Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
καλησπέρα, στην today screen με ποιο trick βγαίνει η ημερομηνία σε μία γραμμή, γιατί μετά την αλλαγή rom το ξέχασα :X

 

[HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Today]

"AutoSingleLineDatePlugin" = dword:00000001

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλό χειμώνα να έχουμε.

 

Υπάρχει τρόπος να σβήσω πολλά appoitments απο το ημερολογίο ?

 

Και επίσης έχει ψιλοχαλάσει το mini usb . ξέρει κανένας κόστος και άν καλύπτεται απο την εγγύηση?

LiteStep User

Παύλος :p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και επίσης έχει ψιλοχαλάσει το mini usb . ξέρει κανένας κόστος και άν καλύπτεται απο την εγγύηση?

 

Otan les exei psiloxalasei? Na to pas mono stis ACE Hellas alla i eggyisi den to pianei sigoura mias kai den prokeitai gia kataskevastiko lathos alla gia lathos xrisis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αλλο εγω?σε ολα τα wm που ειχα ως τωρα με wm6 οταν σε επαιρναν τηλ και πατουσες το πλαινο πληκτρο μειωσης της εντασης σταματουσε ηχος και δονηση.το ιδιο γινοταν και με το kaiser με την ροδελα προς τα κατω.αλλα με τα wm6.1 αυτο δεν γινεται.κοιταξα ρυθμισεις κτλ αλλα δεν βρηκα κατι.καμια λυση?γιατι αμα δεν μαλλον με βλεπω πισω στα 6αρια παλι

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο παιδιά, σε όλες τις Diamond ROM για το Kaiser όταν έρχεται μήνυμα η δόνηση κρατάει αρκετά δευτερόλεπτα, πως γίνεται να μειώσω την διάρκεια?
Link to comment
Share on other sites

den to poulises?

 

Όχι ούτε πρόκειται... τόσο λιώμα τιμή δεν αξίζει στο kaiser-άκι, πιστεύω είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτήν την στιγμή, το touch pro δεν έχει tilt function το οποίο προσωπικά με βολεύει αφάνταστα... ακόμα και το touch pro αν πάρω το kaiser-άκι μου θα το κρατήσω..

 

edit : βγαίνουν σιγά σιγά και κάποιες νέες εκδόσεις από το 0.9 sdk του android, έχω προαίσθημα ότι σε 1-2 μήνες θα το τρέχουμε άνετα ...

Link to comment
Share on other sites

kai ego auto leo.... xoris Tilt den ginetai pleon

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έκαναν και το touch pro έτσι... να πεις ότι είναι προβληματικό... τόσο καιρό το έχω το Kaiser-άκι και πάντα το κάνω tilt, δεν έχει πάθει το παραμικρό...

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapios tropos na xrisimopiiso to kaiser san eksoteriko gps meso bleutooth??

 

exo to dest7 sto laptop.iparxei dinatotita na kano sindesi meso bleutooth kai na perno stigma apo to kaiser sto laptop???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρον... Γενικά το AGPS δε νομίζω πως κάνει τίποτα στην ελλάδα πέραν του να σου καίει μπαταρία.... Δεν υπάρχει η αντίστοιχη υποδομή από τις εταιρίες κινητής
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

να περιγραψω ένα άλλο προβλημα που έχω ....

πήρα ένα Bluetooth mini headset μαρκας crystal το οποίο υποστηρίζει voice dial αλλα όταν παταω το κουμπι στο ακουστικο .....ανοιγει στο pda το voice comand ενω εγω θέλω να ανοίγει το cyberon voice speed dial:mad:

εχω δοκιμασει διαφορα ....αλλα το μονο που καταφερα ειναι να ανοιγω το dial pad ....τιποτα περισσοτερο.....

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

περίεργο. Εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με samsung wep 200

μπορεις σε παρακαλω να δεις στην registry αν ειναι το ιδιο

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Bluetooth\AudioGateway\BTA GExtModule = "\windows\OEMAGW.dll"

 

αυτο που εχεις?

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :) (λειπω για λιγο καιρο,λογω δουλειας)

 

 

Όχι ούτε πρόκειται... τόσο λιώμα τιμή δεν αξίζει στο kaiser-άκι, πιστεύω είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτήν την στιγμή, το touch pro δεν έχει tilt function το οποίο προσωπικά με βολεύει αφάνταστα... ακόμα και το touch pro αν πάρω το kaiser-άκι μου θα το κρατήσω..

