Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη αν βαλω αυριο (πρωτοχρονια) καρτα, θα μπουν ή οχι στο λογαριασμο τα 1500+1500???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα μπουν λογο του οτι εχει ερθει και αναλογο μηνυμα. Οσο για το internet ιδωμεν...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν βαλω αυριο (πρωτοχρονια) καρτα, θα μπουν ή οχι στο λογαριασμο τα 1500+1500???

 

για λεπτα και μηνυματα δεν τιθεται θεμα. Για τα mb ειναι η απορια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

10.20 πμ. Κάλεσα 2105100100 και μου είπαν:

1. Δεν ισχύει τίποτα για Ιντερνετ και ας είχα την καλή προσφορά 2010 με 1,5Gb.

2. Μου είπε ότι με νεώτερη ενημέρωση πρωινή, όποιοι είχαν την προσφορά του 2010 με τα 1500+1500sms+internet (100mb or 1,5Gb) συνεχίζει αυτόματα αλλά χωρίς internet και χωρίς ανάγκη ανανέωσης 5 ευρώ (τότε προς τι το sms που ήρθε σε όλους?) χωρίς ημερομηνία λήξης της προσφοράς (δηλ. βλέποντας και κάνοντας).

 

Εγώ πάντως θα πάω να βάλω τα 5 ευρώ για καλό και για κακό.....

Ας πάρει και κανένας άλλος σήμερα να δούμε τι θα του πούνε, και να μας ενημερώσει εδώ.

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους

 

Τηλεφώνησα πριν λίγες ώρες στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Wind και συνομίλησα με μια υπάλληλο που φαινόταν αρκετά ενημερωμένη.

Εγώ είχα ενεργοποιήσει τον Μάρτιο την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet.

Έλαβα ένα μήνυμα για ανανέωση με τουλάχιστον 5€ ώστε να έχω 1500'+1500 sms προς F2G τον Ιανουάριο.

Μετά από διεξοδικές ερωτήσεις μου (και με ανάλογες χρονικές καθυστερήσεις από την πλευρά της υπαλλήλου) μου διευκρίνισε:

- Εφ' όσον είχα την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet, αν κάνω ανανέωση τουλάχιστον 5€ μέχρι 31/12/2010 θα έχω 1500'+1500 sms + 0,5Gb internet για τον επόμενο μήνα. Το ίδιο ισχύει αν κάνω εκ νέου ανανέωση έως 31/1/2010, με την ισχύ της προσφοράς έως το τέλος Φεβρουαρίου.

- Μάλλον πρόκειται για την προσφορά του 2011, μιας και η ενεργοποίηση της (μόνο με ανανέωση, χωρίς κλήση ή μήνυμα π.χ. στο 1245, 1242 ή οτιδήποτε άλλο) πρέπει να πραγματοποιηθεί έως τις 31/1/2010.

- Το υπόλοιπο των δωρεάν λεπτών/sms/mb το πληροφορούμαι στέλνοντας ΥΠ στο 1245.

Για να δούμε τί θα ισχύσει τελικά μετά τον Ιανουάριο...:cool:

Link to comment
Share on other sites

10.20 πμ. Κάλεσα 2105100100 και μου είπαν:

1. Δεν ισχύει τίποτα για Ιντερνετ και ας είχα την καλή προσφορά 2010 με 1,5Gb.

2. Μου είπε ότι με νεώτερη ενημέρωση πρωινή, όποιοι είχαν την προσφορά του 2010 με τα 1500+1500sms+internet (100mb or 1,5Gb) συνεχίζει αυτόματα αλλά χωρίς internet και χωρίς ανάγκη ανανέωσης 5 ευρώ (τότε προς τι το sms που ήρθε σε όλους?) χωρίς ημερομηνία λήξης της προσφοράς (δηλ. βλέποντας και κάνοντας).

 

Εγώ πάντως θα πάω να βάλω τα 5 ευρώ για καλό και για κακό.....

Ας πάρει και κανένας άλλος σήμερα να δούμε τι θα του πούνε, και να μας ενημερώσει εδώ.

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλους

 

κλασσικη Wind :lol::lol:

 

και εγω πιστευω οτι ετσι θα κανουν...θα βαλουν 1500 + 1500 σε ολους οσους ειχαν την προσφορα....και θα σκεφτουν την νεα προσφορα μετα το τελος του μηνα...αναλογα και με τι θα κανουν οι αλλοι...

