Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα μου ηρθε το εξης μυνημα..Βαλτε 15 Ε σε καταστημα και κερδιστε bonus 30 Ε για τις επομενες 15 μερες.Εν οψει πρωτοχρονιας κλπ βολευει αρκετα.Αλλά ισχυει οντως?Δεν ειδα κανεναν αλλο εδω να το αναφερει..
Link to comment
Share on other sites

...ειχα F2G2 που εληγε στις 04 ΙΟΥΝ 2011...ανανεωσα σημερα...τωρα ληγει 04 ΦΕΒ 2012...

 

πως γινεται αυτο;;;...δεν θα επρεπε να ληξει στις 31 ΔΕΚ 2011 :lol::lol::lol:...

 

Μάλλον προσθέτουν και τις 35 μέρες που σου δίνει περιθώριο η εταιρεία όταν περάσει 1 χρονος και δεν έχεις ανανεώσει με κάρτα για να μην χαθεί ο αριθμός.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την προσφορά 1500λεπτά+1500σμσ+1500mb... Δεν έβαλα ποτέ κάρτα μετά την προσφορά και στέλνωντας μήνυμα ΥΠ στο 1245 μου λέει ότι έχω κάποια λεπτά,σμσ kai mb μέχρι 31/12/2010... Πως θα το πάω μέχρι 31/1/2011? Με ανανέωση? Και ποιό ποσό minimum?
Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις αύριο μια των 5 ευρώ τουλάχιστον. Πάντως κάλεσε σήμερα στο 1242 να ενεργοποιήσεις και την άλλη προσφορά που έτρεχε για να είσαι καλυμένος!
Link to comment
Share on other sites

Να βάλεις αύριο μια των 5 ευρώ τουλάχιστον. Πάντως κάλεσε σήμερα στο 1242 να ενεργοποιήσεις και την άλλη προσφορά που έτρεχε για να είσαι καλυμένος!

Αν ενεργοποιήσει αυτή την προσφορά, δεν φεύγει από την προσφορά που είχε(1500+1500+1.5); Μπάχαλο γίνεται... Εγώ θα περιμένω μέχρι να αποφασίσουν τι θα κάνουν. Έβαλα μια 5ευρη σήμερα για να πάρω το μπόνους Δεκεμβρίου και μάλλον θα βάλω άλλη μια αύριο να δω αν θα ανανεωθεί το πρόγραμμα τουλάχιστον για τον Ιανουάριο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν φεύγει. Η άλλη προσφορά λειτουργεί ταυτόχρονα. Δεν χάνεις κάτι. Απλώς η προσφορά του 1242 δεν δίνει ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα χάσεις τίποτα αν πάρεις το 1242.

Το έχω πάρει σε όλα τα καρτοκινητά μου της WIND και δεν έχασα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα 10€ και πήρα 1242 και δεν λέει για τα ΜΒ

 

αυτα 3 σμσ πηρα τωρα

 

ΣYΓXAPHTHPIA! KI AYTO TO MHNA KEPΔIΣEΣ ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ ΠOY IΣXYEI ΓIA 30 MEPEΣ! ΓIA TO YΠOΛOIΠO TOY BONUS ΣOY ΣTEIΛE YΠ ΣTO 1237

 

ΣYΓXAPHTHPIA!ΓIA TIΣ EΠOMENEΣ 30 MEPEΣ EXEIΣ ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTH OMIΛIA & SMS ΠPOΣ F2G KAI KPATAΣ KAI THN AΞIA THΣ KAPTAΣ ΣOY ΓIA NA TH XPHΣIMOΠOIHΣEIΣ OΠΩΣ ΘEΣ

 

MHN ΞEXAΣETE NA KAΛEΣETE ΣTO 1242 ΓIA NA AΠOΛAMBANETE ΔΩPEAN 1500 ΛEΠTA KAI 1500 SMS ΠPOΣ OΛO TO F2G ME KAΘE ANANEΩΣH 5 EYPΩ KAI ΠANΩ KAI TON IANOYAPIO

 

θα πρέπει να βάλω αύριο άλλα 5€ η όχι

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τα mb θα σας τα δώσει από αύριο με ανανέωση. Τα mb θα προέρχονται από την προσφορά της χρονιάς και όχι από το 1242. Όσοι βάλατε σήμερα κάρτα απλώς εξασφαλίσετε για έναν ακόμη μήνα δωρεάν λεπτά και sms από την προσφορά του 1242.
Link to comment
Share on other sites

...

Δεν περιμένω ανάλογη προσφορά με του 2010. Ήμουν από τους τυχερούς που την πρόλαβαν από την αρχή και έχω ωφεληθεί πολύ. Δεν έχω πρόβλημα να δώσω και 5 και 10 ευρώ το μήνα για τις ίδιες υπηρεσίες που είχα τόσο καιρό δωρεάν. Αυτό που θέλω πλέον είναι σωστή ενημέρωση και σωστή αντιμετώπιση ως πελάτης. Να δώσω τα λεφτά μου αλλά να ξέρω τι θα πάρω με αυτά, έγκαιρα.

