Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την ακρίβεια η τιμή που μου είπανε ήταν 869 αλλά δεν ήξερε να μου πει τί θα περιέχει αυτή η τιμή

Ίσως να έχει κάποιους χάρτες μέσα με δυνατότητα πλοήγησης

Τέλος πάντων 2 βδομάδες μείνανε. θα δείξει

E ενταξει δε χρειαζεται να παρεις και το navigation και για τις 100 χωρες που εχει,υποθετω αυτο περιλαμβανεται αφου το κιν σκετο θα κανει 720 ευρω.Επισης δε μπορω να καταλαβω πως θα πληρωνεις οτα θα κατεβαζεις το navigation:θα βαζεις αριθμο πιστωτικης?Με μετρητα κατευθειαν σε ενα νοκια shop δε γινεται?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι λέτε τώρα, ρε παιδιά!

Δεν είπαμε ότι είναι δωρεάν;

Ή κατάλαβα λάθος;

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει με 869 ευρω να το χαιροντε κι ελπιζω να μην ερθει σε τετοια τιμη,ελεγα να το παρω ομως τοσα λεφτα δεν τα πεταω προσωπικα γι αυτο.

για να δουμε ομως,λιγες ημερες εμειναν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Επισης δε μπορω να καταλαβω πως θα πληρωνεις οτα θα κατεβαζεις το navigation:θα βαζεις αριθμο πιστωτικης?Με μετρητα κατευθειαν σε ενα νοκια shop δε γινεται?

Θα τρέχεις το "Μουλάρι" :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Στο review που εδωσε πριν ο nervous εχει και σε απολυτο σκοταδι.Κοιτα να δεις στην καμερα πιστευω οτι ειναι κορυφη αλλα αν βγαλει η SE κανα Κ850 με 5 ΜΡ θα το ριχνει πιστευω.

 

 

Θα περιμένω να δώ (και να κρίνω)από το κανονικό, μόλις κυκλοφορήσει.

Το πιο ρεαλιστικό νομίζω:cool:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στο review που εδωσε πριν ο nervous εχει και σε απολυτο σκοταδι.Κοιτα να δεις στην καμερα πιστευω οτι ειναι κορυφη αλλα αν βγαλει η SE κανα Κ850 με 5 ΜΡ θα το ριχνει πιστευω.Παντως σε σχεση με τα νοκια που κυκλοφορουν μεχρι σημερα υπαρχει σαφης βελτιωση σε αυτον τον τομεα.EDIT:Φιλε GtC ο καθενας λεει οτι θελει το κινητο 720 ευρω θα εχει

 

+++ οτι θα έχει και τα μισά € :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει με 869 ευρω να το χαιροντε κι ελπιζω να μην ερθει σε τετοια τιμη,ελεγα να το παρω ομως τοσα λεφτα δεν τα πεταω προσωπικα γι αυτο.

για να δουμε ομως,λιγες ημερες εμειναν.

 

Μην πιστεύεις τέτοιες κινδυνολογίες.Η συσκευή θα κοστίζει 720 ευρώ περίπου.Έχω ήδη ρωτήσει σε δύο καταστήματα της Νόκια.

Link to comment
Share on other sites

Ν73 αρχιική τιμή 500 Ευρώ

+ GPS (τσιπάκι, πρόγραμμα, χάρτες)

+ WIFI

+ 2MP στην κάμερα (3MP του Ν73 +2MP=5)

- 150 mAh στην μπαταρία (1100 του Ν73 - 150)

 

Σύνολο 720 Ευρώ

δηλ. Ν73 + 220 Ευρώ !!

 

Θα μπορούσε να χαρακτηριστεί και λογική τιμή (αν πάμε με τη μπακαλίστικη μέθοδο)...

... αλλά δεν παύουν να είναι πολλά τα 720 ευρουδάκια :(

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Ν73 αρχιική τιμή 500 Ευρώ

+ GPS (τσιπάκι, πρόγραμμα, χάρτες)

+ WIFI

+ 2MP στην κάμερα (3MP του Ν73 +2MP=5)

- 150 mAh στην μπαταρία (1100 του Ν73 - 150)

:(

 

Πρόσθεσε σε όλα αυτά το VGA βίντεο στα 30fps,το HSDPA και τον υποδιπλάσιο δείκτη SAR του Ν95.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δίκιο. :O

+ slider

+ ένα δέκατο της ίντσας και κάτι μεγαλύτερη οθόνη...

