Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800 Sirocco Edition


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

xronia polla se olous kai kuriws stous katoxou vip siroccoo :D kalous eksodous paidia :) kai prosoxh sto alkool.. kales giortes..!
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 648
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά! :)

 

Είπα και γω να κάνω σεφτέ στα sms με το sirocco και έπαθα το κάτι τις μου όταν είδα το πισωγύρισμα στη σύνταξη sms. Μα καλα! Με το παλιό 8800 μια χαρά έγραφα 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Πάλι στους 71 θα πηγαίνει 2ο sms? Μήπως έχασα κάποιο επεισόδιο πάλι? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! :)

 

Είπα και γω να κάνω σεφτέ στα sms με το sirocco και έπαθα το κάτι τις μου όταν είδα το πισωγύρισμα στη σύνταξη sms. Μα καλα! Με το παλιό 8800 μια χαρά έγραφα 160 ελληνικούς χαρακτήρες. Πάλι στους 71 θα πηγαίνει 2ο sms? Μήπως έχασα κάποιο επεισόδιο πάλι? :mad:

φιλε μου απλα πηγαινε στις ρυθμισεις,ρυθμισεις μυνηματων και εκει που λεει υποστηριξη χαρακτηρων βαλε "περιορισμενη"....

 

α χρονια πολλα κι ολας :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου απλα πηγαινε στις ρυθμισεις,ρυθμισεις μυνηματων και εκει που λεει υποστηριξη χαρακτηρων βαλε "περιορισμενη"....

 

α χρονια πολλα κι ολας :)

 

Χρονια πολλά κι απο μένα και Καλή Χρονιά :happy:

Να σαι καλά, μια ώρα έψαχνα τι μπορεί να φταίει. Να υποθέσω ότι η "πλήρης" υποστηρίξη σημαίνει unicode ε? Είναι κάπως αστείο να πρέπει να δηλώσει κάποιος "περιορισμένη" για να έχει πλήρη υποστήριξη :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα! το κινητο εχει δυο γραμμες επικοινωνια για να μπορει να παρει sim together που εχουν δυο γραμμες????????????????
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

H υπερβολή σε όλο της το μεγαλείο. Ήθελα να ξερα, θεωρείται όμορφο έτσι όπως το έχουν κάνει; :confused:
Link to comment
Share on other sites

H υπερβολή σε όλο της το μεγαλείο. Ήθελα να ξερα, θεωρείται όμορφο έτσι όπως το έχουν κάνει; :confused:

 

sumfono mazi sou apoluta, eleos ti ashimia einai auti.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

geia sas..to 8ari me ta diamadia mapa :) ithela na rwtisw kati egw...basika stis anafores pou pernw apo ta minimata pou stelnw h wra mou bgainei opws na nai diladi grafei 2 wres meta oti paradothike. to exei dei ayto kaneis sto kinito tou? filika nikos.. (mln thelw update) :D
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους του sirocco...

Στα τελευταία νόκια με S40 μπορείς όταν το κινητό είναι σε κατάσταση αναμονής το μενού να μοιάζει με τα κινητά S60 δηλαδή να σου δείχνει πχ αν το mp3 player ειναι ανοιχτό, αν υπάρχει κάποιο ραντεβού στο ημερολόγια, νέο μήνυμα κλπ.

Το sirocco σε κατάσταση αναμονής μπορεί να είναι η οθόνη του έτσι;...

Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους του sirocco...

Στα τελευταία νόκια με S40 μπορείς όταν το κινητό είναι σε κατάσταση αναμονής το μενού να μοιάζει με τα κινητά S60 δηλαδή να σου δείχνει πχ αν το mp3 player ειναι ανοιχτό, αν υπάρχει κάποιο ραντεβού στο ημερολόγια, νέο μήνυμα κλπ.

Το sirocco σε κατάσταση αναμονής μπορεί να είναι η οθόνη του έτσι;...

Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω...

