Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω στην κάρτα μου 2 νούμερα (2in1) αλλά όταν αλλάζω από τη μια γραμμή στην άλλη εξακολουθεί να λέει το "1" στην μπάρα πάνω.

Έχει κανείς καμιά λύση για να αλλάζει αυτό σε κάθε αλλαγή γραμμής?

Γιατί για να βλέπω ποια γραμμή έχω ενεργή θα πρέπει να μπαίνω στο μενού κάθε φορά...

 

Καλημέρα σας.

Πριν λίγες μέρες έκανα τα 2 νούμερα μου σε Cosmote 2in1 και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει σωστά.

Πρώτο πρόβλημα :Σχετικά με το ποια γραμμή είναι ενεργή, άλλα αντ' άλλων. Πάω Cosmote/Cosmote 2in1/Ρυθμίσεις/Ενεργή γραμμή και ενώ ξέρω οτι έχω ενεργή την γραμμή 2, αυτό μου λέει οτι έχω την 1.

 

Δεύτερο πρόβλημα: δεν δουλεύουν με τίποτα οι προωθήσεις. Κάνω Ενεργή τη γραμμή 1 με προώθηση της γραμμής 2. Τηλεφωνώ στην γραμμή 1, ΟΚ. Τηλεφωνώ στην 2, "η κλήση σας προωθείται" και με πάει στον τηλεφωνητή.

Μετά κάνω το ανάποδο. Ενεργοποιώ την Γραμμή 2 με προώθηση της γραμμής 1. Τηλεφωνώ στην 2, μια χαρά. Τηλεφωνώ στην 1 "η κλήση σας προωθείται".

Δουλεύουν "αυτόνομα" και οι 2 γραμμές, αλλά δεν γίνεται η προώθηση.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών, και μου είπαν οτι η συσκευή μου δεν είναι μέσα σε αυτές που υποστηρίζουν, και δεν ξέρουν αν λειτουργεί σωστά η υπηρεσία.

 

Καμιά βοήθεια ρε παιδιά?

Ευχαριστώ,

Δημήτρης

 

ΥΓ. Από το support μου είπαν οτι όταν επιλέγω πχ ενεργοποιηση Γραμμής 2, με προώθηση της γραμμής 1, και πατήσω το ΟΚ, πρέπει να κάνει επανεκίνηση το κινητό. Το δικό μου δεν κάνει τίποτα (βγάζει κάτω ένα SS sent, μετά αυτό σβήνει και περιμένει να κάνω Back/Abort/Exit).

Ταξίδια στο μυαλό ενός ... μεσήλικα

http://www.midlife.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.65.14.06

Μονο αυτο, οπως ειπε κι ο Zaharakis, παιζει σωστα σε αυτη τη ROM.

Δεν περιλαμβανεται στο... πακετο.

Μεχρι στιγμης και σε μενα φαινεται αψογη η συγκεκριμενη ROM.

 

Που μπορω να το εντοπισω...Βαγγελη ?

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Stereo BT: NOKIA BH-500 με 3.5 mm audio jack στο οποίο κουμπώνω τα "τεράστια" Senheiser CX-300.. Ογκόλιθος το αποτέλεσμα ειδικά με το Pocket Music που έχει και xtra-bass feature, ρώτησε και τον γιατρό μας (DrMobile) να σου πει τη γνώμη του.. :D:D

 

To τηλ. το έχω μαμά ace.. Δεν μου αρέσει να σπαταλάω χρόνο βελτιστοποιώντας την ταχύτητα των menu, αλλά όσος μου μένει να ψάχνω και να συνδιάζω προγράμματα καθημερινής και multimedia περισσότερο χρήσης..:rolleyes:

+1 για όλο το post. Σοφά λόγια. Το X-Bass του Pocket Music είναι πράγματι κορυφαίο και πολύ καλύτερο από τα μπάσα του EQ. Όσο για τα CX-300 νομίζω τα λόγια είναι περιττά... :music:

