Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"πριν 3 μήνες"

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Εγώ λέω τι έγινε πριν 20 μέρες περίπου, για να ενημερώσω και τους αναγνώστες...όποιος έχει νεότερη εμπειρία με τη φορητότητα φρογκ, ας μας ενημερώσει...

Link to comment
Share on other sites

Απo την εμπειρία σας και μόνο, μιας και δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά, πιστεύετε ότι αυτό με τα 4GB με 4.40€ που δίνει η Frog, θα συνεχιστεί για πολύ καιρό ακόμα ή παίζει να σταματήσει απότομα;
Link to comment
Share on other sites

Απo την εμπειρία σας και μόνο, μιας και δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά, πιστεύετε ότι αυτό με τα 4GB με 4.40€ που δίνει η Frog, θα συνεχιστεί για πολύ καιρό ακόμα ή παίζει να σταματήσει απότομα;

Πιστεύω προσωπικά ότι θα συνεχιστεί.

Ήδη τραβιέται επί κοντά 1,5ετος, και έχει μαζέψει και πολύ κόσμο.

Αν ποτέ κοπεί, αν λέω, πιστευω απλά δεν θα είναι 2+2gb, αλλά σκέτα 2gb

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση: Ενός γνωστού του έστειλαν μήνυμα από Κοσμοτε οτι σε 7 μέρες (24.5.17) λήγουν τα 4 ευρώ που έχει.

Το θέμα είναι ότι ξεχάστηκε και το θυμήθηκε σήμερα. Πρέπει να ανανεώσει σήμερα ή έχει περιθώριο μέχρι αύριο ;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω προσωπικά ότι θα συνεχιστεί.

Ήδη τραβιέται επί κοντά 1,5ετος, και έχει μαζέψει και πολύ κόσμο.

Αν ποτέ κοπεί, αν λέω, πιστευω απλά δεν θα είναι 2+2gb, αλλά σκέτα 2gb

 

Το 2+2gb πώς βγαίνει; Ποια είναι η διαδικασία, δηλαδή; Γιατί ακόμα δεν έχω frog νούμερο αλλά επειδή λέω να πάρω ένα, μόνο και μόνο για αυτά τα 4gb, μπορεί κάποιος να μου πει πώς γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Το 2+2gb πώς βγαίνει; Ποια είναι η διαδικασία, δηλαδή; Γιατί ακόμα δεν έχω frog νούμερο αλλά επειδή λέω να πάρω ένα, μόνο και μόνο για αυτά τα 4gb, μπορεί κάποιος να μου πει πώς γίνεται;

 

Το συγκεκριμενο πακετο ξεκινησε ως 2γιγα/4 ευρω. Εδω και εναμιση χρονο δινει αυτοματα 4γιγα/4,44 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο πακετο ξεκινησε ως 2γιγα/4 ευρω. Εδω και εναμιση χρονο δινει αυτοματα 4γιγα/4,44 ευρω

 

Επειδή στη σελίδα της Frog δεν βρίσκω τι πρέπει να στείλεις και πού, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή στη σελίδα της Frog δεν βρίσκω τι πρέπει να στείλεις και πού, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7181064#post7181064

Link to comment
Share on other sites

Επειδή στη σελίδα της Frog δεν βρίσκω τι πρέπει να στείλεις και πού, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

 

17317στο 1330 για 4gb με 4,40ευρω, επιτρέπει έως και 2 ενεργοποιήσεις ανά ημερολογιακό μηνα

Link to comment
Share on other sites

ενα καρτοσυμβολαιο το καναμε καρτοκινητο.

αυριο θα δειξει αν ο υπαλληλος το εκανε cosmokarta ή whats'up.

Που στελνουμε μηνυμα για να γινει frog?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ανανεώση online και προσπάθησε να στείλεις το μήνυμα για το ιντερνετ 17317 στο 00301330 καθε 25-28 μέρες για να στα μεταφερει κάθε μηνα μεχρι να έρθεις Ελλάδα.

Σας ευχαριστώ.

Δοκιμάζοντας πάντως να στείλω Υ στο 00301330 (ή +30...) βλέπω πως το μυνημα δεν φεύγει. Μάλλον δεν γίνεται απο το εξωτερικό.

Δε νομίζω υπάρχει θέμα λίγο μηδενικού υπολοίπου...

 

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ενα καρτοσυμβολαιο το καναμε καρτοκινητο.

αυριο θα δειξει αν ο υπαλληλος το εκανε cosmokarta ή whats'up.

Που στελνουμε μηνυμα για να γινει frog?

 

ΑΛΠΑΚ στο 1314 εάν θυμάμαι καλά.

Και θα σε καθοδηγήσει το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

ενα καρτοσυμβολαιο το καναμε καρτοκινητο.

αυριο θα δειξει αν ο υπαλληλος το εκανε cosmokarta ή whats'up.

Που στελνουμε μηνυμα για να γινει frog?

Η αλλαγή γίνεται πάντα σε cosmokarta και μετά το γυρνάς εσύ σε ότι θέλεις.

Τα υπόλοιπα ότι είπαν τα παιδιά παραπάνω.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

αν έχω καταλάβει σωστά ο διπλασιασμός των 4gb σε 8 γίνεται αν αποσταλει 2 φορές sms.στο 1330 πριν το τελος του ημερολογιακού μήνα?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

αν έχω καταλάβει σωστά ο διπλασιασμός των 4gb σε 8 γίνεται αν αποσταλει 2 φορές sms.στο 1330 πριν το τελος του ημερολογιακού μήνα?

 

Ακριβώς. :)

Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογη ειναι για frog?

 

Δεν εχει δικια της. Με την app της Cosmote (οχι What's up) θα μπορεις να δεις υπολοιπο χρηματων, ιντερνετ και ομιλιας προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

και ενεργοποιηση των πακετων μπορει να κανει με εξαιρεση τα πακετα του 1 ευρω προς φρογκ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σκοπευω να παω σημερα-αυριο να αγορασω ενα νεο πακετο συνδεσης frog.

Η προσφορα με το sms που στελνεις με τα 4gb αφορα και νεους συνδρομητες?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα παιδιά προτού κάνω αίτηση φορητότητας. Τα 4gb μαζί με τα 1gb που δίνονται ως δώρο, μεταφέρονται στον επόμενο μήνα αν μέσα σε αυτόν ξαναενεργοποιηθουν ή όχι και ισχύει μόνο για το αγορασμένο πακέτο των 1,2gb?

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για τα 4 ξέρω σίγουρα ότι μεταφέρονται,για το 1 να πει σίγουρα κάποιος με καινούρια σύνδεση που το δίνει!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...