 

Οχι φιλε μου ,εχει το παλιοτερο λειτουργικο :(

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι τους κατόχους του sirocco...

Στα τελευταία νόκια με S40 μπορείς όταν το κινητό είναι σε κατάσταση αναμονής το μενού να μοιάζει με τα κινητά S60 δηλαδή να σου δείχνει πχ αν το mp3 player ειναι ανοιχτό, αν υπάρχει κάποιο ραντεβού στο ημερολόγια, νέο μήνυμα κλπ.

Το sirocco σε κατάσταση αναμονής μπορεί να είναι η οθόνη του έτσι;...

Ελπίζω να καταλάβατε τι θέλω να πω...

Έχει αρκετές βελτιώσεις σε σχέση με το αρχικό 8800 (είναι καλύτερο σαν τηλέφωνο γενικά), αλλά δεν έχει το νέο λειτουργικό δυστυχώς.
Link to comment
Share on other sites

ειχα την τυχη να μου το κανουν δωρο το σιροκο και μπορω να πω οτι σε σχεση με το απλο 8800 το σιροκο σκιζει σε ολα!

και 1ο και βασικοτερο η μπαταρια.

ενταξει μη τα θελουμε και ολα δικα μας απο φωτογραφια δεν σκιζει,απο μνημη εμενα μου φτανει αλλωστε δεν τραβαω και πολλες και στην ακρη εχω το Ν73.

το σιγουρο ειναι οτι ειναι μουρατο τηλεφωνακι και πολυ ομορφο.

το χρησιμοποιω και επαγγελματικα και 1,5 μερα μου κραταει η μπαταρια μπορει και 2.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ειχα την τυχη να μου το κανουν δωρο το σιροκο και μπορω να πω οτι σε σχεση με το απλο 8800 το σιροκο σκιζει σε ολα!

και 1ο και βασικοτερο η μπαταρια.

ενταξει μη τα θελουμε και ολα δικα μας απο φωτογραφια δεν σκιζει,απο μνημη εμενα μου φτανει αλλωστε δεν τραβαω και πολλες και στην ακρη εχω το Ν73.

το σιγουρο ειναι οτι ειναι μουρατο τηλεφωνακι και πολυ ομορφο.

το χρησιμοποιω και επαγγελματικα και 1,5 μερα μου κραταει η μπαταρια μπορει και 2.

ειναι ωραια αυτα τα δωρακια, ε; :D

Link to comment
Share on other sites

ειναι ωραια αυτα τα δωρακια, ε; :D

δεν μπορεις να φανταστεις πόσο!! :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εδωσα το μαυρο και πηρα το ασημι ....Πολυ λιγοτερο φαινοντε οι δαχτυλιες πανω του σε σχεση με το "λιγδιαρικο" μαυρο.

 

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

paidia kserei kaneis pou mporoume na broume themata gia to kinito...? den ta mporw allo ta kafeti tou ... opoios kserei kati as mas pei. thnx :)
Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

To zedge έχει μερικά, αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει.

 

Παρα πολυ καλο !!!!

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Edo kai dio vdomades exo sta xeriamou ena 8800 Sirocco.

 

Genikos ime poli efxaristimenos, apistefti piotita kai exi diafora orea gadgets.

 

Distixos exo ena MEGALO provlima:

 

Den akougete kala to akoustiko. Genikos esthanome oti koufathika kai den akouo. Sigritika to 6280 pou episis exo exi 10 fores pio dinato akoustiko.

 

Sas parakalo, tha ithela na mou pite an ine gnosto provlima, i mipos ine kati sigekrimeno stin dikia mou siskevi.

 

PS:

exi firmware version: 3.51 (28-07-06 RM-165)

vromiko.gr

Φαγητό για ξενύχτηδες και όχι μόνο…

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το ακουστικό.Έχω την ίδια έκδοση firmware.

 

Δοκίμασες να βάλεις στο τέρμα την ένταση του ακουστικού?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...