόνο με 5 λεπτά το μήνυμα>>. Πώς είναι δυνατόν για τα παλαιά νούμερα να είναι 12?
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά το μήνυμα??? Πήρα στο 1342 και στο ηχογραφημένο μήνυμα στην αρχή λέει <<Ελάτε τώρα στο F2G μόνο με 5 λεπτά το μήνυμα>>. Πώς είναι δυνατόν για τα παλαιά νούμερα να είναι 12?

 

Νταβατζηλικθπ αυξηση της εταιριας.αν αλλαξεις πακετο θα πληρωνεις πολυ ακριβα την ομιλια. Μην το κανεις. Αν στελνεις πολλα μηνυματα ενεργοποιησε ενα πακετο μινι σμς.συμφερει πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αλλάξω πακέτο αλλά απορώ με την wind πως έκανε τέτοιο λάθος. Από την στιγμή που δίνει στο βασικό F2G sms με 5 λεπτά πως τα αυξάνει σε αυτά που είχαμε ήδη. Και για ποιό λόγο αφήνει την ομιλία τόσο φθηνή. Μπερδεμένοι είναι αυτοί της wind μου φαίνεται. Δηλαδή ένα λεπτό ομιλίας είναι πιο φθηνό από ένα απλό sms. Μάλιστα!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αλλάξω πακέτο αλλά απορώ με την wind πως έκανε τέτοιο λάθος. Από την στιγμή που δίνει στο βασικό F2G sms με 5 λεπτά πως τα αυξάνει σε αυτά που είχαμε ήδη. Και για ποιό λόγο αφήνει την ομιλία τόσο φθηνή. Μπερδεμένοι είναι αυτοί της wind μου φαίνεται. Δηλαδή ένα λεπτό ομιλίας είναι πιο φθηνό από ένα απλό sms. Μάλιστα!!

 

Ακομα και ετσι το φ2γ2 ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.και με ενκ πακετακι μινι σμς εισαι απολυτα ικανοποιημενος, μεχρι να ξανααλλαξουν τα δεδομενα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αλλάξω πακέτο αλλά απορώ με την wind πως έκανε τέτοιο λάθος. Από την στιγμή που δίνει στο βασικό F2G sms με 5 λεπτά πως τα αυξάνει σε αυτά που είχαμε ήδη. Και για ποιό λόγο αφήνει την ομιλία τόσο φθηνή. Μπερδεμένοι είναι αυτοί της wind μου φαίνεται. Δηλαδή ένα λεπτό ομιλίας είναι πιο φθηνό από ένα απλό sms. Μάλιστα!!

στο απλό free2go η χρέωση ήταν 5 λεπτά ανά sms πλέον κι εκεί έχει πάει στα 0,10€ ασχετως τι λέει το ηχογραφημένο, αυξηθηκε και εκεί όταν αυξηθηκε και στα παλιά πακέτα που έχουμε

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

στο απλό free2go η χρέωση ήταν 5 λεπτά ανά sms πλέον κι εκεί έχει πάει στα 0,10€ ασχετως τι λέει το ηχογραφημένο, αυξηθηκε και εκεί όταν αυξηθηκε και στα παλιά πακέτα που έχουμε

 

αρα οσοι εχουν φ2γ2 ξεχνανε το ενδεχομενο να αλλαξουν πακετο μια και καλη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αρα οσοι εχουν φ2γ2 ξεχνανε το ενδεχομενο να αλλαξουν πακετο μια και καλη.

 

Λες... εγω μονο στα ΜΒ έμεινα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τις χρεωσεις των f2g2, q, frog, cosmote, vodafone (καρτοκινητων) και γενικα να μου πει ποια ειναι η πιο συμφερουσα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τις χρεωσεις των f2g2, q, frog, cosmote, vodafone (καρτοκινητων) και γενικα να μου πει ποια ειναι η πιο συμφερουσα.

 

Δεν υπαρχει πιο συμφερουσα οπως το θετεις.πρεπει να αναφερεις τι τυπος χρηστη εισαι και με τι αναγκες επικοινωνιας πρωτα,και μετα να σου πουμε ποια ειναι πιο συμφερουσα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει τις χρεωσεις των f2g2, q, frog, cosmote, vodafone (καρτοκινητων) και γενικα να μου πει ποια ειναι η πιο συμφερουσα.

Το είχα φτιάξει για να έχω έναν μπούσουλα κι εγώ... αλλά αφού μπορεί να σε βοηθήσει, ορίστε ένα αρχείο που τα συγκρίνει...

Link to comment
Share on other sites

εστειλα καταλαθος sms στο 1234 αντι για 1237 και μου ηρθε το εξης:

 

Στειλε δωρεαν κενο sms για να μπορεις να απολαμβανεις 50% φθηνοτερες χρεωσεις ομιλιας και sms προς ολους με ανανεωσεις 15 ευρω και πανω

 

Στο f2g2 ειμαι. Ισχυει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εστειλα καταλαθος sms στο 1234 αντι για 1237 και μου ηρθε το εξης:

 

Στειλε δωρεαν κενο sms για να μπορεις να απολαμβανεις 50% φθηνοτερες χρεωσεις ομιλιας και sms προς ολους με ανανεωσεις 15 ευρω και πανω

 

Στο f2g2 ειμαι. Ισχυει?

 

δοκίμασα και εγώ να το στείλω και μου λέει ότι το σύστημα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμο δοκιμάστε αργότερα. Δεν ξέρω εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που έγραψες.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα και εγώ να το στείλω και μου λέει ότι το σύστημα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμο δοκιμάστε αργότερα. Δεν ξέρω εγώ πρώτη φορά το ακούω αυτό που έγραψες.

Έστειλες κενό sms γι΄αυτό αν γράψεις πχ ΥΠ και το στείλεις σου λέει το παραπάνω που λέει ο φίλος, και στη wind καρτοκινητή βλέπω το ίδιο απαντάει αλλά σιγά τη προσφορά και να ενεργοποιηθεί αν είναι να βάζεις 15€ κάθε μήνα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...