Jump to content

Νοσταλγία για τα παλιά Nokia


Phoenix701
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιζει και η κατασταση ρολο.

Σαραβαλιασμενο οσο φτηνο και να ειναι τι να το κανεις...?:worry:

(περα απο το συλλεκτικο της υποθεσης)

 

για το 8910 μιλας? ..εμενα ειναι σε παρα πολυ κατασταση! και το χα παρει 40ε.. συνηθως αυτο το μοντελο ξεφλουδιζει, εμενα εχει ξουφλιδισει ελαχιστα.. ουτε γρατζουνιες ουτε κτυπηματα εχει! και ο μηχανισμος ανυψωσης δουλευει υποδειγματικα! αλλα η καλωδιοταινια, κομμενη! :( ...πηγα πριν κανα 3 μηνο να το φτιαξω σ ενα μαγαζι της πατρας και ο τυπας μου λεει οτι αν το ανοιξει παιζει να μην μπορει να το ξανακλεισει! και ολα τα 8910 μετα απο 2 χρονια χρησης εχουν αυτο το προβλημα.. αφου εχει bleutooth, δεν βρηκα τοσο σημαντικο ρολο να το διακινδυνεψω και να το επισκευασω..

 

edit: βασικα δεν ειναι κομμενη, αν το κουνησω καπως πιανει το μικροφωνο! αλλα ξαναχανεται.. καποιες φορες μεταφερει απλα ενα βουητο σαν ηχο.. μπορει να χει προβλημα και το μικροφωνο! εχω κανει απειρες δοκιμες με το μαγνητοφωνο..

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

Ε ρε και να ειχα 8910 με προβληματικη καλωδιοταινια.... :shifty: Θα του αλλαζα τα φωτα :lol:

 

δες εδω ενα teardown και πες μου μετα αν ξανακλεισει :p μεχρι και animation εχει για το πως να το βγαλεις! το να ξαναμπει το βλεπω ποοολυ χλωμο! και γω ειχα ψηθει να το ανοιξω.. αλλα το θελω και το χρησιμοποιω καμια φορα! μια χαρα ειναι και το bluetooth :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαινεται τοσο τραγικο.

 

Ουσιαστικα εχεις να βγαλεις το μεταλλικο πλαισιακι και ενα ελατηριο. Για το πλαισιο λεει tricky, αλλα το εβγαλε μεσα σε 10 δευτερολεπτα. Εμας ας μας παρει και 5 λεπτα, big deal. Το μονο προβλημα που βλεπω ειναι το ελατηριο, το οποιο δεν ξερω αν θα καθεται σταθερο. Αν ειναι για να το βαλεις να το κρατας σταθερο ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΙΕΣ (και την σπειρα στην θεση της, και την ακρουλα στην τρυπα) τοτε, ναι θα ειναι ζορικο. Αν παλι ειναι να βαλεις μονο την ακρη στην θεση της, θελει λεει λιγη δυναμη, αλλα μπορει να γινει.

 

Βεβαια τωρα μιλαω εκ του ασφαλους, προφανως η πραξη ειναι διαφορετικη απο την θεωρια, αλλα σαν 'ποσοτητα' ειναι λιγο (2 πραγματακια και εισαι οκ).

 

Νταξ, μετα το hinge του 6260 δεν μπορω να πω οτι φοβαμαι ιδιαιτερα :lol: Δηλαδη ποσο χειροτερο πια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

10 ευρω και χαλασμενο να ηταν παλι θα αξιζε, εκανες την αγορα της χρονιας νομιζω :cool:

 

Λες, ε; Mπράβο μου τότε!

 

Διαπίστωσα ότι έχει πεθαμένη μπαταρία, κρατιέται ελάχιστα χωρίς ρεύμα... Λογικό το βρίσκω για τόσο παλιά συσκευή... Λίγο που πρόλαβα να ''παίξω'', άλλη αίσθηση απλά... Aκόμα και στο πιάσιμο μοιάζει ξένο για το 2012... Tο μενού πάλι είναι τόσο απλό, όπως δεν είναι τα κινητά του 2012! :lol:

 

Aν δούλευε περισσότερο χωρίς ανάγκη πρίζας και έπιανε δίκτυο, θα πήγαινα για καφέ μαζί του και θα έσπαγα πλάκα!!!

