Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καθε βδομαδα παρα βδομαδα μπρος και πισω απο την βδομαδα της εθνικης εορτης 28/10 για το 2022 εχει, ειχε και θα εχει διπλασιασμο στο frog. Χαχα. Υπολογισε τα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέει η εφαρμογή frog 60+60 δεν είναι γκαραντι; Εννοώ τα παιδιά πού ρωτάτε δεν την έχετε κατεβάσει; Η έχετε της cosmote?

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, smetcfu said:

Σήμερα , θέλω να ανανεώσω το υπόλοιπο .Είναι ημέρα διπλασιασμού ? Η ξεκινά ο διπλασιασμός αύριο Δευτέρα?

Είτε ανανεώσεις σήμερα είτε αύριο, τα ίδια χρήματα θα μπούνε. Το πακέτο όμως πρέπει να το ενεργοποιήσεις αύριο για το 60+60.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, smetcfu said:

Σήμερα , θέλω να ανανεώσω το υπόλοιπο .Είναι ημέρα διπλασιασμού ? Η ξεκινά ο διπλασιασμός αύριο Δευτέρα?

SPECIAL OFFER: DOUBLE TIME WITH NATIONAL PACK 60'! GET 120' TO ALL WITH ONLY 3€ FOR 30 DAYS & THE CHARGE IS PER SECOND!
THE OFFER IS VALID UNTIL 02/10 VIA FROG APP https://frogapp.page.link/gtcx OR CALL TO 1330

ΠPOΣΦOPA: ΔIΠΛOΣ XPONOΣ ME TO ΠAKETO 60' ΠPOΣ OΛOYΣ! ΠAPE 120' ΠPOΣ OΛOYΣ ME MONO 3€ ΓIA 30 HMEPEΣ & H XPEΩΣH EINAI ANA ΔEYTEPOΛEΠTO!
H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 02/10 MEΣA AΠO TO FROG APP https://frogapp.page.link/gtcx H' KAΛEΣE 1330

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Mobileras said:

Αυτή η εβδομάδα είναι 2πλασιασμου. Τελευταία μέρα σήμερα. 

Ουπσ!!! Sorry παιδιά για την παραπληροφόρηση παραπάνω!!

Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα (εναρξη) ως και Κυριακη (τελος) θεωρειται "βδομαδα" για την βδομαδα διπλασιασμου 60+60.

Και οχι απο Κυριακη ως και Σαβατο.

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2022 at 11:06 ΠΜ, tarantules said:

Κάτσε τώρα γιατί αυτό με ενδιαφέρει γιατί εγώ κάνω ανανέωση μέσω topup στο site της cosmote και παίρνω 1,5GB για 30 μέρες και τον επόμενο μήνα πρέπει αναγκαστικά να πάρω νέο πακέτο data.Το θέμα είναι οτι τα 1,5GB πάνε στράφι γιατί δεν πολυκάνω χρήση αλλά πάντα θέλω να έχω κάποια λίγα data στο κινητό.

Για να έχω αυτά τα 500ΜΒ τον πρώτο μήνα και τα άλλα 500ΜΒ τον 2ο μήνα πρέπει να παίρνω κάρτα από το περίπτερο; Δεν υπάρχει επιλογή να το κάνω μέσω topup;

Δεν ξέρω τι κάνει με την on-line ανανέωση, εγώ πριν 2 μήνες επειδή δεν δέχεται πια το PayPal και ψάχνομαι για τις ανανεώσεις, πήρα κάρτα από το περίπτερο.
Και κάπου -δεν θυμάμαι που - είχα διαβάσει ότι το δώρο αν ανανεώσεις με τον 16ψηφιο στην εφαρμογή διπλασιάζεται, οπότε είπα να το κάνω.
Μου έδωσε επιτόπου τα 500mb και στις ειδοποιήσεις μου ήρθε μήνυμα ότι έχω επιπλέον 500 που μπορώ να ενεργοποιήσω μέσα σε ένα μήνα. Τα ενεργοποίησα μια μέρα πριν λήξουν και έχω δεύτερο μήνα ίντερνετ.
(και τα 600 προς frog διπλασιάζει έτσι αλλά δεν τα πήρα) .
Αυτά είναι όλα όσα ξέρω, ελπίζω να βοήθησα, κι αν ξέρει κάποιος περισσότερα ας μας τα γράψει.

On 1/10/2022 at 1:17 ΜΜ, Tsino said:

Πολύ ενδιαφέρον. Αναγράφεται κάπου αυτό?? 

Νομίζω στην εφαρμογή το είδα,αλλά δεν θυμάμαι με σιγουριά.  (εννοώ πριν την ανανέωση γιατί μετά το είχε η εφαρμογή στις ειδοποιήσεις και στο "extra bonus for you". Ηρθε και sms την παραμονή, να μην ξεχάσω να τα ενεργοποιήσω.)
Τώρα αν τα δίνει πάντα, σε όλες τις ανανεώσεις με κάρτα περπτέρου, δεν είχα ξανακάνει ποτέ, δεν ξέρω.

