Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχει δοκιμασει κανεις το manilla 2d που κυκλοφορησε? ειδα πως για το polaris πρεπει να εκαναν καλη δουλεια με αυτο
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει δοκιμασει κανεις το manilla 2d που κυκλοφορησε? ειδα πως για το polaris πρεπει να εκαναν καλη δουλεια με αυτο

 

Δουλευει σε αυτη τη εκδοση ο hyperdragon για το kaiseraki απο οτι εγραψε στο xda!:)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ψάχνω στο Internet να βρώ καμία βάση για να βάζω το pda στην μοτοσυκλέτα.

 

έχει κανέίς τπτ στο μυαλό του?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά ψάχνω στο Internet να βρώ καμία βάση για να βάζω το pda στην μοτοσυκλέτα.

 

έχει κανέίς τπτ στο μυαλό του?

 

Μετά από πολύχρονο ψάξιμο και με τη βοήθεια του φίλου μας zaharakis, έχουμε και λέμε:

http://www.thepocketsolution.com/PSI-34225.html

http://www.ram-mount.com/

http://www.ram-mount.com/reviews/customerpicturegallery.htm

http://www.motoraid.eu/shop/index.php?cPath=23_44_45_51&osCsid=b8ee465b6aa9564818773dd89cbb9f0b

http://www.nippynormans.com/prodinfo.asp?number=SWM-QL-ENDURO&variation=&aitem=132&mitem=265

http://www.sounddistribution.co.uk/products.asp?recnumber=2287

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

 

τα δυο τελευταια νομιζω ειναι τα πιο ιδανικα, τα υπολοιπα δε ξερω αν θα μπορουν να στηριξουν το pda σε μια λακουβα. Τα δυο τελευταια που δενουν πανω στο ντεποζιτο σε στυλ tankbag θα ειναι πιστευω ιδανικα.

Και γω εψαχνα κατι τετοιο. thanks tranaee & zaharakis

“Don’t expect something for nothing.”
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολα τα παιδια :D

 

τωρα τελευταια λειπω απο το σπιτι λογω δουλειας οποτε δεν μπορω να σας παρακολουθω καθημερινα..

 

αλλα μιας και βλεπω ησυχια καντε μια βολτα απο sakajati μερια:rolleyes:

 

και δοκιμαστε την νεα του(lite παντα) ρομ....

 

δεν παιζεται! ο ανθρωπος απλα ειναι πλεον μια κατηγορια μονος του:blink:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=397121

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολα τα παιδια :D

 

τωρα τελευταια λειπω απο το σπιτι λογω δουλειας οποτε δεν μπορω να σας παρακολουθω καθημερινα..

 

αλλα μιας και βλεπω ησυχια καντε μια βολτα απο sakajati μερια:rolleyes:

 

και δοκιμαστε την νεα του(lite παντα) ρομ....

 

δεν παιζεται! ο ανθρωπος απλα ειναι πλεον μια κατηγορια μονος του:blink:

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=397121

Hμουν ετοιμος να την δοκιμασω χθες αλλα μολις ειδα τα σχετικα νεα με το manilla 2d ειπα να περιμενω αυτη που θα το εχει ενσωματωμενο.

 

Μιας και σε βρηκα θα κανω και την ερωτηση μου.Εβαλα το manilla 2d αλλα εχω ενα προβλημα.Παταω για να κανω add a contact στο contact tab και δεν κανει τιποτα.Ψαχνω εδω και ωρα στους xda αλλα μεχρι στγμης δεν εχει ανεφερθει κατι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερει κανεις κανενα προγραμματακι ωστε να γραφει ελληνικα το πληκτρολογια hardware του kaiser?ευχαριστω

 

Ελληνικά στο hardwarekeyboard του TyTN II με Αγγλική ROM

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Hμουν ετοιμος να την δοκιμασω χθες αλλα μολις ειδα τα σχετικα νεα με το manilla 2d ειπα να περιμενω αυτη που θα το εχει ενσωματωμενο.

 

Μιας και σε βρηκα θα κανω και την ερωτηση μου.Εβαλα το manilla 2d αλλα εχω ενα προβλημα.Παταω για να κανω add a contact στο contact tab και δεν κανει τιποτα.Ψαχνω εδω και ωρα στους xda αλλα μεχρι στγμης δεν εχει ανεφερθει κατι.

