Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μου το σβήσανε αφού είναι freeware..?:mad:

Τέλος πάντων.. Προσπάθησε από δώ φιλέ μου: ftp://clubicvisiteur30684:1204558385@ftpclubic41.clubic.com/temp-clubic-rx0/logiciel/ibm-midp-2-0-emulator_ibm_midp_2.0_emulator_v2.3_.cab_anglais_71184.CAB

 

thx..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

υπαρχει κανενα freeware για να γινει web camera to kaiser??

 

Κοίτα αυτό.. μου φαίνεται πολύ καλό.. Κοίτα το και πες μας κι εμάς.. έτσι, να δουλεύουμε ομαδικά παιδιά..:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αυτό.. μου φαίνεται πολύ καλό.. Κοίτα το και πες μας κι εμάς.. έτσι, να δουλεύουμε ομαδικά παιδιά..:lol:

 

to εχω δοκιμασει κ αλλη φορα αλλα θελει λεφτα για να το κρατησεις

Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα παιδια να δωσω το TITAN II , agorasmeno απο ACE , αφου μου δωρησαν το Cruise σε μια πολυ χαμηλη τιμη , μονον και μονο γιατι δεν γραφω μυνηματα και δεν χρειαζομαι το πληκτρολογιο Εαν καποιος το ηθελε PM
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αποφασισα παιδια να δωσω το TITAN II , agorasmeno απο ACE , αφου μου δωρησαν το Cruise σε μια πολυ χαμηλη τιμη , μονον και μονο γιατι δεν γραφω μυνηματα και δεν χρειαζομαι το πληκτρολογιο Εαν καποιος το ηθελε PM

 

Mporeis na to baleis kai edw ean se endiaferei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

chek this out ;)

 

internet explorer scroll fix cab:)

 

http://rapidshare.com/files/97006167/I.E._scroll_fix.rar

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

UltimateLauch. πολύ ωραίο προγραμματάκι για το today screen σας :)
Link to comment
Share on other sites

UltimateLauch. πολύ ωραίο προγραμματάκι για το today screen σας :)

 

Καταπληκτικό και με πανάλαφρη αίσθηση όντως αλλά βάζοντας το κλασσικό HTChome today-plugin πχ στο πρώτο tab του κύβου μου τρώει pixels από αριστερά και δεξιά και είναι χάλια.. καμμιά ιδέα κανείς..?

 

@WebViRuS

Άσε Θοδωρή, παρηγοριές είναι κάτι τέτοια προγραμματάκια μέχρι να βγει το Nvidia αλλά είναι πάντα καλοδεχούμενα anyway..:)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@WebViRuS

Άσε Θοδωρή, παρηγοριές είναι κάτι τέτοια προγραμματάκια μέχρι να βγει το Nvidia αλλά είναι πάντα καλοδεχούμενα anyway..:)

 

Μην του λες τέτοια πράγματα τώρα και έχουμε άλλα...! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγκυκλοπαιδικά, δείτε κι αυτό παιδιά: http://www.freestylwm.com/ αλλά δε νομίζω πως αξίζει να το ταλαιπωρήσετε το pda με install..

Μετά από την καταιγίδα των browsers έχει ξεσπάσει και η πλημμύρα των GUIs..

Είδατε τι κάνει ο ανταγωνισμός..;)

Πάντως τελευταία βδομάδα έχω PointUI φορτωμένο συνέχεια μαζί με PocketCM και το stylus πραγματικά αράχνιασε.. Ούτε ένα soft-reset σε 5 μέρες και πολύ καλή μπαταρία, πραγματικά δεν το περίμενα.. Δοκιμάστε το άφοβα παιδιά..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

 

@WebViRuS

Άσε Θοδωρή, παρηγοριές είναι κάτι τέτοια προγραμματάκια μέχρι να βγει το Nvidia αλλά είναι πάντα καλοδεχούμενα anyway..:)

 

Μην του λες τέτοια πράγματα τώρα και έχουμε άλλα...! :p

 

ολα τα ειχαμε αυτο μας ελειπε να ξαναζησουμε :blink::blink::lol::lol::p:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:knife::kill::hunter::rocket::ban: ου να μου χαθείτε. κάνε φίλους να δεις καλό. μην σας πετύχω με το nvidia πουθενά, θα σας κάνω τη ζωή μαρτύριο. ειδικά εσένα μήτσο που μένεις και χαλκίδα και κάθε πέμπτη είμαι και εγώ εκεί. απο χαλκίδα μιλάω τώρα.

 

απλώς έχω το πλεονέκτημα να γκρινιάζω λίγο περισσότερο και να μην ξέρω τι σημαίνει η λέξη "υπομονή" και "αναμονή"

Link to comment
Share on other sites

υ να μου χαθείτε. κάνε φίλους να δεις καλό. μην σας πετύχω με το nvidia πουθενά, θα σας κάνω τη ζωή μαρτύριο. ειδικά εσένα μήτσο που μένεις και χαλκίδα και κάθε πέμπτη είμαι και εγώ εκεί. απο χαλκίδα μιλάω τώρα.