 

Μενει να παρεις κανενα 8110/8910(i) με καμια 20αρια τωρα :p

 

'Eχω το 8910(i) στη λίστα με όσα ψάχνω...Oπότε... ;)

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαινεται τοσο τραγικο.

 

Ουσιαστικα εχεις να βγαλεις το μεταλλικο πλαισιακι και ενα ελατηριο. Για το πλαισιο λεει tricky, αλλα το εβγαλε μεσα σε 10 δευτερολεπτα. Εμας ας μας παρει και 5 λεπτα, big deal. Το μονο προβλημα που βλεπω ειναι το ελατηριο, το οποιο δεν ξερω αν θα καθεται σταθερο. Αν ειναι για να το βαλεις να το κρατας σταθερο ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΙΕΣ (και την σπειρα στην θεση της, και την ακρουλα στην τρυπα) τοτε, ναι θα ειναι ζορικο. Αν παλι ειναι να βαλεις μονο την ακρη στην θεση της, θελει λεει λιγη δυναμη, αλλα μπορει να γινει.

 

Βεβαια τωρα μιλαω εκ του ασφαλους, προφανως η πραξη ειναι διαφορετικη απο την θεωρια, αλλα σαν 'ποσοτητα' ειναι λιγο (2 πραγματακια και εισαι οκ).

 

Νταξ, μετα το hinge του 6260 δεν μπορω να πω οτι φοβαμαι ιδιαιτερα :lol: Δηλαδη ποσο χειροτερο πια.

 

τι να πω? η αληθεια ειναι οτι δεν μπηκα καν στην διαδικασια τωρα που πηρα και το κατσαβιδι! αν και ανοιξα ολα τα υπολοιπα :P ..αφου ο τυπας στο σερβις ηταν δυστακτικος, εγω ειμαι βεβαιος πως θα το καταστρεψω! και ο zografos μου πε οτι το δικο του το χε ανοιχτο 2 μηνες γιατι δεν του κλεινε, και ηταν το μονο που μετανιωσε που τ ανοιξε..

 

φιλε Χρηστο ψησου! και γω απο τριτη με 7650 θα κυκλοφορω :p και αν ειναι οκ, το καλοκαιρι θα το περνω στην παραλια! το iPhonακι το λυπαμαι με την αμμο και τ αντηλιακα!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω? η αληθεια ειναι οτι δεν μπηκα καν στην διαδικασια τωρα που πηρα και το κατσαβιδι! αν και ανοιξα ολα τα υπολοιπα :P ..αφου ο τυπας στο σερβις ηταν δυστακτικος, εγω ειμαι βεβαιος πως θα το καταστρεψω! και ο zografos μου πε οτι το δικο του το χε ανοιχτο 2 μηνες γιατι δεν του κλεινε, και ηταν το μονο που μετανιωσε που τ ανοιξε..

 

Έτσι είναι. Έχω ανοίξει σχεδόν τα πάντα και το μόνο που με παίδεψε (στο κλείσιμο) ήταν το 8910 μου ! Τελικά έκλεισε, αλλά ΜΕ ΠΑΙΔΕΨΕ ! Και παρόλο το ότι τελικά τα κατάφερα, δεν είμαι σίγουρος ότι αν ανοίξω άλλο θα καταφέρω να το κλείσω λιγότερο δύσκολα ... Γενικά όσα έχουν ελατήριο (είτε slide είτε clamshel) έχουν μια επιπλέον Δυσκολία, αλλά το συγκεκριμένο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ! Και θυμίζω ότι υπήρχαν συσκευές που ήθελαν ειδικό tool της Nokia για να ανοίξουν ... όπως το 7650:

 

http://www.formymobile.co.uk/7650/content/images/dis3.jpg

 

