Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προβλημα με destinator 7!

Ενω μου τρεχει κανονικα και με εχουν εντοπισει οι δορυφοροι, μου βγαζει οτι το σημειο αφετηριας ή προορισμου δεν ειναι προσπελασιμο με οχημα ή κατι τετοιο.Αλλαξε σημειο αφετηριας ή προορισμου.

Τι να κανω plzzz:wacko:

Το ιδιο μου κανει και εμενα με το 6 αλλα οχι παντα φτιαχνει μονο του ,το κλεινω και το ξαναανοιγω αν και κανω την δουλεια μου και με το iGO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ειμαι κατοχος (ακομη ) ενος KAISER αλλα το εχω παραγγειλει και το περιμενω

 

Εχω χασει προσφατα το N73 μου.

Εχω κρατησει καποιο backup

Ξερει καποιος πως θα μπορεσω να κανω μια μεταφορα στο νεο μου κινητο επαφες και ολα τα σχετικα?

 

Ευχαριστω !

http://img822.imageshack.us/img822/166/400x90.jpg

StarCraft2 Hellenic Community @ http://www.StarCraft2.gr

StarCraft 2 Gaming Stream @ http://www.Twitch.tv/Lunaticoldschool

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι κατοχος (ακομη ) ενος KAISER αλλα το εχω παραγγειλει και το περιμενω

 

Εχω χασει προσφατα το N73 μου.

Εχω κρατησει καποιο backup

Ξερει καποιος πως θα μπορεσω να κανω μια μεταφορα στο νεο μου κινητο επαφες και ολα τα σχετικα?

 

Ευχαριστω !

 

Απο το outlook tou office αν τα ειχες εκει

Link to comment
Share on other sites

θοδωρη ο κυβος ειναι εδω και καιρο ενας ;)

και εχει 4 πλευρες :lol::lol:

 

ειναι πολυ πιο γρηγορος απο οτι ξερατε,δεν τρεχει στο παρασκηνιο αρα δεν ροκανιζει ραμ!!

και ειναι και ανα πασα στιγμη διαθεσιμος να ενεργοποιηθει με οποια κινηση απο ολες τις πλευρες της οθονης :!:

συν οτι με το οκ απλα κλεινει.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336234

 

επισης προσφατα απεριψε αυτο το μουντο γκρι της htc και πηρε το αγαπημενο μου μαυρο :)

 

 

 

Καλησπέρα, μια ερώτηση θέλω να κάνω .

Αυτό το πρόγραμμα που δίνετε είναι ένας τρόπος για να έχουμε και εμείς οι κάτοχοι του TyTN II το πλήρες πακέτο του TouchFLO στην οθόνη μας σαν του Touch Cruise ;

Και κάτι ακόμα, ποιά η διαφορά με αυτό ;http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=203711&highlight=TouchFLO+Cube

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείες να το βάλεις κανονικά. σας προτείνω να κατευάσετε το touch commander, άψογης ποιότητας και παραμετροποιήσιμο εντελώς.
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τα εχω εκει..τα εχω στο νοκια σουιτ μονο ...τωρα τι κανουμε?

http://img822.imageshack.us/img822/166/400x90.jpg

StarCraft2 Hellenic Community @ http://www.StarCraft2.gr

StarCraft 2 Gaming Stream @ http://www.Twitch.tv/Lunaticoldschool

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου. Ενώ αρχικά μπορούσα να μεταβώ από τα Αγγλικά στα Ελληνικά πατώντας shift+space, εδώ και 4 ημέρες δεν μπορώ να αλλάξω την γλώσσα του πληκτρολογίου με κανένα τρόπο. Soft reset δεν βοήθησε. Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω για αυτό?

Ευχαριστώ.

:mad:

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Paides sorry gia ta greeklish alla to Kaiser mou einai akoma partheno...me Aggliki mama ROM. Nai, kala katalavate, auto to post to grafo me to Kaiseraki meso Wi-Fi kai Pocket IE!!!

 

Kala, perito na po oti to mixanima einai panemorfo, ena ergo texnis... Kai poly mikrotero ap' o,ti perimena! Mexri stigmis statherotato -- molis xtes to apogeuma to elava, den prolava akoma na to zoriso...! Tou exo valei kai mia kartoula SanDisk 8GB, h opoia na simeioso oti mpainei & vgainei aneta xoris na frakarei opos anaferthike se alla posts.

