Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2007


kostas_pav
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δυστηχως δεν θυμαμε που τα εγραψα...Αλλα εαν παρεις πχ στο Υπουργειο στο Τηλεφωνικο Κεντρο θα στα δωσουν ολα.Το ΥΠΕΠΘ πρεπει να εχει ενα τηλεφωνικο κεντρο η τουλαχιστον τηλεφωνικο κεντρο δημοσιων σχεσεων.Ρωτα εκει.Παρε το 11888 του ΟΤΕ.
Link to comment
Share on other sites

οι εγγραφές ξέρω ότι χοντρικά γίνονται μετά την εξεταστική του Σεπτεμβρίου, λογικά γύρω στα μέσα του μηνός...

 

Παίζει να ξεκινούν πριν τις 14?Φεύγω για Αγγλία εκείνη τη μέρα και θέλω να προλάβω να πάω να γραφτώ...

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη παρασκευή δηλαδή.Δεν παίζει.Απο 17 ίσως.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν θυμαμε που τα εγραψα...Αλλα εαν παρεις πχ στο Υπουργειο στο Τηλεφωνικο Κεντρο θα στα δωσουν ολα.Το ΥΠΕΠΘ πρεπει να εχει ενα τηλεφωνικο κεντρο η τουλαχιστον τηλεφωνικο κεντρο δημοσιων σχεσεων.Ρωτα εκει.Παρε το 11888 του ΟΤΕ.

 

τέλος πάντων, λίγο πολύπλοκο μου φαίνεται! πρώτα 11888, μετά ΥΠΕΠΘ και μετά εκεί... δεν νομίζω να ακολουθήσω τη διαδικασία, ευχαριστώ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να ξεκινούν πριν τις 14?Φεύγω για Αγγλία εκείνη τη μέρα και θέλω να προλάβω να πάω να γραφτώ...

 

που πέρασες?

πέρυσι απ' ότι βρήκα έγιναν μεταξύ 18-29 Σεπτεμβρίου

πότε θα γυρίσεις από την Αγγλία?

Link to comment
Share on other sites

που πέρασες?

πέρυσι απ' ότι βρήκα έγιναν μεταξύ 18-29 Σεπτεμβρίου

πότε θα γυρίσεις από την Αγγλία?

Μωρε πέρασα γραφιστική αλλά θα σπουδάσω Αγγλια.Και ήθελα γμτ να γραφτώ πρώτα.Είχα βρει και παρέα να πάμε μαζι.Φτου...:(

Link to comment
Share on other sites

Μωρε πέρασα γραφιστική αλλά θα σπουδάσω Αγγλια.Και ήθελα γμτ να γραφτώ πρώτα.Είχα βρει και παρέα να πάμε μαζι.Φτου...:(

 

Για ψάξε και το ενδεχόμενο εξουσιωδότησης σε κάποιον δικό σου!Πιστεύω κάτι να γίνει...;););)

 

Τι θα σπουδάσεις στην Αγγλία?

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

asithassa εσύ που πέρασες?

Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας,

βασικά δεν είμαι η πρώτη (το τσέκαρα) αλλά μπορεί να είμαι μέσα στους 10 πρώτους, που παίρνουν κάποιο βραβείο (1400 μόρια πάνω). Αλλά και να μην είμαι, δεν πειράζει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλικη φιλολογια δεν κανετε και ψυχολογια?Η ειπα βλακεια?

Είναι μάθημα επιλογής. Έχω μελετήσει ψυχολογία μόνη μου, κλινική ψυχολογία μου άρεσε... Πώς και ρωτάς;

 

Τοπογράφων ΕΜΠ κανείς δεν διάλεξε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τέλος πάντων, λίγο πολύπλοκο μου φαίνεται! πρώτα 11888, μετά ΥΠΕΠΘ και μετά εκεί... δεν νομίζω να ακολουθήσω τη διαδικασία, ευχαριστώ πάντως!

Παρε 2103442702........Πηρα εγω και αλλα 15 περιπου ατομα φιλοι μου και πιασαμε γρηγορα σχετικα γραμμη..!

Link to comment
Share on other sites

πως κανετε ετσι βρε για τη σειρα σας! κρατηστε και λιγο αγωνια για τον αγιασμο!!!

 

ΥΓ: δεν χρειαζεται να πατε γλυκα... παντως ορισμενοι απτο φορουμ που εδιαμαρτυροντο οτι οι καθηγητες του σχολειου τους "εθαψαν" βαζοντας τους χαμηλοτερο βαθμο απο αυτο που γραψανε, μπορουν να το ξανασκεφτουν και να βαλουν μεσα στο γλυκο κανα καθαρτικο, να τρεχουν οι καθηγητες στην τουαλεττα και να μην προλαβαινουν! :lol:

 

κανας αλλος για σαλλλλλονικη παιδια?

Link to comment
Share on other sites

πως κανετε ετσι βρε για τη σειρα σας! κρατηστε και λιγο αγωνια για τον αγιασμο!!!

