Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να ενεργοποιησω το πακετο γιατι 9 του μηνα ερχομαι ελλαδα αλλά τωρα ειμαι εξωτερικο.

 

Με sms μπορω να το ενεργοποιησω ;

Απο το app της cosmote εχει το πακετο ομιλιας, αλλά αν το επιλεξω θα μου δωσει αυτη τη βδομαδα 60+60;

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ενεργοποιησω το πακετο γιατι 9 του μηνα ερχομαι ελλαδα αλλά τωρα ειμαι εξωτερικο.

 

Με sms μπορω να το ενεργοποιησω ;

Απο το app της cosmote εχει το πακετο ομιλιας, αλλά αν το επιλεξω θα μου δωσει αυτη τη βδομαδα 60+60;

 

Ναι αυτή την εβδομάδα έχει διπλασιασμό.

Link to comment
Share on other sites

μη σε ξεγελαει το 60' που λεει η εφαρμογη,δινει κανονικα 120'.

Σε ευχαριστώ πολύ! Όντως έτσι είναι. Μου έδωσε κανονικά τα επιπλέον 60 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Η επομενη ανανέωση μου ειναι κανονικα στις 21/8. Σημερα εκανα μια επιπλέον ανανέωση με 10€ για να παρω την προσφορα με τα 10gb/8€ που δίνει για το καλοκαίρι .

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου ερθει και το 1gb δώρο που δίνει με κάθε ανανέωση των 10€? Ομως δεν ηρθε.

Ας μου διευκρίνηση κάποιος εαν η προσφορα με το 1gb δώρο σε κάθε ανανέωση ισχυει και για περισσότερες απο μια φορες εντος του μηνος ή οχι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μια αλλη ερώτηση....

Εαν παρέλθει το χρονικό όριο ανανέωσης ( 21/8 για μενα) και γω δεν ανανεωσω , το χρηματικό υπολοιπο που εχω μεσα ( 2,30€) χάνετε ?

Συν το γεγονος οτι εχω απο σημερα την προσφορα με τα 10gb τα οποία ληγουν στις 30/9 .Εαν παρέλθει και αυτο το χρονικό όριο και γω δεν ανανεωσω μεχρι τοτε το χρηματικό υπολοιπο τι γινετε ? Χάνετε ή εξακολουθεί να υπαρχει ?

Link to comment
Share on other sites

Η επομενη ανανέωση μου ειναι κανονικα στις 21/8. Σημερα εκανα μια επιπλέον ανανέωση με 10€ για να παρω την προσφορα με τα 10gb/8€ που δίνει για το καλοκαίρι .

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου ερθει και το 1gb δώρο που δίνει με κάθε ανανέωση των 10€? Ομως δεν ηρθε.

Ας μου διευκρίνηση κάποιος εαν η προσφορα με το 1gb δώρο σε κάθε ανανέωση ισχυει και για περισσότερες απο μια φορες εντος του μηνος ή οχι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μια αλλη ερώτηση....

Εαν παρέλθει το χρονικό όριο ανανέωσης ( 21/8 για μενα) και γω δεν ανανεωσω , το χρηματικό υπολοιπο που εχω μεσα ( 2,30€) χάνετε ?

Συν το γεγονος οτι εχω απο σημερα την προσφορα με τα 10gb τα οποία ληγουν στις 30/9 .Εαν παρέλθει και αυτο το χρονικό όριο και γω δεν ανανεωσω μεχρι τοτε το χρηματικό υπολοιπο τι γινετε ? Χάνετε ή εξακολουθεί να υπαρχει ?

 

Και εγώ έκανα δεύτερη ανανέωση τον ίδιο μήνα και δεν πήρα κάτι άλλο εκτός από 600 λεπτά προς φρογκ.

 

Κάλεσε στο 1314 πάτησε το 1 και θα σου πει ποτέ λήγει το υπόλοιπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Η επομενη ανανέωση μου ειναι κανονικα στις 21/8. Σημερα εκανα μια επιπλέον ανανέωση με 10€ για να παρω την προσφορα με τα 10gb/8€ που δίνει για το καλοκαίρι .

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου ερθει και το 1gb δώρο που δίνει με κάθε ανανέωση των 10€? Ομως δεν ηρθε.

Ας μου διευκρίνηση κάποιος εαν η προσφορα με το 1gb δώρο σε κάθε ανανέωση ισχυει και για περισσότερες απο μια φορες εντος του μηνος ή οχι ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μια αλλη ερώτηση....

Εαν παρέλθει το χρονικό όριο ανανέωσης ( 21/8 για μενα) και γω δεν ανανεωσω , το χρηματικό υπολοιπο που εχω μεσα ( 2,30€) χάνετε ?

Συν το γεγονος οτι εχω απο σημερα την προσφορα με τα 10gb τα οποία ληγουν στις 30/9 .Εαν παρέλθει και αυτο το χρονικό όριο και γω δεν ανανεωσω μεχρι τοτε το χρηματικό υπολοιπο τι γινετε ? Χάνετε ή εξακολουθεί να υπαρχει ?