 

Auta gia tora, to savatokyriako tha arxiso na to fortono me s/w kai otan paro to kolai tha dokimaso na flasharo kamia kali ROM. Pantos h entyposi mou me ti mama ROM einai poly thetiki apo pleuras taxytitas (den janaeixa pote PPC).

 

Ftou na min to matiaso... :D

 

:) :cool: :)

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου. Ενώ αρχικά μπορούσα να μεταβώ από τα Αγγλικά στα Ελληνικά πατώντας shift+space, εδώ και 4 ημέρες δεν μπορώ να αλλάξω την γλώσσα του πληκτρολογίου με κανένα τρόπο. Soft reset δεν βοήθησε. Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω για αυτό?

Ευχαριστώ.

:mad:

 

To onscreen keyboard να είναι γυρισμένο στα ελληνικά και μετά πατάς shift space

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

http://www.pointui.com/Home.aspx

Φοβερο προγραμμα φιλε Webvirus...

Ειχα βαρεθει τοσα χρονια το interface των windows mobile...

Ειναι πραγματικα μια πολυ καλη προταση...Με ενσωματομενο update manager,ωστε μεσω του προγραμματος να γινεται απευθειας απο το σερβερ τους,αναβαθμιση στη τελευταια εκδοση..

Αν αποκτησει και υποστηριξη ελληνικων χαρακτηρων (σπαστικο η αληθεια ειναι,για εμας που εχουμε ελληνικα Καιζερ),τοτε...θα πεταει...

Αξιζει να το δοκιμασετε..

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

GPS GATE?

 

βάλε gps gate και θα είσαι οκ

 

 

Ευχαριστώ για την συμβουλή. Δουλεύει μια χαρά τώρα και το GPS και το Destinator.

 

Παρουσιάστηκε ένα άλλο πρόβλημα για το οποίο θα ήθελα επίσης την βοήθειά σας. Κατά τον συγχρονισμό στοιχείων του ημερολογίου μεταξύ Kaiser και desktop pc (Outlook 2003), "χάλασε" η γραμματοσειρά των περιεχομένων των στοιχείων και δεν μπορώ να τα διαβάσω και στα 2 pc. Έγιναν κάτι σαν κυριλλικά. :blink:

Η γραμματοσειρά στο desktop είναι tahoma και το κείμενο που χάλασε ήταν ελληνικά μικρά τονισμένα.

Έχετε καμμια ιδέα τι μπορεί να φταίει γιατί έχω χάσει αρκετά στοιχεία?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)

Try to be a fan...not a fanatic !

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Έγιναν κάτι σαν κυριλλικά. :blink:

 

Aieei? ia Arial ?eYii 10Unea aio? aea tahoma 10Unea

 

Auto akrivos ennoo. Signomi gia ta greeklish alla grafo apo to kaiser.

Try to be a fan...not a fanatic !

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες έχει πάρει ένα Kaiser ένας φίλος μου και έχει το εξης πρόβλημα. Ενώ έτρεχε κανονικα το πρόγραμμα Destinator 6 ή 7 μετα από λίγο καιρό όταν το ετρεχα ξεκινουσε το προγραμμα αλλά κρατούσε στην οθόνη μόνο το επάνω μέρος την μπάρα δηλαδή μονό (έκει που είναι το Εναρξη) και εμφανίζει το Today χωρις να φαινετε/τρεχει το destinator. Του το είχα φτιάξει μια φορά κάνοντας το hard reset αλλα μετα από λίγο καιρο πάλι τα είδια. Ξέρει κάνεις κάτι γιατι το κάνει αυτό? Μπορεί να διορθωθει κάνοντας κάποια ρύθμιση? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να σβησεις οτι σχετικο με το Destinator υπαρχει ειτε στην καρτα ειτε συντομευσεις--τα παντα--κ μετα περνα τα παλι απο το αρχικο συμπιεσμενο αρχειο που ειχες κατεβασει...
Link to comment
Share on other sites

To onscreen keyboard να είναι γυρισμένο στα ελληνικά και μετά πατάς shift space

 

