Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οποιος βαλει πρωτος δεύτερο πακετο απο αυτα τα international οπως το PAK1, ας ενημερωσει αν προστείθονται τα MB και ο χρονος ομιλιας στο προηγουμενο πακετο και απλά κανει επέκταση την ημεροηνια λήξης του.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 120 β/3.02 ευρω δεν εμφανίζεται πλέον. Μάλλον το σταμάτησαν....

 

Παρόλο που δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή, μόλις το ενεργοποίησα με sms "60MB" στο 1330 και δίνει κανονικά 120ΜΒ για 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισε την εφαρμογή της COSMOTE και μου έβγαλε μήνυμα για τα Νέα Giga Max πακέτα

Τέτοια πακέτα όμως μέσα δεν βρίσκω

Μήπως δεν αφορούν εμάς με το frog?

Είχα ακούσει για νέα πακέτα με 10-20-40gb αλλά μήπως είναι μόνο για συμβόλαιο και καρτοσυμβολαια;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμισε την εφαρμογή της COSMOTE και μου έβγαλε μήνυμα για τα Νέα Giga Max πακέτα

Τέτοια πακέτα όμως μέσα δεν βρίσκω

Μήπως δεν αφορούν εμάς με το frog?

Είχα ακούσει για νέα πακέτα με 10-20-40gb αλλά μήπως είναι μόνο για συμβόλαιο και καρτοσυμβολαια;

Τα giga max είναι μόνο για συμβόλαια ναι. Αρκετά οικονομικά για κάποιον που θέλει αρκετά gb. Για καρτοσυμβολαια δε γνωρίζω σίγουρα αν μπορούν να ενεργοποιηθουν.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς το giga month; Εμένα σε κοσμοκαρτα αυτό μου έβγαλε. Με 8.5€ 8GB αντί για 1GB.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς το giga month; Εμένα σε κοσμοκαρτα αυτό μου έβγαλε. Με 8.5€ 8GB αντί για 1GB.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βγηκαν και giga max με διπλασιασμο των 10gb για τους επομενους 3 μηνες με 20 ευρω. Μονο συμβολαια-καρτοσυμβολαια ισχυει οχι σε frog whats up cosmocarta.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκαν και giga max με διπλασιασμο των 10gb για τους επομενους 3 μηνες με 20 ευρω. Μονο συμβολαια-καρτοσυμβολαια ισχυει οχι σε frog whats up cosmocarta.

 

Προχθές με είχαν πάρει και μου έκαναν πρόταση για αυτά τα πακέτα

Μου είπαν 10Gb+10gb με 12€

Αλλά το δώρο μόνο για 3 μήνες

Μετά απλά μένεις στα 10gb 12€

Εσυ τώρα αναφέρεις 10+10 με 20€; Καλά κατάλαβα;

Πολύ ακριβά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προχθές με είχαν πάρει και μου έκαναν πρόταση για αυτά τα πακέτα

Μου είπαν 10Gb+10gb με 12€

Αλλά το δώρο μόνο για 3 μήνες

Μετά απλά μένεις στα 10gb 12€

Εσυ τώρα αναφέρεις 10+10 με 20€; Καλά κατάλαβα;

Πολύ ακριβά

 

Το κανονικο το πακετο ειναι στα 20 ευρω τα 20gb κανονικα. Απλα τωρα στις ιδιες τιμες στα διπλασιαζουν για το καλοκαιρι σαν προσφορα. Λογικα σε ειπαν στα 12 ευρω σαν προσφορα για να πας σε συμβολαιο.

 

Screenshot-1.png

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικο το πακετο ειναι στα 20 ευρω τα 20gb κανονικα. Απλα τωρα στις ιδιες τιμες στα διπλασιαζουν για το καλοκαιρι σαν προσφορα. Λογικα σε ειπαν στα 12 ευρω σαν προσφορα για να πας σε συμβολαιο.

 

Screenshot-1.png

 

Όχι εμένα μου έδειξαν αυτό που έχεις στην δεύτερη εικόνα

10+10 με 12€

Αλλά εάν πάω σε αυτά τα καινούργια πακέτα ´καρτοπρογραμμά´ ή σε νέα sim μόνο για Ίντερνετ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οσο δελεαστικα και να ειναι τα πακετα MAX, απαιτουν συμβολαιο. Συμφωνια με τον διαολο δεν υπογραφω. Αν θελουν ας τα δωσουν και στις κάρτες και θα δουνε τα λεφτα μου. Τώρα να υπογράψω λεοντιο σύμβαση με διαφορες εκπληξεις στην συνέχεια, δεν υπαρχει ουτε μια στο μυριο.
Current status: Galaxy S21+, Huawei Matebook 14 (2020), Mi Air 13 (2017)
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από χθες να ανανεώσω με PayPal αλλά μου βγάζει Invalid input. Σας έχει τύχει?

 

Υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή. Μπες στο λογαριασμό σου από το site της Cosmote. Από εκεί ανανεώνει κανονικά μέσω PayPal.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορω να κανω προληπτικα φραγη σε πενταψηφιους αριθμους που χρεωνουν ;

Eυχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως μπορω να κανω προληπτικα φραγη σε πενταψηφιους αριθμους που χρεωνουν ;

Eυχαριστω.

 

Παίρνεις τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή. Μπες στο λογαριασμό σου από το site της Cosmote. Από εκεί ανανεώνει κανονικά μέσω PayPal.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ, μου είχε διαφύγει τελείως και ήμουν έτοιμος να πάω σε περίπτερο για κάρτα. Ανανέωσα μέσω του σαιτ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση. Εχω στην κατοχη μου μια cosmocarta και ενα frog και το frog σε 3 μερες ληγει και χανονται λιγα ευρω που εχω μεσα. Ποιο ειναι το ελαχιστο ποσο που μπορω να βαλω με οποιοδηποτε τροπο για να ανανεωθει και να μην χαθουν αυτα τα χρηματα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το βάλει κάποιος ας κάνει τον κόπο να μας ενημερώσει. Όλοι έχουμε frog και οι πιο πολλοί αρκετά giga από τα πακέτα του frog.

Εγώ σε δύο μέρες θα αγοράσω πακετάκι Internet έτσι κι αλλιώς και θα το ρισκάρω γιατί είναι καλή προσφορά. Αν δεν έχει ενημερώσει κάνεις πριν θα το κάνω και θα ενημερώσω

 

Τελικά γνωρίζει κάποιος να μας ενημερώσει εάν το πακέτο 8GB με 8,50 ευρώ συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ ;

Edited by GIORGOS1970
Link to comment
Share on other sites

Τελικά γνωρίζει κάποιος να μας ενημερώσει εάν το πακέτο 8GB με 8,50 ευρώ συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ ;

 

Δυστυχώς δεν το έβαλα ακόμα γι αυτό και δεν ενημέρωσα. Ο μόνος λόγος, που δεν το έβαλα, είναι ότι θα με έβγαζε εκτός προγραμματισμού ο οποίος είναι να βάζω αυστηρά μια 10ευρη κάθε 2 μήνες σε αυτό το νούμερο.

Έτσι λοιπόν προτίμησα τα 2gb προς το παρόν

Link to comment
Share on other sites

Τελικά γνωρίζει κάποιος να μας ενημερώσει εάν το πακέτο 8GB με 8,50 ευρώ συμψηφίζεται με τα "κλασσικά" πακέτα των 4,44€ ;
Ναι. Συμψηφίζονται και λήγουν ένα μήνα μετά. Μια χαρα

 

Sent from my F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...