 

Αν σκεφτείς όμως ότι σε 3 χρόνια θα λαμβάνει μέρος στις στον αγώνα ρίψης κινητών :lol: :lol: (κάπου γίνεται και τέτοιος αγώνας, νομίζω Σουηδία)... σου ρχεται κρίμα :p :p

 

Α! Πώς μου ξέφυγε. Στο γερμανικό review στο τέλος λέει ότι για τους χάρτες ακούγεται κάτι για περίπου 8 ευρώ για την κάθε χώρα! Νόμιζα ότι θα είναι τσάμπα αλλά έστω κι έτσι είναι καλή η τιμή τους. :)

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δίκιο. :O

+ slider

+ ένα δέκατο της ίντσας και κάτι μεγαλύτερη οθόνη...

 

Αν σκεφτείς όμως ότι σε 3 χρόνια θα λαμβάνει μέρος στις στον αγώνα ρίψης κινητών :lol: :lol: (κάπου γίνεται και τέτοιος αγώνας, νομίζω Σουηδία)... σου ρχεται κpima

EINAI DYNATON

spis
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία μπορεί να είναι μεγαλύτερη σε mAh αλλά δεν νομίζω να κρατάει όσο του Ν73.Έτσι δεν λένε άλλωστε?
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία μπορεί να είναι μεγαλύτερη σε mAh αλλά δεν νομίζω να κρατάει όσο του Ν73.Έτσι δεν λένε άλλωστε?

Ίσα ίσα μικρότερη είναι,του ν95 ειναι 940 mah,και του n73 1100.

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα, ρε παιδιά!

Δεν είπαμε ότι είναι δωρεάν;

Ή κατάλαβα λάθος;

Δωρεαν θα ειναι οι χαρτες,η πλοηγηση δεν θα ειναι

 

Ναι, δίκιο. :O

+ slider

+ ένα δέκατο της ίντσας και κάτι μεγαλύτερη οθόνη...

 

Αν σκεφτείς όμως ότι σε 3 χρόνια θα λαμβάνει μέρος στις στον αγώνα ρίψης κινητών :lol: :lol: (κάπου γίνεται και τέτοιος αγώνας, νομίζω Σουηδία)... σου ρχεται κρίμα :p :p

 

Α! Πώς μου ξέφυγε. Στο γερμανικό review στο τέλος λέει ότι για τους χάρτες ακούγεται κάτι για περίπου 8 ευρώ για την κάθε χώρα! Νόμιζα ότι θα είναι τσάμπα αλλά έστω κι έτσι είναι καλή η τιμή τους. :)

Δεν νομιζω οσοι το εχουν δοκιμασει λενε θα ειναι τσαμπα
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν θα ειναι οι χαρτες,η πλοηγηση δεν θα ειναι

 

Δεν είχα GPS μέχρι τώρα και δεν μπορώ να καταλάβω την παραπάνω πρόταση. Τι εννοούμε με το "πλοήγηση"; την εφαρμογή;

Αν μπορείς να το κάνεις πιο λιανά...:worry:

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα GPS μέχρι τώρα και δεν μπορώ να καταλάβω την παραπάνω πρόταση. Τι εννοούμε με το "πλοήγηση"; την εφαρμογή;

Αν μπορείς να το κάνεις πιο λιανά...:worry:

Δωρεαν θα ειναι χαρτες,δηλαδη θα σου δειχνει στο χαρτη το στιγμα σου που βρισκεσαι αυτο θα ειναι δωρεαν.Τωρα το navigation η πλοηγηση δηλαδη θα χρεωνεται εξτρα,αυτο ειναι να βαζεις μια διαδρομη και να σου λεει με οδηγιες φωνητικες ή και οπτικες(με βελακια ας πουμε στην οθονη)πως να κατευθυνθεις λεει ας πουμε στα 100 μετρα στριβεις δεξια,αυτη η λειτουργια θα χρεωνεται εξτρα:)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απαξ η καθε φορα?
Απο οτι εχω δει σε βιντεακια καθε φορα,κανονικη πλοηγηση δηλαδη καθε φορα που θα χρειαζεται να στριβεις στο λεει
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι ο φίλος μας ρωτάει αν πληρώνει άπαξ ή κάθε φορά που χρησιμοποιείς την πλοήγηση.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω καταλαβει απαξ,δηλαδη το κατεβαζεις και τοτε πληρωνεις μια και καλη!
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λεω οτι δε θα συμπεριλαμβανεται το navigation στη τιμη του κινητου στο gps που αγοραζεις σκετο συμπεριλαμβανονται ολα στην τιμη του.Η νοκια εκρινε οτι το navigation και το καταλληλο software μπορει να μην το χρειαζονται ολοι ετσι δε το συμπεριλαμβανει στη τιμη του κινητου(και σωστα κατα τα γνωμη μου),ενω τους χαρτες ολοι τους θελουν εφοσον θα παρουν κινητο με δεκτη gps
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...