Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στο site του ypepth σας δηχνει?εμενα ΟΧι!!πφφφ

 

 

εδιτ ολα οκ :D:D

 

ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΗΜ.

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου παιδιά,με τις νέες βάσεις,έχει ακριβώς τα μόρια της βάσης των Αξιωματικών ειδ κατ.(18579)

 

Ξέρει κανείς τι θα γίνει με αυτόν?

 

Στην σελίδα του ypepth με τον κωδικό τον έχουν για αξιωματικό πάντως...

 

Yπάρχει περίπτωση να έχουνε 2 τα ίδια μόρια.Τότε κοιτάνε βαθμό πρόσβασης.Αλλά ειδική κατηγορία είναι λίγοι για να έχει κάποιος τα ίδια μόρια.Πάντως στο ypepth αυτά πρέπει να είναι καινούργια.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

asithassa ναι ναι οντως..αλλα με ξερεις τωρα (η εαν δεν με ηξερες με εμαθες) εχω κολημα στο να θελω κατι στην ΤΕΛΕΙΑ μορφη του δηλαδη στο τελικο αποτελεσμα..:):)
Link to comment
Share on other sites

Από την ανάλυση των στοιχείων προκύπτει ότι, στην κατηγορία του 90%, δηλαδή των υποψηφίων οι οποίοι φέτος έδωσαν για πρώτη φορά εξετάσεις για την εισαγωγή τους στην Ανώτατη Εκπαίδευση, σε 150 Τμήματα ΑΕΙ και ΤΕΙ εμφανίζονται αυξομειώσεις στις βάσεις εισαγωγής.

Αντίστοιχα, στην κατηγορία του 10%, δηλαδή αποφοίτων προηγουμένων ετών που δεν έλαβαν μέρος φέτος στις εξετάσεις και κρίθηκαν με το βαθμό που πέτυχαν παλαιότερα, αυξομειώσεις εμφανίζονται στις βάσεις εισαγωγής 18 Τμημάτων.

Από την επεξεργασία των νέων στοιχείων επηρεάζονται συνολικά 342 υποψήφιοι από τους 65.945 επιτυχόντες (316 από την κατηγορία 90% και 26 από την κατηγορία 10%).

Από αυτούς 187 (178 από την κατηγορία 90% και 9 από την κατηγορία 10%) κατατάσσονται σε Τμήματα ανώτερης προτίμησης από εκείνα που είχαν καταταχθεί αρχικά, ενώ 155 υποψήφιοι (138 από την κατηγορία του 90% και 17 από την κατηγορία 10%) σε Τμήματα χαμηλότερης προτίμησης από τα αρχικά.

8 συνολικά υποψήφιοι (2 από την κατηγορία 90% και 6 από την κατηγορία 10%), οι οποίοι αρχικά εφέροντο ως εισαγόμενοι δεν κατατάσσονται σε κάποιο Τμήμα μετά τη νέα επεξεργασία.

http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/anak20070831f.php

 

Oπότε δεν εφαρμόσανε αυτό που λέγανε να μην μετακινηθούνε σε πιο κάτω επιλογές τους.Προφανώς γίνανε όλα από την αρχή.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Twra pote einai oi eggrafes? A kai ti xartia xreiazontai ?

Thx Perasa patra opws k prin! :> :> :> :>

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Koιτα τα πιο σιγουρα που χρειαζεσαι ειναι : το κιτρινο καρτελακι των πανελλαδικων , ταυτοτητα , απολυτηριο λυκειου αντιγραφο η γνησιο επικυρωμενο.Αυτα τα θες 100%.
Link to comment
Share on other sites

Από δευτέρα θα τα βγάλουνε μου είπε εμένα στη σχολή.Το πιο σπαστικό είναι να τρέχεις σε γιατρούς...μας ξέσκισαν πέρσυ.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από δευτέρα θα τα βγάλουνε μου είπε εμένα στη σχολή.Το πιο σπαστικό είναι να τρέχεις σε γιατρούς...μας ξέσκισαν πέρσυ.

 

τις εξετασεις σε συμβουλευω να τις κανεις απο εδω,το ιδιο και την ακτινογραφια.μην τρεχεις στη θεσσαλονικη

ρε παιδια οι βασεις του πρωτου πεδιου γιατι επηρεαστικαν?τι σχεση εχουν με τις στρατιωτικες,σε αλλο πεδιο δεν ειναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από δευτέρα θα τα βγάλουνε μου είπε εμένα στη σχολή.Το πιο σπαστικό είναι να τρέχεις σε γιατρούς...μας ξέσκισαν πέρσυ.