Όχι βέβαια ότι δεν άνοιγαν και χωρίς αυτό, αλλά σίγουρα δυσκολότερα ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Έχω ανοίξει σχεδόν τα πάντα και το μόνο που με παίδεψε (στο κλείσιμο) ήταν το 8910 μου ! Τελικά έκλεισε, αλλά ΜΕ ΠΑΙΔΕΨΕ ! Και παρόλο το ότι τελικά τα κατάφερα, δεν είμαι σίγουρος ότι αν ανοίξω άλλο θα καταφέρω να το κλείσω λιγότερο δύσκολα ... Γενικά όσα έχουν ελατήριο (είτε slide είτε clamshel) έχουν μια επιπλέον Δυσκολία, αλλά το συγκεκριμένο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ! Και θυμίζω ότι υπήρχαν συσκευές που ήθελαν ειδικό tool της Nokia για να ανοίξουν ... όπως το 7650:

 

http://www.formymobile.co.uk/7650/content/images/dis3.jpg

 

Όχι βέβαια ότι δεν άνοιγαν και χωρίς αυτό, αλλά σίγουρα δυσκολότερα ...

 

ναι, φαινεται και δω στο βιντεο πως ανοιγει το 7650.. στο 1:20

http://www.youtube.com/watch?v=661WKNAYLPU

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν το έχω στα άμεσα... Έτσι κι αλλιώς, δεν παρέχει και δίκτυο, οπότε... Για λίγο παιχνίδι αρκεί και η πρίζα!

 

( Και σε meeting όταν ξαναγίνει και θέλει κάποιος να «παίξει», με φορτιστή και κοντά σε πρίζα!:lol: )

 

φιλε Χρηστο ψησου! και γω απο τριτη με 7650 θα κυκλοφορω :p και αν ειναι οκ, το καλοκαιρι θα το περνω στην παραλια! το iPhonακι το λυπαμαι με την αμμο και τ αντηλιακα!

 

Να το βγάλω βόλτα; Μόνο σε συνάντηση, είναι τόσο συλλεκτικό που το λυπάμαι μην πάθει κάτι... Κάτι τέτοια τα πληρώνουν τα 8850 και 7210 πλέον!

 

 

@Zografos επειδή το έχω απορία... Έχεις Nokia 2110; Δεν είδα κάποιο στις εικόνες του νοσταλγικού, μόνο το 1011...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

@Zografos επειδή το έχω απορία... Έχεις Nokia 2110; Δεν είδα κάποιο στις εικόνες του νοσταλγικού, μόνο το 1011...

 

Το Nokia 2110 ήταν ένα από τα πρώτα μου τηλέφωνα (μαζί με το Ericsson GH337). Δυστυχώς δεν το κράτησα τότε. Ούτε το Nokia 2110i που επίσης πέρασε από τα χέρια μου. Μετά έκανα ΠΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ χρόνια να το βρω. Μου το έδωσε πριν λίγους μήνες ένας φίλος, ο οποίος το μάζεψε από την ανακύκλωση. Η κατάσταση του θα έλεγα ότι είναι τέλεια (μετά το απαραίτητο καθάρισμα κλπ κλπ) εκτός του ότι έχουν ξεβάψει λίγο τα πλήκτρα ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Το Nokia 2110 ήταν ένα από τα πρώτα μου τηλέφωνα (μαζί με το Ericsson GH337). Δυστυχώς δεν το κράτησα τότε. Ούτε το Nokia 2110i που επίσης πέρασε από τα χέρια μου. Μετά έκανα ΠΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑ χρόνια να το βρω. Μου το έδωσε πριν λίγους μήνες ένας φίλος, ο οποίος το μάζεψε από την ανακύκλωση. Η κατάσταση του θα έλεγα ότι είναι τέλεια (μετά το απαραίτητο καθάρισμα κλπ κλπ) εκτός του ότι έχουν ξεβάψει λίγο τα πλήκτρα ...

 

Θυμόμουν ότι το είχες παλιά, αλλά δεν το είδα στις εικόνες...