 

edit : βγαίνουν σιγά σιγά και κάποιες νέες εκδόσεις από το 0.9 sdk του android, έχω προαίσθημα ότι σε 1-2 μήνες θα το τρέχουμε άνετα ...

 

kai ego auto leo.... xoris Tilt den ginetai pleon

 

μαλλον χωρις καιζερ Θαναση :D

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έκαναν και το touch pro έτσι... να πεις ότι είναι προβληματικό... τόσο καιρό το έχω το Kaiser-άκι και πάντα το κάνω tilt, δεν έχει πάθει το παραμικρό...

 

πες στα;)

 

 

 

σοφες κουβεντες και πραγματικα η htc δεν εκανε αυτο το βημα εξελιξης σωστα ..παλι...

 

μονο με το καιζερ ειχε κανει την διαφορα και μαλλον θα περιμενουμε να δουμε στην επομενη φουρνια συσκευων της,να δουμε τι κινητρο θα μας δωσει,ωστε να αποχωριστουμε τα καιζερ μας :)

 

gia na agoraseis to epomeno montelo pou tha to exei... Klasiki HTC bazei kati , bgazei kati allo

 

μαρκετινγ :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια :) (λειπω για λιγο καιρο,λογω δουλειας)

 

 

 

 

 

 

μαλλον χωρις καιζερ Θαναση :D

 

 

 

πες στα;)

 

 

 

σοφες κουβεντες και πραγματικα η htc δεν εκανε αυτο το βημα εξελιξης σωστα ..παλι...

 

μονο με το καιζερ ειχε κανει την διαφορα και μαλλον θα περιμενουμε να δουμε στην επομενη φουρνια συσκευων της,να δουμε τι κινητρο θα μας δωσει,ωστε να αποχωριστουμε τα καιζερ μας :)

 

 

 

μαρκετινγ :(

 

Κοίτα, το μόνο πράγμα που με ενοχλεί στο Kaiser είναι το μέγεθός του και η έλλειψη radio, έτσι και εγώ όταν έχω την μεγάλη επιδότηση θα πάρω το Diamond, δεν θα δώσω έτσι ούτε cent από την τσέπη μου. Έτσι και αλλιώς χρησιμοποιώ 2 συσκευές τώρα, το Diamond θα το έχω για κλησεις μιας και στα sms με έχει βολέψει απόλυτα το Kaiser, κανένα on-screen Πληκτρολόγιο δεν μπορεί να το αντικαταστήσει, ούτε ακόμα το TouchPal που το θεωρώ το καλύτερο αυτήν την στιγμή...

 

btw zaharakis, να πιούμε καμιά μέρα καφέ στη Χαλκίδα, να τα πούν τα kaiser-άκια μας...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, το μόνο πράγμα που με ενοχλεί στο Kaiser είναι το μέγεθός του και η έλλειψη radio, έτσι και εγώ όταν έχω την μεγάλη επιδότηση θα πάρω το Diamond, δεν θα δώσω έτσι ούτε cent από την τσέπη μου. Έτσι και αλλιώς χρησιμοποιώ 2 συσκευές τώρα, το Diamond θα το έχω για κλησεις μιας και στα sms με έχει βολέψει απόλυτα το Kaiser, κανένα on-screen Πληκτρολόγιο δεν μπορεί να το αντικαταστήσει, ούτε ακόμα το TouchPal που το θεωρώ το καλύτερο αυτήν την στιγμή...

 

btw zaharakis, να πιούμε καμιά μέρα καφέ στη Χαλκίδα, να τα πούν τα kaiser-άκια μας...

 

για ραδιο ξερεις ;)

 

http://www.accessoryjack.com/servlet/the-570/i.Tech-Clip-Radio-Bluetooth/Detail

 

απλα αψογο!!

 

κατα τα αλλα

δεν ξερω αν σε καλυψει το diamond...

ειναι πολυ λιγο για μενα...αν χρειαζεσαι ενα τηλ για απλο τηλ γιατι δεν παιρνεις μια καλη (συμβατικη ομως ) συσκευη για αυτην την δουλεια?

 

εγω π.χ. εχω το Ν82 για 2ο κινητο και το καιζερ μου για τα δυσκολα ;)

 

ΥΓ

αντε ντε

οποτε σε βγαλει ο δρομος στειλε πμ να κανονισουμε;)

 

(για μια βδομαδα ακομη θα ειμαι αραχωβα για δουλεια οποτε μετα τα λεμε ;))

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...