Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλο το γκρουπ. Δυο ερωτησούλες έχω ως νέος στο βάτραχο αν μπορείτε να με βοηθήσετε..

1. Κάθε μήνα μου δίνει 60 (+60) λεπτά προς όλους.Στον τρίτο ("νεκρό") μήνα που θα έχω ενεργοποιήσει πχ το πακέτο με τα 3.02€ και θα "παίζω" χωρίς υπόλοιπο κάρτας, πάλι θα μου τα βάλει;;

2. Δεν έχω ενεργό πακέτο ίντερνετ και δε θέλω να βάλω. Διάβασα οτι by default είναι απενεργοποιημένη η κατανάλωση ΜΒ απ την κάρτα. Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθεί;;

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2024 at 2:13 ΠΜ, runner70 said:

Μπραβο για την παρατηρητικότητα. Η ερωτηση μου παει στον χρηστη soch, εφοσον εχεις επιλεξεις 4G internet, αν ΔΕΝ μιλας στο τηλ, εχεις internet ;

Όχι, δεν είχε Internet χωρίς κλήση.

Έφτιαξε μόνο του την επόμενη μέρα. Είχα κάνει επανεκκινήσεις την μέρα του προβλήματος εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, maller said:

Διάβασα οτι by default είναι απενεργοποιημένη η κατανάλωση ΜΒ απ την κάρτα. Υπάρχει τρόπος να ενεργοποιηθεί;;

Δεν είναι απενεργοποιημένα. Απλώς όταν μηδενίσουν τα δεδομένα δεν σε χρεώνει ημερήσιο

1 ώρα πριν, maller said:

Κάθε μήνα μου δίνει 60 (+60) λεπτά προς όλους.Στον τρίτο ("νεκρό") μήνα που θα έχω ενεργοποιήσει πχ το πακέτο με τα 3.02€ και θα "παίζω" χωρίς υπόλοιπο κάρτας, πάλι θα μου τα βάλει;;

Ναι τα δίνει μέχρι να μπει φραγή. Αυτό σε μένα περισυ. Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν είναι απενεργοποιημένα. Απλώς όταν μηδενίσουν τα δεδομένα δεν σε χρεώνει ημερήσιο

Ναι τα δίνει μέχρι να μπει φραγή. Αυτό σε μένα περισυ. Δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.

Επειδή από χθες τελείωσε το πακέτο δεδομένων..Είναι μεν ενεργό το 4G που έχω αλλά -ουσιαστικά- μόνο για να μπεις στην εφαρμογή του Frog. Δε μπαίνει πουθενά αλλού. Εγώ θέλω χρονοχρέωση βασικά, ούτε καν ημερήσιο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, maller said:

Επειδή από χθες τελείωσε το πακέτο δεδομένων..Είναι μεν ενεργό το 4G που έχω αλλά -ουσιαστικά- μόνο για να μπεις στην εφαρμογή του Frog. Δε μπαίνει πουθενά αλλού. Εγώ θέλω χρονοχρέωση βασικά, ούτε καν ημερήσιο.

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς χρονοχρέωση. Και το ημερήσιο χρονοχρέωση είναι. Τα πακέτα είναι ογκοχρέωση+χρονοχρέωση μαζί. Ότι τελειώσει πρώτο. Αλλιώς λύση η σιμ Ευρώπης για απεξάρτηση από τοπικούς παρόχους. Μάλλον δεν καταλαβαίνω εγώ τι ζητάς. Και να δω αν υπάρχει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αυτή την υπηρεσία εννοείς

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/new_my_internet.html

Η οποία είναι προενεργοποιημένη κανονικά. Αν δεν είναι στέλνεις το μήνυμα που λέει

MI στο 1333

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dimitroula10 said:

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς χρονοχρέωση. Και το ημερήσιο χρονοχρέωση είναι. Τα πακέτα είναι ογκοχρέωση+χρονοχρέωση μαζί. Ότι τελειώσει πρώτο. Αλλιώς λύση η σιμ Ευρώπης για απεξάρτηση από τοπικούς παρόχους. Μάλλον δεν καταλαβαίνω εγώ τι ζητάς. Και να δω αν υπάρχει αυτό.