 

Άρα μιλάμε για μεγάλη σπανιότητα, έτσι; Καλά έκανα και το πήρα... :)

 

*Έχεις ένα PM με μερικά άλλα που έδινε αυτός και δεν με ενδιαφέρουν... Αν σε ενδιαφέρουν τσίμπα τα!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

*Έχεις ένα PM με μερικά άλλα που έδινε αυτός και δεν με ενδιαφέρουν... Αν σε ενδιαφέρουν τσίμπα τα!

 

Το παρακολουθώ κι εγώ το αγγελιόπολις ... απλά γενικά μου τη σπάει να αγοράζω από τύπους που παίρνουν από την ανακύκλωση και πουλάνε. Και τα συγκεκριμένα τα έχω. Και είναι και σε ... ΨιλοΆθλια κατάσταση !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

απλά γενικά μου τη σπάει να αγοράζω από τύπους που παίρνουν από την ανακύκλωση και πουλάνε. Και τα συγκεκριμένα τα έχω. Και είναι και σε ... ΨιλοΆθλια κατάσταση !

 

'Eλεγα για κομμάτια κλπ, συμφέρουν γιατί... Πλέον το παρακολουθώ κι εγώ, όλο και κάτι τέτοια θα σκάνε που και που...

 

Aυτό σκέφτομαι από χθές... Aν δω κάτι σε καδάκι ανακύκλωσης, πως θα πείσω ότι το θέλω για μένα... Και μένα μου την σπάνε κάτι τέτοιοι, αλλά να που βρέθηκε κάτι που ίσως να μην έβρισκα...Aς είναι κι από κει...

 

*'Oντως ψιλοάθλια... 'Eχεις δίκιο...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω 2 7650(το ενα το εχω παει για service εχει ενα θεματακι στην φορτηση) και το ενα το χρησιμοποιω σχεδον καθημερινα.....δεν μπορειτε να φανταστητε πως το κοιτανε αρκετοι.....μερικες φορες κλεβει και τις εντυπωσεις απο το iphone 4 που εχω......αν ειχε wifi και φυσικα καρτα μνημης θα ηταν αυτο που λεμε.........αθανατο......κατα την αποψη μου,ειναι ακομα και τωρα ενα πολυ ομορφο κινητο.......
Link to comment
Share on other sites

φιλε Χρηστο ψησου! και γω απο τριτη με 7650 θα κυκλοφορω :p και αν ειναι οκ, το καλοκαιρι θα το περνω στην παραλια! το iPhonακι το λυπαμαι με την αμμο και τ αντηλιακα!

 

Προτιμας να πληγωσεις το 7650 αντι για το αιφον? ΠΡΟΔΟΤΗ :p

 

Δεν το έχω στα άμεσα... Έτσι κι αλλιώς, δεν παρέχει και δίκτυο, οπότε... Για λίγο παιχνίδι αρκεί και η πρίζα!

 

( Και σε meeting όταν ξαναγίνει και θέλει κάποιος να «παίξει», με φορτιστή και κοντά σε πρίζα!:lol: )

 

Να το βγάλω βόλτα; Μόνο σε συνάντηση, είναι τόσο συλλεκτικό που το λυπάμαι μην πάθει κάτι... Κάτι τέτοια τα πληρώνουν τα 8850 και 7210 πλέον!

 

Να δω συναντηση με ντιζελογεννητρια και 5-6 ατομα να παιζουν με κινητα που τους εχει ψοφησει η μπαταρια και ας μου καει το blade :lol:

 

-

Εγω για βολτα βγαζω μονο κινητα για τα οποια υπαρχουν ανταλλακτικα :p

 

Απορια:

Εμενα που τα πληκτρα του 7650 πιανουν μονο αν τα πατησεις δυνατα (τα αριθμητικα), τι λετε να φταιει? Αν το ανοιγα και καθαριζα επαφες κτλ, λετε να εστρωνε?