 

Μια ερώτηση tranaee, τα κουμπάκια Next/Prev/Play/Pause στο BT παίζουν καλά με το Pocket Music; Δεν έχω ακόμα BT για να το δοκιμάσω, ακόμα καλωδιάτος είμαι... :D

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

+1 για όλο το post. Σοφά λόγια. Το X-Bass του Pocket Music είναι πράγματι κορυφαίο και πολύ καλύτερο από τα μπάσα του EQ. Όσο για τα CX-300 νομίζω τα λόγια είναι περιττά... :music:

 

Μια ερώτηση tranaee, τα κουμπάκια Next/Prev/Play/Pause στο BT παίζουν καλά με το Pocket Music; Δεν έχω ακόμα BT για να το δοκιμάσω, ακόμα καλωδιάτος είμαι... :D

 

Tέλεια φίλε Κωστή.. Στο Pocket Player τα έχω κάνει map και στα δεξί-αριστερά-πάνω-κάτω στο κάιζερ γιατί το θεωρώ πιο χρηστικό έτσι..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Mαλιστα, καταλαβα. Βεβαια απο οτι διαβαζω σε ξενα φορα, με τα τελευταια ραδιο των 6.1 η ποιοτητα του stereo bt ειναι ακομα καλυτερη, για αυτο σε ρωτησα. Thanks παντως.

 

Στείλε link αμέσως να διαβάσω.. :blink::food:

Το φλασάρω επιτόπου αν η ποιότητα του ST BT γίνει ακόμα καλύτερη..:clap::up:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

1.65.14.06

Μονο αυτο, οπως ειπε κι ο Zaharakis, παιζει σωστα σε αυτη τη ROM.

Δεν περιλαμβανεται στο... πακετο.

Μεχρι στιγμης και σε μενα φαινεται αψογη η συγκεκριμενη ROM.

 

Καλημερα...Απο Radio τι γινεται ? Ειναι στη Rom μαζι ? Προτεινεις καποιο ?

 

παιδια καλημερα σε ολους :)

 

η ρομ αυτη

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=381764

 

ραδιο μονο αυτο

 

http://rapidshare.com/files/104397424/KAIS_Radio_Only_1.65.14.06_CustomRUU.rar

 

και τα υπολοιπα στην υπογραφη μου .......

 

ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτην την στιγμη :!:

 

μην δοκιμαζετε αδικα αλλες ρομς.. αφηστε το σε μενα αυτο :D

 

Καλημέρα σας.

Πριν λίγες μέρες έκανα τα 2 νούμερα μου σε Cosmote 2in1 και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει σωστά.

Πρώτο πρόβλημα :Σχετικά με το ποια γραμμή είναι ενεργή, άλλα αντ' άλλων. Πάω Cosmote/Cosmote 2in1/Ρυθμίσεις/Ενεργή γραμμή και ενώ ξέρω οτι έχω ενεργή την γραμμή 2, αυτό μου λέει οτι έχω την 1.

 

Δεύτερο πρόβλημα: δεν δουλεύουν με τίποτα οι προωθήσεις. Κάνω Ενεργή τη γραμμή 1 με προώθηση της γραμμής 2. Τηλεφωνώ στην γραμμή 1, ΟΚ. Τηλεφωνώ στην 2, "η κλήση σας προωθείται" και με πάει στον τηλεφωνητή.

Μετά κάνω το ανάποδο. Ενεργοποιώ την Γραμμή 2 με προώθηση της γραμμής 1. Τηλεφωνώ στην 2, μια χαρά. Τηλεφωνώ στην 1 "η κλήση σας προωθείται".

Δουλεύουν "αυτόνομα" και οι 2 γραμμές, αλλά δεν γίνεται η προώθηση.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών, και μου είπαν οτι η συσκευή μου δεν είναι μέσα σε αυτές που υποστηρίζουν, και δεν ξέρουν αν λειτουργεί σωστά η υπηρεσία.