Εννοώ να χρεώνεσαι βάσει τιμής καταλόγου ανά ΜΒ όχι με προαγορά πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην ιστοσελίδα my internet που λέει το λινκ που σου έστειλα, αν θυμάμαι καλά από κει μπορείς να το απενεργοποιήσεις και σου λέει πόσο σε χρεώνει.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kmpatra said:

Μάλλον αυτή την υπηρεσία εννοείς

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/new_my_internet.html

Η οποία είναι προενεργοποιημένη κανονικά. Αν δεν είναι στέλνεις το μήνυμα που λέει

MI στο 1333

Μάλλον το αντίθετο, να ΑΠενεργοποιηθεί θέλω ώστε να μη με κόβει όταν τελειώνει το πακέτο και να "τρώει" από την κάρτα. Αυτή τη στιγμή είναι ενεργή και μόλις τελείωσε το πακέτο, παπαλα η πρόσβαση..

Link to comment
Share on other sites

Googlαρε "απενεργοποιηση cosmote my internet" και στειλε END MI στο 1333 sms.

Πες μας εαν χρεωνει ανα MB (και ποσο πχ 0,0053€/ΜΒ) , καθως σε ολες τις αλλες εταιριες "πεφτει" 2€ χρεωση απαξ και ανοιξεις τα data στο κινητο σου εαν δεν εχεις πακετο, ειτε 1kB καταναλωσεις ειτε 300GB μες στην ιδια μερα!

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ παρατήρησα ότι γενικά η εφαρμογή του βατράχου είναι λίγο έτσι πρόχειρη. Εννοώ ότι τα πακέτα δεν είναι σε συγκεκριμένες θέσεις να τα βρεις να τα ψάξεις να τα συγκρίνεις παρά μόνο όταν πατάς πάνω στα ήδη υπάρχοντά σου πακέτα βλέπεις και τα άλλα πακέτα που είναι προς αγορά τα οποία έχουν τοποθετηθεί εκεί με βάση τις προτιμήσεις σου. 

Κάτι ακόμα, μπορούμε με κάποιο τρόπο να σταματήσουμε να έρχονται τα sms διπλά; Τι εννοώ να μην ειναι ταυτόχρονα και στην αγγλική και στην ελληνική δεν χρειάζεται στην αγγλική.

Το σημαντικότερο ξέχασα να παραλείψω ότι η εφαρμογή αυτή δεν εγκαθίσταται σε κινητό με android λειτουργικό που έχω το οποίο είναι custom-rom.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Inevar said:

Το σημαντικότερο ξέχασα να παραλείψω ότι η εφαρμογή αυτή δεν εγκαθίσταται σε κινητό με android λειτουργικό που έχω το οποίο είναι custom-rom.

Βάλε μία εφαρμογή απόκρυψη του ρουτ, magisk.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dimitroula10 said:

Βάλε μία εφαρμογή απόκρυψη του ρουτ, magisk.

Το έχω και όλες τις απαραίτητες εφαρμογές. Θα ξανακοίταξω ευχαριστώ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, kmpatra said:

Μπες στην ιστοσελίδα my internet που λέει το λινκ που σου έστειλα, αν θυμάμαι καλά από κει μπορείς να το απενεργοποιήσεις και σου λέει πόσο σε χρεώνει.

Δυστυχώς δεν έχει τέτοια επιλογή..Το μόνο που κατάφερα είναι (εγκαθιστώντας την εφαρμογή COSMOTE) να μου δώσει 5gb για μια εβδομάδα..

1 ώρα πριν, alteisei said:

Googlαρε "απενεργοποιηση cosmote my internet" και στειλε END MI στο 1333 sms.

Πες μας εαν χρεωνει ανα MB (και ποσο πχ 0,0053€/ΜΒ) , καθως σε ολες τις αλλες εταιριες "πεφτει" 2€ χρεωση απαξ και ανοιξεις τα data στο κινητο σου εαν δεν εχεις πακετο, ειτε 1kB καταναλωσεις ειτε 300GB μες στην ιδια μερα!

