Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχα το άκουσα και αυτό!

 

η DHL υποτίθεται πως έχει το δέμα μου απο το Σάββατο το πρωί. Αφού πήρα σήμερα τηλέφωνο και έχω φάει όλες τις ηλίθιες στην μούρη, άκουσα το φοβερό!

 

το δέμα μου δεν έχει φτάσει στην Αθήνα, αλλά αυτό που βλέπω στην οθόνη μου είναι "εικονικό" και ότι στην πραγματικότητα δεν είναι σε αυτό το στάδιο.

 

μόλις πήγε και στα σκουπίδια η άποψη μου για την DHL μαζί με την expansys που ήθελε 2,5 εβδομάδες για να στείλει ένα πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δυστυχως δεν ειναι επιτρεπτο να δινονται δημοσια λινκς για μη free προγραμματα και εφαρμογες.υπαρουν και τα δικαιωματα των εταρειων;)

 

μολις βρω λιγο χρονο θα σας ανεβασω οτι εχω δοκιμασει στο καιζερ και δουλευουν καλα ,σας ειδοποιω και μετα τα λεμε μεσω πμς :)

 

Οκ, κατανοητό.

 

Να 'σαι καλά για το ενδιαφέρον!:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

βγήκε μια πολύ ωραία cooked rom with bigStorage αλλά δεν μπορώ να την δοκιμάσω ακόμα γιατί η DHL δεν θέλει να μου στείλει τα πράγματα που έχω παραγγείλει σήμερα....

 

όλοι εναντίον μου...

 

αυτη δουλευω τωρα θοδωρη. καλη φαινεται.

 

αλλα σαν lite version θα εχει και ελλειψεις :lol:

 

αλλα ολα λυνονται;)

 

αφηστε να δοκιμαζουν αλλοι για σας και να μαθαινετε τι αξιζει να κανετε και τι οχι ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ρε μήτσο αφού έχω σχέδιο :D αφήνω εσένα να χαλάσεις το δικό σου για να μου πεις τι έκανες μετά ;)
Link to comment
Share on other sites

άρα όποιος απο μας εντοπίσει καμία 3000 μπαταρία για το Kaiser το αναφέρει αμέσως και πάμε για group buy :)

 

υπαρχουν και αυτες οι λυσεις για φορητη μοναδα φορτισματος του κινητου μας :rolleyes:

 

 

http://www.gopower.com/prod/generators_2000kwcaterpillar3516dieselgenerator4160voltw2f480volttransformer_1807_.html

 

http://www.intertrucksale.com/1478.jpg

 

http://www.helitowcart.com/helitowcart_ang/robinson.html

 

:ninja::ninja::ninja:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

περαν της πλακας μια καλη και φθηνη λυση ειναι και αυτη και το σκεφτομαι να το παραγγειλω :O

 

http://www.thepocketsolution.com/PSI-42766.html

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

όχι εγώ θα πάω να πάρω ένα φορτιστή για το αυτοκίνητο και θα είμαι οκ :)
Link to comment
Share on other sites

όχι εγώ θα πάω να πάρω ένα φορτιστή για το αυτοκίνητο και θα είμαι οκ :)

 

 

:blink::blink::blink::blink:

δεν εχεις φορτιστη για το αυτοκινητο ????:lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα να παραλαβω το TYTN II απο ενα καταστημα γερμανος.Λιγο πριν το παρω και φυγω ζητησα να βαλω την μπαταρια ωστε να διαπιστωσω οτι λειτουργει κανονικα.Ανοιγει το κινητο και διαπιστωνω οτι δεν εχει καθολου ελληνικα,ουτε το εικονηδιο στις settings/system για εναλλαγη της γλωσσας.Τι κανω στην περιπτωση αυτη???!!!Να το παρω το κινητο??Το αφησα στο καταστημα ωστε να ρωτησουν και αυτοι τι συμβαινει ρωτοντας την ACE HELLAS.Αν το παρω και κανω την αναβαθμιση των ελληνικων που υπαρχει στο forum θα ειναι ενταξει????Σας παρακαλω βοηθειστε με το συντομοτερο ωστε αυριο να το παρω η' οχι.

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ρε zah ωραιο site εχει πολλα καλουδια ευχαριστουμε ,ζημια δηλ.μας εκανες φωτια μας αναψες αλλα τι να κανουμε.

 

Υ.Γ ο web δεν εχει φορτιστη αυτοκινητου ειναι αληθεια γιατι ετσι διαδιδεται στο φορουμ .

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink::blink::blink:

δεν εχεις φορτιστη για το αυτοκινητο ????:lol::lol::lol:

 

όχι ρε απατεώνα :) δεν έχω. έχω όμως TV-DVD-MP3 Player me 7" οθόνη.

 

:p:happy:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα να παραλαβω το TYTN II απο ενα καταστημα γερμανος.Λιγο πριν το παρω και φυγω ζητησα να βαλω την μπαταρια ωστε να διαπιστωσω οτι λειτουργει κανονικα.Ανοιγει το κινητο και διαπιστωνω οτι δεν εχει καθολου ελληνικα,ουτε το εικονηδιο στις settings/system για εναλλαγη της γλωσσας.Τι κανω στην περιπτωση αυτη???!!!Να το παρω το κινητο??Το αφησα στο καταστημα ωστε να ρωτησουν και αυτοι τι συμβαινει ρωτοντας την ACE HELLAS.Αν το παρω και κανω την αναβαθμιση των ελληνικων που υπαρχει στο forum θα ειναι ενταξει????Σας παρακαλω βοηθειστε με το συντομοτερο ωστε αυριο να το παρω η' οχι.

