Jump to content

Ενημέρωση υπολοίπου δωρεάν χρόνου ομιλίας


Mendrinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (SonyEricssonK610i/R1CF Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

EAN itan dwrean, ... 8a "itan mia kapoia lysi". Alla NOMIZW oti den einai dwrean :-(

 

den einai dwrean ??? eleos mazi tous

giauto kai gia allous logous skeftome na metafertw sti wind

i moni vlakia tis wind oti den sou metaferei ipoloipo logariasmou pou den xrisimopoihses

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 526
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά με εκείνο το μήνυμα τι έγινε επιτέλους; Και εμένα μου είπαν αυτό το κόλπο αλλά τζίφος!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

den einai dwrean ??? eleos mazi tous

giauto kai gia allous logous skeftome na metafertw sti wind

i moni vlakia tis wind oti den sou metaferei ipoloipo logariasmou pou den xrisimopoihses

 

Αυτο μονο στα flexy, στα πακετα ομιλιας μια χαρα μεταφερεται απο μηνα σε μηνα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Και ο καιρός περνάει....και οι συνδρομητές περιμένουν...και η Cosmote αδιαφορεί και βέβαια εισπράττει ότι παραπάνω χρεώνεται ο καθένας που δεν μπορεί να υπολογίσει ποσο μίλησε.... και ο καιρός περνάει....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάμε όλοι στα καταστήματα Γερμανός και να τους κράξουμε!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάμε όλοι στα καταστήματα Γερμανός και να τους κράξουμε!

Φίλε μου elias_ps το έχω κάνει ήδη και εκει και σε ΟΤΕ shop και με e-mail και με κάθε τρόπο....Δεν ιδρώνει το αυτί τους...Βασίζονται στο σήμα, που όντως ειναι το καλύτερο και αδιαφορούν γι' αυτή την υπηρεσία και για πολλές άλλες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα φορητότητα από VODAFONE. Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχει εταιρεία χωρίς αυτή την ενημέρωση.

Πήρα τηλέφωνο στο 1212 και η υπάλληλος εκεί, νιώθοντας πράγματι τύψεις, άρχισε να μου εξηγεί τί πρέπει να κάνω με τον μετρητή κτλ, πότε να τον μηδενίζω κτλ.

Αλλά εγώ της είπα ότι έχω freeze. Τί να τον κάνω τον μετρητή? Πώς θα κρατάω λογαριασμό όταν ξεπερνάω τα 3 λεπτά?

Η απάντηση λυπόμαστε, αλλά δεν υπάρχει αυτή η υπηρεσία....

 

Τώρα πως να φύγω από αυτή την εταιρεία?

Link to comment
Share on other sites

Αν πήρες επιδότηση, απλά θα πρέπει να την πληρώσεις...

 

Ερώτηση:

H wind στο αντίστοιχο πρόγραμμα προσφέρει ταυτόχρονα freeze και ενημέρωση ???

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως έχει καταντήσει αηδία αυτή η υπόθεση. Για πόσο τριτοκοσμικούς μας περνάνε;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από το να φωνάζετε, δεν θα ήταν πιο εύκολο να πάτε σε άλλη εταιρεία όταν συμπληρώσετε χρόνο? Αυτή η ενημέρωση πρέπει να είναι πάνω από 2 χρόνια σε άλλες εταιρείες, που σημαίνει ότι είχατε επιλογές για αλλαγή εταιρείας και απλά επιλέξατε πάλι Cosmote. Αλλά όπως φαίνεται δεν υπάρχει διαρροή συνδρομητών οπότε και αυτοί διατηρούν αυτό το καθεστώς...
Link to comment
Share on other sites

Αλλά εγώ της είπα ότι έχω freeze. Τί να τον κάνω τον μετρητή? Πώς θα κρατάω λογαριασμό όταν ξεπερνάω τα 3 λεπτά?

Η απάντηση λυπόμαστε, αλλά δεν υπάρχει αυτή η υπηρεσία....

 

Τώρα πως να φύγω από αυτή την εταιρεία?