 

Καμιά βοήθεια ρε παιδιά?

Ευχαριστώ,

Δημήτρης

 

ΥΓ. Από το support μου είπαν οτι όταν επιλέγω πχ ενεργοποιηση Γραμμής 2, με προώθηση της γραμμής 1, και πατήσω το ΟΚ, πρέπει να κάνει επανεκίνηση το κινητό. Το δικό μου δεν κάνει τίποτα (βγάζει κάτω ένα SS sent, μετά αυτό σβήνει και περιμένει να κάνω Back/Abort/Exit).

 

συνονοματε δεν φταις εσυ!!εκτος του οτι η cosmote ειναι η χειροτερη εταιρεια στην εξυπηρετηση πελατων,αλλιως κανονικα θα επρεπε να το γραψω....αλλα ας οψεται.......:mad:

 

εγω ειδα και επαθα να βρω ακρη ωστε να εχω ειδοποιηση χαμενων κλησεων στο κινητο μου,οποτε αλλαζα σε γραμμη....μιας και ειναι απαραδεκτοι αλλα και τεραστια ασχετοι !!!!!!!!

 

καθε φορα που αλλαζα γραμμη επρεπε να πληκτρολογω #002# αμεσως μολις ενεργοποιοταν η γραμμη..αλλα ενω ειχα μερικες φορες προωθηση των κλησεων απο την αλλη γραμμη δεν ειχα σχεδον παντα ενημερωση χαμενων κλησεων οση ωρα ημουν στην αλλη γραμμη η σε σημεια που δεν ειχε σημα το κινητο:mad:

 

δοκιμασε αυτο που κανω εγω πλεον και εχω βρει την ησυχια μου(καπως)

 

δημιουργησε μια επαφη με το ονομα 1234 (πχ)ετσι ωστε να ειναι παντα 1η στην λιστα των επαφων σου με αριθμο κλησης

 

**62*+306975(ο αριθμος σου χωρις τα 3 πρωτα ψηφια)#

 

κανε του κληση για 1η φορα και κανε επανεκκινηση του κινητου σου.

 

μετα απλα κανε του που και που καμια κληση ωστε να ενεργοποιουνται ολες οι προωθησεις :)

 

οσο για το τι σου ειπε το "" support "" της cosmote (πολυ μεγαλη η υποστηριξη του :p

 

πες τους να πανε να ...!@$#^:mad:

το καιζερ κανει αλλαγη γραμμης χωρις επανεκκινηση!!;)

 

Στείλε link αμέσως να διαβάσω..

Το φλασάρω επιτόπου αν η ποιότητα του ST BT γίνει ακόμα καλύτερη..

 

ειναι καλυτερη η υποστηριξη bl στα ραδια των 6.1 αλλα οπως εχει αναφερει και καποιος φιλος σε προηγουμενο ποστ...

δεν ειναι και οτι καλυτερο η αυτονομια πλεον με την ακροαση μουσικης μεσω bl handsfree :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

από τότε που άλλαξε η ώρα, που και που αλλάζει την ώρα μόνο του και το πάει μια ώρα πίσω.

 

έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Πριν λίγες μέρες έκανα τα 2 νούμερα μου σε Cosmote 2in1 και δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να το κάνω να δουλέψει σωστά.

Πρώτο πρόβλημα :Σχετικά με το ποια γραμμή είναι ενεργή, άλλα αντ' άλλων. Πάω Cosmote/Cosmote 2in1/Ρυθμίσεις/Ενεργή γραμμή και ενώ ξέρω οτι έχω ενεργή την γραμμή 2, αυτό μου λέει οτι έχω την 1.

 

Δεύτερο πρόβλημα: δεν δουλεύουν με τίποτα οι προωθήσεις. Κάνω Ενεργή τη γραμμή 1 με προώθηση της γραμμής 2. Τηλεφωνώ στην γραμμή 1, ΟΚ. Τηλεφωνώ στην 2, "η κλήση σας προωθείται" και με πάει στον τηλεφωνητή.