 

βρηκες ανθρωπο να ρωτησεις :lol:

 

το 1ο πραγμα που δεν χωνεψα ποτε στο diamond ειναι αυτο:)

 

μονο το spb mobile shell χρησιμοποιω που ειναι πολυ πιο ελαφρυ και πολυ πιο λειτουργικο ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

βρηκες ανθρωπο να ρωτησεις :lol:

 

το 1ο πραγμα που δεν χωνεψα ποτε στο diamond ειναι αυτο:)

 

μονο το spb mobile shell χρησιμοποιω που ειναι πολυ πιο ελαφρυ και πολυ πιο λειτουργικο ;)

 

Κι εγω αυτο χρησιμοποιω αλλα σημερα το πρωι εκανα δοκιμες....Ποιο skin χρησιμοποιεις στο mobile shell?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το 1ο πραγμα που δεν χωνεψα ποτε στο diamond ειναι αυτο:)

 

Κρίμα... γιατί θα το έχει και το Touch HD! :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... γιατί θα το έχει και το Touch HD! :happy:

 

απλα το πετας Γιαννη :lol:

 

αλλα ποιος σου ειπε οτι θα παρω κατι τετοιο??:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτο χρησιμοποιω αλλα σημερα το πρωι εκανα δοκιμες....Ποιο skin χρησιμοποιεις στο mobile shell?

 

default παντα :)

 

εχω δοκιμασει αρκετα αλλα το πιο ωραιο και λειτουργικο (για μενα )ειναι το μαμα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αλλα ποιος σου ειπε οτι θα παρω κατι τετοιο??:blink:

 

Όταν αποφασίσεις να πάρεις το Pro (γιατί εκεί πιστεύω θα καταλήξεις) πες μου να σου δώσω το δικό μου. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά πια είναι η τελευτάια εκδοση του tcpmp που υποτίθετε ότι παίζει και flv χωτίς Plugin ?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά πια είναι η τελευτάια εκδοση του tcpmp που υποτίθετε ότι παίζει και flv χωτίς Plugin ?

 

coreplayer 2.1

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

default παντα :)

 

εχω δοκιμασει αρκετα αλλα το πιο ωραιο και λειτουργικο (για μενα )ειναι το μαμα :)

 

..isos kai to monadiko mama sto kaiser soy Dimitri.. :lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπερδευτει με τις νεες (και τις παλειες) ΡΟΜ στο ΧΔΑ. Αν εγω εχω το κινητο απο το Χ, Ψ, Ζ καταστημα με την ελληνικη του εκδοχη, τι θα πρεπει να κανω για να εχω ποια "καινουρια" γρηγορη-ελαφρια-Diamond look-like-εκδοση για το ΤΥΤΝ ΙΙ; Τι ειναι το "Ραδιο" που βαζουμε καθε φορα και πως ακριβως γινεται η ολη διαδικασια; θα τα καταφερει καποιος απλος χρηστης ή θα γινει μπαχαλο; Να στο στειλω σε εσενα να μου το κανεις; Σε ποια γλωσσα θα ειναι το μενου με αυτην την Hyperdragon και πως θα εχω ελληνικα μετα; θα πρεπει να βαλω κανα-δυο προγραμματα, ενα για το softkeyboard και ενα για το hardkeyboard?

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φίλε μου όλα είναι μπέρδεμα γιατί απλά δεν έχεις κάτσει να τα διαβάσεις με την ησυχία σου. Μερικά από αυτά που ρωτάς είναι απαντημένα πολύ πρόσφατα και όχι μόνο. Ρίξε λίγο διάβασμα εδώ μέσα και θα ξεκαθαρίσεις πολλές από τις απορίες σου. Για τα υπόλοιπα εδώ είμαστε να σου τα ξεκαθαρίσουμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχεις λιγο δικαιο... με την ενοια οτι εχω διαβασει οχι ολες τις σελιδες, + επεσα σε μια αγγελια στην οποια λεει οτι εχει ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΟ το TYTN II, με την 6.1 επισημη εκδοση ελληνικα. Ειναι εφικτο κατι τετοιο; χωρις να την εχει φλασαρει; Αν το παρει καποιος τωρα το κινητο ποια Windows θα βρει μεσα σε ποια εκδοχη;

Και για την HyperDragon εκδοση και τις αντιστοιχες ΡΟΜ το μπερδεμα εγγυται στο εξης:

Στο XDA οι ανακοινωσεις των ROMs ειναι στην αρχη του φορουμ με ημερομηνιες Ιουνιου. Η υπαρχουσα Radio αναφερει οτι ειναι η 1.72.... και στο τελος του φορουμ με σημερινη ημερομηνια καποιος αναφερει οτι:

 

BEST RADIO EVER !!! Polaris 1.59.42.15

Dear sakajati

 

test by yourselve .....

 

Battery: overnight 5% (GPRS of in 1 min with kaisertools, system sleep 40 sec)

GPS: cold in 1-2 min, warm 5-15 sec (clear sky 8 sat !!! i never had this)

voice: loud and clear no echos no missed calls

camera: fast

3G: one bar more in week areas, dataconnection fast and stable

here a download link: http://www.laks.com/polar_radio_only..._customruu.zip

this rom is better than 1.71.09.01 on HyperDragon III PRO Lite (9.sept)...

 

Τι στιγμη που σε ολο το φορουμ λενε για τη Ρομ που εγινε released στις 5 Σεπτεμβριου :(

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...