Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη δεν την παλευω αλλο με την 2GB καρτουλα που εχω, με αυτη δεν νομιζω να εχω κανενα προβλημα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569395 την εχει δοκιμασει κανενας? τι αλλο προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ προσωπικά θα σου πρότινα kingston class 4. για 2 λόγους πιο γρήγορη (class 4) και δεν κολάει μέσα στο Kaiser. παλιά υπήρχαν προβλήματα με τις sandisk, δεν ξέρω τι παίζει τώρα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδη δεν την παλευω αλλο με την 2GB καρτουλα που εχω, με αυτη δεν νομιζω να εχω κανενα προβλημα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569395 την εχει δοκιμασει κανενας? τι αλλο προτεινετε?

 

Mia xara doulevei. Na thymasai... oso megalytero class, toso pio grigori, toso to kalytero.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

to megethos den metrai... simasia exi i piotita ke na jeris pos na tin xrisimopiis.
Link to comment
Share on other sites

Ειχε αναφερθει αυτη εδω η σελιδα http://www.ateksoft.com/ η οποια εχει ενα προγραμμα New WebCamera Plus 2.0 . Ειναι προγραμμα για να μπορει η καμερα του kaiser να γινετε καμερα για chat?
Link to comment
Share on other sites

Νέο: Η ΕΤΕΝ πουλήθηκε στην Acer. Να δούμε τι θα κάνει η Acer με τα gloofish. Γιατί κατά τη γνώμη μου η ΕΤΕΝ είναι μια από τις αιτίες η HTC να βγάλει το Kaiser. Γενικά έχει ωθήσει την HTC να βγάζει πιο ολοκληρωμένα all in one προϊόντα.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

εγώ προσωπικά θα σου πρότινα kingston class 4. για 2 λόγους πιο γρήγορη (class 4) και δεν κολάει μέσα στο Kaiser. παλιά υπήρχαν προβλήματα με τις sandisk, δεν ξέρω τι παίζει τώρα.

 

Οντως πρεπει να ειναι πολυ γρηγορη ομως τη βρισκω μεχρι 4gb ενω ηθελα να μην παρω κατω απο 6gb..τεσπα θα δω τι θα κανω γιατι οι sandisk ειχαν προβλημα με τ καιζερ -πρεπει να υπαρχει κ εδω μεσα αναλογη συζητηση αν θυμαμαι καλα-

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα 2 SANDISK 8GB class 4 απο το ebay και δουλευουν μια χαρα εδω κ καιρο

 

και ειναι η καλυτερη αγορα φιλε μου :)

 

αυτην χρησιμοποιω και ειμαι κατευχαριστημενος!!:!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

στη γιορτή μου λοιπόν θέλω μια μπαταρία 1600 και μια 8gb :D αρχίστε να μαζεύετε.
Link to comment
Share on other sites

στη γιορτή μου λοιπόν θέλω μια μπαταρία 1600 και μια 8gb :D αρχίστε να μαζεύετε.

 

τι να τα κανεις θοδωρη ??:blink:

 

αφου θα παρεις (μετα απο μας :p) το NIVIA :lol::D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οντως πρεπει να ειναι πολυ γρηγορη ομως τη βρισκω μεχρι 4gb ενω ηθελα να μην παρω κατω απο 6gb..τεσπα θα δω τι θα κανω γιατι οι sandisk ειχαν προβλημα με τ καιζερ -πρεπει να υπαρχει κ εδω μεσα αναλογη συζητηση αν θυμαμαι καλα-

Μην ανησυχείς για τις SanDisk, παίζουν μια χαρά με το Kaiser, ίσως να υπήρξε κάποιο bad batch στο παρελθόν. Εγώ χρησιμοποιώ μια SanDisk 8 GB Class 4 εδώ και 2 μήνες χωρίς κανένα πρόβλημα. Μην πάρεις μικρή κάρτα γιατί σύντομα θα σου γεμίσει. Ήδη η 8άρα μου δεν με φτάνει...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παντως τα 2gb που εχω δεν φτανουν με τιποτα εχω φοτο,προγραμματα χαρτες κ παρα πολλα mp3!!! Εφυγα για την 8αρα sandisk να τελειωνει η υποθεση.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τι να τα κανεις θοδωρη ??:blink:

 

αφου θα παρεις (μετα απο μας :p) το NIVIA :lol::D

 

Τι ειναιτο NIVIA βρε παιδια???!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ayto alla malon to egrapse me anagramatismo??? :P

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=199030

 

ο δαιμονας του τυπογραφειου :lol::lol:

 

δεν το ειχα παρει χαμπαρι :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους....Εχω πειραξει τις ρυθμισεις στη Registry...σχετικα με την ευαισθησια του Bluetooth...με αποτελεσμα να ακουει ο συνομιλητης μου τον περιβαλοντα χωρο !! Αυτο εγινε πριν 2 μηνες... Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει να το ξαναβρω... Ξεχασα που ειχα μπει ...
τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους....Εχω πειραξει τις ρυθμισεις στη Registry...σχετικα με την ευαισθησια του Bluetooth...με αποτελεσμα να ακουει ο συνομιλητης μου τον περιβαλοντα χωρο !! Αυτο εγινε πριν 2 μηνες... Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει να το ξαναβρω... Ξεχασα που ειχα μπει ...

 

Θα βρεις τα πάντα εδώ.

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις τα πάντα εδώ.

 

Σ ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου.... νασαι καλα !!!

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

mia mikri boi8eia :O

exo balei ayto

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=353008

 

alla den mporo na balo eikona gif:X:X:X

pos ston foutso ginete kai den mporo na to petixo????

 

sorry gia ta neyra mou alla pedeyomai apo to proi:hunter::knife::dash:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mia mikri boi8eia :O

exo balei ayto

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=353008

 

alla den mporo na balo eikona gif:X:X:X

pos ston foutso ginete kai den mporo na to petixo????

 

sorry gia ta neyra mou alla pedeyomai apo to proi:hunter::knife::dash:

 

Αφού και οι ίδιοι στο λένε ρε παιδί μου: "added option GifEndless to allow endless playback of GIF wallpaper (be warned to charge your device).." Τι το θέλεις? για να σου ρουφάει τη μπαταρία? άσε που είναι:

1. σπαστικό μετά τα πρώτα 5 λεπτά

2. κακόγουστο, γιατί α. θα έχεις wallpaper με μόνο 256 χρώματα (τα gif είναι 8μπιτα-maximum) και β. θα δείχνει "παλιατζούρα" αφού τα Gif animations συνήθως έχουν ελάχιστα καρέ με τα μάτια μας συνηθισμένα πλέον από flash και 3d animations στα 30+ fps.

 

Γι'αυτό όλο το thread αγαπητέ KOSTASKELLAS αποφάσισε... να μη σου πεί.. (δικαιολογίες είναι αυτές τώρα μπορεί και να μη ξέρουμε..:lol::lol:)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...