Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν στείλω ένα βάτραχο στο εξωτερικό κ εγώ έχω τον δικό μου στη ελλάδα, πόσο θα χρεώνομαι εγώ όταν του στέλνω μνμ κ πόσο όταν μου στέλνοουν από εξωτερικό??
Link to comment
Share on other sites

Αν στείλω ένα βάτραχο στο εξωτερικό κ εγώ έχω τον δικό μου στη ελλάδα, πόσο θα χρεώνομαι εγώ όταν του στέλνω μνμ κ πόσο όταν μου στέλνοουν από εξωτερικό??

Καλύτερα να 'χετε και οι δύο Vodafone a la carte και να του ενεργοποιήσεις το διαβατήριο. ;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα πηρε παραταση η προσφορα με τα 10 cents προς ολους?

Ναι,πήρε παράταση η προσφορά μέχρι τις 31/8 τόσο το Frog όσο και το F2G2 (αντίστοιχο του Frog στην Wind).:D:)

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να 'χετε και οι δύο Vodafone a la carte και να του ενεργοποιήσεις το διαβατήριο. ;)

 

ναι, αυτό το έχω κατά νου, αλλά απ ότι είδα οι χρεώσεις του βάτραχου για sms από εξωτερικό προς ελλάδα είναι τσιμπημένο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι,πήρε παράταση η προσφορά μέχρι τις 31/8 τόσο το Frog όσο και το F2G2 (αντίστοιχο του Frog στην Wind).:D:)

 

πανταχού παρών:rolleyes:

να σαι καλά :!:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου ηρθε μην. απο το FROG οτι αν βαλω 1 καρτα 3 η 7 ευρω μου κανει δωρο αλλα 5 ευρω τον επομενο μηνα!Τους μουρλανε ο βατραχος ολους ειδικα την wind(q) που το παιζουν φτηνοι δεν κοιτανε καμια κεραια να βαλουν :-)
Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου ηρθε μην. απο το FROG οτι αν βαλω 1 καρτα 3 η 7 ευρω μου κανει δωρο αλλα 5 ευρω τον επομενο μηνα!Τους μουρλανε ο βατραχος ολους ειδικα την wind(q) που το παιζουν φτηνοι δεν κοιτανε καμια κεραια να βαλουν :-)

 

...μπραβο στο βατραχι και στο δρομο που χαραζει....αν και για να λεμε ΟΛΗ την αληθεια....μηνυματα σαν και αυτο που σου εστειλαν (και καλυτερα=διπλασιασμος ολου του ποσου ανανεωσης) τα στελνει η wind εδω και χρονια :cool:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Και μενα εστειλε!

Ωραιο αυτο,δεν σου λεει βαλε μονο 7 αρα να παρεις 5 ευρω τον αλλο μηνα....αλλα και 3 αρα!!

Ενω στο whats up αυτα τα κανει μονο με 9 αρα καρτα και πανω....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δωράκι απο το frog....

 

ΤΟ FROG ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ SMS ΜΟΝΟ ΜΕ 0,001€, ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 9-12 ΕΩΣ 9/8. ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ...

Link to comment
Share on other sites

δωράκι απο το frog....

 

ΤΟ FROG ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ SMS ΜΟΝΟ ΜΕ 0,001€, ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 9-12 ΕΩΣ 9/8. ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ...

 

αυτό τώρα πώς έγινε?? εγώ δε πήρα ούτε κάνα sms ούτε στο site είδα τπτ σχετικο...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πιο εγκυρη δε γινεται, πιστεψε με :p

 

δεν ξέρω τι πηγές έχει ο angel_hot αλλά μακάρι να έχει δίκιο..... ωστόσο εγώ αναμένω επίσημη ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

δωράκι απο το frog....

 

ΤΟ FROG ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ SMS ΜΟΝΟ ΜΕ 0,001€, ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 9-12 ΕΩΣ 9/8. ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ...

 

Μήπως εννοείς 0,01 € / sms ;

.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι 0.001, τους πάτησε κάτω! Έχει αρχίζει να με προβληματίζει ο βάτραχος... Αν κρατήσουν τα 0.10€/λεπτό και με το σήμα της COSMOTE, τότε είμαστε υπό σκέψιν...
Link to comment
Share on other sites

0,001....

 

1 μηδενικό για κάθε χρόνο....

θα μπορούσε να ειναι και ο .. πρακτωρ ΘΒ,,, 0 0 0

 

χαχαχα

 

για να το λες και να επιμένεις μάλλον έχεις τις πληροφορίες σου!! αναμένω ανακοίνωση λοιπόν κ αν ισχύει του βγάζω το καπέλο κ σένα κ του βάτραχου:p

 

από πότε αρχίζει να ισχύει η προσφορά ξέρουμε??? άρχισε ήδη? αυτόματα ισχύει? πώς?

Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε και εμενα το sms :D μπραβο στην frog,

 

ΤΟ FROG ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ SMS ΜΟΝΟ ΜΕ 0,001€, ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 9-12 ΕΩΣ 9/8.ΜΕ 1€ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΩΣ 1000 SMS!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...