Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, ξέρει κανείς σας αν έχει focus επιλογή η κάμερα του touch? Το έχω το κινητό από τον Αύγουστο και τις λίγες φορές που χρειάστικα να τραβήξω κοντινή φωτογραφία δεν βρήκα την επιλογή πουθενά από το μενού της κάμερας.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τη ROM μπορειτε να την κατεβασετε απο εδω

Εχει 6ΜΒ pagepool και εχω βγαλει το συμπιεσμενο βιντεο και καποιες αχρηστες φωτο των windows καθως και καποιους ηχους.

Επισης ειναι με την εκδοση ελληνικων 0.2.1.2

Φυσικά έχει περισσοτερη storage απο τις φωτο που ανεβασα πιο πανω:D

Γρηγορη αυτην την rom πως την περνας στο κινητο? Θα μπορεσω να την περασω σε mda touch?

:up:
Link to comment
Share on other sites

Kainouριο htc touch με 335 ευρω....

 

Υπάρχει περίπτωση να είναι ελληνικό?

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη αυτην την rom πως την περνας στο κινητο? Θα μπορεσω να την περασω σε mda touch?

 

Την ίδια ακριβώς απορεία έχω και εγώ!!!

Μπορεί κάποιος να απαντήσει???

Επειδή είναι μεγάλο το τόπικ θα μπορουσε κάποιος να μου δώσει έστω και στο περίπου πως την περνάμε????

Σας Ευχαριστώ Πολύ για τον χρόνο σας!!!

 

Φιλικα

 

Νικόλας!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παντως στο expansys διορθώθηκε το λάθος με την RAM(128),οπότε το λάθος μάλλον είναι στο Πλαίσιο................................
Link to comment
Share on other sites

Αλλά για να είμαστε 100% σίγουροι αν το έχει πάρει κανείς απο το Πλαίσιο η από αλλού,ας μας πληροφορήσει για την μνήμη του, και για τις επιδόσεις του. (HTC TOUCH P3452)......................................
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια Pls.

 

χθες προσπάθησα να ανοίξω το πρόγραμμα "MDict" και πάγωσε η οθόνη. Έκανα κλικ στο start μήπως γίνει κάτι αλλά τίποτα. Έτσι το άφησα ανοιχτό για αρκετές ώρες μέχρι να κλείσει από μπαταρία και μετά το έβαλα να φορτίσει. Όταν το άνοιξα και πήγα στο programms έχει χαθεί ο φάκελος με τα games. Βασικά χάθηκε από τα programms. Στο μενού που το είχα βάλει εμφανίζεται και γενικά στο my documents. Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω για να πάρω και πάλι πίσω το φάκελο games στο programms?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω για να πάρω και πάλι πίσω το φάκελο games στο programms?

 

hard reset

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

hard reset

 

+1

 

xaxa kalo alla sigouro

 

p.s. patas to prasino kai to kokino koumpaki kratimeno kai eno ta kratas patas kai to reset button pou einai mia koukida dipla sto usb(to patas me to stick sou):cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re pedia exei leitourgisei kanenas to slide to unlock ???

 

otan to kanw egatastasi ,kathe fora pou anigi to ppc mou vgazi provlima(den thimame ti vgazei)...ksseri kanenas ti mporei na einai ?to vgazi kai se allous?

:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα απο την μέρα που πήρα το touch με τον συχρονισμό με το νέο κεντρο συχρονισμού των Windows Vista.

Eχει πέσει στην αντίληψη κάποιου κάτι παρόμοιο??

Ενώ το βρίσκει το συνδέει μετά στον συχρονισμό δεν τα καταφέρνει. Αφού κάνει παρα πολύ ώρα η μπάρα η πρασινη δεν προχωρά με τίποτα και στο τελος βγάζει ο συχρονισμός απέτυχε. Τι να κάνω.?? Το θέλω οπωσδήποτα να συνδέετε με το pc μου καθώς μου είναι χρήσιμο στην δουλειά μου.

ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΤΟ HP 6340 ME TO ΟΠΟΙΟ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΨΟΓΑ.

 

HELP PLEASE:confused::blink:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το ac 4.5?

Δες από τις ρυθμίσεις δικτύου αν η τοπική σύνδεση παίρνει ip. Μπορείς να το δεις και από cli γράφοντας ipconfig /all. Δοκίμασες επανεγκατάσταση?

Παιδιά γιατί η ace hellas δεν έχει κάποιο rom upgrade στο site? Γιατί δεν μπορώ να την αποθηκεύσω στη κάρτα μνήμης, τουλ ακόμα.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

2η ερωτησούλα:

Υπάρχει mini usb ραδιόφωνο-ακουστικά για να παίξει με το touch?

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Υπάεχει αυτό https://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=145553 . Το έχω πάρει, και κάνεις τη δουλειά σου

Καλό αλλά 90€.

Για τη τιμή προτιμώ ένα ενσύρματο. Νομίζω υπήρχε δε θυμάμαι μοντέλο όμως, θα κάτσω να το ψάξω παραπάνω.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Καλό αλλά 90€.

Για τη τιμή προτιμώ ένα ενσύρματο. Νομίζω υπήρχε δε θυμάμαι μοντέλο όμως, θα κάτσω να το ψάξω παραπάνω.

