Jump to content

P990i: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

axon einai o provider kai yposthrizei kanonokotata pop3 logariasmo. (sto p800 epaize). eixa parei kai thn vodafone thl na moy steilei rythmiseis me email poy synithos kanei alla moy leei pos gia p990 den exoyne bgei akoma.

πανε στις ρυθμίσεις που σου έστειλαν κ το mms.vodafone.gr καντο internet.vodafone.gr

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και δεν κολλάει κ καθόλου...:shifty:

p990 και ιστορίες...:lol::p:D

 

Καλα τα λες, αλλα γελαει καλα οποιος γελαει καλυτερα :lol:

Εσενα δεν κανει επανεκκινηση σε 1'05'' ουτε βγαινει το πορτακι σου :D

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες, αλλα γελαει καλα οποιος γελαει καλυτερα :lol:

Εσενα δεν κανει επανεκκινηση σε 1'05'' ουτε βγαινει το πορτακι σου :D

είναι μικρό κ όμορφο όμως:devil:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω μάλλον ειμαι απο τους τυχερούς ,που (ακομα!!!:) )δεν εχω κάποιο "φοβερό πρόβλημα"με το κινητό μου.Εκτος απο κάτι, που ανακαλυψα σημερα.Κάνοντας buck up μου παρουσίασε τα εξης μυνήματα:1. "3d party applications.Ακυρώθηκε απο την συσκευή" 2."10000080 η συσκεύη δεν ανταποκρίνεται":wacko: :wacko: ....Ξέρει κανεις κατι???Εχω αναβαθμίσει την συσκευή ολα λειτουργούν κανονικά.

 

To ειχα κι εγω αυτο το προβλημα μετα απο μερικα backups και τελικα κανεις uncheck το "Unified Inbox" και μετεπειτα κανει κανονικα το backup... ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μικροτερο και ομορφοτερο ειναι kai το P300 samsung μου :ρ :offtopic: sorry!

 

Το εχω κι εγω! :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Αναφορικα με την καμερα, μηπως ο φακος ειναι βρωμικος η εχεις κατα λαθος βαλει το macro mode? Επισης μπορει να τρεμει το χερι σου αλλιως δεν εξηγειται το προβλημα αφου εχεις δοκιμασει και ολα τις ρυθμισεις. Στηριξε το κατω και τραβα μια φωτο για να δεις αν εχει διαφορά. Τελος, δοκιμασε να σωζεις τις φωτο στη μνημη του τηλεφωνου αντι στο στικ.

 

 

Τη πρώτη φωτό την τράβηξα απο το κατάστημα vodafone, λίγο πριν το πληρώσω. Η φωτό είναι είναι και σε μένα θολή. όπως και όλες οι άλλες 30 που τράβηξα. Εχει σοβαρό πρόβλημα εστίασης.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Τη πρώτη φωτό την τράβηξα απο το κατάστημα vodafone, λίγο πριν το πληρώσω. Η φωτό είναι είναι και σε μένα θολή. όπως και όλες οι άλλες 30 που τράβηξα. Εχει σοβαρό πρόβλημα εστίασης.

 

Γ.

 

Τοτε πρεπει να το γυρισεις πισω. Παρε την υποστηριξη της Ερικσον να σε κατευθυνουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Έχει βρει κανείς τρόπο να "παίξει" με το zoom και τη φωτεινότητα της κάμερας, χωρίς τη χρήση της γραφίδας, όταν έχει βγάλει το πορτάκι???

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Έχει βρει κανείς τρόπο να "παίξει" με το zoom και τη φωτεινότητα της κάμερας, χωρίς τη χρήση της γραφίδας, όταν έχει βγάλει το πορτάκι???

 

Καλως τον! Με τη γραφιδα η με το δακτυλο πανω στην οθονη (το προτιμω). Απλα και γρηγορα! Και γω εχω βγαλει το πορτακι.

Δεν υπαρχει αλλος τροπος!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο μπαμπιρ δαιμονα! Εισαι η ψυχη του φορουμ τούτου. Πολυ καλη η προσπαθεια σου με τα FACs και τη συμβολη σου γενικοτερα στα θεματα μας, με χιουμορ ,ορεξη και ορθογραφημενα i might add:) Thanks for you efforts!

 

Παρακαλω επισης ενα μελος να διορθωσει στην υπογραφη του το νεωτερο firmware version σε R7A001 (και οχι R9A002) για να μην μπερδευει τα μελη.

 

Να σαι καλά φίλτατε σαλάμι... (και ομολογώ εν είσαι αέρος!) :Ρ Για την ορθογραφία το παλεύω , αν και ακόμα με κυνηγάει ο Μπαμπινιώτης για κάτι λέξεις που σκότωσα! :lol: :lol:

 

Με την υπογραφή την είχα πατήσει και γω, όλο στο Update Πρόγραμμα ήμουν να ψάχνω που στο καλό την βρήκε τούτος την R9. Τελικά είδα οτι δεν ανήκει σε μας, αλλά είναι μικρότερο αδερφάκι (Μ600) που του αρέσκει να συχνάζει με τα μεγαλύτερα (Ρ990)!!! :p :p :p Πάντως ο μικρός αδερφός έχει συνδράμει τα μέγιστα στο φόρουμ,και τον ευχαριστούμε ταμάλιστα για αυτό! :cry: :cry:

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον! Με τη γραφιδα η με το δακτυλο πανω στην οθονη (το προτιμω). Απλα και γρηγορα! Και γω εχω βγαλει το πορτακι.