 

απλώς έχω το πλεονέκτημα να γκρινιάζω λίγο περισσότερο και να μην ξέρω τι σημαίνει η λέξη "υπομονή" και "αναμονή"

 

θοδωρη λες να το παρεις νωριτερα απο μας? :lol::lol:

 

γιατι δεν πηρες τηλ να πιουμε καφε ρε αχρηστε? :rtfm::knife::chair::shoot::rocket::whip:

 

θα τιμωρηθεις με δεσιμο σε καρεκλα, εχοντας ολους εμας απεναντι σου με ενα nividia στα χερια να μαθαινουμε τις λειτουργιες του και δεν θα σου λεμε τπτ :rotfl::rotfl:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγκυκλοπαιδικά, δείτε κι αυτό παιδιά: http://www.freestylwm.com/ αλλά δε νομίζω πως αξίζει να το ταλαιπωρήσετε το pda με install..

Μετά από την καταιγίδα των browsers έχει ξεσπάσει και η πλημμύρα των GUIs..

Είδατε τι κάνει ο ανταγωνισμός..;)

Πάντως τελευταία βδομάδα έχω PointUI φορτωμένο συνέχεια μαζί με PocketCM και το stylus πραγματικά αράχνιασε.. Ούτε ένα soft-reset σε 5 μέρες και πολύ καλή μπαταρία, πραγματικά δεν το περίμενα.. Δοκιμάστε το άφοβα παιδιά..

 

Το PointUI δεν μου αρεσε αλλα εχω βαλει το spb shell 2.0 που δεν χρειαζεται stylus για το χειρισμο κ επισης οποιος εχει ορεξη να ασχοληθει ας δει κ αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=364344 εχει αρκετη δουλεια γιατι το customization γινεται μεσω αρχειου .txt ομως το αποτελεσμα μοιαζει με iphone κ εχει ωραιο animation..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, υπάρχει τρόπος να συνδέσω το KAIZERακι μου με το PC μέσω BlueTooth και να χρησιμοποιήσω τον υπολογιστή ως audiogateway για να ακούω μουσική απο τα ηχεία του?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, υπάρχει τρόπος να συνδέσω το KAIZERακι μου με το PC μέσω BlueTooth και να χρησιμοποιήσω τον υπολογιστή ως audiogateway για να ακούω μουσική απο τα ηχεία του?

 

 

δες post: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2219522#post2219522

 

Θεωρητικά δουλεύει αλλά το κάιζερ παρουσιάζεται πολύ αδύναμο όταν διαχειρίζεται A2DP STEREO ΒΤ και WLAN ταυτόχρονα (στους xda το θεωρούν bug) γι'αυτό στην πράξη το έχω καταφέρει μόνο με κομπιάσματα..

Παρόλα αυτά ακούω μονίμως μουσική από το PC μέσω του κάιζερ (WLAN) στο stereo από το ενσύρματο line-in και έχω σταματήσει να καίω δισκάκια πια.. Ουσιαστικά δεν το χρειάζεσαι το ΒΤ από τη στιγμή που το stereo σου είναι κολλημένο σένα σημείο..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, για όσους δεν το ξέρουν, βγήκαν οι χάρτες Ελλάδας 2008/Q1 για Destinator!

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Tranaee.Απλά θα με βόλευε αν μπορούσα να ακούσω στο PC τα MP3 που έχω στο κινητό μου μεσω Bluetooth(για να μη μπλέκω με καλώδια):O
Link to comment
Share on other sites

το destinator 2008 το έβαλα με το που έγινε post. δημήτρη κάθε πέμπτη χαλκίδα είμαι. όποτε θες κανονίζουμε να σε βολέψω στο πρόγραμμά μου. ίσως πέσω πάνω σου καμιά μέρα να σε έχω πελάτη :D
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia... pira to kaizer apo kipro alla einai se aggliki ekdosi k den grafei oute ellinika sms.. ti na kanw?????? pws mporw na valw tin elliniki glwssa???

 

Dejavu.. Αυτό νομίζω το έχω ξαναζήσει..:blink:

Τεσπα..:rolleyes: Κοίτα εδώ φίλε μου..:innocent:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

εγώ προτείνω resco keyboard. ή ακόμα καλύτερα greeklish!!! yayyyy
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Tranaee.Απλά θα με βόλευε αν μπορούσα να ακούσω στο PC τα MP3 που έχω στο κινητό μου μεσω Bluetooth(για να μη μπλέκω με καλώδια):O

 

Πω, πω.. sorry.. τώρα κατάλαβα.!

Θέλεις κάτι πολύ πιο απλό.. Λοιπόν γίνεται και παρά γίνεται.. Το μόνο που θέλεις είναι ένα STEREO BT με 3.5mm audio-jack (δες πάλι προηγούμενο post) στο οποίο θα συνδέσεις το 3.5mm στέρεο καρφάκι απο τα ηχεία του PCιού σου..;)

Στη δουλειά έτσι ακούω μουσική κάθε μέρα.. (μέχρι να έρθει κάποιος να μου ξανακουμπώσει τα ακουστικά..:lol:)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...