Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι φίλε και γω έχω το ίδιο πρόβλημα, να μην εμφανίζει τα υπόλοιπα μου.

Edit:Όταν λέει πάνω είσοδος με κωδικούς κατω λέει είσοδος με sim cosmote. Μπήκα και είδα τα υπόλοιπα μου στην frog.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Edit:Όταν λέει πάνω είσοδος με κωδικούς κατω λέει είσοδος με sim cosmote. Μπήκα και είδα τα υπόλοιπα μου στην frog.

Έχω frog και το my cosmote είτε κάνω login με sim και δεδομένα cosmote είτε με κωδικούς βλέπω τα υπόλοιπα μου κανονικά

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

ναι ξεχασα να απαντησω τελικα το προβλημα διορθωθηκε οταν εκανα καταργηση και ενα νεο install στο app...για δοκιμαστε και εσεις, ισως ειναι καποιο bug καποιου update!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ποιες είναι οι εβδομάδες διπλασιασμού? Υπάρχει κάποιο μοτίβο ή ειναι τυχαίες?

 

Το συνηθέστατο ανά 2 βδομάδες (βδομάδα παρά βδομάδα).

Είναι η επόμενη (17-23/4/2017) βδομάδα διπλασιασμού (δλδ ελπίζουμε....:))

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχετε.

Πριν από λίγο αγόρασα πακέτο των 60 λεπτών προς όλους μέσα από την εφαρμογή Κοσμοτέ.

Μου έδωσε μόνο 60 λεπτά προς όλους, χωρίς τα υπόλοιπα 60. Γνωρίζει κάποιος εάν έχει αλλάξει κάτι στο πακέτο ή έχω κάνει λάθος που αγόρασα μέσω της εφαρμογής;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και καλή Ανάσταση να έχετε.

Πριν από λίγο αγόρασα πακέτο των 60 λεπτών προς όλους μέσα από την εφαρμογή Κοσμοτέ.

Μου έδωσε μόνο 60 λεπτά προς όλους, χωρίς τα υπόλοιπα 60. Γνωρίζει κάποιος εάν έχει αλλάξει κάτι στο πακέτο ή έχω κάνει λάθος που αγόρασα μέσω της εφαρμογής;

 

Αν διάβαζες το αμέσως προηγούμενο απ'το δικό σου post

κ

περίμενες 26 ώρες

 

Θα'παιρνες 120 (αντί για 60)

 

Καλή ανάσταση.:)

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες το αμέσως προηγούμενο απ'το δικό σου post

κ

περίμενες 26 ώρες

 

Θα'παιρνες 120 (αντί για 60)

 

Καλή ανάσταση.:)

 

Το διάβασα, αλλά δεν κατάλαβα σε τί αναφερόταν ο διπλασιασμός.

Δεν πειράζει, την επόμενη φορά.

Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με υγεία. Ο διπλασιασμός ξεκίνησε κανονικά αυτή την εβδομάδα.

 

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με υγεία. Ο διπλασιασμός ξεκίνησε κανονικά αυτή την εβδομάδα.

 

Στάλθηκε από το HTC One_M8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επιβεβαιωνω τον 2πλασιασμο κ εγω. Χρονια πολλα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χριστος ανεστη. εγω ηθελα να ρωτησω κατι εαν παρω ενα νεο αριθμο whats up το ενεργοποιησω και μετα το μετατρεψω σε frog τα παιρνω τα δωρα που δινει οταν ενεργοποιω ενα καινουργι πακετο frog? η πρεπει να παρω αυτου καθαυτου frog πακετο να ενεργοποισω.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που γίνει frog παίρνεις κανονικά όλα τα μπόνους και τις παροχές του.

Αλλά γιατί να μην πάρεις απευθείας frog;

Υ.Γ. Υπόψιν ότι η μετατροπή what's up σε frog κοστίζει 3€ με ΑΛΠΑΚ η APLPAK στο 1314.

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.το ρωταω μηπως και βρω κανενα ευκολο νουμερο whats up η cosmokarta δεν βρω frog.
Link to comment
Share on other sites

Μολις γινεις φρογκ, σου ερχονται τα μηνυματα ενημερωσης των μπονους ανανεωσης του πρωτου 6μήνου, οπως σε καθε νεο αριθμο φρογκ.
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να κάνεις μετατροπή παρά να πάρεις απευθείας βάτραχο.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλύτερα να κάνεις μετατροπή παρά να πάρεις απευθείας βάτραχο.

Γιατί?????

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη, η κάρτα του Βατράχου είναι κατευθείαν τριπλή (για όλες τις υποδοχές των ΣΙΜ) και βολεύει δίχως μετατροπείς.
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιημένο το πακέτο των 4GB το οποίο θα έληγε σήμερα. Προχτές έβαλα κάρτα 5 ευρώ και πήρα δώρο 500MB. Τώρα βλέπω στο SMS από το 1330 ότι όλα τα ΜΒ αθροιστικά λήγουν στις 16/05. Όντως, είναι έτσι; Τα ΜΒ προστίθενται και παίρνουν όλα την ημερομηνία λήξης των πιο πρόσφατα αποκτηθέντων;
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιημένο το πακέτο των 4GB το οποίο θα έληγε σήμερα. Προχτές έβαλα κάρτα 5 ευρώ και πήρα δώρο 500MB. Τώρα βλέπω στο SMS από το 1330 ότι όλα τα ΜΒ αθροιστικά λήγουν στις 16/05. Όντως, είναι έτσι; Τα ΜΒ προστίθενται και παίρνουν όλα την ημερομηνία λήξης των πιο πρόσφατα αποκτηθέντων;

 

Ακριβως ετσι γινεται.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους.Εδω και 3 βδομαδες εχω παραλαβει σιμ για φορητοτητα μεσω του 13897 και δυστυχως ολο μου αναφερουν για τεχνικο προβλημα στην προωθηση της αιτησηςκαι στην ολοκληρωση της διαδικασιας.Σας εχει τυχει κατι τετοιο και υπαρχει κατι να κανω για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σε ολους.Εδω και 3 βδομαδες εχω παραλαβει σιμ για φορητοτητα μεσω του 13897 και δυστυχως ολο μου αναφερουν για τεχνικο προβλημα στην προωθηση της αιτησηςκαι στην ολοκληρωση της διαδικασιας.Σας εχει τυχει κατι τετοιο και υπαρχει κατι να κανω για αυτο?

Εγώ ακριβώς ίδιο πρόβλημα είχα. Από 26 Μαρτίου ενεργοποιηθηκα την περασμένη Τρίτη. Η αίτηση ήταν για φρογκ αλλά τελικά με πήγαν σε κοσμοκαρτα. Μου έβαλαν δώρο 15 ευρώ μέσα (ίσως λόγο της καθυστερησης) και 120 λεπτά προς όλους δώρο κάθε πρώτη του μήνα για 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...