Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

44 minutes ago, runner70 said:

Σου εκανε ενα πολυ λογικο σχολιο. Τα σεντονια ελαχιστοι θα τα διαβασουν. Δεν υπαρχει χρονος για αυτα. Θα βρεις περισσοτερους αναγνωστες και κατ'επεκταση απαντησεις αν γραφεις την ουσια πιο περιεκτικα.

Το αν σε ξεπερνα ή οχι ,δεν ειναι τιποτα, θα μεγαλωσεις και θα καταλαβεις.

Αν λογικό είναι Ενα σχολιο που υπερασπίζεται την αμάθεια και την ανακρίβεια πάω πάσο πραγματικά αλλά το έχετε πάει σε άλλο επίπεδο! ΔΕΝ ΕΚΦΡΆΖΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΜΕ ΜΊΑ ΛΈΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΊΑ ΣΕΙΡΆ ΕΠΕΙΔΉ ΈΤΣΙ ΈΧΕΤΕ ΜΆΘΕΙ ΆΜΑ ΘΕΣ ΠΡΟΣΠΈΡΑΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΌ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΑΓΚΆΖΕΙ ΚΑΝΕΊΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΆΣΕΙΣ. ΑΛΛΆ ΕΠΕΙΔΉ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ ΈΧΕΤΕ ΜΆΘΕΙ ΜΌΝΟ ΝΑ ΚΆΝΕΤΕ LIKE ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΈΛΝΕΤΕ ΚΑΡΔΟΎΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΕΚΦΡΆΣΕΤΕ ΜΕ ΑΚΡΊΒΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ ΈΝΑ ΠΡΆΓΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΊΩ ΕΓΏ ΔΕΝ ΠΡΌΣΒΑΛΑ ΚΑΝΈΝΑΝ ΔΕΝ ΖΉΤΗΣΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ ΤΊΠΟΤΑ ΑΠΌ ΚΆΠΟΙΟΝ! 

ΕΞΈΦΡΑΣΑ ΜΊΑ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ ΏΣΤΕ ΑΝ ΚΆΠΟΙΟΣ ΒΡΕΘΕΊ ΣΤΗΝ ΊΔΙΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΞΈΡΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΈΓΡΑΨΑ ΜΊΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ ΜΕ ΑΚΡΊΒΕΙΑ ΏΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΉΣΩ ΠΕΡΙΘΏΡΙΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΊΑΣ! 

Η ΠΡΟΣΠΈΡΑΣΕ ΤΟ Η ΑΓΝΌΗΣΕ ΤΟ ΑΛΛΆ ΌΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΆΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΊΞΕΙΣ ΕΠΕΙΔΉ ΜΠΟΡΏ ΚΑΙ ΕΚΦΡΆΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΆΩ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΆ. 

Αλλά δυστυχώς έχουμε φτάσει στην εποχή ότι άμα γράψεις πάνω από μία σειρά είναι κουραστικό γιατί έχουμε μάθει μόνο με like με καρδούλες και σχολεια μέχρι δύο λέξεις και θεωρείται το κανονικό και έχεις και το θράσος να μου την πεις κιόλας Για αυτό τον λόγο που προσπαθώ και να ρωτήσω Αλλά και να βοηθήσω κόσμο! 

Λυπάμαι για λογαριασμό σας πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα το Σάββατο, αλλά δεν πήρα απάντηση. Να θεωρήσω ότι δεν γνωρίζει κάποιος ?

Ξαναγράφω

Καλησπέρα στο Forum,

έχω 2 αριθμούς Frog τους οποίους είχα μετατρέψει από whatsup πάνω από χρόνο. Αν αλλάξω ξανά αυτούς σε Whatsup με το γνωστό κόστος, πόσο καιρό θα πρέπει να μείνω στο whatup για να αλλάξω ξανά σε Frog ώστε να έχω τα προνόμια του νέου αριθμού με τα welcome bonus ; ή μήπως δεν τα πάρω επειδή τα πήρα την προηγούμενη φορά ? Γνωρίζει ή το έχει κάνει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, dimispapas said:

Αφου τα εχεις παρει τι ψαχνεις να βρεις?