 

ΥΓ: δεν χρειαζεται να πατε γλυκα... παντως ορισμενοι απτο φορουμ που εδιαμαρτυροντο οτι οι καθηγητες του σχολειου τους "εθαψαν" βαζοντας τους χαμηλοτερο βαθμο απο αυτο που γραψανε, μπορουν να το ξανασκεφτουν και να βαλουν μεσα στο γλυκο κανα καθαρτικο, να τρεχουν οι καθηγητες στην τουαλεττα και να μην προλαβαινουν! :lol:

 

κανας αλλος για σαλλλλλονικη παιδια?

 

Τελικά το αποφάσισες; Θα μείνεις Θεσ/νίκη; :)

 

Οι εγγραφές απ' ότι άκουσα ή διάβασα (αλλά δεν θυμάμαι που) είναι 17-28 Σεπτεμβρίου.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

 

Οι εγγραφές απ' ότι άκουσα ή διάβασα (αλλά δεν θυμάμαι που) είναι 17-28 Σεπτεμβρίου.

 

Αυτό το διάβασες προφανώς στην περσυνή ανακοίνωση.

Τώρα που είναι οι εκλογές 17 αραγε θα μετατοπιστούν καθόλου.

 

Μας λέει κάποιος παρακαλώ στην εγγραφή αν σε στέλνουν από

εκεί που ήρθες στην περίπτωση που δεν προσκομίσεις τα ιατρικά.

Για Αθήνα με ενδιαφέρει.

 

Εγώ πέτυχα στο ΜΙΘΕ (ιστορία και φιλοσοφία επιστήμης , Αθήνας ) και αν κάπως χαμηλή μορίων σχολή και κάπως παραγκωνισμένη είναι ακριβώς αυτό που θέλω.Όλος περιέργος.

Κουφάθηκα όταν είδα ότι η πρώτη πέρασε με 17.700 και αναρωτιέμαι αν θα ξαναδώσει για κάπου αλλού ή ήθελε αυτή τη σχολή.

Είδατε τα μόρια άλλων που είχανε περιθώριο για υψηλόβαθμη σχολή και πέρασαν σε χαμηλόβαθμή;;;;

Είναι να τραβας τα γένια σου , ( :lol:) ο ένας σκίζετε κυριολεκτικά

για την ιατρική 2-3 χρόνια και ο άλλος που περνάει - δηλώνει Φυσικοθεραπεία :blink: > βέβαια αυτό δείχνει ότι είναι επαγγελματικά ψαγμένος.Πολύ ψαγμένος.

 

Άντε να πάμε να γραφτούμε γρήγορα γρήγορα για να έχουμε αλλές δύο βδομάδες περιθώριο...

 

Συγχαρητήρια και στους υπόλοιπους και καλή προσπάθεια σε όσους ξαναδίνουν.

Link to comment
Share on other sites

σε οσους σκεφτονται για να μεινουν θεσ/νικη απλα να σας ενημερωσω οτι υπαρχει ειδικη σελιδα με σπιτια του ΑΠΘ dps.web.auth.gr που θα βρειτε ενοικιασεις φοιτ. κατοικιων.
Link to comment
Share on other sites

Παρε 2103442702........Πηρα εγω και αλλα 15 περιπου ατομα φιλοι μου και πιασαμε γρηγορα σχετικα γραμμη..!

 

ευχαριστώ πολύ!! βγήκα 10ος! Θα πάρω και επιδότηση laptop!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγλικής Φιλολογίας Αθήνας,

βασικά δεν είμαι η πρώτη (το τσέκαρα) αλλά μπορεί να είμαι μέσα στους 10 πρώτους, που παίρνουν κάποιο βραβείο (1400 μόρια πάνω). Αλλά και να μην είμαι, δεν πειράζει!

 

πήρα κ βγήκα 10oς!!! τι βραβείο παίρνουμε εμείς???

φαντάζεσαι να μας δώσουν από κανένα cabrio να κάνουμε τις βόλτες μας? ή ένα κότερο ίσως, δεν θα 'ταν και άσχημο, να το πουλούσαμε και να πάρουμε τα λεφτά...

εσύ τι βραβεία ξέρεις ότι δίνουν?

Link to comment
Share on other sites

Cabrio ; ; ; Κότερο;;; Τι λες καλέ!!! Πού ζεις; Στη ...Νορβηγία; Το πολύ πολύ να μας δώσουν τίποτα 500 ευρώ! Μακάρι να βγω ψεύτρα.

Και αυτό με τους 10 πρώτους ίσχυε κάποτε, τώρα με την οικονομική στενότητα μας βλέπω με κανένα συριανό λουκούμι και πολύ μας πέφτει.

 

Εγώ δεν θα το πουλούσα το κότερο, λέεεμε τώρα...

 

ΥΓ Παίρνω και μιλάει, αλλά επιμένω, επιμένω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 134/180. Και 180ος να ήμουν δε θα με πείραζε. Αφου πέρασα... :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...