Jump to content

Όλα τα προγράμματα της Spb στα Ελληνικά εδώ!!!


angelos_cy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά αυτές οι "πειραγμένες" ROMs βγάζουν προβλήματα, θα σου πρότεινα να στείλεις ένα mail στον developer της ROM.

 

Απο ότι έχω καταλάβει μέχρι στιγμής, κάτι συμβαίνει με το Battery Status (τελευταία έκδοση: 1.04.203 beta4 build 0242) που χρησιμοποιώ για overclocking στα 247...

Το task manager που έχει ίσως έχει bugs με το rotate screen, και με την λειτουργία close all. Τα απενεργοποίησα, και ελαχιστοποιήθηκαν τα προβλήματα. Παραμένει το πρόβλημα οτι δεν φορτώνεται το πρόγραμμα της φωτογραφικής κάποιες φορές, και πρέπει να κάνω soft reset. Πιθανόν να φταίει το overclocking.. το ψάχνω..

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι φίλε μου καμία ασυμβατότητα δεν έχω παρατηρήσει το έχω από το πρωί και το "σκαλίζω" αλλά κανένα πρόβλημα δεν έχω δει.

Restart το τηλέφωνο έχεις κάνει?? Διότι και εμένα έπαιζε άψογα αλλα restart δεν έκανε με τίποτα! Ακόμα και μετά απο hard format παλι με τα 2 μαζί δεν bootαρε το τηλέφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα μάλλον είναι στο SPB Phone Plus... ****το, και βολεύτηκα τα profiles του... :(

 

Το Spb Phone, το είχα και εγώ, και μου είχε βγάλει διάφορα προβληματάκια...

Κάποιοι "ειδικοί" μου είπαν ότι έχει γενικά προβλήματα αυτή η εφαρμογή...;)

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Συγνωμη ρε παιδια αμα εχει ξαναγραφτει αυτο που θα ρωτησω αλλα μηπως εχει κανενας ελληνικα για το PHone Suite????

 

Μην με βρισετε

 

Ευχαριστωωωωωωωωω

Samsung Galaxy S3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Συγνωμη ρε παιδια αμα εχει ξαναγραφτει αυτο που θα ρωτησω αλλα μηπως εχει κανενας ελληνικα για το PHone Suite????

 

Μην με βρισετε

 

Ευχαριστωωωωωωωωω

 

 

Ετοιμάζονται. Ελπίζω μέχρι τα Χριστούγεννα να είναι έτοιμα πολλά προγράμματα της Spb. Επίσημα από τη σελίδα της Spb αυτή τη φορά. Η αρχή έγινε ήδη με το Spb Pocket Plus και με την επίσημη ιστοσελίδα της Spb, που έχουν ήδη μεταφραστεί στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

to ekana egatastasi egala kai to skin alla eno epilego to SPB Full Screen Keyboard ayto ksanagirnaei sto pliktrologio gr:mad:

piga kai apo enarksi -ri8miseis -pliktrologio kai pali ksanagirnaei sto gr :(

8elo na grafo sms xoris ti grafida :confused: :( :nagger: zitao polla???:blink:

help kaneis?:worry: ?

 

αυτό μου το έκανε κι εμένα, πιστεύω ότι το καλύτερο έιναι να το κάνεις assign σε κάποιο hardware κουμπί.

 

 

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την τρομερή δουλειά

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Spb Greek FSK skin v2.0 QVGA:της σελιδας 8

 

Μια τροποποιηση στο συγκεκριμενο σκιν με εμφανιση HTC TOUCH

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=343953&page=4

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημερα και Χρονια πολλα σε ολους/ες:)Ευχομαι οτι καλυτερο με υγεια :)

Θα μπορουσε να μου πει καποιος την σειρα εγκαταστασης για να κανω ελληνικο το spb finance; καθως ειμαι νεος με τα pda:)

Διαβασα το σχετικο θεμα αλλα καπου τα μπερδεψα και μου βγαινουν ελληνικα μονο στις κατηγοριες εσοδων εξοδων.

Ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια και ευχομαι το νεο ετος να σας τα φερει οπως επιθυμηται:):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζω ενα μικρό προβληματακι..

Ενω το SPBFull Keyboard δουλεύει, δεν λειτουργεί το shift.Να το θεσω πιο απλα δεν μπορω να γραψω παυλες, εισαγωγικα κτλ.. Όλα τα υπόλοιπα λειτουργουν.. Καμιά πρόταση?

:):):):)

Η συσκευη ειναι LG KS20

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια Να ευχαριστησω και εγω με τη σειρα μου ολους οσους δημιουργησαν τις αναβαθμησεις των προγραματων της spb και να ζητησω την βοηθεια σας για το finance.