 

αλλα βεβαια...καλυτερα ας βαλουμε 5 € στο ταμειο της wind...να μαστε σιγουροι :p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και εσεις τηλέφωνο σήμερα να δούμε τι θα σας πούνε. Μήπως σήμερα καταλήξουμε κάπου σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να'ναι εκεί στη Wind σχετικά με την συνέχιση (ή όχι) της προσφοράς. Κάθε ένας που επικοινωνεί με το customer care μαθαίνει και κάτι διαφορετικό.

 

Εγώ πλέον θεωρώ ότι δεν πρόκειται να υπάρξει συνέχιση κάποιου είδου πρόσβασης στο internet με 100, 500 ή οσαδήποτε ΜΒ. Αν θέλουν να τους πάρουμε στα σοβαρά ας ανακοινώσουν ξεκάθαρα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

οπως τα λες ειναι pan82 δεν υπαρχουν τα 0,5Gb

 

Το παράξενο είναι ότι σε 2 από τα 5 F2G που χρησιμοποιώ (σε όλα είχα ενεργοποιήσει την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet), χωρίς να κάνω ανανέωση ή οτιδήποτε άλλο, όταν στέλνω ΥΠ στο 1245 λαμβάνω ένα μήνυμα που λέει ότι έχω 1500'+1500 sms + 0,9Gb (αν π.χ. έχω καταναλώσει το 1,1Gb) με ημερομηνία λήξης 31/1/2011!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Τηλεφώνησα πριν λίγες ώρες στο Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Wind και συνομίλησα με μια υπάλληλο που φαινόταν αρκετά ενημερωμένη.

Εγώ είχα ενεργοποιήσει τον Μάρτιο την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet.

Έλαβα ένα μήνυμα για ανανέωση με τουλάχιστον 5€ ώστε να έχω 1500'+1500 sms προς F2G τον Ιανουάριο.

Μετά από διεξοδικές ερωτήσεις μου (και με ανάλογες χρονικές καθυστερήσεις από την πλευρά της υπαλλήλου) μου διευκρίνισε:

- Εφ' όσον είχα την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet, αν κάνω ανανέωση τουλάχιστον 5€ μέχρι 31/12/2010 θα έχω 1500'+1500 sms + 0,5Gb internet για τον επόμενο μήνα. Το ίδιο ισχύει αν κάνω εκ νέου ανανέωση έως 31/1/2010, με την ισχύ της προσφοράς έως το τέλος Φεβρουαρίου.

- Μάλλον πρόκειται για την προσφορά του 2011, μιας και η ενεργοποίηση της (μόνο με ανανέωση, χωρίς κλήση ή μήνυμα π.χ. στο 1245, 1242 ή οτιδήποτε άλλο) πρέπει να πραγματοποιηθεί έως τις 31/1/2010.

- Το υπόλοιπο των δωρεάν λεπτών/sms/mb το πληροφορούμαι στέλνοντας ΥΠ στο 1245.

Για να δούμε τί θα ισχύσει τελικά μετά τον Ιανουάριο...:cool:

 

και εγω μολις πηρα τηλεφωνο και τα ιδια μου ειπανε . και το μυνημα που λαβαμε εχτες οτι θα εχουμε 1500 λεπτα και μυνηματα ητανε συστεμικο και αφορουσε ολουσ αλλα το συστημα δεν ηξερε οτι ειχες την προσφορα του FREE 2010 οποτε μου ειπε οτι θα ισχυσει σε οσους ειχανε την δωρεαν προσφορα του 2010 θα δωσει επιπλεον εκτος απο τα λεπτα και τα μυνηματα και 500 μβ ιντερνετ με καθε καρτα ανανεωσης μεχρι 31/1/2011. και σε ολους τους αλλους που δεν ειχανε γραφτει στην εν λογο προσφορα θα δωσει με καθε καρτα ανανεωσης απο 5 ευρω και ανω 1500 λεπτα και 1500 μυνηματα . και οι δυο προσφορες θα ισχυουν μεχρι 31/1/2011. απο εκει και περα δεν γνωριζουνε κατι .. επισης ρωτησα για τις χρεωσεις του f2g2 εαν θα αλλαξουνε απο αρχες του χρονου και μου ειπανε οχι! . για να δουμε...

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπήρχε και ένα πιο παλιό μήνυμα που έλεγε για μια προσφορά μέχρι τον Ιούνιο αλλά δεν θυμάμαι τι έλεγε το μήνυμα. Νομίζω διπλασιασμό του χρόνου ομιλίας;...

