Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φωτη πηγαινε εναρξη/ρυθμισεις/συνδεσεις/usp to pcκαι ξετσεκαρισε την επιλογη προηγμενης λειτουργιας ;)

 

οσο για την δονηση,καποιο προγραμμα πρεπει να εχεις που εχει επιλογη auto profiles και σου κανει την ζημια ;)

 

Δημήτρη έγραψες πάλι,ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδία έχω βρε ένα ενδιαφέρον site για "κινητά".

c. Λέτε να ξεκινήσει war? ο ez. ο orgανισμός

 

Ξεκωδικοποιήστε :):) Δεν είναι και δύσκολο ε? Προσοχή στην τελεία μετά το ez πάει μαζί.

 

ποτε δεν ημουν καλος στα λατινικα στο σχολειο :D

 

""regina rozas amat"" το μονο που θυμαμαι:O

 

κανω τπτ με αυτα ?:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φωτη πηγαινε εναρξη/ρυθμισεις/συνδεσεις/usp to pcκαι ξετσεκαρισε την επιλογη προηγμενης λειτουργιας ;)

 

οσο για την δονηση,καποιο προγραμμα πρεπει να εχεις που εχει επιλογη auto profiles και σου κανει την ζημια ;)

 

Δημήτρη έγραψες πάλι,ευχαριστώ

 

τπτ φιλε μου :)

 

τι ηταν τελικα?

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αντιμετωπίζω τα εξείς 2 προβλήματα

1ον) έχουν εξαφανιστεί οι ρυθμίσεις και την θέση τους στο Start Menu έχει πάρει η Βοήθεια.

 

2ον) Συνέχεια απενεργοποιήτε το τηλ χωρίς να το καταλάβω...πρέπει μετά χειροκίνητα να το ανοίξω πάλι....(μόνο η λειτουργια τηλεφώνου απενεργοποιήτε σαν PDA δουλεύει κανονικά)

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αντιμετωπίζω τα εξείς 2 προβλήματα

1ον) έχουν εξαφανιστεί οι ρυθμίσεις και την θέση τους στο Start Menu έχει πάρει η Βοήθεια.

 

2ον) Συνέχεια απενεργοποιήτε το τηλ χωρίς να το καταλάβω...πρέπει μετά χειροκίνητα να το ανοίξω πάλι....(μόνο η λειτουργια τηλεφώνου απενεργοποιήτε σαν PDA δουλεύει κανονικά)

 

hard reset ..το πιο πιθανο να εχεις σβησει απο τα windows τον φακελο ""ρυθμισεις"" στο start_menu :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδία έχω βρε ένα ενδιαφέρον site για "κινητά".

c. Λέτε να ξεκινήσει war? ο ez. ο orgανισμός

 

Ξεκωδικοποιήστε :):) Δεν είναι και δύσκολο ε? Προσοχή στην τελεία μετά το ez πάει μαζί.

είναι με h**p://www. ή μόνο με h**p:// ; ;):lol:
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

είναι με h**p://www. ή μόνο με h**p:// ; ;):lol:

 

να μην ειμαστε και αχαριστοι ;)

 

αυτο δλδ ειναι λιγο ??

iPmart® forum - Powered by our members! :respect::respect::respect:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

να μην ειμαστε και αχαριστοι ;)

 

αυτο δλδ ειναι λιγο ??

iPmart® forum - Powered by our members! :respect::respect::respect:

Όχι βέβαια μας κάνει και μας παρακάνει! :D;)
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

είναι με h**p://www. ή μόνο με h**p:// ; ;):lol:

 

Πο πο πο.... πολυ ζόρικη η αποκρυπτογάφιση? :lol::lol::lol:

 

Είπα να μην το γάψω χύμα. :cool:

 

Το καλό του είναι ότι είναι οργανωμένο σε κατηγορίες.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Που το ειδες αυτο?

 

τωρα τι ρωτας...

σημερα το πρωι πηγε εκτακτο δελτιο σε ολα τα καταστηματα να γυρισουν στη κεντρικη αποθηκη ΟΛΕΣ οι συσκευες που ειχαν φτασει για τη ΒΟΝΤΑ

:X
Link to comment
Share on other sites

τωρα τι ρωτας...

σημερα το πρωι πηγε εκτακτο δελτιο σε ολα τα καταστηματα να γυρισουν στη κεντρικη αποθηκη ΟΛΕΣ οι συσκευες που ειχαν φτασει για τη ΒΟΝΤΑ

 

 

Μάλλον γι' αυτό στο ΠΛΑΙΣΙΟ (ανανέωση/επιδότηση από/με voda) μου το αντικατέστησαν χωρίς 2η κουβέντα...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον γι' αυτό στο ΠΛΑΙΣΙΟ (ανανέωση/επιδότηση από/με voda) μου το αντικατέστησαν χωρίς 2η κουβέντα...!

