Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι και τόσο άσχημο τελικά με την μπαταρία/τούβλο, να κάθεται μια χαρά στο χέρι αλλά και στα γραφείο με τα 4 ποδαράκια του να εξέχουν... χαχα, πλάκα έχει... £6.5, φτάνει να μην σκάσει καμιά μέρα...! :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση. Εγκατέστησα στο SPB Phone Suite προχθες και ενω αρχικά φαινόταν να δουλεύει κανονικά μετά από λίγο, όταν με έπαιρναν τηλέφωνο απαντούσε αυτόματα και αμέσως το έκλεινε και μου έβγαζε την επιλογή να απαντήσω με sms. Αφού το έψαξα λίγο, ενεργοποίησα το Call Filtering και έβαλα accept all calls.

 

Δούλευε κανονικά σήμερα όλη μέρα μέχρι που επιστρέφω σπίτι, με παίρνουν τηλέφωνο, πάλι τα ίδια. Αφαιρώ το SPB Phone Suite, μου ζητά soft-reset και με μεγάλη μου έκπληξη μετά την επανεκκίνηση συνεχίζει να κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απαντάει αυτόματα (με χρεώνει κιόλας γκρρ) και το επόμενο δευτερόλεπτο μου κλείνει το τηλέφωνο.

 

Έψαξα λίγο στο forum για αυτόματη απάντηση αλλά δεν βρήκα κάτι, δε θυμάμαι να έχω πειράξει κάτι άλλο εκτός από το SPB Phone Suite το οποίο πλέον δεν υπάρχει στο τηλέφωνο έτσι και αλλιώς. Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;

Ευχαριστώ πολύ και χρόνια πολλά σε όλους..

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταιει το spb shell ουτε το τηλεφωνο για την αυτοματη απαντηση...απλα πηγαινε Ρυθμισεις>Τηλεφωνο κ στην καρτελα Περισσοτερα απενεργοποιησε την αυτοματη απαντηση..Τωρα αυτο που σου λεει για να στειλεις sms καπου το εχω δει μολις θυμιθω που θα σου πω:)
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι το προγραμματάκι αυτό για υπενθύμιση γενεθλίων. Το 'χει δοκιμάσει κανένας;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταιει το spb shell ουτε το τηλεφωνο για την αυτοματη απαντηση...απλα πηγαινε Ρυθμισεις>Τηλεφωνο κ στην καρτελα Περισσοτερα απενεργοποιησε την αυτοματη απαντηση..Τωρα αυτο που σου λεει για να στειλεις sms καπου το εχω δει μολις θυμιθω που θα σου πω:)

 

Το αυτόματη απάντηση είναι απενεργοποιημένο ήδη αλλά είτε το ενεργοποιήσω, είτε όχι, με το που θα πάρω το TYTN απαντάει και αμέσως το κλείνει.

Όσον αφορά το sms ήταν επιλογή του SPB Phone Suite.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλό είναι το προγραμματάκι αυτό για υπενθύμιση γενεθλίων. Το 'χει δοκιμάσει κανένας;

 

Προτιμώ το eortologio που έχει όλες τις ελληνικές γιορτές και κάνει και αυτό που λες! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είδα στην ιστοσελίδα του ΓΕΡΜΑΝΟΥ ότι έχει το ΤΥΤΝΙΙ σε δύο εκδόσεις με και χωρίς το ΙGO, αντίστοιχα 900 και 800 . Το GPS δεν μου είναι απαραίτητο αυτή τη στιγμή (έχω στο αυτοκίνητο TIBO με Destinator). Σκέφτομαι λοιπόν να αγοράσω την απλή έκδοση για να γλυτώσω 100  και αργότερα ανάλογα με τις ανάγκες βάζω και το ΙGO ή το Destinator. Πιστεύετε ότι η σκέψη μου είναι σωστή;

 

Ελπίζω ότι στη συσκευή δεν αλλάζει κάτι φυσικά και είναι και οι δύο κανονικά της ACE.

afou mporeis to destinator na to vreis spazmeno,giati na plhrwseis 100 eurw parapano!

ase pou eidi 800 to exei akrivo!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:) Καλά Χριστούγεννα σε όλους! :)

 

Μόλις τέλειωσα την ανάγνωση όλου του Kaiser thread! :hypno: Λοιπόν παίδες με πείσατε, το έχω ήδη ερωτευτεί και θα το αγοράσω λίαν συντόμως. Αν μπορείτε να με διαφωτίσετε στα παρακάτω:

