Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδικοτητα?Φιλε αυτος ο ορος δεν υπαρχει στην ΕΛ.ΑΣ.Μαλλον μιλας για το ποια υπηρεσια θα ηθελα να παω..Υπαρχουν πολλες.Ομως αυτη που θελω πιο πολυ ειναι Αμεση Δραση.Βεβαια κυριος στοχος τωρα ειναι η εισαγωγη στην σχολη αξιωματικων.

 

Εσυ τι εκανες που περασες φιλος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα είμαι στην ΑΣΟΕΕ από τη νέα σεζόν (!).

Οργάνωση και Δίοικηση Επιχειρήσεων:)

 

ΟΔΕ είναι και η αδερφή μου...καλή φάση.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα δω και θα σου πω...:):happy:

 

ΟΔΕ είναι και η αδερφή μου...καλή φάση.

 

δίκιο έχει:happy:, δε θα το μετανιώσεις αν σε ενδιαφέρει ο κλάδος;)

Ότι χρειαστείς ΡΜ:)

Link to comment
Share on other sites

20% ????? πως/από που μπορούμε να μάθουμε τι δικαιούμαστε ή τέλος πάντων καμία λίστα με τις προϋποθέσεις...

(ασχετο) κάτι άκουγα για βοήθεια στις πυροπληκτες περιοχές...τεσπα

 

Δεν ξέρω φέτος τι θα δώσουν και πότε θα το δώσουν, ξέρω τι έγινε πέρυσι, έδωσαν επιδοτήσεις 500Ευρώ για laptop στο 20% των πρωτοετών φοιτητών κάθε σχολής που συγκέντρωσαν τα περισσότερα μόρια στις Πανελλήνιες 2006, αλλά αυτό έγινε κάπου στον Απρίλιο-Μάιο...

Όσον αφορά τις πυρόπληκτες περιοχές ο καθένας λέει ότι θέλει...

Link to comment
Share on other sites

δλδ το 20% που μπηκαν σε μια Α σχολη , στο 1ο εξάμηνο δικαιατε λαπτοπ ετσι?το 20% που μπηκε στην Α σχολη παλι αλλα το 2ο εξαμηνο δικαιατε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα ετσι για πλακα το 1564 του ΚΕΠ για τα αποτελεσματα Πανελλαδικων και εχει τρελη φαση.Πατας τον αριθμο του δελτιου και σου λεει που περασες ηχογραφημενο λολ εχει πολυ πλακα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Mπα τωρα αλαξαν ολα.Το site κυριολεκτικα ΠΕΤΑΕΙ αφου εμπενα και το ειδα αμεσως μετα τα αποτελεσματα , και η υπηρεσια αυτη υπηρχε απο την δευτερα απλα εγω τωρα πηρα ετσι για πλακα.Πως αλαζουν τα πραγματα σε 2 χρονακια ε?
Link to comment
Share on other sites

Eγω περασα Αστυφυλακων.Μετα απο χιλια κυματα περασα..Αμα δεις 2-3 σελιδες πισω θα καταλαβεις..Μετα τις λαθος βασεις της δευτερας ειχα παθει ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΟΚ.Εγω ηξερα απο χθες με τις νεες βασεις οτι περασα απλα ηθελα να παρω ετσι για πλακα να δω πως ειναι.Δεν μιλας με κανεναν ηχογραφημενο ειναι απλα βαζεις τον κωδικο υποψηφιου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα ετσι για πλακα το 1564 του ΚΕΠ για τα αποτελεσματα Πανελλαδικων και εχει τρελη φαση.Πατας τον αριθμο του δελτιου και σου λεει που περασες ηχογραφημενο λολ εχει πολυ πλακα :lol:

 

:lol::lol: Μόλις το πήρα!!! Πολύ γέλιο!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχα τελειΟ!!!

 

μαρεσει που συνολικα μιλησα σε 4 κοπελες! (τηλεφωνητριες!)

 

μια στην αρχη που σου λεει να πατησεις "1"

μια που εχει πολυ πλακα και σου λεει να βαλεις τον κωδικο!

μια που διαβαζει τα νουμερακια!!!

και μια που με χαρουμενη φωνη σου ανακοινωνει που περασες!!!

 

τελειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από τόσο καιρό και όλα αυτά που έγιναν εδώ μέσα (ξέρετε εσείς) θα γράψω και εγώ.:p

 

Πέρασα στο "ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΠΑΡΤΗΣ" όμως το site δεν λειτουργεί εδώ και μέρες και δεν ξέρω τι χρειάζομαι για την εγγραφή. Έχω περάσει Β' Εξάμηνο! Πρέπει να εγγραφώ από τώρα;:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Είχα μια φίλη που πέρασε ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΕΙ Αθήνα πέρσυ.Γενικά έχεις διεξόδους από ότι μου έλεγε να κάνεις διάφορα μεαπτυχιακά.Η Πληροφορική κυριαρχεί όντως σήμερα.Αλλά μήπως έχουνε ανοίξει πολλά παρόμοια ΤΕΙ με το δικό σου?Δεν ξέρω...εσύ έχεις και το μαχαίρι εσύ καιτο καρπούζι.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είχα μια φίλη που πέρασε ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΕΙ Αθήνα πέρσυ.Γενικά έχεις διεξόδους από ότι μου έλεγε να κάνεις διάφορα μεαπτυχιακά.Η Πληροφορική κυριαρχεί όντως σήμερα.Αλλά μήπως έχουνε ανοίξει πολλά παρόμοια ΤΕΙ με το δικό σου?Δεν ξέρω...εσύ έχεις και το μαχαίρι εσύ καιτο καρπούζι.

Σχετικά με πληροφορική και τηλεπικοινωνίες (ταυτόχρονα) μόνο 4 με 5 ΤΕΙ σε όλη την Ελλάδα έχω δει...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με πληροφορική και τηλεπικοινωνίες (ταυτόχρονα) μόνο 4 με 5 ΤΕΙ σε όλη την Ελλάδα έχω δει...

 

Όντως...εκτός πάντως απο αυτά και τα άλλα λίγο πολύ έχουνε να κάνουνε με τηλεποικοινωνίες.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω περασα δημοκριτειο αλλα ξανθη στο πολυτεχνειο:)

 

Σε ποιο τμήμα;

ΑΥτός που έφτιαξε το τόπικ , που πέρασε;

Link to comment
Share on other sites

Και μετά από τόσο καιρό και όλα αυτά που έγιναν εδώ μέσα (ξέρετε εσείς) θα γράψω και εγώ.:p

 

Πέρασα στο "ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΠΑΡΤΗΣ" όμως το site δεν λειτουργεί εδώ και μέρες και δεν ξέρω τι χρειάζομαι για την εγγραφή. Έχω περάσει Β' Εξάμηνο! Πρέπει να εγγραφώ από τώρα;:wacko:

 

Σε ποιο τμήμα;

ΑΥτός που έφτιαξε το τόπικ , που πέρασε;

Απάντησα, already! :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...