Όποιος ρωτήσει&μάθει τον λόγο ας postarei βεβαίως βεβαίως. Λέτε να είναι η διαχείρηση μπαταρίας;

Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει σημερα την Screen Protector της proporta...η οποια μου σπασε τα νευρα να την τοποθετησω.. Τελικα την κατεστρεψα !! Πειραζει αραγε να το αφησω ετσι ?
τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Πειραζει αραγε να το αφησω ετσι ?

 

 

η φασολαδα πειραζει μονο :lol::lol:

 

αν δεν εισαι τσαπατσουλης δεν παθαινει τπτ μην ανυσηχεις.:D

 

εγω δεν εχω βαλει σε κανενα μου κινητο screen protectors και δεν ειχα ποτε προβλημα..:)

 

μου την δινουν που δεν φαινεται η οθονη καθαρη. :mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει σημερα την Screen Protector της proporta...η οποια μου σπασε τα νευρα να την τοποθετησω.. Τελικα την κατεστρεψα !! Πειραζει αραγε να το αφησω ετσι ?

 

και εγω μεχρι τωρα 2 εχω καταστρεψει:O

και τελικα το αφησα ετσι.

δεν πειραζει αρκει να το προσεχεις οπως ειπε και ο φιλος

@zaxarakis και παντα μεσα στην θηκη του.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει σημερα την Screen Protector της proporta...η οποια μου σπασε τα νευρα να την τοποθετησω.. Τελικα την κατεστρεψα !! Πειραζει αραγε να το αφησω ετσι ?

φιλε μου χωρις καμμια διαθεση να σε μειωσω,αλλα κατι κανεις λαθος...

Αν ειναι δυσκολο να βαλεις τα συγκεκριμενα προτεκτορς,που ειναι 10 δευτερολεπτα δουλεια..Τι να πουμε για κατι αλλα που επρεπε να κανεις μια διαδικασια που πολλες φορες ηταν πανω απο μια ωρα?

Επρεπε να πας στο μπανιο,να ανοιξεις τις βρυσες με καυτο νερο μιςη ωρα ωστε να γεμισει η ατμοσφαιρα υδρατμους και υγρασια για να απομακρυνθουν ολα τα μικροσωματιδια σκονης..Να περασεις το προτεκτορ με σαπουνι ωστε οταν θα ακουμπα επανω στην οθονη να δημιουργειται κενο αερος και να μη γινονται πολλες φουσκαλες και μετα σιγα σιγα να το κολλησεις χιλιοστο χιλιοστο πιεζοντας με τη πιστωτικη καρτα και στο τελος να απομακρυνεις σιγα σιγα μια-μια τις φουσκαλες απο το πλαι και να βγαλεις και τη σαπουναδα...Ολοκληρη διαδικασια..

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

hard reset ..το πιο πιθανο να εχεις σβησει απο τα windows τον φακελο ""ρυθμισεις"" στο start_menu :O

 

Mπορείς να κάνεις τον φάκελο ένα zip και να τον στείλεις?

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

η φασολαδα πειραζει μονο :lol::lol:

 

αν δεν εισαι τσαπατσουλης δεν παθαινει τπτ μην ανυσηχεις.:D

 

εγω δεν εχω βαλει σε κανενα μου κινητο screen protectors και δεν ειχα ποτε προβλημα..:)

 

μου την δινουν που δεν φαινεται η οθονη καθαρη. :mad:

Δημητρη..η φασολαδα ειναι απο τα λιγα υγιεινα τροφιμα που εχουν παραμεινει ;) οποτε δεν ειναι αυτη που πειραζει ... επειδη ομως δεν ειμαι τσαπατσουλης, μηπως εχεις και καποιο ιδιαιτερο τροπο να διατηρεις την οθονη καθαρη ? Αυτη σε σχεση με του Ρ 990, μου φαινεται πολυ ευαισθητη !!

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου χωρις καμμια διαθεση να σε μειωσω,αλλα κατι κανεις λαθος...

Αν ειναι δυσκολο να βαλεις τα συγκεκριμενα προτεκτορς,που ειναι 10 δευτερολεπτα δουλεια..Τι να πουμε για κατι αλλα που επρεπε να κανεις μια διαδικασια που πολλες φορες ηταν πανω απο μια ωρα?

Επρεπε να πας στο μπανιο,να ανοιξεις τις βρυσες με καυτο νερο μιςη ωρα ωστε να γεμισει η ατμοσφαιρα υδρατμους και υγρασια για να απομακρυνθουν ολα τα μικροσωματιδια σκονης..Να περασεις το προτεκτορ με σαπουνι ωστε οταν θα ακουμπα επανω στην οθονη να δημιουργειται κενο αερος και να μη γινονται πολλες φουσκαλες και μετα σιγα σιγα να το κολλησεις χιλιοστο χιλιοστο πιεζοντας με τη πιστωτικη καρτα και στο τελος να απομακρυνεις σιγα σιγα μια-μια τις φουσκαλες απο το πλαι και να βγαλεις και τη σαπουναδα...Ολοκληρη διαδικασια..

