Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μ' αρέσει που επεξηγείτε τα αυτονόητα!:p

 

Ασχετο...

Η προσφορά των 50+50 θα λήξει ποτέ?

Και καλά τελειώνει στις 4/10, σε πέντε μέρες δηλαδή.:rolleyes:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μ' αρέσει που επεξηγείτε τα αυτονόητα!:p

 

Ασχετο...

Η προσφορά των 50+50 θα λήξει ποτέ?

Και καλά τελειώνει στις 4/10, σε πέντε μέρες δηλαδή.:rolleyes:

 

εχει ανανεωθει ποσες 4,5 φορες. νομιζω οτι θα παρει εκ νεου παραταση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει ανανεωθει ποσες 4,5 φορες. νομιζω οτι θα παρει εκ νεου παραταση

 

Και μακάρι να πάρει γιατί συμφέρει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Το ρωτησε και ενα παλικαρι πιο πισω, αν ανανεωσουμε 15 ευρω απο καταστημα, ισχυει και παλι οτι δεν αφαιρειται ο φορος?
Link to comment
Share on other sites

Το ρωτησε και ενα παλικαρι πιο πισω, αν ανανεωσουμε 15 ευρω απο καταστημα, ισχυει και παλι οτι δεν αφαιρειται ο φορος?

 

παιδια δεν υπαρχει περιπτωση να ισχυει για τις καρτες και να μη ισχυει για τις αυλες καρτες. εννοει ανανεωση απο 15 ευρω και πανω με οποιοδηποτε τροπο, και απο atm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα προχθές από ebanking Πειραιώς με 10άρα κάρτα wind και ΔΕΝ κρατήθηκε φόρος. Μπήκαν κανονικά 10€. :worry::ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα προχθές από ebanking Πειραιώς με 10άρα κάρτα wind και ΔΕΝ κρατήθηκε φόρος. Μπήκαν κανονικά 10€. :worry::ninja:

 

ηταν περασμενες στο συστημα καρτες με κωδικους χωρις φπα γιαυτο μπηκε ολο το ποσο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πρωι ανανεωσα απο καταστημα με 15 ευρω. Μου ειπε η κοπελια οτι θα μπουν 13, κατι αλλα της λεω οτι θα μπουν 15 (λογο της προσφορας). Δεν τους ειχαν ενημερωσει ακομα και δεν γνωριζαν τπτ.

 

Παντως μπηκαν κανονικα τα 15 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αφαιρειται ο φορος απο το χρονο ομιλιας στις νεες καρτες;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αφαιρειται ο φορος απο το χρονο ομιλιας στις νεες καρτες;

 

Μόνο σε ανανεώσεις κάτων των 15€ χρεώνεται φόρος.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι ανανεωσα απο καταστημα με 15 ευρω. Μου ειπε η κοπελια οτι θα μπουν 13, κατι αλλα της λεω οτι θα μπουν 15 (λογο της προσφορας). Δεν τους ειχαν ενημερωσει ακομα και δεν γνωριζαν τπτ.

 

Παντως μπηκαν κανονικα τα 15 ευρω.

 

θα ηθελα να ημουνα παρων και να εβλεπα τα μουτρα της οταν της το ειπες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ημουνα παρων και να εβλεπα τα μουτρα της οταν της το ειπες

Μπορω να πω οτι δεν με πολυ πιστευε. Σε μια φαση περιμενωντας να μου περασει τις μοναδες, καλεσα το 1242 απο το κινητο και της λεω να παρε ακου και συ.

Μετα δε χωρουσε πλεον αμφιβολια!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικώς σε διάφορα πράγματα και καταστήματα πολλές φορές δεν είναι ενημερωμένοι οι πωλητές.. :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η προσφορα ισως ηταν πολυ προσφατη. Δηλ, η κοπελα σημερα μετα που ακουσε και μονη της για την προσφορα, εψαξε στο συστημα για καποια ενημερωση αλλα δεν βρηκε κατι.

Οποτε η ιδια η εταιρια αργησε να τους ενημερωσει η εμεις εδω στο forum ενημερωνομαστε πρωτοι απ`ολους :p:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η προσφορα ισως ηταν πολυ προσφατη. Δηλ, η κοπελα σημερα μετα που ακουσε και μονη της για την προσφορα, εψαξε στο συστημα για καποια ενημερωση αλλα δεν βρηκε κατι.

Οποτε η ιδια η εταιρια αργησε να τους ενημερωσει η εμεις εδω στο forum ενημερωνομαστε πρωτοι απ`ολους :p:p

 

οπως και να ναι ειναι απαραδεκτο για την εταιρια και τους υπαλληλους της να μην γνωριζουνε τοσο σημαντικες προσφορες. κανεις τοσο καλη προσφορα και δεν ενημερωνεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ημουνα παρων και να εβλεπα τα μουτρα της οταν της το ειπες

 

εγω εκανα 20 ευρω ανανεωση απο καταστημα και μου εβαλαν κανονικα τη χρεωση με το φορο!

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα 20 ευρω ανανεωση απο καταστημα και μου εβαλαν κανονικα τη χρεωση με το φορο!

 

Είχες ενεργοποιήσει την προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα 20 ευρω ανανεωση απο καταστημα και μου εβαλαν κανονικα τη χρεωση με το φορο!

 

προφανως δεν ενεργοποιησες την προσφορα, γιατι αν την ειχες ενεργοποιησει δεν ειναι στο χερι τους να σου κανουν ανανεωση με φορο 12%

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε ανανεώσεις κάτων των 15€ χρεώνεται φόρος.

ετσι. να διευκρινιζονται αυτα, διοτι καποια παιδακια εδω μεσα ουτε απλα ελληνικα δε μπορουν να διαβασουν στη προσπαθεια τους να στηριξουν την x-y-z εταιρεια.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2935431#post2935431

Link to comment
Share on other sites

Είχες ενεργοποιήσει την προσφορά?

Θέλει κάποια ιδιαίτερη ενεργοποίηση για να μη σου χρεώνουν το φόρο για κάρτες άνω των 15 ευρώ; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κάποια ιδιαίτερη ενεργοποίηση για να μη σου χρεώνουν το φόρο για κάρτες άνω των 15 ευρώ; :blink:

 

Πάρε τηλέφωνο στο 1242..

Link to comment
Share on other sites

ετσι. να διευκρινιζονται αυτα, διοτι καποια παιδακια εδω μεσα ουτε απλα ελληνικα δε μπορουν να διαβασουν στη προσπαθεια τους να στηριξουν την x-y-z εταιρεια.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2935431#post2935431

 

δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις με το μηνυμα σου. θελεις να το εξηγησεις λιγο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις με το μηνυμα σου. θελεις να το εξηγησεις λιγο?

 

Προφανώς αυτός που πρέπει να το καταλάβει, θα το καταλάβει... Αν ψάξεις λίγο καλύτερα στα προηγούμενα posts, ίσως καταλάβεις κι εσύ. Σίγουρα πάντως έχει δίκιο σε αυτό που λέει και συμφωνώ μαζί του...

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα 20 ευρω ανανεωση απο καταστημα και μου εβαλαν κανονικα τη χρεωση με το φορο!

 

Εκείνο το μπόνους που έπαιρνες για ανανέωση 20€ από κατάστημα καταργήθηκε ή ισχύει ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο το μπόνους που έπαιρνες για ανανέωση 20€ από κατάστημα καταργήθηκε ή ισχύει ακόμα;

 

νομιζω ηταν 15%. εαν ισχυει τοτε δεν εχει αλλαξει απολυτως τιποτα με την επιβολη του νεου φορου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...