Μετά κάνω το ανάποδο. Ενεργοποιώ την Γραμμή 2 με προώθηση της γραμμής 1. Τηλεφωνώ στην 2, μια χαρά. Τηλεφωνώ στην 1 "η κλήση σας προωθείται".

Δουλεύουν "αυτόνομα" και οι 2 γραμμές, αλλά δεν γίνεται η προώθηση.

 

Τηλεφώνησα στην εξυπηρέτηση πελατών, και μου είπαν οτι η συσκευή μου δεν είναι μέσα σε αυτές που υποστηρίζουν, και δεν ξέρουν αν λειτουργεί σωστά η υπηρεσία.

 

Καμιά βοήθεια ρε παιδιά?

Ευχαριστώ,

Δημήτρης

 

ΥΓ. Από το support μου είπαν οτι όταν επιλέγω πχ ενεργοποιηση Γραμμής 2, με προώθηση της γραμμής 1, και πατήσω το ΟΚ, πρέπει να κάνει επανεκίνηση το κινητό. Το δικό μου δεν κάνει τίποτα (βγάζει κάτω ένα SS sent, μετά αυτό σβήνει και περιμένει να κάνω Back/Abort/Exit).

 

rikse mia matia sto forum tis htc

se emana me tim 2 se 1 douleuei apsoga kai xoris na kliso sikseyi.

paizei an exeis alaksei to radio na mi sou douleyei.etsi tin eixa patisei me to p3300

an exeis pano magiremeni rom kane ena kopo na ksanabaleis tin mama htc kai des ama douleuei

enoite me to teleytaio update

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

rikse mia matia sto forum tis htc

se emana me tim 2 se 1 douleuei apsoga kai xoris na kliso sikseyi.

paizei an exeis alaksei to radio na mi sou douleyei.etsi tin eixa patisei me to p3300

an exeis pano magiremeni rom kane ena kopo na ksanabaleis tin mama htc kai des ama douleuei

enoite me to teleytaio update

 

μιλαμε για cosmote Κωστη ;)

 

ειναι μεγαλο το χαλι σε αυτην την ""εταιρεια"":lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

από τότε που άλλαξε η ώρα, που και που αλλάζει την ώρα μόνο του και το πάει μια ώρα πίσω.

 

έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?

 

εναρξη/ρυθμισεις/ρυθμισεις τηλεφωνου/ζωνη ωρας/απενεργοποιησε την αυτοματη ενημερωση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για cosmote Κωστη ;)

 

ειναι μεγαλο το χαλι σε αυτην την ""εταιρεια"":lol::lol:

 

to exo katalabei:p

ka8e mera diabazo se diafora site arketa parapona gia cosmote

 

ego pali me tim den exo kanena problima ;)

 

(eixa kati iponies oti kati den paei kala me tin kartoula 2 se 1 piga apla na kano mia erotisi kai xoris na po tipota mou antikatesisan tin karta sim)ayto 8a pei eksipiretisi:lol::lol:

 

kapou sto forum tis htc anaferete nomizo oti litourgei i kartoula 2 se 1 tis cosmote xoris problima

 

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=6005

 

emena pantos sto p3300 to problima eixe dimiourgi8ei otan allaksa rom kai radio.(opote adika antikatestisan tin kartoula:p)

 

as kanei kai o filos mas mia dokini me tin official (an exei pano bebaia kapia magiremeni)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εναρξη/ρυθμισεις/ρυθμισεις τηλεφωνου/ζωνη ωρας/απενεργοποιησε την αυτοματη ενημερωση :)

thanks zaharakis.

το περίεργο είναι πως ήταν ήδη απενεργοποιημένο. τώρα το ενεργοποίησα, έκανα soft reset, το απενεργοποίησα, και ξανά soft reset. ελπίζω να πιάσει.