Τι να σου πω και σένα πραγματικά? Δεν θα πέσω στο επίπεδο να σας βρίσω Γιατί προφανώς αυτό επιζητάτε και δεν Θα σας κάνω τη χάρη. Καμία επαφή με την πραγματικότητα.Το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι να κράζετε τους άλλους τη στιγμή που μάλιστα  κάποιος ζητάει βοήθεια Και επιπλέον μοιράζεται μία εμπειρία και εξηγεί κάποια πράγματα με λεπτομέρειες για να μην υπάρχουν περιθώρια για παρερμηνείες έτσι ώστε και κάποιος να καταλάβει απόλυτα τι εννοώ και επιπλέον ο επόμενος που μπορεί να έχει το ίδιο πρόβλημα να βοηθηθεί.

Και αυτό σε ένα φόρουμ που υποτίθεται ότι είναι για απορίες και για να βοηθάει κόσμο! 

Εγώ έχω μάθει ότι όταν δεν θες να βοηθήσεις δεν βοηθάς, και πας παρακάτω, και δεν πας και από πάνω να κουνήσεις το δάχτυλο σε αυτόν που όχι μόνο ζητάει βοήθεια αλλά μοιράζεται και μία εμπειρία και εξηγεί ώστε να βοηθηθούν μελλοντικά και δυνητικά κι άλλοι.

Αλλά προφανώς επειδή αυτοί είστε, προτιμάτε εκ των πραγμάτων να ξοδέψετε το πενταπλάσιο χρόνο για να κράζετε τους άλλους αντί να ξοδέψετε των 1/5 άμα θέλατε να διαβάσετε Τι λέει αυτός που ζητάει βοήθεια Και να τον βοηθήσετε Άμα θέλετε. Θα σας έπαιρνε το πολύ δύο λεπτά! 

8 minutes ago, albiz said:

Έγραψα το Σάββατο, αλλά δεν πήρα απάντηση. Να θεωρήσω ότι δεν γνωρίζει κάποιος ?

Ξαναγράφω

Καλησπέρα στο Forum,

έχω 2 αριθμούς Frog τους οποίους είχα μετατρέψει από whatsup πάνω από χρόνο. Αν αλλάξω ξανά αυτούς σε Whatsup με το γνωστό κόστος, πόσο καιρό θα πρέπει να μείνω στο whatup για να αλλάξω ξανά σε Frog ώστε να έχω τα προνόμια του νέου αριθμού με τα welcome bonus ; ή μήπως δεν τα πάρω επειδή τα πήρα την προηγούμενη φορά ? Γνωρίζει ή το έχει κάνει κάποιος?

Δεν γνωρίζω με 100% σιγουριά αλλά δεν νομίζω ότι μπορείς να ξαναπάρεις τα δώρα! 

Τώρα αν πας σε άλλη εταιρεία τα νούμερα και γυρίσεις μετά από 1-2 χρόνια ας πούμε ίσως θα ξαναπάρεις και πάλι αλλά έτσι όπως το θέτεις με κάθε επιφύλαξη πάντα, Δεν νομίζω ότι θα τα πάρεις! Δεν νομίζω να είναι τόσο λαλάκες και να μην το έχω σκεφτεί και πρόβλεψει. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου ήρθε με sms δεν είναι μόνιμο πακέτο; Είναι πιο ακριβό κανονικά;

GET UNLIMITED DATA FOR 7 DAYS FOR ONLY 4.50€ FROM OUR UNLIMITED GIGA WEEK OFFER! ACTIVATE IT UNTIL 16/10 HERE https://frogapp.page.link/unlweek

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anakin21 said:

Τι να σου πω και σένα πραγματικά? Δεν θα πέσω στο επίπεδο να σας βρίσω Γιατί προφανώς αυτό επιζητάτε και δεν Θα σας κάνω τη χάρη. Καμία επαφή με την πραγματικότητα.Το μόνο που σας ενδιαφέρει είναι να κράζετε τους άλλους τη στιγμή που μάλιστα  κάποιος ζητάει βοήθεια Και επιπλέον μοιράζεται μία εμπειρία και εξηγεί κάποια πράγματα με λεπτομέρειες για να μην υπάρχουν περιθώρια για παρερμηνείες έτσι ώστε και κάποιος να καταλάβει απόλυτα τι εννοώ και επιπλέον ο επόμενος που μπορεί να έχει το ίδιο πρόβλημα να βοηθηθεί.

