Jump to content

Πόσα και ποια κινητά έχετε;


 Κοινοποίηση

Posa kinhta exete?  

936 members have voted

  1. 1. Posa kinhta exete?

    • 1
      166
    • 2
      277
    • 3-4
      272
    • 5-8
      126
    • 9
      31
    • 0 (kanena,E?)
      3
    • Asto kalutera....(para para polla!)
      61


Recommended Posts

Kαλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα!!!Εγώ τώρ έχω ενα Ν73 αλλά έχουν περάσει αρκετά από τα χέρια μου εκ των οποίων λειτουργεί μόνο ένα 3510 και ενα sharp V902...Tα άλλα παρέδωσαν ψυχή τε και σώματι....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 670
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νοκια 7390 (4μήνες, πολύ καλό αν και δε μου κάνει εμένα)

SE w810i (13 μήνες, άψογο τηλέφωνο)

SE k750i(το παλιό μου το κρατάω γιατί ποτέ δεν ξέρεις ποιο θα σε αφήσει)

stonebug... :!:

https://www.stonebug.gr

Link to comment
Share on other sites

Τα εν ενεργεία μου τηλέφωνα είναι:HTC P3600 SE K800i και SE K750.Τα δύο πρώτα είναι 2 συσκευές ένας αριθμός και το τρίτο είναι καρτοτηλέφωνο για την κοπελιά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest dog1971

ΝΟΚΙΑ 6600 (το σκυλί το ίδιο)

ΝΟΚΙΑ Ν70 (επίσης σκυλί, αλλά όχι σαν την πρώτη αγάπη)

 

Και από μεθαύριο και το Vodafone 1520.. Ναι, επιτέλους απογαλακτίστηκα και από τα symbian πάω στα Windows Mobile...

Link to comment
Share on other sites

Update

 

Λειτουργούν:

  • Nokia 8600 Luna (σημερινό απόκτημα)
  • Motorola V3 RAZR
  • Sony Ericsson M600i
  • Sony Ericsson S700i
  • Ericsson T39m

Επιπλέον, σε νάρκη βρίσκεται το Ericsson R320i. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μετα το Siemens S65 και το κλεισιμο της εταιριας που με καλυπτε εκτος απ τη Multimedia πλευρα σ ολα τα αλλα με επιασε ντελιριο αλλαγων,περασα απ ολες σχεδον τις μαρκες και τα κορυφαια τους μοντελα και τωρα εχω καταληξει στα εξεις.Htc Touch Cruise για τα αρχεια μου,για πλοηγηση και ενασχοληση με διαφορες εφαρμογες,και οχι τοσο σα τηλεφωνο,το G600 σα 2ο τηλεφωνο(ομορφο,πρακτικο,αλλα με χτυπητα μειον για μενα)και σα κυριως τηλεφ.εχω το..Siemens S65 που οσο και να προσπαθω δε μπορω να το ξεσυνηθησω!!:)

Εχω και αρκετα στο συρταρη,αλλα δεν ασχολουμε μαζι τους(δεμπορω να τα συνηθησω):(

SE W580,K850i

Sharp GX30,10

 

Και αυτα που αγορασα συνολικα ειναι.

Htc S200(3),το γνωστο σαρακι με τα Windows oταν τα δινεις σου λειπουν,και 1 μου ειχε πεσει απ την οροφη του αυτοκινητου(το ειχα ξεχασει)και το πατησαν αλλα αυτοκινητα)

Ρ3300

Touch

 

Nokia

N95 απλο,το εδωσα σε 1 εβδομαδα(πολυ τριξιμο ρε παιδι μου

Ν93 το ιδιο αλλα λογω ογκου για καθημερινοτητα

Ν73 τα 1α που ειχε φερει το Πλαισιο

Ν82 πολυ καλο,αλλα αυτη η..φωτεινοτητ της οθονης του και το χρωμα με χαλαγαν

 

Siemens

S65(2)το 1 μου το ειχαν κλεψει στα Goodys στο Λευκο Πυργο Θεσσαλονικη και το αλλο το εχω ακομα σα κυριο κινητο!!

