Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5200 & 5300


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Nokia softwareupdater κάνει αναβάθμιση λογισμικού στα Ελληνικά ή θα μου εγκαταστήσει το Αγγλικό ????

 

Αν δεν ειναι τιποτε παραεισαγωγη ,θα εγκαταστησει κανονικα

και τα Ελληνικα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η οθόνη είναι λογικό να είναι χαμηλής ποιότητας (λόγω ανάλυσης), αλλά δεν μπορώ να το θεωρήσω ως αρνητικό για τα λεφτά που ζητάει.

Διαφωνώ.. ΜΗΝ συνδέεται την κακή πιότητα ΜΟΝΟ με την ανάλυση :worry:

Την ίδια ανάλυση έχει και το Ζ530 της SE αλλά καμία σχέση. Η διαφορά είναι ότι η οθώνη του 5200 είναι PASSIVE (όχι ACTIVE πχ TFT). ΔΕΝ είναι TFT.

Έτσι

-> κάνει
φαντάσματα
(σε παιχνίδια με κίνηση είναι εφιάλτης)

-> σχετικά
χαμηλή φωτηότητα

-> μικρή
γωνία θέασης
(αν δεν την βλέπεις κάθετα παραμορφόνοντια χρώματα, φωτηνότητα)

-> κακή
απόδωση
των χρωμάτων (μη πιστότητα)

Βλέποντας τις ΝΕΕΣ τιμές των SE Z550 (220χ170 1,3mp, FM, MC, 182€) και K750 (2mp, FM κτλ 195€, 4 μέρες αυτονομία) ΔΕΝ νομίζω αξίζει κανείς να ασχολείται με το 5200 :D πλην του κολλήματος με τα (χαζά) μενού των ΝΟΚΙΑ (ουτε χρόνο ομιλίας ΔΕΝ μετρά κατά την κληση:p )

 

ΥΓ. Τ video του 5200 είναι για κλάματα (μέχρι να φωνάξεις τελειώσε.. ζήτημα να είναι 5 sec)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ.. ΜΗΝ συνδέεται την κακή πιότητα ΜΟΝΟ με την ανάλυση :worry:

Την ίδια ανάλυση έχει και το Ζ530 της SE αλλά καμία σχέση. Η διαφορά είναι ότι η οθώνη του 5200 είναι PASSIVE (όχι ACTIVE πχ TFT). ΔΕΝ είναι TFT.

Έτσι

-> κάνει
φαντάσματα
(σε παιχνίδια με κίνηση είναι εφιάλτης)

-> σχετικά
χαμηλή φωτηότητα

-> μικρή
γωνία θέασης
(αν δεν την βλέπεις κάθετα παραμορφόνοντια χρώματα, φωτηνότητα)

-> κακή
απόδωση
των χρωμάτων (μη πιστότητα)

Βλέποντας τις ΝΕΕΣ τιμές των SE Z550 (220χ170 1,3mp, FM, MC, 182€) και K750 (2mp, FM κτλ 195€, 4 μέρες αυτονομία) ΔΕΝ νομίζω αξίζει κανείς να ασχολείται με το 5200 :D πλην του κολλήματος με τα (χαζά) μενού των ΝΟΚΙΑ (ουτε χρόνο ομιλίας ΔΕΝ μετρά κατά την κληση:p )

 

ΥΓ. Τ video του 5200 είναι για κλάματα (μέχρι να φωνάξεις τελειώσε.. ζήτημα να είναι 5 sec)

 

Ένα κινητό το αγοράζεις σαν σύνολο, ο καθένας βέβαια δίνει έμφαση στα χαρακτηριστικά που τον ενδιαφέρουν περισσότερο. Έτσι : Το 5200 είναι ένα όμορφο, Slide κινητό τηλέφωνο, Nokia, με ευχάριστο μενού, δυνατότητες Mp3 player + Radio, επέκταση μνήμης, και κάθε είδους συνδεσιμότητα. Ο καθένας μπορεί να εστιάσει όπου θέλει. Εμένα μου φαίνεται πολύ ευχάριστο κινητό.