Θα το δοκιμάσω όταν έχω λίγο μεγαλύτερο υπόλοιπο μη τυχόν και ξεμείνω και θα ενημερώσω την ομάδα να ξέρουμε.. Πάντως απο την εξυπηρέτηση μου είπαν οτι ισχύει ογκοχρέωση με 1€ (και κατι σεντς..) ανά ΜΒ. Δεν έχω και μεγάλη εμπιστοσύνη αλλά το αναφέρω κι αυτό..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, maller said:

Πάντως απο την εξυπηρέτηση μου είπαν οτι ισχύει ογκοχρέωση με 1€ (και κατι σεντς..) ανά ΜΒ

Φίλε με αυτή την τιμή μπορείς να αγοράσεις πακέτο κανονικά. Τι νόημα έχει?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, maller said:

Δυστυχώς δεν έχει τέτοια επιλογή..Το μόνο που κατάφερα είναι (εγκαθιστώντας την εφαρμογή COSMOTE) να μου δώσει 5gb για μια εβδομάδα..

Θα το δοκιμάσω όταν έχω λίγο μεγαλύτερο υπόλοιπο μη τυχόν και ξεμείνω και θα ενημερώσω την ομάδα να ξέρουμε.. Πάντως απο την εξυπηρέτηση μου είπαν οτι ισχύει ογκοχρέωση με 1€ (και κατι σεντς..) ανά ΜΒ. Δεν έχω και μεγάλη εμπιστοσύνη αλλά το αναφέρω κι αυτό..

Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων, η χρέωση για την χρήση δεδομένων ανέρχεται σε 0,005€/MB, με μέγιστη ημερήσια χρέωση τα 2€. Εφόσον οι συνδρομητές φτάσουν την μέγιστη επιτρεπτή ημερήσια χρήση των 2€, η COSMOTE με σκοπό την απρόσκοπτη παροχή των Υπηρεσιών της, ενδέχεται να εφαρμόσει πολιτική ορθής χρήσης στο 1,5Mbps, μέχρι τη συμπλήρωση 24 ωρών από την πρώτη χρήση δεδομένων.

η πληροφορία διατίθεται στους τελευταίους τιμοκαταλόγους COSMOKAPTA (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-451a-5de4-e053-181f12ac3db5) και WHATS UP (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-440f-5de4-e053-181f12ac3db5). Δεν αναφέρεται ωστόσο τίποτα σχετικό στην αντίστοιχη σελίδα του FROG.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, arjuna said:

Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων, η χρέωση για την χρήση δεδομένων ανέρχεται σε 0,005€/MB, με μέγιστη ημερήσια χρέωση τα 2€. Εφόσον οι συνδρομητές φτάσουν την μέγιστη επιτρεπτή ημερήσια χρήση των 2€, η COSMOTE με σκοπό την απρόσκοπτη παροχή των Υπηρεσιών της, ενδέχεται να εφαρμόσει πολιτική ορθής χρήσης στο 1,5Mbps, μέχρι τη συμπλήρωση 24 ωρών από την πρώτη χρήση δεδομένων.

η πληροφορία διατίθεται στους τελευταίους τιμοκαταλόγους COSMOKAPTA (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-451a-5de4-e053-181f12ac3db5) και WHATS UP (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-440f-5de4-e053-181f12ac3db5). Δεν αναφέρεται ωστόσο τίποτα σχετικό στην αντίστοιχη σελίδα του FROG.

Με λίγα λόγια έχεις 400MB με 2€. Δεδομένου ότι δεν υπάρχει χρονικός περιορισμός και καταναλώνεις όσα χρειάζεσαι δεν είναι καθόλου κακό.

Update: ψαχουλευοντας τον τιμοκατάλογο του Frog στο section "Βασικές Χρεώσεις" δεν υπάρχει όντως αναφορά σε χρεώσεις για περίπτωση πλοήγησης χωρίς πακέτο. Αναφέρεται όμως στα επί μέρους πακέτα ίντερνετ (πάντα η πηγή μου είναι ο επίσημος τιμοκατάλογος).

Το περίεργο είναι ότι δεν αναφέρεται το ίδιο πράγμα σε όλα τα πακέτα.

Για παράδειγμα, στα πακέτα GIGA MONTH, NATIONAL COMBO XXL κ.ά. στις σημειώσεις κάτω κάτω αναγράφεται το κείμενο που ανέφερε ο φίλος.

Στις σημειώσεις όμως των: Ημερήσιο Πακέτο Mobile Internet 60MB και GIGA WEEK,

διαβάζουμε:

"Για τους συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο πακέτο δεδομένων, η πρόσβαση στο Internet διακόπτεται. Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB ενεργοποιείται η υπηρεσία Mobile Internet DayPass με χρέωση 1,30€/ημερα"

Βγάλε άκρη τώρα...