Λοιπόν το βρήκα είναι το motorola fm-100 και με έναν αντάπτορα είμαστε οκ:lol:

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε παιδια..! εμ.. θελω ν παρω για πρωτη φορα pda. δν εχω λοιπον εμπειρια σ αυτα, αλλα με τουσ υπολογιστεσ κ γενικα με τν τεχνολογια εχουμε πολυ καλη σχεση!

λοιπον θελω να εχει

1)καλο επεξεργαστη για προγραμματακια

2)ιντερνετ(για μσν κλπ) (αν γινεται κ γρηγορο)

3)φωτογραφικη

4)καλη μπαταρια

5)mp3

7) μεγαλη σχετικα οθονη

6)gps

 

(ξερω οτι δν εχει τζιπιες αλλα παιρνει εξωτερικο ε?)

Με βαση αυτα λοιπον, το touch θα με ικανοποιησει? ειμαι κυριως μεταξυ αυτου και του g900(me thn proupothesi oti tha ta xei i vodafone-αλλιως θα παρω το καιζερ ι το π3600)...

:cool:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε παιδια..! εμ.. θελω ν παρω για πρωτη φορα pda. δν εχω λοιπον εμπειρια σ αυτα, αλλα με τουσ υπολογιστεσ κ γενικα με τν τεχνολογια εχουμε πολυ καλη σχεση!

λοιπον θελω να εχει

1)καλο επεξεργαστη για προγραμματακια

2)ιντερνετ(για μσν κλπ) (αν γινεται κ γρηγορο)

3)φωτογραφικη

4)καλη μπαταρια

5)mp3

7) μεγαλη σχετικα οθονη

6)gps

 

(ξερω οτι δν εχει τζιπιες αλλα παιρνει εξωτερικο ε?)

Με βαση αυτα λοιπον, το touch θα με ικανοποιησει? ειμαι κυριως μεταξυ αυτου και του g900(me thn proupothesi oti tha ta xei i vodafone-αλλιως θα παρω το καιζερ ι το π3600)...

 

KAISER!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρε παιδια..! εμ.. θελω ν παρω για πρωτη φορα pda. δν εχω λοιπον εμπειρια σ αυτα, αλλα με τουσ υπολογιστεσ κ γενικα με τν τεχνολογια εχουμε πολυ καλη σχεση!

λοιπον θελω να εχει

1)καλο επεξεργαστη για προγραμματακια

2)ιντερνετ(για μσν κλπ) (αν γινεται κ γρηγορο)

3)φωτογραφικη

4)καλη μπαταρια

5)mp3

7) μεγαλη σχετικα οθονη

6)gps

 

(ξερω οτι δν εχει τζιπιες αλλα παιρνει εξωτερικο ε?)

Με βαση αυτα λοιπον, το touch θα με ικανοποιησει? ειμαι κυριως μεταξυ αυτου και του g900(me thn proupothesi oti tha ta xei i vodafone-αλλιως θα παρω το καιζερ ι το π3600)...

Αγαπητή μου, πιστεύω πως το htc touch είναι το πιο θυληπρεπές σε εμφάνιση τηλέφωνο. Βέβαια αυτό δε δικαιολογεί ότι το έχω, αν και η διακριτική του εμφάνιση με έκανε να το προτιμήσω τελικά ! :ninja:

Πάντως ίσως είναι ένα καλό εφαλτήριο για την εισαγωγή σου στο κόσμο των ppc.

Πληρεί τα 2.3.4.5.

Τα 1,7 εν μέρει, και το 6 μόνο με εξωτερική κεραία.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

κοιτα η εμφανιση για μενα δν παιζει τοσο ρολο... οταν λες το 1 εν μερει τι εννοεις??

δε θελω ν τρεχω πολλες εφαρμογες μαζι. αλλα πχ να μαι στο μσν και να μπορω ταυτοχρονα να τσεκαρω κ καμια σελ στο net ή να επεξεργαζομαι φοτ.. γι αυτα ειναι οκ?

:cool:
Link to comment
Share on other sites

κοιτα η εμφανιση για μενα δν παιζει τοσο ρολο... οταν λες το 1 εν μερει τι εννοεις??

δε θελω ν τρεχω πολλες εφαρμογες μαζι. αλλα πχ να μαι στο μσν και να μπορω ταυτοχρονα να τσεκαρω κ καμια σελ στο net ή να επεξεργαζομαι φοτ.. γι αυτα ειναι οκ?

Ναι συνήθως αυτό κάνω, βλέπω σελίδες μιλώντας στο msn και πάει οκ.

http://www.imageshack.gr/files/61ds253tht5lqjmqm8sd.jpg

"Οι έρωτές μου είναι γεμάτοι από σταυρούς..."

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να μου πει γιατι ενω προσπαθω να κανω hard reset τελικα κανει soft? Δοκιμασα να το κανω και με την συσκευη κλειστη αλλα παλι το ιδιο κανει.. Μεσα απο το μενου δεν το προσπαθησα να το κανω,,, Η συσκευη εχει το εξης προβλημα: μια μερα που εσβησα το pda και μετα πηγα να βαλω το PIN μου εβγαλε ενα μυνημα για αγνωστο σφαλμα SIM. Η SIM λειτουργει κανονικα σε αλλα τηλεφωνα, ετσι σκεφτηκα να κανω ενα hard reset μηπως και γινει κατι...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...