Και αυτό σε ένα φόρουμ που υποτίθεται ότι είναι για απορίες και για να βοηθάει κόσμο! 

Εγώ έχω μάθει ότι όταν δεν θες να βοηθήσεις δεν βοηθάς, και πας παρακάτω, και δεν πας και από πάνω να κουνήσεις το δάχτυλο σε αυτόν που όχι μόνο ζητάει βοήθεια αλλά μοιράζεται και μία εμπειρία και εξηγεί ώστε να βοηθηθούν μελλοντικά και δυνητικά κι άλλοι.

Αλλά προφανώς επειδή αυτοί είστε, προτιμάτε εκ των πραγμάτων να ξοδέψετε το πενταπλάσιο χρόνο για να κράζετε τους άλλους αντί να ξοδέψετε των 1/5 άμα θέλατε να διαβάσετε Τι λέει αυτός που ζητάει βοήθεια Και να τον βοηθήσετε Άμα θέλετε. Θα σας έπαιρνε το πολύ δύο λεπτά! 

Δεν γνωρίζω με 100% σιγουριά αλλά δεν νομίζω ότι μπορείς να ξαναπάρεις τα δώρα! 

Τώρα αν πας σε άλλη εταιρεία τα νούμερα και γυρίσεις μετά από 1-2 χρόνια ας πούμε ίσως θα ξαναπάρεις και πάλι αλλά έτσι όπως το θέτεις με κάθε επιφύλαξη πάντα, Δεν νομίζω ότι θα τα πάρεις! Δεν νομίζω να είναι τόσο λαλάκες και να μην το έχω σκεφτεί και πρόβλεψει. 

Οταν γραφεις κατεβατα κ χανεις τον ειρμο δεν σου φταινε οι αλλοι , την μια ρωτας πως να τα παρεις κ την αλλη οτι τα εχεις παρει , οταν αποφασισεις τι θελεις βρισε μας 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτεινω να μην μαλώνετε. Ο καθένας γράφει αυτά που θελει, αρκεί να μην παραβιαζονται οι κανονισμοί του φορουμ. Όποιος δεν θέλει να διαβάζει μεγάλα ποστς, ας μην τα διαβάζει. Εγώ προσωπικα όταν βλέπω ποστς του Pppe λέω "ωχ θα χρειαστώ google translate" 😂

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Anakin21 said:

Αν λογικό είναι Ενα σχολιο που υπερασπίζεται την αμάθεια και την ανακρίβεια πάω πάσο πραγματικά αλλά το έχετε πάει σε άλλο επίπεδο! ΔΕΝ ΕΚΦΡΆΖΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΜΕ ΜΊΑ ΛΈΞΗ ΚΑΙ ΜΕ ΜΊΑ ΣΕΙΡΆ ΕΠΕΙΔΉ ΈΤΣΙ ΈΧΕΤΕ ΜΆΘΕΙ ΆΜΑ ΘΕΣ ΠΡΟΣΠΈΡΑΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΌ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΑΓΚΆΖΕΙ ΚΑΝΕΊΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΆΣΕΙΣ. ΑΛΛΆ ΕΠΕΙΔΉ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ ΈΧΕΤΕ ΜΆΘΕΙ ΜΌΝΟ ΝΑ ΚΆΝΕΤΕ LIKE ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΈΛΝΕΤΕ ΚΑΡΔΟΎΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΕΚΦΡΆΣΕΤΕ ΜΕ ΑΚΡΊΒΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΈΡΕΙΕΣ ΈΝΑ ΠΡΆΓΜΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΊΩ ΕΓΏ ΔΕΝ ΠΡΌΣΒΑΛΑ ΚΑΝΈΝΑΝ ΔΕΝ ΖΉΤΗΣΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ ΤΊΠΟΤΑ ΑΠΌ ΚΆΠΟΙΟΝ! 

ΕΞΈΦΡΑΣΑ ΜΊΑ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΑΝΑΛΥΤΙΚΆ ΏΣΤΕ ΑΝ ΚΆΠΟΙΟΣ ΒΡΕΘΕΊ ΣΤΗΝ ΊΔΙΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΞΈΡΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΈΓΡΑΨΑ ΜΊΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ ΜΕ ΑΚΡΊΒΕΙΑ ΏΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΉΣΩ ΠΕΡΙΘΏΡΙΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΊΑΣ! 