Screenshot_20221002-223425.png

Edited by gag
add
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gag said:

Δεν ξέρω τι κάνει με την on-line ανανέωση, εγώ πριν 2 μήνες επειδή δεν δέχεται πια το PayPal και ψάχνομαι για τις ανανεώσεις, πήρα κάρτα από το περίπτερο.
Και κάπου -δεν θυμάμαι που - είχα διαβάσει ότι το δώρο αν ανανεώσεις με τον 16ψηφιο στην εφαρμογή διπλασιάζεται, οπότε είπα να το κάνω.
Μου έδωσε επιτόπου τα 500mb και στις ειδοποιήσεις μου ήρθε μήνυμα ότι έχω επιπλέον 500 που μπορώ να ενεργοποιήσω μέσα σε ένα μήνα. Τα ενεργοποίησα μια μέρα πριν λήξουν και έχω δεύτερο μήνα ίντερνετ.
(και τα 600 προς frog διπλασιάζει έτσι αλλά δεν τα πήρα) .
Αυτά είναι όλα όσα ξέρω, ελπίζω να βοήθησα, κι αν ξέρει κάποιος περισσότερα ας μας τα γράψει.

Νομίζω στην εφαρμογή το είδα,αλλά δεν θυμάμαι με σιγουριά.

Screenshot_20221002-223425.png

Ποσο ειναι ελαχιστη ανανεωση με καρτα απο περιπτερο, η αν κανεις online?

Edited by dinoslk
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dinoslk said:

Ποσο ειναι ελαχιστη ανανεωση με καρτα απο περιπτερο, η αν κανεις online?

12 στο περίπτερο, online πέρσι ήταν 10, δεν ξέρω τωρα.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, gag said:

Δεν ξέρω τι κάνει με την on-line ανανέωση, εγώ πριν 2 μήνες επειδή δεν δέχεται πια το PayPal και ψάχνομαι για τις ανανεώσεις, πήρα κάρτα από το περίπτερο.

 

 

Δεν ισχύει αυτό με το paypal που λες.Πριν μια εβδομάδα ανανέωσα και έκανα πληρωμή με paypal.Μπήκα και πριν λίγο στο site τους και έχει κανονικά την επιλογή :

Screenshot_1.thumb.png.f15562aee16418beed6910c03a5b5875.png

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Στο site της cosmote μπορεί να υπάρχει. Στο site της frog δεν μπορώ καν να βρω πως κάνεις ανανέωση. Στην εφαρμογή frog δεν υπάρχει επιλογή PayPal.
Η διαφορά λοιπόν αν ανανεώσεις μέσω cosmote είναι το 1.5gb / μήνα, ενώ από το frog app είναι 500mb + 500mb ακόμη σε διάστημα ενός μηνός. Ότι βολεύει τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, noisex said:

Στο site της cosmote μπορεί να υπάρχει. Στο site της frog δεν μπορώ καν να βρω πως κάνεις ανανέωση. Στην εφαρμογή frog δεν υπάρχει επιλογή PayPal.
Η διαφορά λοιπόν αν ανανεώσεις μέσω cosmote είναι το 1.5gb / μήνα, ενώ από το frog app είναι 500mb + 500mb ακόμη σε διάστημα ενός μηνός. Ότι βολεύει τον καθένα.

Εγώ αν και έχω frog , ανανέωση έκανα μέχρι πρότινος από το site της cosmote πάντα με paypal.Τώρα όμως θα παίρνω κάρτα για να παίρνω τα 500mb+500mb μιας και δεν κάνω πολύ χρήση data αλλά θέλω να έχω πάντα δεδομένα για μια ώρα ανάγκης.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Exoyme διπλασιασμο?

 

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μερικές ερωτήσεις από έναν άσχετο

Έχω ένα συμβόλαιο "καρτοσυμβολαιο" κοσμοτε και θα ήθελα να το κάνω φρογκ, γινεται ? Αν ναι ξερεται την διαδικασία?  εστειλα ΑΛΠΑΚ δεν έχω επιλογή λέει, από το app δε μπορώ να κάνω κάτι, ο Γερμανός μου είπε να μιλήσω στην κοσμοτε,
 και το τηλ της κοσμοτε έχει 50+ λεπτά αναμονη

μπορώ να κρατήσω και το ίδιο νούμερο που έχω τώρα?

αξίζει η φρογκ? 

μένω νομό Ηλειας, ξέρει κάνεις αν θα έχει σήμα?