Με ποια σειρα τα περναμε στο pda,γιατι το παλευω και μου βγαζει οτι δεν ειναι σωστη η version.Βοηθηστε με καθως ειμαι και νεος στο pda.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια σορρυ για το off topic.μπορει καποιος να μ πει πως ξανουμε activation στο spb keyboard??εχω to serial number,&δεν ξερω που να το βαλω!!!

πηγαινω εναρξη-->προγραμματα-->sbk full screen keyboard.μετα απο εκει δεν μ βγαζει καποια επιλογη για activation.παρα μονο μ ανοιγει σε full screen το πληκτρολογιο...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ για το off topic.μπορει καποιος να μ πει πως ξανουμε activation στο spb keyboard??εχω to serial number,&δεν ξερω που να το βαλω!!!

πηγαινω εναρξη-->προγραμματα-->sbk full screen keyboard.μετα απο εκει δεν μ βγαζει καποια επιλογη για activation.παρα μονο μ ανοιγει σε full screen το πληκτρολογιο...

Αν και δεν έχω τα ελληνικά Windows mobile θα προσπαθήσω:

Έναρξη/ Ρυθμίσεις/ Εισαγωγή (αυτό που δείχνει το πληκτρολόγιο)/ Μέθοδος εισαγωγής: Spb Keyboard/

Κάτω αριστερά: Tools και μετά registration. Aυτό ήταν!!!;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω mitsos106. καλα μιλαμε για τρελλη στραβομαρα...

καποιες φορες απορω με τον εαυτο μ :lol::lol::lol:

 

&κατι αλλο.ενω ετρεχα κανονικα στο lg ks20 μ το spb pocket plus & δεν μ ειχε παρουσιασει το παραμικρο προβλημα,οταν εβαλα το spb full keyboard αρχισε να μ κανει κολληματα.

επισης η ασυμβατοτητα που εχει το συγκεκριμενο πληκτρολογιο με το spb phone suite(δεν αναγνωριζει το fullscreen πληκτρολογιο),διορθωνεται καπως??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα

Θέλω την βοήθειά σας για τα Ελληνικά του SPB FINANCE

Εγκατέστησα την beta έκδοση που αναφέρει το πρώτο post στην πρώτη σελίδα.

Κατέβασα Αποσυμπίεσα και μετέφερα το αρχείο των Ελληνικών που αναφέρει κάτω- κάτω στο πρώτο post στην πρώτη σελίδα μέσα στο φάκελο storage card\spb finance

Κατέβασα αποσυμπίεσα και μετέφερα το Ελληνικό skin στο φάκελο storage card\spb finance\default

Όταν τρέχω το spbfinance entry μου εμφανίζει το Ελληνικό skin.

Όταν τρέχω το spbfinance exe τα πάντα είναι στα Αγγλικά

Τι έχω κάνει λάθος???

(Soft Reset έχω κάνει)

 

Παιδιά συγνώμη λύθηκε το πρόβλημα. Δεν είχα κάνει σωστή αποσυμπίεση.

Ευχαριστώ

Δεν υπάρχει μονοπάτι για την ευτυχία, ευτυχία είναι το μονοπάτι
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!οταν κανουμε install το sfk στο p3300 ποια version κανουμε?την trial η την register?στην register ζιταει κωδικο..ποιος ειναι?ειμαι καινουριος στα pda!εθχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κι εδώ είναι τα αρχεία για το Spb Time και το Spb Weather.

μια βοηθεια το Spb Time δεν αλλαζει σε ελληνικά και είδα πως δεν υπάρχει αλλο spbTime_ΕΝ στο program files όπως έχουν τα άλλα spb

προγράμματα sos

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα βρήκα χθές το spb Mobile Shell V2.0 και το βράδυ με την βοήθεια του αρχείου απο τον Άγγελο έφτιαξά το txt για τα ελληνικά όποιος το θέλει το επισυνάπτω και ας το δοκιμάσει.

Αν κάτι μου ξέφυγε ας το διορθώσει κάποιος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα βρήκα χθές το spb Mobile Shell V2.0 και το βράδυ με την βοήθεια του αρχείου απο τον Άγγελο έφτιαξά το txt για τα ελληνικά όποιος το θέλει το επισυνάπτω και ας το δοκιμάσει.

Αν κάτι μου ξέφυγε ας το διορθώσει κάποιος

 

thanks, λειπουν ομως αρκετα ...δες animation....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα βρήκα χθές το spb Mobile Shell V2.0 και το βράδυ με την βοήθεια του αρχείου απο τον Άγγελο έφτιαξά το txt για τα ελληνικά όποιος το θέλει το επισυνάπτω και ας το δοκιμάσει.

Αν κάτι μου ξέφυγε ας το διορθώσει κάποιος

 

 

 

Φιλε μου σε ευχαριστω, ειναι αριστο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...