Η ΠΡΟΣΠΈΡΑΣΕ ΤΟ Η ΑΓΝΌΗΣΕ ΤΟ ΑΛΛΆ ΌΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΆΝΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΊΞΕΙΣ ΕΠΕΙΔΉ ΜΠΟΡΏ ΚΑΙ ΕΚΦΡΆΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΆΩ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΆ. 

Αλλά δυστυχώς έχουμε φτάσει στην εποχή ότι άμα γράψεις πάνω από μία σειρά είναι κουραστικό γιατί έχουμε μάθει μόνο με like με καρδούλες και σχολεια μέχρι δύο λέξεις και θεωρείται το κανονικό και έχεις και το θράσος να μου την πεις κιόλας Για αυτό τον λόγο που προσπαθώ και να ρωτήσω Αλλά και να βοηθήσω κόσμο! 

Λυπάμαι για λογαριασμό σας πραγματικά!

Το εξης πιθανοτατα θα βοηθησει:

https://dionyziz.com/howto-smart-questions-gr/

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, dimispapas said:

Οταν γραφεις κατεβατα κ χανεις τον ειρμο δεν σου φταινε οι αλλοι , την μια ρωτας πως να τα παρεις κ την αλλη οτι τα εχεις παρει , οταν αποφασισεις τι θελεις βρισε μας 

Μάλλον δεν έχεις αντίληψη και δεν ξέρεις να διαβάσεις ελληνικά γιατί αυτά που γράφω Είναι πολύ ξεκάθαρα! Αλλά δεν θα σου καλλιεργήσω εγώ ούτε την παιδεία ούτε το μυαλό σου ειδικά όταν δεν θέλεις! 

Όταν ειτε να επιλέξεις να αγνοήσεις κάτι είτε να το διαβάσεις και άμα θέλεις να βοηθήσεις, επιλέγεις Να ξοδέψεις δεκαπλάσιο χρόνο για να κάνεις υποδείξεις και να κουνήσεις το δάχτυλο σε κάποιον που όχι μόνο ζητάει βοήθεια αλλά εξηγεί και κάποια πράγματα και μοιράζεται την εμπειρία του καταλαβαίνουμε το επίπεδο! 

Ζήτω τα likes οι καρδουλες και τα Κ, (μην γράφουμε και όλο το Okay είναι πολύ αναλυτικό και κουράζει)

Παρόλα αυτά , Καλή καρδιά... 

38 minutes ago, VIPdriver said:

Εγώ προτεινω να μην μαλώνετε. Ο καθένας γράφει αυτά που θελει, αρκεί να μην παραβιαζονται οι κανονισμοί του φορουμ. Όποιος δεν θέλει να διαβάζει μεγάλα ποστς, ας μην τα διαβάζει. Εγώ προσωπικα όταν βλέπω ποστς του Pppe λέω "ωχ θα χρειαστώ google translate" 😂

Μα δεν μαλώνω καθόλου, εγώ βοήθεια ζήτησα και επιπλέον μοιράστηκα την εμπειρία μου με τους άλλους χρήστες.... Αναλυτικά Για να το καταλάβουν όλοι να μην υπάρχουν παρερμηνείες για να βοηθηθούν και άλλοι στο μέλλον. Και το μόνο που βρήκαν σκόπιμο να κάνουν μερικοί είναι να μου κουνήσουν το δάχτυλο επειδή έχουν μάθει να απαντάνε με δύο γράμματα ή με δύο σειρές στα πολύ καλά τους! Λυπάμαι για την παιδεία τους αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο!

10 minutes ago, Bas said:

Το εξης πιθανοτατα θα βοηθησει:

https://dionyziz.com/howto-smart-questions-gr/

Επειδή αυτό είναι εμετικό και προσβλητικό.... 

Σου έλεγα πως πιθανότητα το εξής θα βοηθήσει... Θα μου κάνεις και υποδείξεις και θα είσαι ειρωνική

https://www.psyhat.gr/

Αλλά δεν θα το πω γιατί δεν πρόκειται να βοηθήσεις ούτε από αυτό όταν η αγένεια και η μηδενική παιδεια και η αγένεια είναι χαραγμένη στο DNA σου δεν βοηθάει τίποτα. 