Δεν υπαρχει αλλος τροπος!

:lol: :lol: :lol: Άρα, ότι ακριβώς κάνω και εγώ... Απλά επειδή δεν είδα κάτι σχετικό στο manual, έλεγα μήπως είχε βρει κανείς κανένα πονηρό shortcut πλήκτρων. (όπως το πλήκτρο "5" στο W800 που ενεργοποιούσε το flash ;) )

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, στο αλλο φορουμ (π990) εχω ποσταρει to kleidaki gia Worldmate pro uiq3. Για οσουν δεν το προσεξαν. Ειναι εξαιρετικη εφαρμογη.:w00t:

 

poy bre salami kai to psaxno? bale ena link.

Link to comment
Share on other sites

Με την υπογραφή την είχα πατήσει και γω, όλο στο Update Πρόγραμμα ήμουν να ψάχνω που στο καλό την βρήκε τούτος την R9. Τελικά είδα οτι δεν ανήκει σε μας, αλλά είναι μικρότερο αδερφάκι (Μ600) που του αρέσκει να συχνάζει με τα μεγαλύτερα (Ρ990)!!! :p :p :p Πάντως ο μικρός αδερφός έχει συνδράμει τα μέγιστα στο φόρουμ,και τον ευχαριστούμε ταμάλιστα για αυτό! :cry: :cry:

για τα καλά σας λόγια άλλαξα κ εγώ κ την υπογραφή μου :O:):p

 

το worldmate σπέρνει παίδες!!!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

για τα καλά σας λόγια άλλαξα κ εγώ κ την υπογραφή μου :O:):p

 

το worldmate σπέρνει παίδες!!!

 

Ευγε συμφορουμιτη μας! God bless you :)

Και για ανταμοιβη θα ψαξω και για το HandySafe, το επομενο καλυτερο προγραμμα μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

...θα ψαξω και για το HandySafe, το επομενο καλυτερο προγραμμα μεχρι στιγμης.

Ψάχνω και εγώ αγαπητέ σε διάφορα "μαγαζάκια"...τίποτα μέχρι στιγμής. Αν έχεις κάτι, εδώ είμαστε! ;) Thnx

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει ο papathvas or o mpampir να βοηθησουν εδω διοτι δεν γνωριζω και πολλα τεχνικα θεματα.

 

Αν βαριέστε να κατεβάσετε το αρχειάκι, το αρχικό πόστ του Παριζάκι *(εεε , σόρρυ, σαλάμι ήθελα να πώ!) είναι ΕΔΩ!

Απο ότι προέκυψε απο εκτενέστερες συζητήσεις, βάλτε συμπληρώστε μόνο τα 2 πρώτα παιδία (όχι τον κωδικό) και αφήστε το να συνδεθεί μέσω νετ με την εταιρία και να ενεργοποιηθεί. Αν βάλετε και τον κωδικό θα φάτε χυλόπιτα!

mpampir has spoken

Νέο Blog! :

www.mpampir.com

Link to comment
Share on other sites

Αν βαριέστε να κατεβάσετε το αρχειάκι, το αρχικό πόστ του Παριζάκι *(εεε , σόρρυ, σαλάμι ήθελα να πώ!) είναι ΕΔΩ!

Απο ότι προέκυψε απο εκτενέστερες συζητήσεις, βάλτε συμπληρώστε μόνο τα 2 πρώτα παιδία (όχι τον κωδικό) και αφήστε το να συνδεθεί μέσω νετ με την εταιρία και να ενεργοποιηθεί. Αν βάλετε και τον κωδικό θα φάτε χυλόπιτα!

extend

poia dio pedia? emena sto activate exei email, password kai activatio code eno sto extend exei monoemail kai password... ti prepei na kano?

Link to comment
Share on other sites

extend

poia dio pedia? emena sto activate exei email, password kai activatio code eno sto extend exei monoemail kai password... ti prepei na kano?

αυτά τα 2 αρκούν

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

αυτά τα 2 αρκούν

 

thanks .... alla otan paei na syndethei moy bgazei mhnyma "connection failed. check settings". psilokoyfo akoygete giati me gprs mpeno kanonika se opoiodhpote site... anyway ti na po?

Link to comment
Share on other sites

Gias sas paidia!Na kano mia erotisi.Simera pira mia memory stick 2 gb(ths sony).

Se ena paliotero thread eixa diabasei oti mporei na diplasiasth o xoros ths me kapio tropo!!ixuei auto?kai an nai mporei na mou kapios ton tropo?

 

EYXARISTO PROKATABOLIKA!!!

 

AAA!!TO KINITO POU EXO EINAI ENA P990i

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...