Φιλε μου..η συγκεκριμενη Screen Protector της proporta (δεν ξερω αν την εχεις δοκιμασει..) ειναι κατι χιλιοστα μεγαλυτερη ! Και για να μπει κανονικα πρεπει ενα μερος να περασει κατω απο την οθονη.. εκει την εβαλα λιγο στραβα..και αν δεν σου αρεσουν οι τσαπατσουλιες...την πετας εξω..με οποιο κοστος ! :) Ειχα σκοπο να παραγγειλω αλλη, αλλα θα ακολουθησω το φιλο zaharakis.

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω κατεστρεψα 2 αλλα ειδα στο μαγαζι που πηρα την τριτη πως την περασε και απο τοτε τις βαζω αερα:Dαπλα την ακουμπας πρωτα στο επανω μερος τις οθονης να ειναι ισια και την αφηνεις μετα να κατσει,μετα με μια πιστωτικη καρτα διωχνεις τις φουσκαλες σιγα σιγα και τελος,συνολο ειναι 3 λεπτα δουλεια:happy:και μενα ειναι ολες proporta
Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να κάνεις τον φάκελο ένα zip και να τον στείλεις?

 

δεν νομιζω να κανεις δουλεια ετσι.αν ηταν τοσο απλο,γιατι δεν δοκιμαζεις να δημιουργησεις ενα νεο φακελο με το ιδιο ονομα,επανεκινηση και το κοιτας.

 

αλλα γνωμη μου κανε ενα hard reset...αν εχεις παρει μπακαπ που κολας?ενα απλο restoreκαι ολα στην θεση τους ;)

 

Δημητρη..η φασολαδα ειναι απο τα λιγα υγιεινα τροφιμα που εχουν παραμεινει ;) οποτε δεν ειναι αυτη που πειραζει ... επειδη ομως δεν ειμαι τσαπατσουλης, μηπως εχεις και καποιο ιδιαιτερο τροπο να διατηρεις την οθονη καθαρη ? Αυτη σε σχεση με του Ρ 990, μου φαινεται πολυ ευαισθητη !!

 

φιλε μου απλα προσεχω να μην το λερωνω.δεν αντεχω το παραμικρο πανω στην οθονη ..:O

την καθαριζω με ενα ελαφρα υγρο πανακι και μετα την σκουπιζω στεγνα με μαλακο υφασμα αν εχει λερωθει απο δαχτυλιες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το Kaiser. Μπορειτε μηπως να μου πειτε αν η αυξημενη μνημη του (128 Mb) εχει δρασει ευεργετικα στην καταρα των PPC που λεγεται soft και hard reset, ή ειναι μια απο τα ιδια η κατασταση; (εχει PPC με WM ο αδερφος μου και εχει λιωσει στα reset) :)
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το Kaiser. Μπορειτε μηπως να μου πειτε αν η αυξημενη μνημη του (128 Mb) εχει δρασει ευεργετικα στην καταρα των PPC που λεγεται soft και hard reset, ή ειναι μια απο τα ιδια η κατασταση; (εχει PPC με WM ο αδερφος μου και εχει λιωσει στα reset) :)

 

 

 

να μην το σκεφτεσαι καθολου φιλε μου.;)

 

δεν φταινε τα pda που κολανε η κανουνε reset η γενικα δεν ειναι και οτι πιο σταθερο....εμεις τα δημιουργουμε συνηθως με την αγνοια μας η με την αλογιστη εγκατασταση εφαρμογων αγνωστου ταυτοτητας η ασυμβατοτητας με αυτα ;)

 

με τα wm6 τον τελευταιο καιρο εχουν λυθει τετοιου ειδυς προβληματα μια και καλη :)

 

οσο για το καιζερ ειναι οτι καλυτερο αυτην την στιγμη και δεν προκειται να το μετανοιωσεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά.

 

Είναι το δεύτερο ποστ που γράφω στo forum. Eιμαι noobas δεν είχα ποτέ windows mobile ή pda. Θέλω τα φώτα σας:

 

1) Τι σημαίνει hard kαι soft reset?

 

2) Είμαι 90% έτοιμος να αγοράσω το kaizer ως πρώτο μου ppc. Σήμερα είδα και το htc3300 που είναι μικρότερο. Εσείς τι συμβουλεύετε?

 

3) Υπάρχουν προγράμματα που θα μπορούσα να βάλω σπασμένα όπως γίνεται στα windows?

 

4) Αν υπάρχει ένα πολύ θετικό κι ένα πολύ σπαστικό πάνω στο κινητό (μόνο ένα από το καθένα), τι θα μου λέγατε?

 

Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...