Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

υπάρχει κάποια εφαρμογή είτε της Moto είτε 3rd party για να μπορώ να μεταφέρω αρχεία από/προς το PC? To σύνδεσα μέσω USB, μου αναγράφει "Mobile phone (Motorola RAZRV3xv found)", πέρασα κάποιους drivers που βρήκα, αλλά αυτοί είναι για modem και έτσι δε μπορώ να δω το filesystem του κινητού...

Υπάρχει κάποιος τρόπος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Παιδια ξερει κανενας τι ειναι το H που εμφανιζετε σε μερικες περιοχες αντι για το 3g η 2.5g?:confused:
Link to comment
Share on other sites

FULL FIRMWARE

R26111LD_U_96.67.20R_LP0039_DRM0001_JPIT_R26111IZRGLBMOTOPROMISE_01_USIZRGBLORACHR26111046_1FF

http://www.megaupload.com/?d=OZEUB64H

 

REFLASH

R26111LD_U_96.67.20R_Reflash_V3xx_By_Kimi_1FF

http://rapidshare.com/files/66555129/R26111LD_U_96.67.20R_Reflash_V3xx_By_Kimi_1FF.rar

 

Το εχω δοκιμασει και λειτουργει μια χαρα.Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν μπορειτε να εχετε μονιμα ενεργοποιημενη την αναφορα των sms γιατι διαφορετικα δεν θα μπορειτε να μπειτε στον τηλεφωνικο καταλογο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
FULL FIRMWARE

R26111LD_U_96.67.20R_LP0039_DRM0001_JPIT_R26111IZRGLBMOTOPROMISE_01_USIZRGBLORACHR26111046_1FF

http://www.megaupload.com/?d=OZEUB64H

 

REFLASH

R26111LD_U_96.67.20R_Reflash_V3xx_By_Kimi_1FF

http://rapidshare.com/files/66555129/R26111LD_U_96.67.20R_Reflash_V3xx_By_Kimi_1FF.rar

 

Το εχω δοκιμασει και λειτουργει μια χαρα.Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν μπορειτε να εχετε μονιμα ενεργοποιημενη την αναφορα των sms γιατι διαφορετικα δεν θα μπορειτε να μπειτε στον τηλεφωνικο καταλογο.

 

αφου εχει κατι δυσαρεστο!! γτ βγηκε??

τι καλυτερο εχει απο το αλλο?:blink:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα καταστηματα Wind το πουλαν σαν ΣΚΕΤΗ συσκευη στα 129 ευρω! Πιο φτηνα και απο το απλο V3! Πολυ καλη αγορα!

Είσαι σίγουρος;Πριν μια βδομάδα το είδα 340.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα δηλαδή με το που ανοίξουν τα μαγαζιά έχουμε φύγει για wind και ψάχνουμε για το χριστουγεννιάτικο δώρο μας! :lol:

 

Πάντως απίστευτη μείωση τιμής είσαι σίγουρος?Εδώ το v360 κάνει 110 ευρώ.Μου φαίνεται παράλογο να τα δίνουνε σε τέτοια τιμή.Μήπως είναι τίποτα "χαλασμένα/προβληματικά"?

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα σε ολα τα γνωστα μαγαζια το βρισκω 340 ευρω!Τρελαθηκε ο αραβας και τα δινει τσάμπα?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Καλα σε ολα τα γνωστα μαγαζια το βρισκω 340 ευρω!Τρελαθηκε ο αραβας και τα δινει τσάμπα?:wacko:

 

Προσφορά είναι, θα περάσει:lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν μοιαζει να αληθευει... ειναι παραλογη τιμη...:blink:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη ευκαιρια πραγματικα. Αν δεν ειχα ενα σχεδον ιδιο κινητο θα το επερνα με τη μια!
Link to comment
Share on other sites

Ρε haki μήπως ρώτησες γιατί ρίξαν 200 ευρώ την τιμή?Είναι απλά παράλογο.Να πω ότι είναι προσφορά?Τότε θα έπρεπε να είχε βουήξει ο τόπος.Δεν μπορεί να μην υπάρχει καμιά παγίδα..Δηλαδή ηθελημένα προκαλούν ζημιά στα κέρδη τους?:wacko:

 