 

1. Επειδή είμαι power user (βλέπε cooked ROMs) και δεν μ' ενδιαφέρουν καθόλου τα Ελληνικά menus θα το πάρω από eXpansys που γλυτώνω και 100+ ευρώπουλα. Στην αρχή του thread αναφέρθηκαν κάποιοι για καμμένα/κολλημένα pixels στις οθόνες σε παρτίδα της ACE-Hellas. Θέλω να ρωτήσω όσους τα αγόρασαν από eXpansys ή γενικά εκτός Ελλάδας αν είχατε τέτοια προβλήματα με τις οθόνες σας. Σκέφτομαι τη φασαρία να το επιστρέφω αν μου τύχει... Πόσο σύνηθες είναι το πρόβλημα;

 

2. Κάποιοι είπαν ότι από expansys.com (UK) τελικά έρχεται συντομότερα (απ' ευθείας, όχι μέσω Γαλλίας) και μπορεί να είναι και λίγο φθηνότερο απ' ό,τι από expansys.com.gr (Greece). Μόλις το τσέκαρα και πράγματι η .com το έχει £450 δηλαδή €618 (μετατροπή από ΧΕ.com, σίγουρα θα έρθει λίγο παραπάνω τελικά), ενώ η .gr το έχει €650. Ποια να προτιμήσω; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα/μειονέκτημα με την .com;

 

3. Ο φορτιστής θα είναι με UK plug ή Ευρωπαϊκός (συμβατός με Ελλάδα); Παίζει ρόλο αν παραγγελθεί από .com ή .gr;

 

4. Η φόρτιση μέσω USB είναι επαρκής και εφάμιλλη με αυτή του φορτιστή; Δηλαδή αν το έχω στη USB του PC όλο το βράδυ (έχω SOHO και το PC μου είναι μόνιμα ανοιχτό 24/7, δεν κλείνει ποτέ) θα υπάρχει πρόβλημα;

 

Thanks για τις απαντήσεις και γενικά για το πολύ καλό thread, ειδικά τους "παλιούς" zaharakis και WebViRuS! Χάρη σε σας νοιώθω ότι ήδη το ξέρω το μηχάνημα... Άντε να το απολαύσω κι από κοντά... (θα είναι το πρώτο μου PPC). :cool:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! :)

 

Μόλις τέλειωσα την ανάγνωση όλου του Kaiser thread! :hypno: Λοιπόν παίδες με πείσατε, το έχω ήδη ερωτευτεί και θα το αγοράσω λίαν συντόμως. Αν μπορείτε να με διαφωτίσετε στα παρακάτω:

 

1. Επειδή είμαι power user (βλέπε cooked ROMs) και δεν μ' ενδιαφέρουν καθόλου τα Ελληνικά menus θα το πάρω από eXpansys που γλυτώνω και 100+ ευρώπουλα. Στην αρχή του thread αναφέρθηκαν κάποιοι για καμμένα/κολλημένα pixels στις οθόνες σε παρτίδα της ACE-Hellas. Θέλω να ρωτήσω όσους τα αγόρασαν από eXpansys ή γενικά εκτός Ελλάδας αν είχατε τέτοια προβλήματα με τις οθόνες σας. Σκέφτομαι τη φασαρία να το επιστρέφω αν μου τύχει... Πόσο σύνηθες είναι το πρόβλημα;

 

2. Κάποιοι είπαν ότι από expansys.com (UK) τελικά έρχεται συντομότερα (απ' ευθείας, όχι μέσω Γαλλίας) και μπορεί να είναι και λίγο φθηνότερο απ' ό,τι από expansys.com.gr (Greece). Μόλις το τσέκαρα και πράγματι η .com το έχει £450 δηλαδή €618 (μετατροπή από ΧΕ.com, σίγουρα θα έρθει λίγο παραπάνω τελικά), ενώ η .gr το έχει €650. Ποια να προτιμήσω; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα/μειονέκτημα με την .com;

 

3. Ο φορτιστής θα είναι με UK plug ή Ευρωπαϊκός (συμβατός με Ελλάδα); Παίζει ρόλο αν παραγγελθεί από .com ή .gr;

 

4. Η φόρτιση μέσω USB είναι επαρκής και εφάμιλλη με αυτή του φορτιστή; Δηλαδή αν το έχω στη USB του PC όλο το βράδυ (έχω SOHO και το PC μου είναι μόνιμα ανοιχτό 24/7, δεν κλείνει ποτέ) θα υπάρχει πρόβλημα;

 

Thanks για τις απαντήσεις και γενικά για το πολύ καλό thread, ειδικά τους "παλιούς" zaharakis και WebViRuS! Χάρη σε σας νοιώθω ότι ήδη το ξέρω το μηχάνημα... Άντε να το απολαύσω κι από κοντά... (θα είναι το πρώτο μου PPC).