Τίποτα, το πρόβλημα παραμένει. Τι φταίει…..;;;:(:(

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες έχει πάρει ένα Kaiser ένας φίλος μου και έχει το εξης πρόβλημα. Ενώ έτρεχε κανονικα το πρόγραμμα Destinator 6 ή 7 μετα από λίγο καιρό όταν το ετρεχα ξεκινουσε το προγραμμα αλλά κρατούσε στην οθόνη μόνο το επάνω μέρος την μπάρα δηλαδή μονό (έκει που είναι το Εναρξη) και εμφανίζει το Today χωρις να φαινετε/τρεχει το destinator. Του το είχα φτιάξει μια φορά κάνοντας το hard reset αλλα μετα από λίγο καιρο πάλι τα είδια. Ξέρει κάνεις κάτι γιατι το κάνει αυτό? Μπορεί να διορθωθει κάνοντας κάποια ρύθμιση? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Είχα παρόμοιο πρόβλημα και τελικά λύθηκε ως εξής:

 

1) Σβήσιμο από την κάρτα όλο το φάκελο.

 

2) Σβήσιμο του φακέλου "Destinator Technologies" που είναι μέσα στον φάκελο "My Documents" στην συσκευή (όχι στην κάρτα).

 

3) Soft Reset και τα ξαναπερνάς.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερωτησούλα (καλά ντε, μη βαράτε)

Πως μπορώ να εγκαταστήσω ένα εικονίδιο (χωρίς τη χρήση του Resco Explorer 2007) στην οθόνη εργασίας ?

Έχω βάλει ένα πρόγραμμα για shut down, και θα ήθελα να φαίνεται στην οθόνη.

Δοκίμασα με το /Ρυθμίσεις/Προσωπικό/Σήμερα/Στοιχεία αλλά δεν εμφανίζεται.

Υπάρχει τρόπος, να προσθέτουμε στα "Στοιχεία" κάποιο άλλο πρόγραμμα ?

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί βασανίζεστε με το Destinator; Δε χρειάζεται καν να κάνετε εγκατάσταση του προγράμματος. Βάζετε τα αρχεία που κατεβάσατε στην κάρτα μνήμης και κάνετε ένα shortcut του Destinator.exe στην επιφάνεια εργασίας. Με το resco explorer θα κάνετε 2 κινήσεις: Με την πρώτη θα επιλέξετε (πατώντας συνεχόμενα πάνω στο destinator.exe) να προστεθεί το συγκεκριμένο στη λίστα με τα προγράμματά σας, οπότε και θα εμφανίζεται κανονικά ανοίγοντας το Programs. Η δεύτερη είναι να επιλέξετε (πάλι με τον ίδιο τρόπο) να προστεθεί η συντόμευση για το Destinator στη today screen του resco explorer, οπότε και θα την ανοίγετε αμέσως από εκεί. Αν δεν προστεθεί, πηγαίνετε στις επιλογές της Today screen του resco και προσθέστε την εσείς (θα εμφανιστεί στη λίστα με τα εγκατεστημένα προγράμματα). That's all folks!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μία γρήγορη ερώτηση παρόλο που είμαι σίγουρος ότι έχει απαντηθεί αλλά που να ψάχνω τώρα (σόρρυ).

Πως αλλάζει (άμα μπορείς) να γράφει Ελληνικά το πληκτρολόγιο. (είναι αγορασμένο από VODAFONE)??

Ευχαριστώ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου. Ενώ αρχικά μπορούσα να μεταβώ από τα Αγγλικά στα Ελληνικά πατώντας shift+space, εδώ και 4 ημέρες δεν μπορώ να αλλάξω την γλώσσα του πληκτρολογίου με κανένα τρόπο. Soft reset δεν βοήθησε. Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω για αυτό?

Ευχαριστώ.

:mad:

 

Επιτέλους βρήκα την λύση. Άλλαξα το λεξικό στα Αγγλικά και το QWERTY πληκτρολόγιο αλλάζει πλέον σε Ελληνικά μια χαρά. ….Άβυσσος η ψυχή του Kaiser!!! ;);)

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βρήκα την λύση. Άλλαξα το λεξικό στα Αγγλικά και το QWERTY πληκτρολόγιο αλλάζει πλέον σε Ελληνικά μια χαρά. ….Άβυσσος η ψυχή του Kaiser!!! ;);)

 

Δεν κατάλαβα τι εννοείς; Δεν αλλάζει με το shift+space.

Σημειώνω ότι έχω γυρίσει να βλέπω σε Αγγλικά αντί για Ελληνικά τα windows.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...