Αυτό το national combo αξίζει? είναι ότι γράφει?η τα Mb είναι Μονό για σοσιαλ,μόνο βίντεο και τέτοια??γιατί μονο τα Mb με νοιάζουν ,δε πολύ χρησιμοποιώ το τηλέφωνο, απλα πραγματα
 
ελπιζω να μην σας κουρασα, ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sofos87 said:

Καλησπέρα παιδιά, μερικές ερωτήσεις από έναν άσχετο

Έχω ένα συμβόλαιο "καρτοσυμβολαιο" κοσμοτε και θα ήθελα να το κάνω φρογκ, γινεται ? Αν ναι ξερεται την διαδικασία?  εστειλα ΑΛΠΑΚ δεν έχω επιλογή λέει, από το app δε μπορώ να κάνω κάτι, ο Γερμανός μου είπε να μιλήσω στην κοσμοτε,
 και το τηλ της κοσμοτε έχει 50+ λεπτά αναμονη

μπορώ να κρατήσω και το ίδιο νούμερο που έχω τώρα?

αξίζει η φρογκ? 

μένω νομό Ηλειας, ξέρει κάνεις αν θα έχει σήμα?

Αυτό το national combo αξίζει? είναι ότι γράφει?η τα Mb είναι Μονό για σοσιαλ,μόνο βίντεο και τέτοια??γιατί μονο τα Mb με νοιάζουν ,δε πολύ χρησιμοποιώ το τηλέφωνο, απλα πραγματα
 
ελπιζω να μην σας κουρασα, ευχαριστω

Το καρτοσυμβολαιο είναι συμβόλαιο, οπότε για να πας στο καρτοκινητο φρογκ πρέπει να διακόψεις το συμβόλαιο σε κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός και να ζητήσεις ο ιδιος αριθμοςνα γινει καρτοκινητο φρογκ. Δες το συμβόλαιο σου πότε λήγει, διότι εάν το διακόψεις πριν την ημερομηνία λήξης, υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν να επιστρέψεις μέρος της επιδότησης. 

Το ίδιο σήμα που έχεις στο καρτοσυμβόλαιο θα έχεις και στο φρογκ.

Το national combo έχει ίντερνετ γενικής χρήσης και τα λεπτά ομιλίας έχουν ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά. 

Όποια άλλη απορία έχεις, ριξτην.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις καρτοσυμβόλαιο και έχεις σήμα, προχώρα άφοβα. Καλή είναι. 
πχ, Χθες μου έδωσε απεριόριστα ΜΒ δωρεάν για 1μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά έχει 5 μέρες που έκανα αίτηση για φορητότητα ένα αριθμό που είχα φραγή από vodafone (Της μητέρας μου αριθμό). Από εδώ https://www.frogmobile.gr/el/frog-online-sim-card

Edited by panbet
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, hercoulis said:

Αν έχεις καρτοσυμβόλαιο και έχεις σήμα, προχώρα άφοβα. Καλή είναι. 
πχ, Χθες μου έδωσε απεριόριστα ΜΒ δωρεάν για 1μήνα. 

 

18 ώρες πριν, Mobileras said:

Το καρτοσυμβολαιο είναι συμβόλαιο, οπότε για να πας στο καρτοκινητο φρογκ πρέπει να διακόψεις το συμβόλαιο σε κατάστημα κοσμοτε ή Γερμανός και να ζητήσεις ο ιδιος αριθμοςνα γινει καρτοκινητο φρογκ. Δες το συμβόλαιο σου πότε λήγει, διότι εάν το διακόψεις πριν την ημερομηνία λήξης, υπάρχει περίπτωση να σου ζητήσουν να επιστρέψεις μέρος της επιδότησης. 

Το ίδιο σήμα που έχεις στο καρτοσυμβόλαιο θα έχεις και στο φρογκ.

Το national combo έχει ίντερνετ γενικής χρήσης και τα λεπτά ομιλίας έχουν ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά. 

Όποια άλλη απορία έχεις, ριξτην.

Καλημέρα, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά, προχώρησα σε διακοπή συμβολαίου και περιμένω, λογικα θα το κάνω κάρτα μετα, και μετα φρογκ 

Και πάλι ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fotisbasm said:

ΜΙΑΣ και η wifigreece  μαλλον μας αφησε χρονους , καμια λυση για πανω απο 10 gb ιντερνετ ???? 

Το Giga Combo με 13GB!! Χαχαχαχ

Όχι δεν έχει κάτι άλλο..

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, fotisbasm said:

ΜΙΑΣ και η wifigreece  μαλλον μας αφησε χρονους , καμια λυση για πανω απο 10 gb ιντερνετ ???? 

Τι εννοείς, το site δουλεύει κανονικά. Τώρα η προσφορά με τα απεριόριστα ή με τα πολλά data (δεν θυμάμαι πόσο ήταν) προφανώς ήταν καλοκαιρινή και τώρα βγαίνει 6 γίγα με 6 ευρώ για 25 μέρες. Άλλο δεν μας συμφέρει άλλο μας άφησε χρόνους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...