Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Ακριβώτερο

0,59 το λεπτό. ( αν έχεις βάλει την προσφορά με 34% φτηνώτερες χρεώσεις είσαι στο 0,39 )

 

Μήπως μπορείς να μου πεις και τι καμπανιές έτρωγα όταν έστελνα μηνύματα στο εξωτερικό και εξαφανίζονταν οι 30αρες κάρτες χωρίς να το καταλαβαίνω? Τώρα έβαλα το F2G1 με 0,02€/sms.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία non sto 600 και σε διάστημα μικρότερο του ενός μήνα τελείωσαν τα 600 δωρεάν λεπτά προς τον αριθμό wind που έχω επιλέξει αλλά μου έμειναν δωρεάν sms. Φορτίζω την κάρτα μου με 5€ και όταν καλώ στο 1265 δεν μου βγάζει πουθενά την επιλογή για να εισάγω τον αριθμό της επιλογής μου και να ανανεώσω το πρόγραμμα. Τί συμβαίνει?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία non sto 600 και σε διάστημα μικρότερο του ενός μήνα τελείωσαν τα 600 δωρεάν λεπτά προς τον αριθμό wind που έχω επιλέξει αλλά μου έμειναν δωρεάν sms. Φορτίζω την κάρτα μου με 5€ και όταν καλώ στο 1265 δεν μου βγάζει πουθενά την επιλογή για να εισάγω τον αριθμό της επιλογής μου και να ανανεώσω το πρόγραμμα. Τί συμβαίνει?

 

φυσικο δεν ειναι??αφου δεν περασε ο μηνας...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

φυσικο δεν ειναι??αφου δεν περασε ο μηνας...

 

Ευχαριστώ φίλε. Ειναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω να ανανεώσω και δεν το ήξερα. Παρόλα αυτά όμως στη σελίδα της wind διαβάζω τα εξής:

 

Ο μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων ανέρχεται σε 4 φορές/μήνα και αφορά σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Ειναι η πρώτη φορά που δοκιμάζω να ανανεώσω και δεν το ήξερα. Παρόλα αυτά όμως στη σελίδα της wind διαβάζω τα εξής:

 

Ο μέγιστος αριθμός ενεργοποιήσεων ανέρχεται σε 4 φορές/μήνα και αφορά σε όλους τους πιθανούς συνδυασμούς.

 

Αυτό αναφέρεται στο nonstop της παρέας. Το nonstop 600 που χρησιμοποιείς εσυ μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αλλαγήσ το nonstop 5 ή 6

μετά αμέσως αλλαγή στο πρόγραμμα σου

Τώρα μπορείς να ενεργοποιήσεις πάλι το nonstop της Παρέας.

Προσοχή θα χαθούν όλα τα nonstop που έχεις

Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g και ειμαι στο πρόγραμμα των χιλίων λεπτών και μηνυμάτων τον μήνα.Ξέρει κανείς να μου πει αν τα λεπτά είναι μόνο ομηλίας ή είναι και βιντεοκλήσεων και αν τα μηνύματα είναι μόνο sms ή και mms.Ή απορία μου ξεκίνησε απο την cosmote που σε ανάλογο πρόγραμμα έχει 600 sms ή και mms.

 

 

Συγνώμη αν το θέμα είναι σε λάθος ενότητα,είμαι καινούριο μέλος.

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες ερωτησεις που θελω να κανω:

1) Εχω καρτοκινητη wind, αλλα αναρωτιεμαι ποια ειναι η φθηνοτερη σε σχεση με της αλλες.

2) Αυτα που λενε οτι απο 15 Σεπτεμβρη η καρτες εχουν 31% τελος ισχυει?

3) Μου ειπε καποιος οτι η φθηνοτερη ειναι η wind, και μαλιστα εχει κανει και ενα κολπο λεει και την εχει κανει frog και εχει της χρεωσεις της frog κατι τετοιο (δεν καταλαβα μπορει να μου εξηγησει καποιος τι εννοουσε?)

Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες ερωτησεις που θελω να κανω:

1) Εχω καρτοκινητη wind, αλλα αναρωτιεμαι ποια ειναι η φθηνοτερη σε σχεση με της αλλες.

2) Αυτα που λενε οτι απο 15 Σεπτεμβρη η καρτες εχουν 31% τελος ισχυει?

3) Μου ειπε καποιος οτι η φθηνοτερη ειναι η wind, και μαλιστα εχει κανει και ενα κολπο λεει και την εχει κανει frog και εχει της χρεωσεις της frog κατι τετοιο (δεν καταλαβα μπορει να μου εξηγησει καποιος τι εννοουσε?)

 

Σχετικά με το 3 και γενικά τις χρεώσεις, μπορείς να διαβάσεις το πρώτο ποστ αυτού του θέματος, δηλαδή εδώ. Για το 2, το τέλος είναι 12%. Μπορείς να βρεις πληροφορίες εδώ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

F2G 1 εχω εγω? Και ειναι φθηνοτερη δηλαδη η wind απ τις αλλες? Kαι σχετικα με αυτο με τις χρεωσεις της frog?
Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις της Frog είναι το F2G2. Πάρε 1342 και κάνε την αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Οι χρεώσεις της Frog είναι το F2G2. Πάρε 1342 και κάνε την αλλαγή.