 

καλημερα και χρονια πολλα :)

 

1.δεν θυμαμαι να ειχαμε τετοιο προβλημα με καμενα pxls απο τηλ που αγοραστηκαν απο εξω..εμενα παντως που το πηρα απο αγγλια (expancys) δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα.

 

2.μεταξυ μας...προτιμω τις αγορες μεσω αγγλικου ...:O

 

3.ο φορτιστης θα εχει ανταπτορα για ελλαδα μην ανυσηχεις.

 

4.εγω δεν εχω απενεργοποιησει την επιλογη φορτισης απο usb..

δεν εχω ακουσει να εχει παθει καποιος κατι απο τετοιου ειδους φορτιση..+ οτι εχω 3 μπαταριες :lol::lol:

 

απλα επειδη το τηλ εχει επιλογη να συνδεεται στο νετ μολις συνδεθει στον υπολογιστη,ενεργοποιουνται καποιες διαδικασιες στο κιν,που ροκανιζουν λιγη ραμ...που δεν επανερχεται ακομα και αν κλεισεις καποιες απο αυτες που ειναι ορατες μεσω καποιου task manager.. θελει επανεκινηση αν θελεις να ξεκινησεις την μερα σου με ολη την διαθεσιμη ελευθερη ραμ στην διαθεση σου :)

 

οχι οτι εχει κανενα προβλημα το τηλ και θα του λειψουν 5-6mb ραμ,αλλα για μενα ειναι ψυχολογικο :lol::lol:

 

καλα χριστουγεννα σε ολους παιδια :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

κατεβασα χτες τα 2 λινκ του destinator. αλλα εχω ενα προβλημα...

εχω κατεβασει ενα αρχειο .rar που περιεχει τα ντεστ 6 κ 7 κι ενα αλλο pou legetai greeceg.(μαλλον εχει τους ελληνικους χαρτες)

πως τα περναω στον τιτανα?

πρεπει να τα ξεπακεταρω? το πρωτο εχει διαφορα αρχειακια στο φακελο, συμπεριλαμβανωμενου ενος αρχειου exe.

το δευτερο δεν εχει κανενα .exe

Λοιπον αυτα πρπει να τα ξεπακεταρω και τα 2 και να τα περασω ολα?(ο,τι εχει μεσα ο καθε φακελος?-και το dest6 kai to greece?)

 

Και κατι αλλο. Που να τα περασω στο τηλεφωνο?

Οι επιλογες που εχω ειναι: Application Data-> htc

Application Data->Microsoft

Apl.Data-> Sounds

Apl.Data->Windows Live

 

Ακομα...

 

ConnMgr

Documents and Settings

My Documents

Program Files-> Connections

->Tools

-> Windows Media Player

 

Se poio ap ola na ta valo?!?!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

ase pou eidi 800 to exei akrivo!

 

Όμως μόνο από τη συγκεκριμένη φίρμα δικαιούμαι την επιδότηση και το θέλω στην ελληνική έκδοση της ACE για τους γνωστούς λόγους και κυρίως επειδή είμαι νέος στα pocket pcs και δεν πρόκειται να ασχοληθώ για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα με cooked roms κλπ, ΑΝ προφτάσω να ασχοληθώ ποτέ δηλαδή με τόσες ώρες που δουλεύω καθημερινά... :( Μη κοιτάτε που είναι γιορτές και μπόρεσα και γέμισα το forum με posts... :D

 

Άσχετο... καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους! It's Christmas time! :)

Link to comment
Share on other sites

 

Άσχετο... καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους! It's Christmas time! :)

 

καθολου ασχετο φιλε μου :)

 

ελπιζω να το καταλαβουν ολοι οτι εχουμε χριστουγεννα :):)

 

χρονια πολλα σε ολοιυς :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους, υγεία και ευτυχία.:p

1) Μετά από 2 ημέρες «σεμνής» χρήσης έκανα το πρώτο hard reset αφού έφαγε τρελό κόλλημα όταν πήγα να επεγκαταστήσω το Tomtom.( το soft reset δεν βοήθησε).