 

Σε ότι αφορά την οθόνη, έχει ένα πρόβλημα όπως λες. Δεν έχει καλή πιστότητα στην φωτο, κληρονομιά της colour STN. Αλλά.... το κινητό δεν το αγοράζεις για φωτο. Όσο για το ghost effect, έχει μειωθεί στο ελάχιστο δυνατό. Πρόκειται για νέα τεχνολογία cSTN όχι πριν 3 χρόνια. Η γωνιά θέασης είναι μια χαρά, και.... το πλεονέκτημα της είναι η αυτονομία που του χαρίζει. Ήρεμα 4 μέρες, πιο εντατικά 3 ημέρες.

 

Πρόκειται για ένα κινητό που κοστίζει 159 ευρώ. Σκέψου το.

Δουλεύει και κάνει απροβλημάτιστα τον σκοπό που κατασκευάστηκε. Mp3 player + όμορφο slide Νokia κινητό.

 

Αυτά!

 

Υ.Γ. Μια κάρτα 256MB κοστίζει 13 ευρώ. Το Βίντεο μπορεί και παραπάνω με μια τέτοια μικρή κάρτα.

Για τον χρόνο κλήσης έχεις δίκιο. Ή μόνο μετά την κλήση, ή κατα την διάρκεια , αφού χρειαστεί να μπεις σε μενού... εδώ φάουλ τα νόκια όλα γενικά.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αναβάθμισα το 5200 από την (απροβλημάτιστη) 3.60, στην 3.92. Κανένα πρόβλημα, αλλά πρέπει οπωσδήποτε πρέπει να έχεις adsl, γιατί κατεβάζει εκείνη την ώρα το firmware. Δεν είδα διαφορές από 3.60 σε 3.92, η 3.50 λέγεται ότι έχει κάποια προβληματάκια...

H 3.92 είναι τελείως απροβλημάτιστη. Συνεργάζεται και άψογα με το PC Suite 6.82

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

H 3.92 είναι τελείως απροβλημάτιστη. Συνεργάζεται και άψογα με το PC Suite 6.82

 

Δείτε.. http://www.********.gr/forum/showthread.php?t=13169

 

Διαφορές της v3.92 από την v3.50

 

Messaging:

- MMS message saving as a template improved

- Improved handling of received MMS including text, sound and video

- Improvements in email functionality

 

WAP:

- Header texts updated (downloading Games and Graphics)

- SGML comment delimiters in CSS improved

 

Applications:

- Font size of music title optimized in Music Player

- Improved track list handling in Audio Player

- ID3 tag improvements in Music Player

- Forward Lock MP3 file handling improved

- Progress bar of Music Player is shown when playing music

- Icon sizes in Active standby mode optimized

- After expiration of the Rights of the activation key for a DRM protected file the activation key is automatically deleted

- Confirmation note is shown when receiving Right Objects via Push

 

Languages:

- Russian characters updated in ID3 tags in Music Player

- Catalan and Basque language updates

- Euskara and Catalan language available as voice playback language

- Polish camera UI texts updated

- Hours in Calendar's Week mode optimized in Arabic

 

Other Changes:

- Menu texts updates in To-Do list

- Message alert tone optimized in beep once mode

- Font colors settings updated in idle mode

- OTA operator logo display improved

- Radio station scanning improved

- Time settings improved if negative time zones used

- Handling of SWF wallpapers and screen savers improved

- Operator name list updated

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

H 3.92 είναι τελείως απροβλημάτιστη. Συνεργάζεται και άψογα με το PC Suite 6.82

 

Συμφωνώ κι εγώ σ αυτό. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στην 3.92

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότηα να τραβήξεις περισσότερο από 15'' συνεχόμενου video στο 5300;

Επίσης, αξίζει να δώσει κανείς 28 € για μια καρτούλα 1GB με την προϋπόθεση ότι χρησιμοποεί το 5330 και ως mp3 player, η δεν έχει νόημα καθώς η μπαταρία τα φτύνει γρήγορα;!

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζετε αν υπάρχει η δυνατότηα να τραβήξεις περισσότερο από 15'' συνεχόμενου video στο 5300;

Επίσης, αξίζει να δώσει κανείς 28 € για μια καρτούλα 1GB με την προϋπόθεση ότι χρησιμοποεί το 5330 και ως mp3 player, η δεν έχει νόημα καθώς η μπαταρία τα φτύνει γρήγορα;!