S45 Yπαρχει στο συρταρι και αυτο,καλο για την εποχη του

 

SAMSUNG

D900

MOTOROLA

Z3

SE W900

Ericsson T39

Philips Diga το 1ο μου τηλεφωνο(η...παντοφλα)

Και ισως και αλλα που δε θυμαμαι τωρα

Σορυ για το μακροσκελες αλλα ειμαι τρελος με τα κινητα,και κυριως δε τα θεωρο απλα συσκευες για α παιρνεις τηλεφ. αλλα ψηφιακα gadgets δεξι σου χερι:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Posa kinhta exete?

htc P3300 sonyericssonP990i SHARP 903 SHARP 902 SONYERICSSON W220i NEC n410i ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ

walmlaw σημαινει when a lonely man loves a woman,διαβαζεται κ αναποδα walmlaw,αναποδος δεν ειμαι...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εχω το LG Viewty, Sony Ericsson K600i και το Sony Ericsson W710i και ετοιμαζομαι και για ενα τεταρτο!! :P

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kai ego exo merika palia T18, s35 s45 m45 k700 k500

eno neotera einai ta k750, 7373, k770 kai malon merika akoma pou xexno

aloste ta perisotera kimounte pia.

πουλάω την παλιά-μικρή μου συλλογή: nokia: 3210, 5110, 5140, 5210, 6110, 6111, 6150, 7360, 8850 ericsson: T18, A2618s, R380s

sony ericsson: Z200, K700i, W300i, T650i, F500, K300i

siemens: M45i, M55, S35i, A55, SL55

Link to comment
Share on other sites

@ meletiadis

Φίλε μου καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες για να κατανοούμε καλύτερα τα γραφόμενά σου.;)

Link to comment
Share on other sites

Τους τελευταίους μήνες έχω το Motorola V9. Σαν συλλογή έχω κρατήσει το Nokia 3110, Sharp GX25 Ferrari και το Sharp 770SH Mclaren, όλα ολοκαίνουργια και σχεδόν αχρησιμοποίητα!:D
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου ήταν ενα Philips Diga,με 2 ή 3 γραμμές οθόνη, μετά το 3310 για 3 κάπου χρόνια, το 6230 που το χρησιμοποιώ σήμερα παράλληλα με το motorola L9,κανένα δεν έπαθε τίποτα, και εκτος απο το πρώτο,που ήταν ο Νεάτερνταλ των κινητών,το καθένα το έιχα περίπου μία 3ετία.Δεν ξέρω πως τα καταστρέφουν μερικοί,φταίει το ότι δεν οδηγώ μηχανάκι, ή ότι δεν ειμαι πλέον έφηβη άραγε?:p
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τώρα για δουλεια το Ν73 και για προσωπικη χρηση το Νοκαι Ε51 το οποιο θα ηθελα να ειχε μεγλαυτερη οθονη, αν εχετε προταση για καλυτερο απο το Ε51 πειτε το.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
το πρώτο μου ήταν το Νόκια 3200 , μετά ένα motorola ( που δεν θημάμε ποιο είναι ) , Samsung D500 , Nokia 3250 και τώρα lg viewty...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

κορίτσι είσαι εσύ δεν έχεις τη μανία που έχουμε εμείς ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αλλαξει 3 κινητα.Στην αρχη(το 2003)Ειχα παρει ενα Nokia 3200(με cosmote what's up).Μετα (Δεκεμβριος 2005) πηρα ενα LG L342i με i-mode(το οποιο μου χαλασε τον περασμενο φεβρουαριο),και τον Μαϊο που μας περασε πηρα το Sony ericsson K810i κανωντας συνδεση με την WIND.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...