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για cosmote Κωστη ;)

 

ειναι μεγαλο το χαλι σε αυτην την ""εταιρεια"":lol::lol:

 

Συμφωνώ και επαυξάνω αλλά το cosmote λογοτυπάκι στους xda τι μου το κρέμασες και είναι και το παλιό..?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

 

ειναι καλυτερη η υποστηριξη bl στα ραδια των 6.1 αλλα οπως εχει αναφερει και καποιος φιλος σε προηγουμενο ποστ...

δεν ειναι και οτι καλυτερο η αυτονομια πλεον με την ακροαση μουσικης μεσω bl handsfree :O

 

Ετσι ειναι. Για αυτο φιλε tranaee, αν εισαι ετοιμος να "αποδεχτεις" τη μειωμενη αυτονομια, μπορεις να πειραματιστεις.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι. Για αυτο φιλε tranaee, αν εισαι ετοιμος να "αποδεχτεις" τη μειωμενη αυτονομια, μπορεις να πειραματιστεις.

 

Δεν πειραματίζομαι παιδιά στη φάση που είμαι τώρα φουλ δουλειά και χωρίς δυνατότητα αναίρεσης..

Αν είχα δεύτερο κάιζερ θα τόκανα.. Μια χαρά είναι.. Η αυτονομία τώρα με ST BT είναι απίστευτη.. Μετα από μισή μέρα φουλ μουσική και με όχι πάνω από 5 λεπτά κλήσεις η μπαταρία δεν είναι κάτω από 65%!!

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

από τότε που άλλαξε η ώρα, που και που αλλάζει την ώρα μόνο του και το πάει μια ώρα πίσω.

 

έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?

 

Τσέκαρε μήπως έχεις λάθος ώρα στο PC?Κάθε φορά που συγχρονίζεις το Kaiser με το PC παίρνει την ώρα που έχει το PC... οπότε δες μήπως έχεις εκεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

 

Σήμερα καθώς προσπάθησα να βγάλω το κάισερ από την τσέπη μου ενώ οδηγούσα την μηχανή μου, έφυγε από τα χέρια μου και βρέθηκε φαρδύ πλατύ στην μέση του δρόμου !!! Σταμάτησα αλλά ήταν πλέον αργά, το αυτοκίνητο που ερχόταν πίσω μου πάτησε το κάισερ Κ-Α-Ν-Ο-Ν-Ι-Κ-Α !!! :p

 

Αν και περίμενα να το δω χαλκομανία, πήγα κοντά και είδα ότι το μόνο που είχε πάθει ήταν λίγες γρατζουνιές στην πρόσοψη και σημειωτέον καθόλου ζημιά στην οθόνη. Όσο απίστευτο και αν φαίνεται εδώ και μερικές ώρες του κάνω δοκιμές, το ανοίγω και το κλέινω και δουλεύει κανονικά. Το μόνο που χρειάζεται άλλαγή είναι η πρόσοψη του (αυτή με τα κύρια πλήκτρα yes/no κλπ...) και τίποτα άλλο.

 

Έχει αλλάξει κανείς πρόσοψη παίδες ; Πόσο κοστίζει και πόσο εύκολο είναι να αλλαχθεί ; Γίνεται από εμένα ή πρέπει να πάω στην HTC ;

 

Ευχαριστώ

 

ΥΓ. Μα καλά.... τανκ είναι το άτιμο ; :lol:

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

 

Σήμερα καθώς προσπάθησα να βγάλω το κάισερ από την τσέπη μου ενώ οδηγούσα την μηχανή μου, έφυγε από τα χέρια μου και βρέθηκε φαρδύ πλατύ στην μέση του δρόμου !!! Σταμάτησα αλλά ήταν πλέον αργά, το αυτοκίνητο που ερχόταν πίσω μου πάτησε το κάισερ Κ-Α-Ν-Ο-Ν-Ι-Κ-Α !!! :p