 

 

εξετασεις κανεις σε οποιο τει η αει και αν μπεις?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι οι εγγραφές είναι 16-28 Σεπτεμβρίου.
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

έλα μου ντε? τσάμπα ραδιενέργεια... πρέπει να κάνουμε ντε και καλά ακτινογραφία; μαγνητική δεν τους κάνει;
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Για το τι χρειάζεστε για εγγραφή δείτε το site της σχολής σας.. π.χ. το πανεπιστήμιο ιωαννίνων θέλει:

1. Αίτηση (δίνεται από τη Γραμματεία κάθε Τμήματος).

2. Αντίγραφο ή επικυρωμένο φωτοαντίγραφο του Απολυτήριου Λυκείου .

3. Αντίγραφο της Βεβαίωσης (Πρόσβασης), που θα την πάρετε από το Λύκειο, και στην οποία αναφέρονται οι βαθμοί που λαμβάνονται υπόψη για την πρόσβαση στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση (άρθρο 1 παρ.13 του Ν.2525/1997, όπως συμπληρώθηκε με την παρ.1 του άρθρου 1 του Ν.2909/2001). (όσοι πέτυχαν με το σύστημα ενιαίου λυκείου 90% και 10%).

4. Υπεύθυνη δήλωση ότι ο εισαγόμενος δεν είναι γραμμένος σε άλλη Σχολή ή Τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης της Ελλάδος (δίνεται από τη Γραμματεία).

Υποψήφιος που έχει εγγραφεί σε Σχολή ή Τμήμα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελλάδα ή την Κύπρο και εισάγεται σε άλλη Σχολή ή Τμήμα δεν μπορεί να εγγραφεί στη νέα Σχολή ή στο Τμήμα εισαγωγής του, αν δεν διαγραφεί προηγουμένως από τη Σχολή ή το Τμήμα στο οποίο είναι εγγεγραμμένος. (Υποχρεούται να προσκομίσει αποφοιτήριο).

5. Έξι (6) φωτογραφίες τύπου αστυνομικής ταυτότητας.

6. Απλή φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας (όχι επικυρωμένη).

7. Οι Α/τείς φοιτητές υποχρεούνται σε ιατρική εξέταση, με προσκόμιση ακτινογραφίας θώρακα από την Υγειονομική Υπηρεσία του Παν/μίου, ώρα 9.00'π.μ.-14.00'μ.μ. στο κτίριο A' των Φοιτητικών κατοικιών στην Πανεπιστημιούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς στα ΤΕΙ Αθήνας (Τμήμα Ηλεκτρονικής έχω περάσει) τι χαρτιά χρειάζονται για την εγγραφή; δε το βρίσκω στο site..
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανείς Κομοτηνή Δημοκρίτειο;

 

Egw pantws perasa patra kai dn 3erw tpta apo thn polh! ^^

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν βγήκε η σειρά με την οποία μπήκα στη σχολή και πως μπορώ να το μάθω? Να δω δηλαδή αν δικαιούμε επιδότηση για laptop (αν δλδ είμαι στο 20% που συγκέντρωσε τα περισσότερα μόρια) για να ξέρω αν αγοράσω τώρα ή αν θα την περιμένω...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ενοειται εδώ θα τις κάνω.Πέσυ αρχίσανε τα νούμερα με τις εξετάσεις.Και αν μου ζητήσουνε και Θεσσαλονική και μου ζητήσουνε Αθήνα?Μερικοί ζητάνε ακτινογραφία,δερματολόγο και παθολόγο και όλα από δημόσιο νοσοκομείο.Άλλοι μόνο ακτινογραφία.Όχι όλοι.Να ρωτήσετε.Μπρερδεμένη φαση.Για δερματολόγο πηγαίνετε στο Συγγρός.Πέρσυ είχανε γιατρό δωρεάν μόνο για φοιτητές σε μια βιβλιοθήκη,σου κοιτούσε χέρια πόδια και εντάξει.Βασικά και καλά θέλουνε να δούνε αν έχεις τίποτα κολλητικό....λέμε τώρα.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για την θέση πλέον και στο σχολείο,θα σου δώσουνε ένα χαρτί που λέγεται ατομικό δελτίο επιτυχίας και γράφει μόρια,σχολή,σειρά κτλ. η τηλέφωνο στα

 

210-3442099

210-3442684

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τα Γενικα Λυκεια δινουν στον ΚΑΘΕ ΜΑΘΗΤΗ που πετυχε σε μια σχολη αυτο το δελτιο?Αρα μπορω και εγω να παρω..Απο δευτερα θα παω.
Link to comment
Share on other sites

20% ????? πως/από που μπορούμε να μάθουμε τι δικαιούμαστε ή τέλος πάντων καμία λίστα με τις προϋποθέσεις...

(ασχετο) κάτι άκουγα για βοήθεια στις πυροπληκτες περιοχές...τεσπα

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...