Ευχαριστώ..

 

Nai mporei na traviksei video gia panw apo 15 secs!H mpataria nomizw diarkei ws

mp3 player gia 11 me 13 wres!Egw pistevw oti aksizei na dwseis ta lefta!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε χθές το NOKIA 5200 Red δώρο για τη γυναίκα μου. Πραγματικά πιστεύω ότι είναι πολύ αξιοπρεπές και πλήρες κινητό για την τιμή του πάντα! Προσωπικά το βρίσκω και πολύ όμορφο στην εμφάνιση.

 

Το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετώπισα ήταν ότι δεν μπορούσα με τίποτα να ανοίξω το πίσω καπάκι του κινητού για να μπορέσω να βάλω την μπαταρία και την κάρτα SIM στο τηλέφωνο. Αναγκάστηκα να πάω σε κάποιο NOKIA Store να μου το ανοίξουν γιατί φοβήθηκα μην τα σπάσω από το ζόρι.

 

Όταν έκανα το λάθος και το έκλεισα, πραγματικά δυσκολεύτηκα πολύ να το ξανανοίξω για να προσθέσω μια κάρτα Micro SD και αγόρασα σήμερα. Συνέβη και σε σας κάτι τέτοιο ή έτυχε μόνο σε μένα; :worry:

 

Τέλος πάντων ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί να το ανοίξω πάλι!

 

Και μια ερώτηση: Επειδή είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με ΝOKIA συσκευή, μπορείτε να μου πείτε πώς βλέπω την έκδοση firmware που είναι εγκατεστημένη αυτή τη στιγμή στη συσκευή; Ευχαριστώ! :)

 

------------

Edit: Το βρήκα από το site της NOKIA. Γίνεται με τον συνδυασμό πλήκτρων *#0000# Τελικά έχω την έκδοση 3.92, οπότε δεν απαιτείται ακόμα αναβάθμιση!

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση: Επειδή είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι με ΝOKIA συσκευή, μπορείτε να μου πείτε πώς βλέπω την έκδοση firmware που είναι εγκατεστημένη αυτή τη στιγμή στη συσκευή; Ευχαριστώ! :)

 

*#0000# ;)

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

*#0000# ;)

 

Αν και το βρήκα, σ' ευχαριστώ για την αμεσότητα! :)

 

Παρατήρησα και κάτι ακόμα:

 

Στο μενού <Ρυθμίσεις>, <Εμφάνιση>, <Κινούμενο σχέδιο ανοιγμ. καλύμμ.> αν επιλέξει κανείς <Ενεργοποίση> και μετά σβήσει τη συσκευή και την ξανα-ανάψει, αυτή η ρύθμιση θα έχει γυρίσει στην επιλογή <Απενεργοποίηση> :confused:

 

Συμβαίνει και σε άλλους αυτό;

 

Θυμίζω ότι έχω firmware 3.92.

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Αν και το βρήκα, σ' ευχαριστώ για την αμεσότητα! :)

 

Παρατήρησα και κάτι ακόμα:

 

Στο μενού <Ρυθμίσεις>, <Εμφάνιση>, <Κινούμενο σχέδιο ανοιγμ. καλύμμ.> αν επιλέξει κανείς <Ενεργοποίση> και μετά σβήσει τη συσκευή και την ξανα-ανάψει, αυτή η ρύθμιση θα έχει γυρίσει στην επιλογή <Απενεργοποίηση> :confused:

 

Συμβαίνει και σε άλλους αυτό;

 

Θυμίζω ότι έχω firmware 3.92.

 

Mipws den exeis apothikefsi tis rithmiseis s?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Break your TV. Enter the unwired revolution.

 

-Dexter

Link to comment
Share on other sites

Mipws den exeis apothikefsi tis rithmiseis s?

 

Δεν υπάρχει κάποια επιλογή για αποθήκευση! Απλά επιλέγεις <Ενεργοποίηση> ή <Απενεργοποίηση> κι αυό είναι όλο. Εκτός αν κάτι μου έχει ξεφύγει! :confused:

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Mipws den exeis apothikefsi tis rithmiseis s?