 

Αν και περίμενα να το δω χαλκομανία, πήγα κοντά και είδα ότι το μόνο που είχε πάθει ήταν λίγες γρατζουνιές στην πρόσοψη και σημειωτέον καθόλου ζημιά στην οθόνη. Όσο απίστευτο και αν φαίνεται εδώ και μερικές ώρες του κάνω δοκιμές, το ανοίγω και το κλέινω και δουλεύει κανονικά. Το μόνο που χρειάζεται άλλαγή είναι η πρόσοψη του (αυτή με τα κύρια πλήκτρα yes/no κλπ...) και τίποτα άλλο.

 

Έχει αλλάξει κανείς πρόσοψη παίδες ; Πόσο κοστίζει και πόσο εύκολο είναι να αλλαχθεί ; Γίνεται από εμένα ή πρέπει να πάω στην HTC ;

 

Ευχαριστώ

 

ΥΓ. Μα καλά.... τανκ είναι το άτιμο ; :lol:

 

Μπράβο στη ψυχραιμία σου φίλε μου, μπράβο και στο κάιζερ φυσικά..

Λοιπόν εδώ θα βρεις έναν καλό οδηγό λυσίματος και δεσίματος..

και εδώ το κάσωμα που θέλεις, αρκετά καλή τιμή θα έλεγα..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καλησπερα σε ολους... Κατεβασα λοιπον την Rom που προτεινε ο Web Virus...και ο Zaharakis...την S4V.19209.01 !! Με το αντιστοιχο Radio. Με τις πρωτες δοκιμες...και ενω εχω κατεβασει το HTC Home..το οποιο με βολευει πολυ...παρατηρησα οτι το εικονιδιο του Adjust Backlight ..το οποιο ρυθμιζει το φωτισμο στην οθονη..απλα δεν λειτουργει !!! Και ενω ειχα ενθουσιαστει οτι επιτελους..θα μεινω για καποιο διαστημα εδω....Επεισης ουτε το NoData ανοιγει...

Και ρωτω λοιπον... Μπορει να συμβαινει μονο σε μενα αυτο ?? Ευχαριστω ...

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

@ Nick1150

Δες κι αυτό φίλε μου, που αν θυμάμαι καλά το ξετρύπωσε ο highway (ή ο DrMobile...? sorry η μνήμη μου με απατά μερικές φορές..:sick:)

 

http://rapidshare.com/files/106477300/HTC_Kaiser_Service_Manual_jas_pik.pdf.html

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

 

Ψαξε και βαλε αυτο Backlight bug fix,κανε μια επανεκ. και εισαι οκ

Δυστυχως δε το εχω προχειρο αυτη τη στιγμη

EDIT.Το βρηκα!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μήπως παίζει πουθενά Αθήνα (ή Πειραιά καλύτερα :O) αυτό (http://cnn.cn/shop/tytn-iitilt-silver-full-housing-p-2304.html) γιατί όοσο βλέπω τις γρατζουνιές στο κάιζεράκι μου τρελαίνομαι :worry: ... Λέω αν :)

Νίκος,

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
από τότε που άλλαξε η ώρα, που και που αλλάζει την ώρα μόνο του και το πάει μια ώρα πίσω.

 

έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?

 

Mipws afto to pou kai pou symbadizei me to otan anoigeis to Destinator? Ean nai, pigaine stis rythmiseis wras kai epelekse to "Rythmisi gia therini wra"

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παίδες μήπως παίζει πουθενά Αθήνα (ή Πειραιά καλύτερα :O) αυτό (http://cnn.cn/shop/tytn-iitilt-silver-full-housing-p-2304.html) γιατί όοσο βλέπω τις γρατζουνιές στο κάιζεράκι μου τρελαίνομαι :worry: ... Λέω αν :)

 

Giati den pas mia bolta kai stin ACE Hellas na pareis mia timi apo aftous?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...