 

Επίσης η ανανέωση 5 ευρώ είναι ουσιαστικά ανανέωση 10 ευρώ επειδή από τα 5 καθάρά μετά από κρατήσεις πάει κάπου 4 ευρώ και κάτι; Σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Kαλα,εχω διαβασει ολους τους πιθανους συνδιασμους που μπορει να γινουν:)ασ μην μπερδευομαστε αλλο και οποιος ανανεωσει ας ανακοινωσει τι προγραμμα εχει τελικα:)
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο μήνυμα Ήρθε και δεν αναφέρει πουθενά mb. Επίσης πριν 2 μέρες με πήραν τηλ απο την wind και με ρώτησαν αν χρησιμοποιω αυτο τον αριθμο και Κάθε πόσο κάνω ανανέωση. Της απάντησα μια φορά Κάθε μήνα και Ότι το Έχω για Ίντερνετ πιο πολυ. Μου είπε Καταλαβα Κατάλαβα και το έκλεισε.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

και εμένα το ίδιο άλλα είπα ψέματα :lol: ανανεώνω όταν κατά λάθος περάσω τα 1,5 και χρεώνομαι και αυτά είναι 2-3€

 

μερικοι που λετε οτι θα κανετε φορητοτητα κτλ, σας ρωτω 'που θα πατε;' Καρτελ ειναι και τα εχουν συμφωνημενα! Πιστευετε οτι η μια εταιρια θα κοψει το τσαμπα ιντερνετ και η αλλη θα συνεχισει να το δινει δωρεαν;

 

Καλο ειναι να υπαρχει χρεωση στη παροχη ολων των υπηρεσιων, για τους εξης λογους:

 

1) μονο αυτοι που πραγματικα το χρειαζονται να μπαινουν

2) να σταματησει η καταχρηση

3) να καταλαβουν καποιοι οτι το ιντερνετ του κινητου δεν ειναι για το λαπτοπ

 

παντου υπαρχει το wi-fi. Εαν δεν υπηρχε ο δωρεαν ογκος το 2010 τι θα κανατε; Ολοι ξαφνικα δεν αναπνεουν χωρις ιντερνετ απο το κινητο..:w00t:

 

Που θα πάμε οπουδήποτε για να δει η WIND οτι έκανε λάθος το να μείνουμε δεν θα αλλάξει κάτι

Δεν διαφωνώ για χρέωση και απορώ γιατί δεν έβαλε χρέωση 5€ το μήνα για πες γιατί :O

 

Και για τα 3 εγώ δεν μπορώ να έχω ούτε ΟΤΕ άλλα και δεν είναι εύκολο να πιάσω δημοτικό WiFi στα 1300 μέτρα τι να κάνω πάλι συμβόλαιο αρκετά είχα πριν :mad:

 

δηλαδη αν βαλω αυριο (πρωτοχρονια) καρτα, θα μπουν ή οχι στο λογαριασμο τα 1500+1500???

 

Λεό να πάρεις καλού κακού όπως θα κάνω και εγω

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά, επιβεβαιώνω ότι με 5 ευρώ έχουμε 1500 λεπτά και 1500 sms και 500mb. Σήμερα μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών.
Link to comment
Share on other sites

θα πάω να πάρω κάρτα και να πάρω τηλ το cc γιατί δεν με αφήνει λόγο χαμηλού υπόλοιπου .

 

 

Έτσι και δεν δώσει τα 500ΜΒ και το πάει επιλεκτικά τοτε αλίμονό τους

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το παράξενο είναι ότι σε 2 από τα 5 F2G που χρησιμοποιώ (σε όλα είχα ενεργοποιήσει την προσφορά 1500'+1500 sms + 1,5Gb internet), χωρίς να κάνω ανανέωση ή οτιδήποτε άλλο, όταν στέλνω ΥΠ στο 1245 λαμβάνω ένα μήνυμα που λέει ότι έχω 1500'+1500 sms + 0,9Gb (αν π.χ. έχω καταναλώσει το 1,1Gb) με ημερομηνία λήξης 31/1/2011!!!:cool:

 

Εγώ πάλι δεν έχω λάβει κανένα μήνυμα αλλά έστειλα από περιέργεια ΥΠ στο 1245 και μου λέει (εκτός των λεπτών και μηνυμάτων) ότι έχω και 572,38ΜΒ Internet ενώ έχω την προσφορά με τα 100MB!!!