 

 

Και εγώ μία από τα ίδια..!!Πίστευα βέβαια ότι με το e-bill θα σωνόταν η κατάσταση και θα μπορούσα να δω τον τρέχων λογαριασμό... αλλά αυτό δίνει πληροφορίες μόνο γι'αυτούς που έχουν εκδοθεί.. Η υπηρεσία αυτή συμφέρει μόνο για περιβαλλοντικούς σκοπούς!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία δεν δίνεται και καλά για τεχνικούς λόγους. Μπορεί να μην θέλουν να πληρώσουν για τη δημιουργία της, άλλωστε είμαι σίγουρος ότι από τότε που "έστησαν" το δίκτυο βαριούνται να κάνουν οποιαδήποτε αλλαγή...Αν θέλει κανείς την υπηρεσία, η μόνη λύση είναι η φυγή προς άλλες εταιρείες...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Wind και Cosmote εχουν ακριβως το ιδιο billing. Η Wind εχει την ενημερωση. Τεχνικοι λογοι και πρασινα αλογα... :)
Link to comment
Share on other sites

Για μενα το θέμα ειναι απλό ..Δεν τους συμφέρει να ύπαρχει ενημέρωση ..

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Για μενα το θέμα ειναι απλό ..Δεν τους συμφέρει να ύπαρχει ενημέρωση ..

 

Να προσθέσω άλλη μια γνώμη στην γνώμη σου, με την οποία συμφωνώ απόλυτα? Η Cosmote έχει κύρια έσοδα από συμβόλαια και τους περισσότερους χρήστες συμβολαίων... Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω άλλη μια γνώμη στην γνώμη σου, με την οποία συμφωνώ απόλυτα? Η Cosmote έχει κύρια έσοδα από συμβόλαια και τους περισσότερους χρήστες συμβολαίων... Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

άρα την συμφέρει να μην έχει ο κάθε πελάτης συμβολαίου του τον απόλυτο έλεγχο...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

άρα την συμφέρει να μην έχει ο κάθε πελάτης συμβολαίου του τον απόλυτο έλεγχο...

 

Ναι γιατί θέλοντας και μη ξεπερνάς τον αεροχρόνο σου..Παραδειγμα εγώ ..C240 σε οικογενιακό προγραμμα με 2 ωρες δωρεαν μεταξυ μας και freeze ..Αντε να βγάλεις άκρη..:wacko:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω οσους φευγουν για αλλη εταιρια για αυτον τον λογο

να το αναφερουν σαν αιτια αποσυνδεσης

και να επιμενουν οτι το εγραψε ο πωλητης να το δουνε οι "απο πανω" μπας και το φτιαξουν καποια στιγμη

για το καλο οσων μενουν στην cote

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά την θέλω την υπηρεσία αυτή αλλά να την δώσει σωστά και ολοκληρομένα. Όπως για παράδειγμα την υπηρεσία υπολοίπου που έχει το call600 στο whats up. Το λέω αυτό γιατί αν είναι να την δώσει όπως η wind που δεν περιλαμβάνεται το Φ.Π.Α. στα flexy προγράμματα και μέχρι 2 μηνύματα την ημέρα να λείπεται. Ακόμα και έτσι όπως την δίνει η vodafone μέχρι τις 9 χθες το βράδυ και στο τάδε πρόγραμμα δεν δίνεται κτλ πάλι να λείπεται.
Link to comment
Share on other sites

To οτι δεν εχει το ΦΠΑ στα flexy, ε και? Το γραφει μεσα το μηνυμα...σου λεει...καταναλωσες τοσα ευρω χωρις ΦΠΑ, δεν ειναι δυσκολο να θυμασαι ποση ειναι η ενσωματωμενη χρηση σου χωρις το ΦΠΑ...Πολυ απλα ξερεις οτι πχ στο flexy ταδε, η χρηση σου ειναι αξιας 46,8 ευρω, και μετα απλα βλεπεις το μηνυμα που σου ερχεται, πχ εχετε καταναλωσει 34,2 ευρω και ξερεις που βρισκεσαι.

Στα πακετα ομιλιας σου λεει ποσα ΛΕΠΤΑ εχεις χρησημοποιησει.

Ο περιορισμος των 2 μηνυματων την ημερα, μπορει να φανει λιγο, αλλα πιστεψε με, αναλογει σε 60 ενημερωσεις τον μηνα. Εγω ποτε δεν εχω στειλει παραπανω απο 30 συνολικα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την θέλω έστω και κουτσή!

Δεν μπορεί να μου προσφέρουν το φριζ και να μην έχω ενημέρωση υπολοίπου!

Και εγώ πως θα ξέρω που βρίσκομαι;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ετοιμαζομαι να την κανω απο την κοτε και στο τηλ η κοπελα απο το λογιστηριο με ρωτουσε λογους.μεσα σ'ολα της ειπα για την ενημερωση υπολοιπου.απαντησε οτι εχει εγκατασταθει το συστημα και περιμενουν.αλλα απ'οσο θυμαμαι της απαντησα οτι απο το καλοκαιρι και ενα χρονο πριν περιμενουν και περιμενουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...