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Στα 400ΜΒ (2€/0,005€/ΜΒ) κοφτης πεφτει στο 1,5Mbps, λοιπον.

Εστω και ετσι, θετικο το END MI, αφου ανοιγοντας κατα λαθος το button των data στο κινητο μπορει και να μη φανει καμια αφαιρεση € υπολοιπου, εαν προκειται για λιγα kB καταναλωσης, σε σχεση με τις αλλες 2 εταιριες.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Φίλε με αυτή την τιμή μπορείς να αγοράσεις πακέτο κανονικά. Τι νόημα έχει?

Προφανώς λειτουργεί (εντελώς) αποτρεπτικά ώστε να παίρνεις πακέτο, δεν έχει άλλη λογική. Θα είχε νόημα (και αυτό θέλω εγώ) αν παίζει κάποια τιμή τύπου 0,005€/MB όπως αναφέρεται και από τους συμφουρίτες παρακάτω..

13 ώρες πριν, arjuna said:

Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων, η χρέωση για την χρήση δεδομένων ανέρχεται σε 0,005€/MB, με μέγιστη ημερήσια χρέωση τα 2€. Εφόσον οι συνδρομητές φτάσουν την μέγιστη επιτρεπτή ημερήσια χρήση των 2€, η COSMOTE με σκοπό την απρόσκοπτη παροχή των Υπηρεσιών της, ενδέχεται να εφαρμόσει πολιτική ορθής χρήσης στο 1,5Mbps, μέχρι τη συμπλήρωση 24 ωρών από την πρώτη χρήση δεδομένων.

η πληροφορία διατίθεται στους τελευταίους τιμοκαταλόγους COSMOKAPTA (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-451a-5de4-e053-181f12ac3db5) και WHATS UP (https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid=7ce557a6-440f-5de4-e053-181f12ac3db5). Δεν αναφέρεται ωστόσο τίποτα σχετικό στην αντίστοιχη σελίδα του FROG.

Κρατάω το τελευταίο. Μου κάνει εντύπωση που ολόκληρη εξυπηρέτηση, έψαχνε (όπως κι εμείς!) στους καταλόγους βασικών χρεώσεων και δεν έβρισκε κάτι να μου απαντήσει. Στο τέλος μου είπε για ογκοχρέωση τύπου 1€ / ΜΒ το οποίο είναι εξωφρενικό (και για το οποίο αμφιβάλλω λίγο η αλήθεια είναι).

13 ώρες πριν, alteisei said:

Στα 400ΜΒ (2€/0,005€/ΜΒ) κοφτης πεφτει στο 1,5Mbps, λοιπον.

Εστω και ετσι, θετικο το END MI, αφου ανοιγοντας κατα λαθος το button των data στο κινητο μπορει και να μη φανει καμια αφαιρεση € υπολοιπου, εαν προκειται για λιγα kB καταναλωσης, σε σχεση με τις αλλες 2 εταιριες.

Όταν τελειώσει το δωράκι των 5GB από την εγκατάσταση του Cosmote app, θα το δοκιμάσω από περιέργεια. Αν παίζει αυτή η τιμή, είναι σούπερ για κάποιον που θέλει απλά να κάνει ένα τσεκ για μηνύματα κλπ μέχρι να βάλει πακέτο. Για άλλη μια φορά πάντως, μου κάνει εντύπωση που η εξυπηρέτηση δεν ξέρει κάτι τόσο απλό (και μου είπαν οτι δεν είναι και σύνηθες να ρωτάνε κάτι τέτοιο!!!)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, maller said:

Για άλλη μια φορά πάντως, μου κάνει εντύπωση που η εξυπηρέτηση δεν ξέρει κάτι τόσο απλό (και μου είπαν οτι δεν είναι και σύνηθες να ρωτάνε κάτι τέτοιο!!!)

Την εξυπηρέτηση της κοσμοτέ την έχει ιδιωτική εταιρεία με πολύ χαμηλούς μισθούς και βέβαια μειωμένης ικανότητες υπαλλήλους.