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε!!! Ολοι μας εχουμε 500 mb extra εδω και 5 μερες στο υπολοιπο μας, χωρις να ξερω το γιατι

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μόνο εγώ εχω βάλει κάρτα ως τώρα.κανένας άλλος δεν έχει;εγώ όπως είπα και δύο φίλοι μου που είχαμε όλοι τη προσφορά με το 1,5gb ίντερνετ δεν είδαμε.το 1245 λέει τα πάλια ως τέλος του χρόνου και το 1242 μόνο για λεπτά και μηνύματα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλά, αυτό το μπάχαλο με την WIND δεν έχει προηγούμενο... είναι λογικό να μην ξέρουν τα παιδιά στο CC & στο 1260 να δώσουν σωστές απαντήσεις, αφού όλα είναι ρευστά εκεί μέσα. Έχουν χάσει κι αυτοί την μπάλα και φαίνονται αναξιόπιστοι με τις διαφορετικές πληροφροίες που δίνουν για το ίδιο θέμα.

 

Τα μεγάλα κεφάλια της WIND ήξεραν ότι ο χρόνος τελειώνει στις 31/12. Δεν μπορούσαν να έχουν ξεκαθαρίσει με τα F2G2, τα απλά F2G και τις προσφορές? Έλεος πια με την παραπληροφόρηση!

 

Κάποιος είπε ότι περίμεναν γιατί ήθελαν να δουν τι θα κάνει ο ανταγωνισμός... ο ανταγωνισμός ήδη δίνει καλύτερες χρεώσεις και ίντερνετ και αυτοί έχουν ξεμείνει με μικρο-παρέες που χρησιμοποιούσαν το F2G2 και περιμένουν να δουν τι θα δώσει η Wind για να προχωρήσουν ή όχι στην φορητότητα...

 

Δεν περιμένω ανάλογη προσφορά με του 2010. Ήμουν από τους τυχερούς που την πρόλαβαν από την αρχή και έχω ωφεληθεί πολύ. Δεν έχω πρόβλημα να δώσω και 5 και 10 ευρώ το μήνα για τις ίδιες υπηρεσίες που είχα τόσο καιρό δωρεάν. Αυτό που θέλω πλέον είναι σωστή ενημέρωση και σωστή αντιμετώπιση ως πελάτης. Να δώσω τα λεφτά μου αλλά να ξέρω τι θα πάρω με αυτά, έγκαιρα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι να'ναι εκεί στη Wind σχετικά με την συνέχιση (ή όχι) της προσφοράς. Κάθε ένας που επικοινωνεί με το customer care μαθαίνει και κάτι διαφορετικό.

 

Εγώ πλέον θεωρώ ότι δεν πρόκειται να υπάρξει συνέχιση κάποιου είδου πρόσβασης στο internet με 100, 500 ή οσαδήποτε ΜΒ. Αν θέλουν να τους πάρουμε στα σοβαρά ας ανακοινώσουν ξεκάθαρα κάτι.

 

αν βιαζεσαι τοσο πολυ...γιατι δεν αλλαζεις εταιρεια?

2 χρονια τωρα η wind εχει δωσει οσα δεν εδωσαν οι αλλες εταιρειες χρονια τωρα!

και λες οτι ειναι οτι να ναι εταιρεια?

αχαριστια....

ως ποτε θα δινει για την ψυχη της μανας της χωρις να δωσουμε και εμεις κατι?

ουτως η αλλως,φεβρουαριο παντα βγαινουν οι προσφορες !

νιουφης εισαι?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια πολλά σε όλους,

Σας περιγράφω περιστατικό:

12:55: Τηλέφωνο από το κινητό της κοπελιάς μου σε ανοιχτή ακρόαση στο 1260. Είναι στο πακέτο F2G2 με 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +1.5 Gb Internet. Εξηγεί ότι έχει το ανωτέρω πακέτο και ρωτάει τι θα ισχύει από 1/1/2011 και παίρνει απάντηση από μια συμπαθέστατη υπάλληλο του CC της WIND ότι στην αρχή κάθε μήνα αρκεί να κάνεις μια κλήση στο 1242 και θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +500 Μb Internet με κόστος 5€.

 

Μέχρι εδώ όλα καλά…..

