Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

PayPal email: - Email used in PayPal transfer.

Transaction ID: - 17 char length Transaction Identification Number what You get after do payment.

Receipt ID: - 19 char length Receipt Identification Number what You get after do payment.

Amount: - Money amount in euro what Your PayPal account was charged(price of credits).

 

προσπαθω να παραγειλω τους κωδικους αλλα δεν ξερω τι να βαλω στις επιλογες

Transaction ID: και Transaction amount . ξερει κανεις τι εννοει ??

Link to comment
Share on other sites

τελικα ενεργοποιησα το προγραμμα αλλα το τηλ νεκρο , δοκιμασα και με SEUS αλλα τιποτα.

σημερα το πηγα στον γερμανο μιας και ειναι μεσα στην εγγυηση και βλεπουμε....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και από μένα,

είμαι και εγω κάτοχος του K810i!

Είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ απο το συγκεκριμένο τηλέφωνα...όχι κολλήματα, super φωτογραφίες, ανθεκτικό , τα έχει όλα...

ενα εύγε στην εταιρεια για το συγκεκριμένο μοντέλο...σε αντίθεση με το c905, Που μου έχει βγάλει την ψυχή....χαχαχα

όπου και να βρίσκομαι θα το θάβω το άτιμο!!!

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

τελικα εγω το πηγα στον γερμανο (απο εκει αγοραστηκε και ηταν μεσα στην εγγυηση) και μετα απο 2 εβδομαδες περιπου μου το αντικατεστησαν με καινουργιο τηλεφωνο. τελος καλο ολα καλα !!!!!

 

εδω να σημειωσω οτι ακριβως διπλα απο την δουλεια μου υπαρχει αλλη εταιρεια (σε αυτη ανηκει η συνδεση μου) οι οποιοι οταν το εδωσα για επισκευη μου ειπαν δεν φτιαχνετε και οτι και εγγυηση να εχεις δεν κανεις τιποτα , μου προτειναν να το πεταξω και να αγορασω αλλο κινητο ( για να δειτε πως δουλευουν τα σερβις)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα,

είμαι και εγω κάτοχος του K810i!

Είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ απο το συγκεκριμένο τηλέφωνα...όχι κολλήματα, super φωτογραφίες, ανθεκτικό , τα έχει όλα...

ενα εύγε στην εταιρεια για το συγκεκριμένο μοντέλο...σε αντίθεση με το c905, Που μου έχει βγάλει την ψυχή....χαχαχα

όπου και να βρίσκομαι θα το θάβω το άτιμο!!!

Σοβαρα?Το k810i ειναι καλυτερο απο το c905?Γιατι σκοπευω να αλλαξω το k810i μου με το c905.Κυριως λογο megapixel γιατι μου αρεσει να τραβαω φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

τα c905 εχουνε βγαλει προβληματα σε αντιθεση με τα K800-810 που ειναι σκυλια.
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα?Το k810i ειναι καλυτερο απο το c905?Γιατι σκοπευω να αλλαξω το k810i μου με το c905.Κυριως λογο megapixel γιατι μου αρεσει να τραβαω φωτογραφιες.

 

Σε θέμα φωτογραφίας και βίντεο,θα δεις τεράστια διαφορά υπέρ του 905!Επίσης,και στις λοιπές δυνατότητες!Μεγάλη μερίδα όμως των 905 έχει εμφανίσει προβλήματα με την καλωδιοταινία που ενώνει το πανω με το κάτω μέρος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κύριοι ξέρετε αν το πληκτρολογιο κλειδωνει με κωδικο oπως στα Nokia?

H αν ξερετε κάποιο άλλο ericsson που να το κανει αυτό?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι ξέρετε αν το πληκτρολογιο κλειδωνει με κωδικο oπως στα Nokia?

H αν ξερετε κάποιο άλλο ericsson που να το κανει αυτό?

Ευχαριστώ.

Δυστηχως δεν γινετε.σε αλλα sony ericsson με symbian ισως να ειναι εφικτο κατι τετοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν γινετε.σε αλλα sony ericsson με symbian ισως να ειναι εφικτο κατι τετοιο.

 

:) Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδιά!!!!HELP!!με την αφηρημαδα που κουβαλαω ξεχασα πως ειχα το κινητο μου στην τσεπη του μαγιοοοο!μπηκα φυσικα στη θαλασσα χωρις να το θυμαμαι!!βουτιες κατακορυφοι!κολυμπι μεχρι θανατα!!!τωρα δεν δουλευει!(αναμενομενο)!τα εχει τιναξει η εχει ακομα ελπιδες!!!!!?????:cry::cry::cry::cry::cry::cr
Link to comment
Share on other sites

παιδιά!!!!HELP!!με την αφηρημαδα που κουβαλαω ξεχασα πως ειχα το κινητο μου στην τσεπη του μαγιοοοο!μπηκα φυσικα στη θαλασσα χωρις να το θυμαμαι!!βουτιες κατακορυφοι!κολυμπι μεχρι θανατα!!!τωρα δεν δουλευει!(αναμενομενο)!τα εχει τιναξει η εχει ακομα ελπιδες!!!!!?????:cry::cry::cry::cry::cry::cr

χρειαζεται και ερωτηση :wacko:

το κινητο αυτο θα το εχεις ενθυμιο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρειαζεται και ερωτηση :wacko:

το κινητο αυτο θα το εχεις ενθυμιο..

