Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο το mycosmote app ή απο τη σελίδα της κοσμοτέ (εφόσον φτιάξεις account) μπορείς να τα βλέπεις κι εσύ λογικά σε οποιοδήποτε τηλ. ή υπολογιστή έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Χθες πάντως που πήρα τηλέφωνο δεν την έδινε την προσφορά.δοκιμασα και στο app και ούτε εκεί την είχαν.λογικα την άλλη εβδομάδα πάλι ; Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms
Link to comment
Share on other sites

Χθες πάντως που πήρα τηλ δεν την έδινε την προσφορά.δοκιμασα κ στο app κ ούτε εκεί την είχαν.λογικα την άλλη εβδομάδα πάλι ;

 

Την είχαν τη βδομάδα που πέρασε (και μάλλον θα την ξανάχουν με τον ίδιο τρόπο) χωρίς να το λέει το 1330.

Όσοι παίρνουν sms θα μας το λένε...Πχ εγώ πήρα sms για 120΄τη βδομάδα που πέρασε.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

προσπαθω να κανω on line ανανεωση(https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T13_20/section/Top_Up_WHUP) με χρεωστικη Πειραιως αλλα λαμβανω την παρακατω απαντηση.Για ποιο λογο? Δεν υπαρχει προβλημα με την καρτα.Εχω κανει πολλες αγορες.

Δοκιμασα με chrome και opera και ειχα το ιδιο αποτελεσμα.Γιατι?

 

https://s27.postimg.org/r6n16kxoz/IMG_20170112_203924.jpg' alt='IMG_20170112_203924.jpg'>imagehosting[/img]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

προσπαθω να κανω on line ανανεωση(https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/page/T13_20/section/Top_Up_WHUP) με χρεωστικη Πειραιως αλλα λαμβανω την παρακατω απαντηση.Για ποιο λογο? Δεν υπαρχει προβλημα με την καρτα.Εχω κανει πολλες αγορες.

Δοκιμασα με chrome και opera και ειχα το ιδιο αποτελεσμα.Γιατι?

Και σε μένα το ίδιο μήνυμα πετάει με ίδια κάρτα όσες φορές και αν προσπάθησα το τελευταίο δίμηνο.

Μπαίνω στο web banking της Πειραιώς και βγάζω από εκεί μια κάρτα και τέλος.

Άλλωστε δεν έχει κάποιο bonus online ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

Παναιτωλικέ γιατί δεν κατεβάζεις mycosmote; εγώ έχω βάλει κάρτα σε βάτραχο ακόμα και από whatsup app ;)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα ανανεωνω χωρις προβλημα καθε μηνα με την χρεωστικη της Πειραιως απο το site της cosmote. Πριν 2 εβδομαδες εβαλα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε δουλεια με paypal!!

Ευχαριστώ παιδιά!!!:)

ΠΑΣ τον Πετρακη και τα ματια σου!!

Εννοειται ισοβια θα τον κρατησουμε εδω ;)

Μπορεις να κατεβασεις και την εφαρμογη που σου ειπα πριν και κανεις την δουλεια σου μια χαρα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

MONO TO FROG, ME THN AΓOPA TOY ΠAKETOY 60' ΠPOΣ OΛA TA KINHTA KAI ΣTAΘEPA EΛΛAΔAΣ AΞIAΣ 3€,

ΣOY KANEI ΔΩPO ENA ΠAKETO 60' AKOMA.

KAΛEΣE TΩPA ΣTO 1330 MEXPI 22/01.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest makisg3
Καλημέρα,

έχει αυτή την εβδομάδα διπλασιασμό στο πακέτο των 60' με 3,02€;

στο 1330 δεν το λέει

 

ήρθε sms για το διπλασιασμό, αγόρασα το πακέτο και τον έκανε.

το 1330 εξακολουθεί να μην το λέει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχει αυτή την εβδομάδα διπλασιασμό στο πακέτο των 60' με 3,02€;

στο 1330 δεν το λέει

 

ναι, έχει διπλασιασμό αυτή την εβδομάδα. Στο μενού 1330 δεν το αναφέρει αλλά έχει σταλεί sms όπως αναφέρουν και οι φίλοι παραπάνω.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ναι, έχει διπλασιασμό αυτή την εβδομάδα. Στο μενού 1330 δεν το αναφέρει αλλά έχει σταλεί sms όπως αναφέρουν και οι φίλοι παραπάνω.

 

ΝΑΙ: Και σε μένα έστειλε sms.

Γιατί, όμως, δεν το λέει στο 1330 όπως πέρσι; Και μάλλον έτσι θα συνεχίσει να είναι και θα ρωτάνε την Κυριακή αυτή 22/1 πάλι: "Έχει ή δεν έχει;"

Link to comment
Share on other sites

Καλή παρατήρηση αλλά δεν ξέρω για ποιο λόγο υπάρχει αυτή η παράλειψη, επίσης στο 1330 δεν αναφέρει ούτε και για το πακέτο με τα 4GB μολονότι στέλνει ενημερωτικό sms και για αυτό. Αλλά έχω προσέξει πως έχει αλλάξει το μενού από κάποια στιγμή στο παρελθόν και μέχρι σήμερα (παλιά υπήρχε μια αντρική φωνή, τώρα υπάρχει μια γυναικεία). Πάντως ότι δίνει διπλασιασμό, δίνει...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για την εφαρμογή της Cosmote.

Σε dual συσκευή Alcatel δεν μου ανοίγει αυτόματα για να δει το υπόλοιπο. Την έχω στη θέση 1 τη SIM...

Σε άλλα δικαρτα δεν είχα θέμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπάθησα χωρις επιτυχία να μεταφερθω απο κοσμοκαρτα σε φρογκ στέλνοντας μήνυμα frog ή ΑΛΠΑΚ στο 1298.

 

Μπορείτε να μου πείτε το μήνυμα αλλαγής πακέτου σε frog και αν ειναι δωρεάν η αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προσπάθησα χωρις επιτυχία να μεταφερθω απο κοσμοκαρτα σε φρογκ στέλνοντας μήνυμα frog ή ΑΛΠΑΚ στο 1298.

 

Μπορείτε να μου πείτε το μήνυμα αλλαγής πακέτου σε frog και αν ειναι δωρεάν η αλλαγή;

 

ΑΛΠΑΚ στο 1314..για το θέμα της χρέωσης δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά αλλά νομίζω πως το αναφέρει στο μήνυμα που θα σου απαντήσουν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...