Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε νομίζω να βιαστούν να ανακοινώσουν κάτι νεο. τώρα για τις επόμενες 6 μέρες ο κόσμος στέλνει με το κιλό μνμ και κλήσεις. τυχαίο είναι που αυτή τη στιγμή έχουν διακοπεί οι καλύτερες προσφορές από όλες τις εταιρίες??

Αν δεν τα πάρουν τώρα τις γιορτές, πότε θα τα πάρουν; ;)

Link to comment
Share on other sites

χρονια σας πολλά με το καλο να μας μπει ο καινούριος χρόνος ..

το λοιπόν θα θελα να δείτε άμα συνεχίζουν η παλιές χρέωσης σας του 0.10 ...στο cc τις frog μου είπανε πως επανήλθε το 0.21 για πέστε εσείς ..

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα 30/12 εληγε? Ειχα την εντυπωση οτι ηταν εως 31, τελος του μηνα λογικοτερο...Και εκανα μια κληση 31 του μηνα 10 λεπτα μιλαγα νομιζοντας οτι εχω την προσφορα.....αλλα τωρα καταλαβα γιατι μου χρεωσε 2,1 ευρω αντι για 1...:lol:

 

Καλα τωρα μην περιμενετε καποια προσφορα...δεν βλεπετε που κανεις δεν ανακοινωνει τιποτα? Η απολυτη σιγή!

Να βγαλουν κανα φραγκο βρωμιάρες μερες !!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσους έχουν Frog.

Παλιά όταν είχα καρτοκινητό Cosmote όταν τελείωνε η κάρτα, και έβαζα νέα, αργούσε για λίγο να ενημερωθεί το σύστημα και δεν μπορούσα να στείλω sms για καμια ώρα.

Ισχύει και στο Frog αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσους έχουν Frog.

Παλιά όταν είχα καρτοκινητό Cosmote όταν τελείωνε η κάρτα, και έβαζα νέα, αργούσε για λίγο να ενημερωθεί το σύστημα και δεν μπορούσα να στείλω sms για καμια ώρα.

Ισχύει και στο Frog αυτό;

 

στο frog η καρτα ανανεωσης χρονου περνιεται αμεσα και μπορεις να την χρησιμοποιησεις αμεσως

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο frog η καρτα ανανεωσης χρονου περνιεται αμεσα και μπορεις να την χρησιμοποιησεις αμεσως

 

Σιγουρα? Ιδιο συστημα δεν χρησιμοποιουν για τις ανανεωσεις?

Link to comment
Share on other sites

H wind πάντως στο F2G2 (το αντίστοιχο του frog) που έχω συνεχίζει να χρεώνει 10 λεπτά το λεπτό προς όλους χωρίς ελάχιστη χρέωση... Άντε και καλό 2010 παιδιά... :p

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ε οχι και πολυ καιρο...μεχρι 30/12 ειχε 0,10ε/λεπτο προς ολους!

 

ναι δε λέω, αλλά το μόνο που έχει καταφέρει ο βάτραχος για μένα τουλαχ, είναι να είναι η σιμ του συσταριού!! τη βγάζω μόνο σε περιόδους προσφορών... όχι πως με χαλάει βέβαια, αλλά δεν έχει καταφέρει (κ σε όσους ξέρω) να πάρει τη θέση τη σιμ καθημερινής χρήσης

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μειωσε τη χρεωση σε 0,19/λεπτο το frog http://www.frogmobile.gr/el/content.aspx?style=styles&ns=-10009&cid=17992 .

 

Μπραβο, αθορυβος ο βατραχος. Μονο μην εχει γινει λαθος κατα την γραφη, το 0.0032 αντι 0.0035

Link to comment
Share on other sites

Λάθος ήταν τελικά και το διόρθωσαν πάλι σε 0.0035
Link to comment
Share on other sites

Έκανα χθες φορητότητα στο Frog.

Μου ρθε μήνυμα να στείλω το 10 στο 1312 για χρέωση 0,10 ανά λεπτό!

Και ό,τι ισχύει ως 31/12!:lol:

Μάλλον είναι περσινό το sms, έστειλα για πλάκα, δεν ήρθε κάποια επιβεβαίωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο frog η καρτα ανανεωσης χρονου περνιεται αμεσα και μπορεις να την χρησιμοποιησεις αμεσως
Δεν ισχύει.

Χθες που έκανα ανανέωση, έπρεπε να περάσει μία ώρα για να μπορέσω να στείλω sms!