 

φιλε μου αν σε ενδιαφερουν τα ελληνικα καλα θα ηταν να αφησεις αυτους να το πανε στην ace και να βαλει τα ελληνικα.μην το παραλαβεις ετσι;)

 

στο κατω κατω αλλη συσκευη δεν ειχαν να σου δωσουν?

τι απαραδεκτη συμπεριφορα ειναι αυτη??

το αν καποιο τηλ που πανε να σου παραδωσουν εχει προβλημα δεν φταις εσυ!!σου δινουν μια συσκευη καλη και μετα τι θα κανουν αυτοι με την προβληματικη τους συσκευη....ειναι δικο τους προβλημα...εσυ γιατι να περιμενεις???δεν το καταλαβαινω αυτο το σκεπτικο με μερικα μαγαζια εδω στην ελλαδα...:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο κατερελος εχει βγαλει μια microsd 8g!ξερεται αν υποστηριζεται απο το kaiser?το χει δοκιμασει κανεις?
Health-fitness.gr , slimmingpills.gr , phen375greece.com
Link to comment
Share on other sites

ρε zah ωραιο site εχει πολλα καλουδια ευχαριστουμε ,ζημια δηλ.μας εκανες φωτια μας αναψες αλλα τι να κανουμε.

εχω ηδη ψωνισει απο εκει και εχει 20+ε μεταφορικα:O

 

Υ.Γ ο web δεν εχει φορτιστη αυτοκινητου ειναι αληθεια γιατι ετσι διαδιδεται στο φορουμ .

 

κοιτα απο κατω :rolleyes: εμφανιστηκε και καρφωθηκε μονος του :lol:

 

όχι ρε απατεώνα :) δεν έχω. έχω όμως TV-DVD-MP3 Player me 7" οθόνη.

 

:p:happy:

 

οταν μεινεις απο μπαταρια με το καιζερ...παρε τηλ με το ""TV-DVD-MP3 Player me 7" οθόνη"" :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οταν μεινεις απο μπαταρια με το καιζερ...παρε τηλ με το ""TV-DVD-MP3 Player me 7" οθόνη"" :lol::lol:

 

κάτι θα σκεφτώ εκείνη την ώρα :) ή θα ξεχαστώ βάζοντας καμιά ταινία να παίζει :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν λειτουργεί το Windows Update στο Kaiser?

Δεν πολυχρειάζεται αλλά γιατί να μη λειτουργεί!

Λέει ότι υπάρχει πρόβλημα σύνδεσης με τον server.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν λειτουργεί το Windows Update στο Kaiser?

Δεν πολυχρειάζεται αλλά γιατί να μη λειτουργεί!

Λέει ότι υπάρχει πρόβλημα σύνδεσης με τον server.

 

Είναι στα μελλοντικά σχέδια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν λειτουργεί το Windows Update στο Kaiser?

Δεν πολυχρειάζεται αλλά γιατί να μη λειτουργεί!

Λέει ότι υπάρχει πρόβλημα σύνδεσης με τον server.

 

κοιταξε τις ρυθμισεις συνδεσης σου .δεν φταει το update service,συνδεση στο ιντερνετ δεν εχεις;)

 

σαν εφαρμογη δουλευει μια χαρα...απλα δεν εχει τπτ να κατεβασει ακομη;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τα άλλα προγράμματα MSN,Internet Explorer κτλ λειτουργούν κανονικά στο internet, το WindowsUpdate μόνο δεν λειτουργεί.

 

Και κάτι άλλο, ξαφνικά το Destinator σταμάτησε να λειτουργεί.Αφού το ανοίξω μόλις φορτώνει η πράσινη μπάρα βγαίνει από το πρόγραμμα και με πάει στην Today Screen και πάνω πάνω φαίνεται ένα κομμάτι από το Destinator.Το ίδιο κάνει και το Desinator 7, καμιά λύση?

Link to comment
Share on other sites

φορμάτ. αν δεν πετύχει δώστο σε μένα.
Link to comment
Share on other sites

κάποιο προγραμματάκι σου την κάνει τη δουλειά. δοκίμασε με καποιον task manager να δεις αν μπορείς να ανοίξεις το παράθυρο απο εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Κλείνει τελείως,δεν μένει στη μνήμη.

Ίσως κάποιο πρόγραμμα κάει τη ζημιά,θα δω πιο,θα αρχίσω να σβήνω μάλλον.

Τί να πω...

Link to comment
Share on other sites

+1000 :!:

 

με το bluetooth hands free σε λειτουργια για 8 ωρες στην δουλεια η μπαταρια πεφτει μεχρι και 48% :blink:

ενω στον ιδιο χωρο χωρις το bluetoth ενεργοποιημενο δεν πεφτει κατω απο 85%:O

 

και εδω να τονισω οτι ο χωρος δουλειας μου δεν καλυπτεται επαρκως απο σημα στην vodafone που ειμαι..οποτε και το τηλ δουλευει υπερωριες στην αναζητηση δικυου,με μονο GSM λειτουργια;) δεν χρησιμοποιω 3G καθολου.

Στο δικό μου Kaizer με ανοικτό και ανιχνεύσιμο το bluetooth, με 1 ώρα την ημέρα χρήση τηλεφώνου, δεν το κλείνω ποτέ το τηλέφωνο και μου κρατάει τρείς ημέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ε καλά εσύ και αν είσαι περίπτωση. 3 μέρες σου κρατάει η μπαταρία? με ανοιχτό το bluetooth όλη μέρα?

 

δεν είναι οτι δεν σε πιστεύω αλλά μήπως έχεις και εσύ πυρετό?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...