 

Από τα πιο σωστά ποστ.

 

Προσωπικά δε με ενδιαφέρει το αν δίνει internet ή όχι, μου αρκεί ο χρόνος ομιλίας (ο οποίος συμπεριλαμβάνει και βιντεοκλήσεις) και τα sms και θα ήθελα να ξέρω σίγουρα τι και πως θα γίνει το 2011.

Link to comment
Share on other sites

Καλά στη wind έχουν ξεφτιλιστεί τελείως πια, θα έπρεπε να έχουν λίγο σεβασμό στο πελάτη δε μπορεί ο καθένας να λέει ότι θέλει αν δεν έχουν ενημέρωση ας λένε δε ξέρουμε δε μπορεί κάθε ώρα να ακούς άλλα. Μετά από δυο τηλέφωνα χθες και τη διαβεβαίωση ότι έχω μπει στη νέα προσφορά που δίνει και ιντερνετ αρκεί να ανανεώσω κάρτα 5€ σήμερα εβαλα καρτα καλώ το cc που είναι λέω το ιντερνετ που μου είπατε χθες; λέει όχι τώρα έχετε τη περσινή προσφορά για τη καινούργια πρέπει να ανανεώσετε από αύριο δε μπορείτε να έχετε και τις δύο προσφορές παράλληλα... τώρα τι τους λές δηλαδή;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εγω απο ολα αυτα που γραφετε, εχω καταλαβει οτι ο καθε υπαλληλος του cc λεει οτι νομιζει η οτι καταλαβε απο μονος του. επισημη ενημερωση δεν υπαρχει. οποτε μην σπαταλατε χρηματα στο cc. καποια στιγμη θα μαθουμε τι ισχυει. απλα προσοχη αυτες τις μερες
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς όπως κατάλαβα, όσοι είχαν την προσφορά των 1500(x3) δεν κάνουν τίποτα σήμερα και μετά την αλλαγή του χρόνου βάζουν τουλάχιστον 5 ευρώ, για να έχουν ένα μήνα ακόμα (με 500MB net). Σωστά ?
Link to comment
Share on other sites

Εγω έβαλα μια 10αρα σήμερα καλού κακού αφού ετσι και αλλιώς τα 500ΜΒ δεν αρκούν τώρα κοίταξα τα ΜΒ και ειχα αλλα 511ΜΒ προφανώς απο προσφορά

 

 

Για επιβεβαίωση εγω με F2GO4 για να πάρω 1GB/15€ στέλνω μήνυμα στο 19595 1GB

έμειναν 4 ώρες Oh My GooD!!! :cry:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ δεν είναι τίποτα .Έχω υποψίες ότι σύντομα θα μας ζητάν δεκάρικο κάθε μήνα.
Link to comment
Share on other sites

5 ευρώ δεν είναι τίποτα .Έχω υποψίες ότι σύντομα θα μας ζητάν δεκάρικο κάθε μήνα.

 

Για το 500αρικο με 10€ όχι ευχαριστώ εκτός αν το κάνει 1000αρι

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Με 7 ευρώ στην Vodafone Αγοράζεις 200 ΜΒ , Αν λοιπόν μου ζητήσουν 10 , για 1500 + 1500 + 500ΜΒ και τα χρήματα στην κάρτα δεν βλέπω λόγο να μην το κάνω.
Link to comment
Share on other sites

και να μην δώσουν το ίντερνετ δεν με νοιαζει (αποτοξίνωση φωνάζει ο γιατρός!!)

το πολύ πολύ να δούμε κάνα ποπ:X παραπάνω

η και τους και φίλους μας

που έχουμε να τους δούμε από τότε που ξεκίνησε η προσφορά με τα 1500χ3

 

κάποιος ανέφερε παραπάνω οτι τα 1500 λεπτά ομιλίας από το 1242 ισχύουν και για βιντεοκλησης.. στέκι αυτό?

χρόνια πολλά σε όλους:D

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

και να μην δώσουν το ίντερνετ δεν με νοιαζει (αποτοξίνωση φωνάζει ο γιατρός!!)

το πολύ πολύ να δούμε κάνα ποπ:X παραπάνω

η και τους και φίλους μας

που έχουμε να τους δούμε από τότε που ξεκίνησε η προσφορά με τα 1500χ3

 

κάποιος ανέφερε παραπάνω οτι τα 1500 λεπτά ομιλίας από το 1242 ισχύουν και για βιντεοκλησης.. στέκι αυτό?

χρόνια πολλά σε όλους:D

 

:lol: Σωστός και εγω αυτο εχω αλλα που θα παει 15€ το μηνα :blink:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...