Εκτός της αναμονής ο λόγος ύπαρξης είναι η επίλυση προβλημάτων συνδρομητών που δεν γνωρίζουν τα βασικά.

Απορώ γιατί κάποιοι ψάχνουν την εξυπηρέτηση πελατών και μετά έρχονται στα φόρουμς για την λύση.😄

2 ώρες πριν, maller said:

Θα είχε νόημα (και αυτό θέλω εγώ) αν παίζει κάποια τιμή τύπου 0,005€/MB όπως αναφέρεται και από τους συμφουρίτες παρακάτω..

Υπάρχει αυτή η τιμή σε εναλλακτικές λύσεις που βέβαια απαιτεί δικαρτο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dimitroula10 said:

Την εξυπηρέτηση της κοσμοτέ την έχει ιδιωτική εταιρεία με πολύ χαμηλούς μισθούς και βέβαια μειωμένης ικανότητες υπαλλήλους.

Εκτός της αναμονής ο λόγος ύπαρξης είναι η επίλυση προβλημάτων συνδρομητών που δεν γνωρίζουν τα βασικά.

Απορώ γιατί κάποιοι ψάχνουν την εξυπηρέτηση πελατών και μετά έρχονται στα φόρουμς για την λύση.😄

Υπάρχει αυτή η τιμή σε εναλλακτικές λύσεις που βέβαια απαιτεί δικαρτο κινητό.

Την εξυπηρέτηση της COSMOTE την έχει κατά κύριο λόγο η COSMOTE EVALUE που είναι θυγατρική εταιρεία της COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, dimitroula10 said:

Την εξυπηρέτηση της κοσμοτέ την έχει ιδιωτική εταιρεία με πολύ χαμηλούς μισθούς και βέβαια μειωμένης ικανότητες υπαλλήλους.

Εκτός της αναμονής ο λόγος ύπαρξης είναι η επίλυση προβλημάτων συνδρομητών που δεν γνωρίζουν τα βασικά.

Απορώ γιατί κάποιοι ψάχνουν την εξυπηρέτηση πελατών και μετά έρχονται στα φόρουμς για την λύση.😄

Υπάρχει αυτή η τιμή σε εναλλακτικές λύσεις που βέβαια απαιτεί δικαρτο κινητό.

Υπάρχει κάποιο link στο φόρουμ μήπως για να ψαχτώ;

18 minutes ago, ANAGNPANA said:

Την εξυπηρέτηση της COSMOTE την έχει κατά κύριο λόγο η COSMOTE EVALUE που είναι θυγατρική εταιρεία της COSMOTE

3 φορές που έχω πάρει μου έχουν απαντήσει κοπέλες που μιλάνε σπαστά ελληνικά και δεν καταλαβαίνουν τι τους ρωτάω. Σε παραπομπή σε τεχνικό που μου έκαναν χθες, μίλησα με μια κυρία που ναι μεν μιλούσε άπταιστα ελληνικά αλλά δεν είχε ιδέα τι τη ρωτούσα. Ομολογώ οτι δεν περίμενα υπηρεσίες χαμηλού επιπέδου από ολόκληρη Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ANAGNPANA said:

Την εξυπηρέτηση της COSMOTE την έχει κατά κύριο λόγο η COSMOTE EVALUE που είναι θυγατρική εταιρεία της COSMOTE

Συγνώμη αλλά η teleperformance ψάχνει προσωπικό για την εξυπηρέτηση της κοσμοτέ. Τυχαίο? Δεν νομίζω. Επομένως η τελεπερφορμανς είναι αυτή που εξυπηρετεί τους πελάτες της κοσμοτέ. Έχει σημασία αυτό που έγραψες?

2 ώρες πριν, maller said:

μίλησα με μια κυρία που ναι μεν μιλούσε άπταιστα ελληνικά αλλά δεν είχε ιδέα τι τη ρωτούσα

Εργασία από το σπίτι για άσχετους μέσω ιδιωτικής εταιρείας. Τι ψάχνεις κι εσύ. Όλες οι απαντήσεις υπάρχουν στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την εξυπηρέτηση της Cosmote, σήμερα πήρα 13800 και είχα 1 ώρα αναμονή και ο υπάλληλος άσχετος, για την εξυπηρέτηση της Nova τι γνωριζεις είναι ξεχωριστά όπως στη Cosmote? @dimitroula10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...