 

13:00: Τηλέφωνο από το κινητό μου σε ανοιχτή ακρόαση στο 1260. Είμαι στο πακέτο F2G2 με 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +1.5 Gb Internet. Εξηγώ ότι έχω το ανωτέρω πακέτο και ρωτάω τι θα ισχύει από 1/1/2011 και παίρνω απάντηση από έναν συμπαθέστατο υπάλληλο του CC της WIND ότι στην αρχή κάθε μήνα αρκεί να κάνεις μια κλήση στο 1242 και θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G χωρίς κόστος. Ρωτάω Internet δεν θα έχουμε; Απάντηση υπάρχουν 3 διαθέσιμα πακέτα ADSM Non-Stop 2 κ 7 και το WIND Plus Non Stop……

 

Τα σχόλια όλα δικά σας………

 

Καλή Χρονιά σε όλους εύχομαι…..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Χρόνια πολλά σε όλους,

Σας περιγράφω περιστατικό:

12:55: Τηλέφωνο από το κινητό της κοπελιάς μου σε ανοιχτή ακρόαση στο 1260. Είναι στο πακέτο F2G2 με 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +1.5 Gb Internet. Εξηγεί ότι έχει το ανωτέρω πακέτο και ρωτάει τι θα ισχύει από 1/1/2011 και παίρνει απάντηση από μια συμπαθέστατη υπάλληλο του CC της WIND ότι στην αρχή κάθε μήνα αρκεί να κάνεις μια κλήση στο 1242 και θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +500 Μb Internet με κόστος 5€.

 

Μέχρι εδώ όλα καλά…..

 

13:00: Τηλέφωνο από το κινητό μου σε ανοιχτή ακρόαση στο 1260. Είμαι στο πακέτο F2G2 με 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G +1.5 Gb Internet. Εξηγώ ότι έχω το ανωτέρω πακέτο και ρωτάω τι θα ισχύει από 1/1/2011 και παίρνω απάντηση από έναν συμπαθέστατο υπάλληλο του CC της WIND ότι στην αρχή κάθε μήνα αρκεί να κάνεις μια κλήση στο 1242 και θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας +1500 SMS προς F2G χωρίς κόστος. Ρωτάω Internet δεν θα έχουμε; Απάντηση υπάρχουν 3 διαθέσιμα πακέτα ADSM Non-Stop 2 κ 7 και το WIND Plus Non Stop……

 

Τα σχόλια όλα δικά σας………

 

Καλή Χρονιά σε όλους εύχομαι…..

 

εγω απο αυριο τερμα η χρηση μου στο f2g . δεν παιζει να βαζω 5 ευρω τον μηνα για να παρω ιντερνετ εχω και αλλο κινητο και δεν συμφερει... λεω να παω q εναν αχρηστο what's up που εχω αλλα θελω να ξερω με σιγουρια τι θα γινει με την q εαν δηλαδη δωσει ιντερνετ την προσφορα με το 1 € για ολο το 2011. ή καποιο πακετο για ιντερνετ οικονομικο. αλλιως δεν εχει νοημα να παω τζαμπα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Κλήση στο CC της Wind στις 15:50 :

 

Αφού είπα ότι είμαι συνδρομητής F2G με 1500 λεπτά, 1500 SMS, 1.5 GB χωρίς ανανέωση από την αρχική προσφορά του Μαρτίου, ρώτησα τι θα γίνει από αύριο:

 

Απάντηση: ανανέωση από αύριο με μία κάρτα 5+ Ευρώ, θα έχουμε 1500 λεπτά, 1500 SMS και 500ΜΒ ίντερνετ μέχρι τέλος Ιανουαρίου .

Μετά το τέλος Ιανουαρίου, δεν γνωρίζουν τι θα συμβεί.

 

Επίσης δεν ρώτησα αν με περισσότερες από μία ανανεώσεις αύριο, θα έχουμε επιπλέον των 1500+1500+500, αλλά δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο και το θεώρησα περιττό.

Edited by ktzouno
Link to comment
Share on other sites

...ειχα F2G2 που εληγε στις 04 ΙΟΥΝ 2011...ανανεωσα σημερα...τωρα ληγει 04 ΦΕΒ 2012...

 

πως γινεται αυτο;;;...δεν θα επρεπε να ληξει στις 31 ΔΕΚ 2011 :lol::lol::lol:...

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καθε κληση και μια διαφορετικη απαντηση απο οτι βλεπω, μπαχαλο η κατασταση. Καλα κανω και δεν ασχολουμε με το cc.

 

Αυριο θα δουμε τι θα γινει πιστευω εκτος και αν κολησει κανενα συστημα παλι και περιμενουμε την πρωτη εργασιμη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...