Πραγματικά να μπαίνεις σε ένα forum που Έχεις σκοπό να ενημερώσει και να βοηθήσει για ένα συγκεκριμένο θέμα και δυστυχώς η μόνη διάθεση που έχουνε είναι να σου κουνάνε το δάχτυλο και να σε προσβάλλουν, επειδή έχουν μάθει να διαβάζουν μέχρι 2 σειρές και να στέλνουν για το καθετί emoji!

Λυπάμαι πραγματικά για την κατάντια! 

Edited by Anakin21
Link to comment
Share on other sites

@Anakin21, είχε δίκιο "Θα μεγαλώσεις και θα μάθεις". Πρόσεξε μην παρασυρθείς στην πορεία των ετών και μετατραπείς σε ίδιος κι όμοιος με το 95% τους, που είναι το πιο πιθανόν.

Στο θέμα που δε βρίσκεις άκρη τώρα:

1) Έχεις νέο frog πχ από 1/10/2023 ενεργοποιημένο και ταυτοποιημένο

2) Του βάζεις κάρτα έστω και 8Ε πχ την 4/10/2023:

Αυτόματα παίρνεις 60΄ προς όλους με ισχύ 31 μέρες και επιπλέον στο frog app στο μενού "ΔΩΡΕΑΝ EXTRAS ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ" έχεις ΑΚΟΜΑ 60΄ που μπορείς να ενεργοποιήσεις ως και 3/11 για να ισχύουν 31 μέρες από την ενεργοποίησή τους. Πχ εάν μπεις σε αυτό το menu την 28/10 και τα ενεργοποιήσεις, θα ισχύουν ως και 28/11.

3) Κάθε 4 του μηνός (αφού 4/10 έβαλες την 1η κάρτα στο νέο frog σου) θα παίρνεις αυτόματα 60΄ και θα εμφανίζονται στο menu που σου έγραψα ΑΚΟΜΑ 60΄ με δυνατότητα ενεργοποίησης ως 3 του επόμενου μήνα:

Αυτό το 3) θα συμβαίνει ως και 4/9/2024.

Προφανώς εάν αντί για 4/10/2023 βάλεις την 1η κάρτα του νέου frog σου την 18/10/2023 , οι παραπάνω αριθμοί ημερομηνιών γίνονται αντί για 4==>18 και αντί για 3==>17.

Πρόσεχε να διατηρηθείς. Αλλιώς θα tiktokαριστείς όπως το >95% , που θα υποστούν τις ανάλογες συνέπειες.

Όλες δικές τους........

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολυ,

Πολύ αναλυτικό και πολύ ξεκάθαρο. Αυτά είχα υποθέσει και εγώ.

Αλλά μετά ήρθε το παρακάτω μήνυμα από την frog και Με μπέρδεψε. Για αυτό και ήθελα απλά να το διευκρινίσω σε πρώτη φάση, τους πήρα μέχρι και τηλέφωνα και άκρη δεν έβγαλα. Screenshot_20231004_170631_Messages.thumb.jpg.67b6dc8ff5ded006164c7c4310449ff0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ίσως χάθηκε στην πορεία επανέρχομαι :

μήπως γνωρίζει κάποιος εάν μπορώ να ενεργοποιήσω ταυτοχρόνως δύο πακέτα..; π.χ. ένα ομιλίας και ένα για data..;

 

Link to comment
Share on other sites

Φύγαμε από την Q για καλύτερα και πέσαμε σε απατεώνες τελικά... Μέσα στην εφαρμογή λέει κάπου ΔΩΡΕΑΝ EXTRAS ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

πατάω λοιπόν εκεί και έχει μερικές προσφορές και δίπλα "το θέλω". Πάτησα λοιπόν σε δύο από αυτές και άδειασαν την κάρτα!!! Πάνε 10 ευρώ να ταν κι άλλα...! Τι απατεώνες είναι αυτοί;! Το ΔΩΡΕΑΝ δεν σημαίνει δωρεάν???

 

14 ώρες πριν, Anakin21 said:

Ευχαριστώ πάρα πολυ,

Πολύ αναλυτικό και πολύ ξεκάθαρο. Αυτά είχα υποθέσει και εγώ.