Τα χρήματα χάνονται μετά το πέρας τον 4 μηνών χωρίς ανανέωση ,Τα 10 gb είναι fix πακέτο και δεν ανανεώνεται ξανά!!!Δεν χάνεις κανένα ενεργό πακέτο.

 

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

στους 3 μηνες χανονται τα χρηματα,στον 4ο μπαινει φραγη εισερχομενων
Link to comment
Share on other sites

Με SMS μπορω να μάθω ποτε ληγει το χρηματικό μου υπολοιπο και αν ναι που το στελνω ? ( αν υπαρχει αυτη η δυνατότητα).
Link to comment
Share on other sites

στους 3 μηνες χανονται τα χρηματα,στον 4ο μπαινει φραγη εισερχομενων
Ο αριθμός πότε χάνεται;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με SMS μπορω να μάθω ποτε ληγει το χρηματικό μου υπολοιπο και αν ναι που το στελνω ? ( αν υπαρχει αυτη η δυνατότητα).

 

Υ στο 1330 δωρεάν

Link to comment
Share on other sites

Με SMS μπορω να μάθω ποτε ληγει το χρηματικό μου υπολοιπο και αν ναι που το στελνω ? ( αν υπαρχει αυτη η δυνατότητα).

 

Στειλε δωρεάν sms το λεκτικό ΛΗΞΗ στο 1314 ή στο 1298.

Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός πότε χάνεται;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στους 12 μηνες.

Link to comment
Share on other sites

Στους 3 μήνες λήγει το χρηματικό υπόλοιπο

Στους 4 μήνες μπαίνες φραγή

Αυτό όμως με την φραγή ισχύει από Σεπτέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Στους 3 μήνες λήγει το χρηματικό υπόλοιπο

Στους 4 μήνες μπαίνες φραγή

Αυτό όμως με την φραγή ισχύει από Σεπτέμβριο.

Φραγή εξερχομένων και εισερχομένων?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Φραγή εξερχομένων και εισερχομένων?

 

Ναι ασφαλως.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τελος και το φρογκ. Στα σκουπιδια. Και κατι μου λεει οτι δεν εχουν τελειωσει οι εκπληξεις. Βλεπω να ληγει το υπολοιπο ακομα πιο γρηγορα απο το τριμηνο.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελος και το φρογκ. Στα σκουπιδια. Και κατι μου λεει οτι δεν εχουν τελειωσει οι εκπληξεις. Βλεπω να ληγει το υπολοιπο ακομα πιο γρηγορα απο το τριμηνο.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 

Δεν είναι θέμα frog,αν δεν κάνω λάθος και οι υπόλοιπες εταιρίες στα καρτοκινητά ακολουθούν το ίδιο στο θέμα χρηματικού υπολοίπου.

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι και στους αλλους 4 (wind, q, voda, cyta), μπαινει φραγη εισερχομενων τον 4ο μηνα? Δεν εχω ακουσει κατι σχετικα μ αυτο. Κανω λαθος?

 

Οσο για το χρηματικο υπολοιπο, θυμαμαι οτι το καρτελ ειδε κι επαθε να συμφωνησει στο 3μηνο. Για να δουμε την επομενη φορα....

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Edited by nininikos
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις οτι και στους αλλους 4 (wind, q, voda, cyta), μπαινει φραγη εισερχομενων τον 4ο μηνα? Δεν εχω ακουσει κατι σχετικα μ αυτο. Κανω λαθος?

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

 

Για το χρηματικό αναφέρω,το οποίο ρωτούσες και όχι για φραγή.

Link to comment
Share on other sites

Για το χρηματικο, ειναι προσωπικη μου εκτιμηση, οτι οι γερμανοι θα πρωτοπορησουν οπως παντα. Καπως ετσι εκαναν στην Βουλγαρια, πριν πουλησουν το μαγαζι στην τελενορ.

 

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ολοι πλην cyta (προς το παρόν) ανακοίνωσαν φραγή εισερχομένων στο 4μηνο από την τελευταία ανανέωση.

Ο μηδενισμός υπολοίπου στο 3μηνο παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θυμάται ας μου πει λίγο τι στέλνουμε για τα 10gb με 8€...

Στο 1330 στέλνουμε "10" ??

Θέλω να το ενεργοποιήσω το βραδάκι....

Link to comment
Share on other sites

Και για ομιλία μπορείς να στείλεις μήνυμα

60Μ στο 1330 για τα 60 ή 120 λεπτά ομιλίας.

ΠΡΟΣΟΧΗ αν στείλεις 60 θα πάρεις 120 ΜΒ

Επαναλαμβάνω 60Μ

Εξαιρετικα χρησιμη η ενεργοποιηση μεσω σμσ.

Tks!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...