 

Το SMS προς αλλα ξενα δικτυα τι εννοει? Εκτος ελλαδας?

Link to comment
Share on other sites

Έχω f2g και είμαι στο πρόγραμμα των χιλίων λεπτών και μηνυμάτων τον μήνα.Ξέρει κανείς να μου πει αν τα λεπτά είναι μόνο ομιλίας ή είναι και βιντεοκλήσεων και αν τα μηνύματα είναι μόνο sms ή και mms.Ή απορία μου ξεκίνησε απο την cosmote που σε ανάλογο πρόγραμμα έχει 600 sms ή και mms.

 

 

Συγνώμη αν το θέμα είναι σε λάθος ενότητα,είμαι καινούριο μέλος.

 

Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας της προσφοράς των 1000' & 1000 sms είναι μόνο για ομιλία και όχι για βιντεοκλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα 1342 και πατησα 2 και μετα πατησα 7 (το F2G 2 δηλαδη). Καλα δεν τα εκανα? Τα SMS προς αλλα ξενα δικτυα ειναι για εκτος ελλαδας? Επισης, η επιλογη που ειχε στο 1342 αν παταγες το 1 τι ηταν?
Link to comment
Share on other sites

Πηρα 1342 και πατησα 2 και μετα πατησα 7 (το F2G 2 δηλαδη). Καλα δεν τα εκανα? Τα SMS προς αλλα ξενα δικτυα ειναι για εκτος ελλαδας? Επισης, η επιλογη που ειχε στο 1342 αν παταγες το 1 τι ηταν?

 

οταν λεμε για ξενα δικτυα, εννοουμε ολα τα δικτυα του κοσμου εκτος απο τα ελληνικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα ανανεωση μολις και ακουσα ενα μηνυμα για bonus δωρεαν 50 λεπτα και 50 sms προς εθνικα δικτυα. Ετσι οπως τα λεει ειναι?
Link to comment
Share on other sites

ενεργοποίησα μια κάρτα F2G στις 20 Αυγούστου

αλλά δεν μου έχει έρθει μήνυμα για την πίστωση

του 1€, επίσης είχα βάλει μια κάρτα και είχα

ενεργοποίηση το wind plus non stop.

να επέμβω???

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα ανανεωση μολις και ακουσα ενα μηνυμα για bonus δωρεαν 50 λεπτα και 50 sms προς εθνικα δικτυα. Ετσι οπως τα λεει ειναι?

Έτσι όπως τα λέει είναι.Μπορείς να δεις περισσότερες πληροφορίες εδώ.:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα ανανεωση μολις και ακουσα ενα μηνυμα για bonus δωρεαν 50 λεπτα και 50 sms προς εθνικα δικτυα. Ετσι οπως τα λεει ειναι?

 

Τα 50 λεπτά και 50 SMS θα τα παίρνεις με κάθε ανανέωση πάνω από 10 ευρώ αν στείλει μια φορά το μήνυμα BONUS στο 1209

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα ανανεωση μολις και ακουσα ενα μηνυμα για bonus δωρεαν 50 λεπτα και 50 sms προς εθνικα δικτυα. Ετσι οπως τα λεει ειναι?

 

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1666

 

Καλό θα ήταν πριν κάνουμε οτιδήποτε να ψάχνουμε πρώτα. Έτσι αποφεύγουμε το να μη γίνεται κάτι όπως το έχουμε σκεφθεί και μετά να τα ρίχνουμε στις κακές εταιρείες. :)

Link to comment
Share on other sites

Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας της προσφοράς των 1000' & 1000 sms είναι μόνο για ομιλία και όχι για βιντεοκλήσεις.

 

α δηλαδη δεν ειναι οπως τα 600 που ειχαμε παλια που ηταν και βιντεοκληση.για τα μηνυματα?μονο sms?

Link to comment
Share on other sites

α δηλαδη δεν ειναι οπως τα 600 που ειχαμε παλια που ηταν και βιντεοκληση.για τα μηνυματα?μονο sms?

 

η προσφορα της χρομιας ειναι μονο για κλησης ομιλιας και sms(οχι mms)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πηρα 1342 και πατησα 2 και μετα πατησα 7 (το F2G 2 δηλαδη). Καλα δεν τα εκανα? Τα SMS προς αλλα ξενα δικτυα ειναι για εκτος ελλαδας? Επισης, η επιλογη που ειχε στο 1342 αν παταγες το 1 τι ηταν?

 

Καμια απαντηση για μενα??

Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση για μενα??

 

προγραμμα αντιστοιχο καποιας αλλης καρτοκινητης.παρε ξανα τηλεφωνο και θα ακουσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...