Αλλά μετά ήρθε το παρακάτω μήνυμα από την frog και Με μπέρδεψε. Για αυτό και ήθελα απλά να το διευκρινίσω σε πρώτη φάση, τους πήρα μέχρι και τηλέφωνα και άκρη δεν έβγαλα. Screenshot_20231004_170631_Messages.thumb.jpg.67b6dc8ff5ded006164c7c4310449ff0.jpg

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, ο σύνδεσμος δεν άνοιξε δυστυχώς, αλλά στην εφαρμογή εμφανίστηκε στο ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΤΡΑ η προσφορά των +60 λεπτών και άδειασαν την κάρτα μόλις το πάτησα.

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mivas said:

Φύγαμε από την Q για καλύτερα και πέσαμε σε απατεώνες τελικά... Μέσα στην εφαρμογή λέει κάπου ΔΩΡΕΑΝ EXTRAS ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ

πατάω λοιπόν εκεί και έχει μερικές προσφορές και δίπλα "το θέλω". Πάτησα λοιπόν σε δύο από αυτές και άδειασαν την κάρτα!!! Πάνε 10 ευρώ να ταν κι άλλα...! Τι απατεώνες είναι αυτοί;! Το ΔΩΡΕΑΝ δεν σημαίνει δωρεάν???

 

κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, ο σύνδεσμος δεν άνοιξε δυστυχώς, αλλά στην εφαρμογή εμφανίστηκε στο ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΤΡΑ η προσφορά των +60 λεπτών και άδειασαν την κάρτα μόλις το πάτησα.

Άμα σου άδειασαν και την κάρτα πραγματικά πάρε τηλέφωνο και απαίτησε να μιλήσεις με κάποιον που γνωρίζει και είναι υπεύθυνος και αν σου πουν τίποτα, πες τους το αυτονόητο θα σας καταγγείλω στην ΕΕΤ διότι ο τίτλος ΔΩΡΕΑΝ extras μόνο για σένα είναι ο ΟΡΙΣΜΌΣ του παραπλανητικού και της εξαπάτησης και πιστεύω ότι άμα απαιτήσεις να σου ακυρώσουν το πακέτο να σου επιστρέψουν τα χρήματα, μάλλον θα το κάνουνε. Δυστυχώς παρότι ο τίτλος γράφει ότι γράφει δωρεάν είναι μόνο αυτά που αναφέρει και ο φίλος πιο πάνω για το πρώτο χρόνο τα άλλα υποτίθεται είναι ειδικές προσφορές με μειωμένες τιμές η καλές παροχές. Γενικώς και εγώ από Q ήρθα που νόμιζα δεν γίνεται χειρότερα αλλά και εδώ δεν βγάζεις άκρη ούτε με τηλέφωνο η εξυπηρέτηση είναι ότι ναναι, έρχονται μηνύματα παραπλανητικά ή που δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και με άνθρωπο που ξέρει Δεν μπορείς να μιλήσεις. 

ειδωμεν. 

Edited by Anakin21
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Anakin21 said:

Άμα σου άδειασαν και την κάρτα πραγματικά πάρε τηλέφωνο και απαίτησε να μιλήσεις με κάποιον που γνωρίζει και είναι υπεύθυνος και αν σου πουν τίποτα, πες τους το αυτονόητο θα σας καταγγείλω στην ΕΕΤ διότι ο τίτλος ΔΩΡΕΑΝ extras μόνο για σένα είναι ο ΟΡΙΣΜΌΣ του παραπλανητικού και της εξαπάτησης και πιστεύω ότι άμα απαιτήσεις να σου ακυρώσουν το πακέτο να σου επιστρέψουν τα χρήματα, μάλλον θα το κάνουνε. Δυστυχώς παρότι ο τίτλος γράφει ότι γράφει δωρεάν είναι μόνο αυτά που αναφέρει και ο φίλος πιο πάνω για το πρώτο χρόνο τα άλλα υποτίθεται είναι ειδικές προσφορές με μειωμένες τιμές η καλές παροχές. Γενικώς και εγώ από Q ήρθα που νόμιζα δεν γίνεται χειρότερα αλλά και εδώ δεν βγάζεις άκρη ούτε με τηλέφωνο η εξυπηρέτηση είναι ότι ναναι, έρχονται μηνύματα παραπλανητικά ή που δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και με άνθρωπο που ξέρει Δεν μπορείς να μιλήσεις. 