 

φανταζεσαι μετα απο 3-4 μερες να ξεκινησει να δουλευει;;; χα χα μετα θα εχεις εναν ναυαγο στο συρταρι σου......

:)
Link to comment
Share on other sites

Το θαλασσινο νερο ειναι οτι το χειροτερο..οτι κινητο μου εχει :food: σταγονες θαλασσινου νερου..εχει πεθανει.

ουτε την καρτα sim δεν μπορεσα να σωσω..

καιγεται αμεσως η πλακετα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

t vlepw gia kainourgio..alla thn karta th dokimasa kai doulevei!kai to memory stick!!:D

 

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

t vlepw gia kainourgio..alla thn karta th dokimasa kai doulevei!kai to memory stick!!:D

 

Και να δουλέψει (λέμε τώρα) θα σου παρουσιάσει προβλήματα φόρτισης.

Link to comment
Share on other sites

kl..katalava..:blink:

 

 

:!: Επισήμανση modetator :!:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, [highlight]δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish»[/highlight]. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ερωτηση στους ειδικους... εχω το κινητο 2,5 χρονια.Το εχω ξεσκισει τον τελευταιο ενα χρονο με το Internet mini opera κτλ.Και πολλες fotos.Το θεμα ειναι οτι δε του εχω κανει καμμια αναβαθμιση. :wacko: .Λετε να τα παιξει μια μερα και να κλαιω;Και αν πρεπει να την κανω την αναβαθμιση πως γινεται;Απο το σιτε της cosmsote;Θα πρεπει να το δωσω σε ενα καταστημα sony ericsson που εχω κοντα στο σπιτι μου;Θα μου χασουν οτι εχω μεσα;Βασικα το τελευταιο ειναι που με αποτρεπει να την κανω...
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση στους ειδικους... εχω το κινητο 2,5 χρονια.Το εχω ξεσκισει τον τελευταιο ενα χρονο με το Internet mini opera κτλ.Και πολλες fotos.Το θεμα ειναι οτι δε του εχω κανει καμμια αναβαθμιση. :wacko: .Λετε να τα παιξει μια μερα και να κλαιω;Και αν πρεπει να την κανω την αναβαθμιση πως γινεται;Απο το σιτε της cosmsote;Θα πρεπει να το δωσω σε ενα καταστημα sony ericsson που εχω κοντα στο σπιτι μου;Θα μου χασουν οτι εχω μεσα;Βασικα το τελευταιο ειναι που με αποτρεπει να την κανω...

βασικα..αμα δεν εχεις προβλημα..ποιος ο λογος να το κανεις αναβαθμιση??? και επισης που ξερεις..οτι δεν εχεις το τελευταια version μεσα :blink:

 

αναβαθμιση κανεις σε service point sony ericsson και απο το σπιτι σου μεσα απο το επισημο site!

τωρα..με την αναβαθμιση δεν χανεις τιποτα..αλλα καλο ειναι να κρατς ενα μπακαπ για καθε παν ενδεχομενο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια εχω ενα κ810 αγορασμενο εδω και εναμισι χρονο το περιεργο ειναι οτι εδω και ενα χρονο οταν ανοιγω το κινητο μου χανονται οι ρυθμισεις internet mms ονοματα απο κινητa blutouth και λοιπα εχω δοκιμασει σε διαφορετικες καρτες sim καρτες μνημης μπαταρια αναβαθμησεις μεχρι και για αντικατασταση το πηγα αλλα το προβλημα επιμενει αν ειναι δυνατον ξερεται τι μπορει να φταιει τι μπορω να κανω???
johnmast:X
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχεις δοκιμασει καποιος να ακουσει ραδιο μεσω stereo bt ακουστικα ? χρειαζεται πανω να ειναι συνδεδεμενα τα μαμισια ακουστικα για κεραια ?

εχει καλη ληψη το ραδιο ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Έχω το Κ810 2 χρόνια και πριν 1 εβδομάδα του έκανα αναβάθμιση και από τότε κάθε φορά που το κλείνω και το ανοίγω μετά μου λέει ''Φορμάρισμα οπωσδήποτε;''Μου το έχει ξανακάνει στο παρελθόν αλλά ελάχιστες φορές.Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος..Ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...