 

Δεν υπάρχει κάποια επιλογή για αποθήκευση! Απλά επιλέγεις <Ενεργοποίηση> ή <Απενεργοποίηση> κι αυτό είναι όλο. Εκτός αν κάτι μου έχει ξεφύγει! :confused:

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια επιλογή για αποθήκευση! Απλά επιλέγεις <Ενεργοποίηση> ή <Απενεργοποίηση> κι αυό είναι όλο. Εκτός αν κάτι μου έχει ξεφύγει! :confused:

 

Εξαρτάται από το κάθε θέμα. Μπορεί να σου συμβαίνει και το αντίθετο. Γενικά το θέμα ξαναμπαίνει στο default αν κλείσεις και ανοίξεις το κινητό σε αυτή την ρύθμιση. Μάλλον θα έχεις το κλασσικό Nokia.nth οπότε και το απενεργοποιεί. Λιγάκι άκυρο.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Ναι! Ακριβώς αυτό έχω. Σ' ευχαριστώ πολύ για την εξήγηση. Πάντως θα ήταν καλύτερα να μην γίνεται αυτό.

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είπαμε, καλό κινητό, αλλά μην ενθουσιάζεσαι τόσο, αυτό το ''super othoni'' τι το'θελες..!

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες..Εχω ενα πρόβλημα με το κινητό που μόλις πήρα το 5300.Ο ήχος στα video που μου έχουν στείλει δεν συμβαδίζει σωστά με τα video με αποτέλεσμα πολλές φορές ο ήχος να τελιώνει πριν τελιώσει το video.Μήπως κάποιος ξέρει σε τι μπορεί να οφείλετε ?Ευχαριστω προκαταβολικά :)

HONDA ASTREA GRAND

____AASA POWER___

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες..Εχω ενα πρόβλημα με το κινητό που μόλις πήρα το 5300.Ο ήχος στα video που μου έχουν στείλει δεν συμβαδίζει σωστά με τα video με αποτέλεσμα πολλές φορές ο ήχος να τελιώνει πριν τελιώσει το video.Μήπως κάποιος ξέρει σε τι μπορεί να οφείλετε ?Ευχαριστω προκαταβολικά :)

 

Λογικά αναφέρεσαι σε βίντεο 3gp. Ναι έχει αυτό το μειονέκτημα όλη η σειρά 5200/5300. Αναμένουμε κάποια αναβάθμιση. Σε κωδικοποίηση MPEG-4 δεν το κάνει αυτό, αλλά και πάλι εξαρτάται. Αν ξεφύγεις από τις κλασσικές ρυθμίσεις τότε πάλι κάνει καθυστέρηση

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

HI ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΑΙΝΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ 5300(ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΗΜΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙ ΚΟΜΨΟ)ΤΕΣΠΑ ΕΠΕΙΔΙ ΛΟΓΟ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΛΟΓΟ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΥΠΟΘΕΙ

ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 5300 Η ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ ΘΕΜΑ ? ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ:rolleyes:

 

ΠΕΡΙΜΕΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!

Link to comment
Share on other sites

Βολεύεσαι με κανά theme μέχρι να βρούμε java apps/games???

 

http://gallery.mobile9.com/c/series-40-3rd-ed-themes/1/?sort=6

H απάντηση ήταν στη σελίδα 7...

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

HI ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΠΑΙΝΟ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ 5300(ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΗΜΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙ ΚΟΜΨΟ)ΤΕΣΠΑ ΕΠΕΙΔΙ ΛΟΓΟ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΡΟΝΟΥ ΛΟΓΟ ΠΑΝΝΕΛΙΝΙΩΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΥΠΟΘΕΙ

ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 5300 Η ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΓΩ ΘΕΜΑ ? ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ:rolleyes:

 

ΠΕΡΙΜΕΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!

 

Πήγαινε στο www5.ownskin.com Έχει πολλά. Αν θες να φτιάξεις ένα θέμα ( παίρνει ώρα... και λογικά θα έχεις διάβασμα ) κοίταξε στην πρώτη σελίδα στο topic, θα βρεις το πρόγραμμα.

:happy:

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...