ειδωμεν. 

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξενέρωσα με την εξυπηρέτηση. Δεν ξέρω από πού ήταν η κυρία αλλά δεν καταλάβαινα τι έλεγε και δεν καταλάβαινε ούτε τι ζητούσα. 😃

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, VIPdriver said:

Ποιά χώρα έχετε δηλωμένη ως αγαπημένη;

Για δοκίμασε Τουρκία. Εγώ αυτήν είχα τυχαία, από την εποχή του σεισμού.

Link to comment
Share on other sites

Φύγαμε από την Q για καλύτερα και πέσαμε σε απατεώνες τελικά... Μέσα στην εφαρμογή λέει κάπου ΔΩΡΕΑΝ EXTRAS ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
πατάω λοιπόν εκεί και έχει μερικές προσφορές και δίπλα "το θέλω". Πάτησα λοιπόν σε δύο από αυτές και άδειασαν την κάρτα!!! Πάνε 10 ευρώ να ταν κι άλλα...! Τι απατεώνες είναι αυτοί;! Το ΔΩΡΕΑΝ δεν σημαίνει δωρεάν???
 
κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα, ο σύνδεσμος δεν άνοιξε δυστυχώς, αλλά στην εφαρμογή εμφανίστηκε στο ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΤΡΑ η προσφορά των +60 λεπτών και άδειασαν την κάρτα μόλις το πάτησα.
Μάλλον αγόρασες το welcome pack το οποίο κόστιζε 10€ (τώρα γράφει 12€) το οποίο για τους 3 πρώτους μήνες (αγορά και χρέωση ανά μηνα) σου δίνει 25gb internet, 200 λεπτά προς όλους και 400 προς frog...

1ccc2b141f34ee68c5296f1efd6380e1.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Με ποιο κριτήριο δίνουν τα δώρα; 

Είμαστε στο Βόλο και δεν έστειλαν τίποτα. 

Ζήτησα εγώ μια φορά στο τσατ και έβαλαν 5 γιγα και χρόνο ομιλίας. 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ ξενέρωσα με την εξυπηρέτηση. Δεν ξέρω από πού ήταν η κυρία αλλά δεν καταλάβαινα τι έλεγε και δεν καταλάβαινε ούτε τι ζητούσα. 😃

Ενδεχομενως μερικα μαθηματα Urdu θα ηταν χρησιμα...  😉

998168914_images(1).jpeg.01a54e04256e37cb748bd7b44a94e54d.jpeg

Edited by Bas
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Bas said:

Ενδεχομενως μερικα μαθηματα Urdu θα ηταν χρησιμα...  😉

998168914_images(1).jpeg.01a54e04256e37cb748bd7b44a94e54d.jpeg

Σωστα .. Βεβαια απο την άλλη, το οτι απευθύνεται και σε μετανάστες είναι και καλό με την λογική οτι δεν θα παει το φθηνότερο πακέτο στα 12€ (έτσι ελπίζουμε τουλάχιστον...). Είναι το κόστος που πληρώνεις

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Aggelos_Kypraios said:

Μάλλον αγόρασες το welcome pack το οποίο κόστιζε 10€ (τώρα γράφει 12€) το οποίο για τους 3 πρώτους μήνες (αγορά και χρέωση ανά μηνα) σου δίνει 25gb internet, 200 λεπτά προς όλους και 400 προς frog...

1ccc2b141f34ee68c5296f1efd6380e1.jpg

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν ήταν πακέτο για αγορά γιατί το έβαλαν χωρίς τιμή μέσα στα ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΤΡΑ??? Αν δεν είναι αυτό απάτη τι είναι;

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν πακέτο για αγορά γιατί το έβαλαν χωρίς τιμή μέσα στα ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΤΡΑ??? Αν δεν είναι αυτό απάτη τι είναι;
Γιατί έκαναν μ@λ@κία . Την έχω πατήσει κι εγώ έτσι πριν 3 μήνες και αρνήθηκαν την επιστροφή του πακέτου αφού είχε ήδη χρησιμοποιηθεί.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...