(μονο μια πλατη και ενα καπακι μπαταριας θελει για να γινει τζιτζι :( )

 

Παντως, απλα ΛΑΤΡΕΥΩ τον τροπο με τον οποιο αυτο το κινητο καθεται στο χερι μου. Και πως με ρωταει "Κλειδωμα πληκτρολογιου sir?" καθε φορα που κλεινω το slide. Και την ενεργοποιηση/απενεργοποιηση της ανοικτης συνομιλιας με τους σενσορες. Και τον σενσορα της φωτεινοτητας. Και το ΜΗ-υποβοηθουμενο slide που ανεβαινει αργα και αισθησιακα. Και το 'κλικ' που κανει στην τελευταια θεση. Και γενικα τα παντα ολα. Εκτος απο την ελλειψη καρτας μνημης.

Edited by Enema
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να δω συναντηση με ντιζελογεννητρια και 5-6 ατομα να παιζουν με κινητα που τους εχει ψοφησει η μπαταρια και ας μου καει το blade :lol:

 

Δεν θες να βρώ τον φορτιστή αυτοκινήτου... 'Eχω πιο πρακτική στη μεταφορά λύση! :lol:

 

Aπό δω και πέρα το 2110 θα κάνει παρέα με τα υπόλοιπα... Θα ξαναβγεί όμως, μόλις βρω τη Logo για κεραία-πίσω καπάκι... Πάμε για συμπλήρωμα συλλογής!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Εχεις συγκεκριμενο στοχο? Εγω θελω σαν πρωτη φαση να συμπληρωσω 7650 -> 6680 (αντε και N70/N90). Δηλαδη 1st/2nd edition.

Μου λειπουν... 13ς συσκευες :p

Ισως θα επρεπε να μικρυνω τον στοχο μου στα 1st edition μονο, τωρα που το σκεφτομαι :lol::p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προτιμας να πληγωσεις το 7650 αντι για το αιφον? ΠΡΟΔΟΤΗ :p

 

Απορια:

Εμενα που τα πληκτρα του 7650 πιανουν μονο αν τα πατησεις δυνατα (τα αριθμητικα), τι λετε να φταιει? Αν το ανοιγα και καθαριζα επαφες κτλ, λετε να εστρωνε?

(μονο μια πλατη και ενα καπακι μπαταριας θελει για να γινει τζιτζι :( )

 

Παντως, απλα ΛΑΤΡΕΥΩ τον τροπο με τον οποιο αυτο το κινητο καθεται στο χερι μου. Και πως με ρωταει "Κλειδωμα πληκτρολογιου sir?" καθε φορα που κλεινω το slide. Και την ενεργοποιηση/απενεργοποιηση της ανοικτης συνομιλιας με τους σενσορες. Και τον σενσορα της φωτεινοτητας. Και το ΜΗ-υποβοηθουμενο slide που ανεβαινει αργα και αισθησιακα. Και το 'κλικ' που κανει στην τελευταια θεση. Και γενικα τα παντα ολα. Εκτος απο την ελλειψη καρτας μνημης.

 

οχι μωρεε.. απλα το 7650 νομιζω πως θα κανει περισσοτερη μουρη και εχει φυσικα κουμπια! που καθαριζουν :p

 

αυτο για τα πληκτρα φταιει η μεμβρανη! καθαρισε την με ξυλομπογια, μαζι με τις επαφες! αν παλι συνεχισει τα ιδια θελει αλλαγμα..

 

ποοοο μην με ψηνεις τωρα τοσο αγρια!!! τεταρτη θα το χω :D τωρα με κανεις και ειμαι σε αναμενα καρβουνα! γιατι ποτε δεν εχω πιασει στα χερια μου ενα 7650.. μονο απο μακρια το βλεπα :cry:

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

Εχεις συγκεκριμενο στοχο?

 

Ψάχνω:

 

-7710

-8210 (μπορείς να βρεις πανεύκολα πιστεύω)

-8310 (το ίδιο)

-7250(i)

-8910(i)

-7610

 

Και μετά ο,τι κάτσει, όπως το 2110 παράδειγμα...

 

Επιτέλους τέλειωσε το μουλάρι! (my E71). Άλλαξα τα πλήκτρα!