2) Έχω πρόβλημα με το dest_6 από το link της προηγούμενης σελίδας. Όταν τρέχω το Destinator.exe στοΝ υπολογιστή για να κάνω ActiveSync μου βγάζει ‘Η ενέργεια "C:\DOCUME~1\user\LOCALS~1\Temp\Rar$EX01.703\dest 6 last\DestinatorApps\Destinator\Destinator.exe" δεν μπορεί να εκτελεστεί’’ :(

Από’ κει και πέρα θα έπρεπε να τρέξω και το GpsTmc.exe καθως και το SlidePlayer.exe από το αρχείο SlidePlayer ή αρκεί να τρέξω το Destinator.exe και τίποτε άλλο.

Μαργαρίτα εσύ το έτρεξες το Destinator.exe και συγχρονίστηκε με το Kaiser σου?

Ευχαριστώ και …..ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

οχι δε το ετρεξα. περιμενω να μου απαντησουν τα παιδια στο παραπανω που γραφωωω
:cool:
Link to comment
Share on other sites

margarita αν κ εγω τα πεταξα στην καρτα μνημης κ δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο που θα πω μαλλον πρεπει να πανε στον φακελο my documents γιατι εκει βλεπω να εχει ανοιχτει φακελος με το destinator.βαλτα συμπιεσμενα κ θα τα αποσυμπιεσεις μεσα απ το καιζερ.χρονια πολλα κ καλα χριστουγενα σε ολους!:)
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.

Θελω να παρω ενα bluetooth πληκτρολογιο , εχω βρει αυτο εδω http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B0002OKCXE/ref=ord_cart_shr?%5Fencoding=UTF8&m=ATVPDKIKX0DER&v=glance

απο amazon αλλα λεει οτι δεν μπορει να μου το στειλει ελλαδα...ξερει καποιος τι παιζει?

 

Εχετε να προτεινετε καποιο αλλο σε καλη τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Όμως μόνο από τη συγκεκριμένη φίρμα δικαιούμαι την επιδότηση και το θέλω στην ελληνική έκδοση της ACE για τους γνωστούς λόγους και κυρίως επειδή είμαι νέος στα pocket pcs και δεν πρόκειται να ασχοληθώ για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα με cooked roms κλπ, ΑΝ προφτάσω να ασχοληθώ ποτέ δηλαδή με τόσες ώρες που δουλεύω καθημερινά... :( Μη κοιτάτε που είναι γιορτές και μπόρεσα και γέμισα το forum με posts... :D

 

Άσχετο... καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους! It's Christmas time! :)

 

xm...e tote parto sketo aki tou petas meta to destinator apo kapou spazmeno kai ante vre kaloriziko...:D

 

xronia polla se olous kai kala xristougena!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το dest δε δουλευει...

αρχικα εκανα κopy paste το φακελο του destinator 6 sto my documents.

το προγραμμα δε μου εμφανιστηκε στα προγραμματα αλλα το βρηκα μεσω της διαχειρισης αρχειων. μου ανοιξε αλλα εγραφε οτι οι χαρτες δε βρεθηκαν. μετα εκανα copy paste το φακελο greece μεσα σε αυτον του destinator. πηγα παλι μεσω της διαχειρισης αρχειων να τρεξω το destinator alla molis anoikse(εδειξε το λογοτυπο) εκλεισε κ μου εμεφανιζεται μαυρη η πανω μαπαρα της οθονης.(εκει που λεει το "ενερξη" κλπ.)

 

Τι να κανω?!?!