Μου θύμισε παλιές εποχές cosmokartas.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφού το ίδιο δύκτιο με την cosmote χρησιμοποιεί, δεν μου φαίνεται περίεργο να έχει τα ίδια προβλήματα.

 

 

 

Υ.Γ. Βλέπω και διαγράφηκε το προηγούμενό μου μύνημα; Γιατί; Δεν νομίζω πως ήταν ακατάλληλο, και πιθανόν να μην ξέρουν όλοι όσοι ήταν στο frog για το 0,10 πως η wind συνεχίζει ακόμα την ίδια προσφορά.

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Βλέπω και διαγράφηκε το προηγούμενό μου μύνημα; Γιατί; Δεν νομίζω πως ήταν ακατάλληλο, και πιθανόν να μην ξέρουν όλοι όσοι ήταν στο frog για το 0,10 πως η wind συνεχίζει ακόμα την ίδια προσφορά.

 

Γιατί το θέμα δεν έχει σκοπό την προώθηση άλλων εταιρίων, αλλά για συζήτηση σε σχέση με το frog. Μήνυμα με μόνο περιεχόμενο "Έλα κι εσύ στο F2G" ως προώθηση μόνο μπορώ να το δω και επίσης ως μήνυμα που μπορεί να προκαλέσει flame.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μετα τον ντορο που προκαλεσε η προσφορα της q με το δωρεαν ιντερνετ, λογικα δεν θα κανει και η frog καποια προσφορα σαν απαντηση? οχι απαραιτητα με ιντερνετ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα να δω πότε επιτέλους θα μου κάνουν την μεταφορά αριθμού απο wind σε frog!!! Ηταν να γινει η μεταφορα στης 5/02/2010 και ακόμα στο περίμενε είμαι. Πέρνω το 13897 και το μόνο που μου λεέι ειναι οτι η αιτηση προχωραει( μάλλον σαν χελώνα) και οταν τους ρωταω για πιο λογο εχει καθυστερήσει μου λένε οτι δεν είναι σε θέση να γνωρίζουν. Άν δεν ξέρουν αυτοί ποιος ξέρει δηλαδή??:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα να δω πότε επιτέλους θα μου κάνουν την μεταφορά αριθμού απο wind σε frog!!! Ηταν να γινει η μεταφορα στης 5/02/2010 και ακόμα στο περίμενε είμαι. Πέρνω το 13897 και το μόνο που μου λεέι ειναι οτι η αιτηση προχωραει( μάλλον σαν χελώνα) και οταν τους ρωταω για πιο λογο εχει καθυστερήσει μου λένε οτι δεν είναι σε θέση να γνωρίζουν. Άν δεν ξέρουν αυτοί ποιος ξέρει δηλαδή??:wacko:

 

παιρνει μεχρι 15 μερες για να ολοκληρωθει η φορητοτητα. εσυ εισαι ακομα στις 5, οποτε μην βιαζεσε. εχει ακομα περιθωριο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι ήμουν σαφής στο μήνυμα μου.Έιπα οτι στις 5/02 ήταν να γίνει η μεταφορά και όχι οτι εκεινη την ημέρα εκανα την άιτηση. Η αίτηση ειχε γινει πριν απο 3 και τωρα παμε για τεραρτι εβδομαδα!!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι ήμουν σαφής στο μήνυμα μου.Έιπα οτι στις 5/02 ήταν να γίνει η μεταφορά και όχι οτι εκεινη την ημέρα εκανα την άιτηση. Η αίτηση ειχε γινει πριν απο 3 και τωρα παμε για τεραρτι εβδομαδα!!

 

Σου εχει ερθει η καρτα σιμ της frog?

Link to comment
Share on other sites

Σου εχει ερθει η καρτα σιμ της frog?

 

Όχι! Τίποτα απολύτως δεν έχει έρθει, άλλωστε αυτο περιμένω τοσο καιρό. Ντροπή στην εταιρία πάντως καμία ενημέρωση.Ισως να μην την νοιαζει κιόλας ! Σου λεει πρώτοι έιμαστε σιγα τώρα...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις πως γινεται να βγαλω το frog tune που εχω

thx!

 

Πάρε το 14250 και κάπου εκέι στο τι κουμπι να πατησεις λέει για επαναφορα του ήχου κλήσης δικτύου πατησε ... αυτο τώρα δεν ξέρω στο frog να σου πω πιο κουμπι ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...