 

http://img31.imageshack.us/img31/6215/26042012244.jpg

 

http://img839.imageshack.us/img839/6604/26042012246.jpg

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

7710? αν βρεις σφηρα μου :p ακομα πιο δυσκολο να βρεθει απο το 2110.. γενικα οι λιστες δεν πολυλειτουργουν! οτι σου κατσει ειναι συνηθως.. εχω στην λιστα μου και γω το Ν91, αλλα προτημησα 7650 ξερω γω.. ψαχνω ομως 9210..

 

Νομιζω πως ειναι η ωρα να μπει στην νοσταλγικη συλλογη το Ε71.. αρκετα τραβηξε :p ..παρε κανενα Ε7!

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

7710? αν βρεις σφηρα μου :p ακομα πιο δυσκολο να βρεθει απο το 2110.. γενικα οι λιστες δεν πολυλειτουργουν! οτι σου κατσει ειναι συνηθως.. εχω στην λιστα μου και γω το Ν91, αλλα προτημησα 7650 ξερω γω.. ψαχνω ομως 9210..

 

Νομιζω πως ειναι η ωρα να μπει στην νοσταλγικη συλλογη το Ε71.. αρκετα τραβηξε :p ..παρε κανενα Ε7!

 

Βρήκα αλλά το έχασα... Δεν το πρόλαβα!!! 25 ευρώ, την ατυχία μου γ@μω! :mad:

 

Αλλά έτσι πάω... Ο,τι βγει... Το E71 δεν το εγκαταλείπω... Με τίποτα... Εδώ σκέφτομαι να πάρω και 2ο!!!

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αλλά το έχασα... Δεν το πρόλαβα!!! 25 ευρώ, την ατυχία μου γ@μω! :mad:

 

Αλλά έτσι πάω... Ο,τι βγει... Το E71 δεν το εγκαταλείπω... Με τίποτα... Εδώ σκέφτομαι να πάρω και 2ο!!!

 

πλακα κανεις? επρεπε να το χες παρει.. που το βρηκες αν επιτρεπεται?

 

...τελειο ειναι το Ε71! τυφλα να χουν τα ΒΒ :p αλλα αν συνεχισεις να το χρησιμοποιεις δεν ξερω κατα ποσο θα ναι σε καλη κατασταση και στο μελλον :p επρεπε να τουν χαν βαλει 600αρι επεξεργαστη οπως του Ε55 και εστω 2.6' οθονη, θα ταν αψογο ετσι.. εγω παντως εχω φυλαξει το Ε55 μου (του πατερα μου δηλαδη :p)

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις? επρεπε να το χες παρει.. που το βρηκες αν επιτρεπεται?

 

...τελειο ειναι το Ε71! τυφλα να χουν τα ΒΒ :p αλλα αν συνεχισεις να το χρησιμοποιεις δεν ξερω κατα ποσο θα ναι σε καλη κατασταση και στο μελλον :p επρεπε να τουν χαν βαλει 600αρι επεξεργαστη οπως του Ε55 και εστω 2.6' οθονη, θα ταν αψογο ετσι.. εγω παντως εχω φυλαξει το Ε55 μου (του πατερα μου δηλαδη :p)

 

Σε μαγαζάκι... Πήγα μετά από 4-5 μέρες να το πάρω και είχε εξαφανιστεί! Λογικό...

 

Το προσέχω ρε συ... Θηκούλα και τα σχετικά... Τώρα θα μπει και μια ζελατίνα οθόνης και τέλος...

 

Καλά τα πάει και με τον 300άρη... Έχει «νεύρο», δεν το λες και άψυχο...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζάκι... Πήγα μετά από 4-5 μέρες να το πάρω και είχε εξαφανιστεί! Λογικό...

 

Το προσέχω ρε συ... Θηκούλα και τα σχετικά... Τώρα θα μπει και μια ζελατίνα οθόνης και τέλος...

 

Καλά τα πάει και με τον 300άρη... Έχει «νεύρο», δεν το λες και άψυχο...

 

κριμα που το χασες..

 

εχεις λειτουργησει S60 σε 600αρι? οχι Symbian^3, S60.. καμια σχεση με τα 369Mhz..

 

edit: ακομα και ο διπυρινος στα 264Mhz του Ν96 μοιαζει πιο αργος..

Edited by Architekt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...