 

Υ.Γ¨εχω παρατηρησει οτι κολλαει οταν περναω το φακελο greece

Meta to kana copy paste k st fakelo aplication Dataalla den allakse kati

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Όμως μόνο από τη συγκεκριμένη φίρμα δικαιούμαι την επιδότηση και το θέλω στην ελληνική έκδοση της ACE για τους γνωστούς λόγους και κυρίως επειδή είμαι νέος στα pocket pcs και δεν πρόκειται να ασχοληθώ για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα με cooked roms κλπ, ΑΝ προφτάσω να ασχοληθώ ποτέ δηλαδή με τόσες ώρες που δουλεύω καθημερινά... :( Μη κοιτάτε που είναι γιορτές και μπόρεσα και γέμισα το forum με posts... :D

 

Άσχετο... καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους! It's Christmas time! :)

 

Stratilati...file mou....Auto pou les oti den tha asxolitheis me tis cooked roms ....prepei na to xanaskefteis !!!! Ego perasa gia proti mou fora mia cooked roms tou Panosha...kai epatha tin plaka...(Kathoti neos sta WM...) Grigori kai statheri !!!! Den xanagirnao pote pleon sti mitriki !!! Perase grigora se mia apo tis cooked roms pou sumbouleuoun oi PATRIARXES...(Blepe.. Zaharakis - WebViRus ) kai tha katalaveis.. Ego protimisa tou Panosha ..giati exei idi kapoies ensomatomenes efarmoges poli endiaferouses ...

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι :)

Ξέρω πως η λέξη official ακούγεται πιο σίγουρο και αξιόπιστο. αλλά μόνο έτσι δεν είναι στην πράξη :) προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει την ρομ του panosha αλλά για να το λέτε εσείς ίσως είναι καλή. εκεί που μπορώ να βάλω το χέρι μου στην φωτιά είναι για την ρομ 6 και 7 του dutty που θεωρείται απο τις καλύτερες ρομ απο θέμα σταθερότητας, αξιοπιστίας και ταχύτητας. και φυσικά να μην ξεχνάμε τον helmi_c τον οποίο δεν τον προτείνω γιατί είναι μια πολύ παλιά ρομ. αλλά ΠΟΛΥ άξια ρομ

 

βγήκαν 2 νέες ρομ απο 2 άλλα παλικάρια, άκουσα κάποια θετικά σχόλια, αλλά δεν τις δοκίμασα μιας και είμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος απο την 7b Lite Rom του dutty. να φανταστείτε έχω να κάνω soft-reset στο εργαλείο πάρα πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ το eortologio που έχει όλες τις ελληνικές γιορτές και κάνει και αυτό που λες! ;)

 

Ε μάλλον έχει προηγούμενα το τηλέφωνό μου με τις εορτές. Μου ξανάκανε το ίδιο...!

 

Μαύρη οθόνη και δεν ανοίγει με τίποτα. Ασιχτήρ, μέρες που ναι... πάω πάλι για hard-reset...! :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε μάλλον έχει προηγούμενα το τηλέφωνό μου με τις εορτές. Μου ξανάκανε το ίδιο...!

 

Μαύρη οθόνη και δεν ανοίγει με τίποτα. Ασιχτήρ, μέρες που ναι... πάω πάλι για hard-reset...! :mad:

 

καποιο αλλο προγραμμα στην κανει την ζημια ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι :)

Ξέρω πως η λέξη official ακούγεται πιο σίγουρο και αξιόπιστο. αλλά μόνο έτσι δεν είναι στην πράξη :) προσωπικά δεν έχω δοκιμάσει την ρομ του panosha αλλά για να το λέτε εσείς ίσως είναι καλή. εκεί που μπορώ να βάλω το χέρι μου στην φωτιά είναι για την ρομ 6 και 7 του dutty που θεωρείται απο τις καλύτερες ρομ απο θέμα σταθερότητας, αξιοπιστίας και ταχύτητας. και φυσικά να μην ξεχνάμε τον helmi_c τον οποίο δεν τον προτείνω γιατί είναι μια πολύ παλιά ρομ. αλλά ΠΟΛΥ άξια ρομ

 

βγήκαν 2 νέες ρομ απο 2 άλλα παλικάρια, άκουσα κάποια θετικά σχόλια, αλλά δεν τις δοκίμασα μιας και είμαι πάρα πολυ ευχαριστημένος απο την 7b Lite Rom του dutty. να φανταστείτε έχω να κάνω soft-reset στο εργαλείο πάρα πολύ καιρό.

 

βαλε και το .17 το ραδιο να κανεις οικονομια στην μπαταρια ;)

 

ειναι το λιγοτερο ""μπαταριοφαγο"" :lol: απο ολα τα αλλα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φταίω, δεν πρόσεξα ότι ήταν το ίδιο το προχθεσινό...!

Νόμιζα ότι ήταν κάποιο άλλο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...