Θα προσπαθήσω να πεταχτώ από την Wind όταν ξανανοίξει.Αλλά δεν μπορώ να το χωνέψω.Πάντως αν όντως ισχύει θα σιγουρευτώ ότι το δικό μου το κουτί είναι καλά σφραγισμένο.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Εσυ δε μπορουσες να πεταχτεις μεχρι τη Wind της γειτονιας σου;;; Αλλα σου ηταν πιο ευκολο να κανεις εικασιες αραχτος μπροστα στην οθονη σου! Τι θα πει "δε μοιαζει να αληθευει";;; Oτι λεω μαμακιες;;;:mad: :spider:

 

Aληθευει!!! Και μαλιστα μου ειπαν οτι αν σε καποιο καταστημα Wind θελησουν να σας το πασαρουν για 340 ευρω, να τους καταγγειλετε στη Wind! Η τιμη του μεχρι εξαντλησης και οριστικης αποσυρσης ειναι 129 ευρω!

 

Oποιος δεν το βρει, ας μου στειλει 129 ευρω και θα του στειλω ενα ολοκαινουργιο με σημερινη αποδειξη απο καταστημα Wind!

 

Φιλε μου, δεν ειπα οτι λες ΄΄μαμακιες΄΄....απλα, αφησα να εννοειθει πως ειναι πραλαγο αυτο... και πως τα κινητα λογικα θα εχουν κατι σκαρτο...!!

και δεν βρισκομαι στο κεντρο της πολης!!... ειμαι μακρια!! δεν μπορω να κατεβω σε 1 καταστημα της wind!!

 

το πηρες πολυ εναντιωτικα!! και το ειπα ως κατι το οποιο δεν μοιαζει καθολου φυσιολογικο!! γτ ενα κινητο των 340 ευρω δεν πεφτει στην τιμη των 129, ετσι στο αψε σβησε...

Η παρατηρηση μου αφησε να εννοειθουν πολλα...

:happy:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι και γω ψηνομαι τι να λεμε τωρα!

 

Τι λεει ο φιλτατος Bomber, v3xx η μια και καλη κανενα samsung!?

Αν είναι να πάρεις νέο κινητό,θα συνιστούσα να πάρεις κάτι διαφορετικό από το V3x.Έχοντας πριν το V3x,νομίζω ότι θα βαρεθείς το xx εύκολα.

 

Αν ενδιαφέρεσαι για Modding,στρέψε το ενδιαφέρον σε motorola linux συσκευές.

 

Εγώ μετά το samsung,σε κανά χρόνο δηλαδή,θα κοιτάξω για κάποιο moddable κινητό.Εντύπωση μου έχει κάνει το Google Android.

Link to comment
Share on other sites

οταν λες bomber για τις linux? υπαρχουν κινητα που να ειναι mobile linux?..οπως τα αλλα: windows mobile?

και αν ειναι περιπου αυτο που λεω, γιατι τα προτεινεις? (πρεπει να ναι ακριβα..)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

και αυτα, τι ειναι??το v9 για π.χ. δεν ειναι??

εννοω τι εχουν παραπανω?γτ προτειμουνται?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

και αυτα, τι ειναι??το v9 για π.χ. δεν ειναι??

εννοω τι εχουν παραπανω?γτ προτειμουνται?

Το V9 είναι p2k05.Σαν το maxx και το v3xx.

 

Λέω θα τα προτιμούσα επειδή μοντάρονται περισσότερο.

 

Το Z8 haki δεν είναι linux.Το a1200,το Ε6,το Ζ6 και το V8 και το Ε8 ( http://www.boygeniusreport.com/gallery/handsets/motorola-rokr-e8-hands-on/ )

Link to comment
Share on other sites

και αυτα, τι ειναι??το v9 για π.χ. δεν ειναι??

εννοω τι εχουν παραπανω?γτ προτειμουνται?

 

Το μενού τους βασίζεται σε java-linux.

Δεν είναι ανοιχτά λειτουργικά ώστε να βάζεις προγράμματα, όπως το s60 ή τα win mobile,(μπορείς βέβαια να βάζεις java εφαρμογές).

Είναι πολύ παραμετροποιήσιμα, με ωραία γραφικά.

Μπορείς να δημιουργείς δικούς σου φακέλους(δικά σου μενού δλδ) στο κεντρικό μενού, να μετακινείς τα υπομενού σε όποιο φάκελο σε βολεύει ή ακόμα και στο κεντρικό μενού και διάφορα άλλα.

Επίσης το περιβάλλον εργασίας είναι ανανεωμένο.

Το v9 δεν έχει τέτοιο μενού

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...